جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play
جدیدترین
پربازدیدترین

بهرام

15 ساعت پیش

چندتا کیست رو خایه ی سمت چپم هست یکیشون به طور اتفاقی دستکاری کردم مایع سفید خشک شده بود اما چندتای دیگه خیلی سفت هستن هیچ دردی ندارن خواستم بدونم ممکنه اینا کانسر باشن
مشاهده پاسخ ها (0)
پاسخ دهید
0 نفر

...

1 روز پیش

سلام من دخترم ۱۶ سالمه بعضی از نقاط بدنم مثل (زیر بغل و آرنج و زانو و نقاط خصوصیم ) ولی بقیه نقاط بدنم سفید هست میخاستم ببینم علتش چی میتونه باشه؟ و درمانی داره؟
مشاهده پاسخ ها (1)
پاسخ دهید
0 نفر

آ ن

2 روز پیش

من 24 سالمه و به سنی رسیدم که باید برای آیندم کاری بکنم و تصمیمی بگیرم، اما پدرم ازم حمایت نمیکنه و بین منو برادرم که دوسال از من بزرگتره فرق میزاره، برای اون سرمایه کار داد، ماشین خرید، خونه خرید، هیچکدوم از این کارهارو برای من نکرد حتی من کمک ناچیز هم ازش بخام میگه ندارم (این عدم حمایت مربوط به الان نمیشه از کودکی بینمون فرق میزاشت). از بچگی تاحالا هیچ حمایت مالی و عاطفی ازم نکرده، احساس اضافی بودن میکنم و دست و دلم به هیچ کاری نمیره کلا گوشه گیر شدم، چکار کنم؟
توسط متخصص پاسخ داده شده است.
مشاهده پاسخ ها (6)
پاسخ دهید
1 نفر

39646350

3 روز پیش

آقا هستم ۳۴علاقع زیا دارم رابطه جنسی سیرم نمیشم تنوع. دوست دارم
توسط متخصص پاسخ داده شده است.
مشاهده پاسخ ها (5)
پاسخ دهید
0 نفر

84658279

3 روز پیش

سلام دکتر خسته نباشید من یه بچه گربه دارم و صورتش یبار کشیده شد جایی و یکم زخم شد ولی زخمش خوب نشد و جا های دیگر صورتش هم زخم شده باید چه دارویی براش بگیرم؟ و اینکه علاوه بر شیر بهش مقداری مرغ هم میدیم بخوره مشکلی پیش نمیاد؟ خیلی سرحال و بازیگوش هست و بعید میدونم مریض باشه..و اینکه هزینه واکسن چقدر هست؟
توسط متخصص پاسخ داده شده است.
مشاهده پاسخ ها (2)
پاسخ دهید
0 نفر

فاطمه شیخیان

4 روز پیش

سلام من ADHD دارم و یک مدته که بوپروپیون مصرف میکنم اوایل خیلی خوب بود اما الان حس میکنم اثرش کم شده میتونم دوتا در روز مصرف کنم؟
توسط متخصص پاسخ داده شده است.
مشاهده پاسخ ها (2)
پاسخ دهید
0 نفر

مقالات مرتبط

مشاهده همه
درخواست گزارش محتوای نامناسب شما ثبت شد

کارشناسان ما به زودی درخواست شما را بررسی و در صورت لزوم محتوا حذف خواهد گردید.

ثبت پرسش