haal application

IOS

pwa

اندروید

google play
مشاوره آنلاین با پزشک عمومی

مراجعه به پزشک عمومی آنلاین یا پزشک خانواده معمولاً برای بیماری های رایج مثل حساسیت فصلی، آنفولانزا، سرماخوردگی و یا چکاپ عمومی سالانه لازم است. در مشاوره از پزشک عمومی اگر او تشخیص دهد که دچار بیماری خاصی هستید و نیاز به پزشک متخصص دارید، شما را به متخصص مناسبی ارجاع می‌دهد.ما در اپلیکیشن «حال» خدمات پزشک آنلاین عمومی را برای شما فراهم کرده‌ایم. پیشنهاد می‌دهیم که به فهرست پزشکان عمومی مراجعه کنید و از مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشک عمومی به صورت 24 ساعته استفاده کنید.

فیلترها

آنلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

آنلاین

متنی
تلفنی

(580 رای ) 4.9

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(612 رای ) 4.9

تصویر دکتر رضا شجاع

دکتر رضا شجاع

پزشک عمومی

آنلاین

متنی
تلفنی

(171 رای ) 4.9

آنلاین

متنی

(140 رای ) 4.7

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(102 رای ) 4.9

آنلاین

متنی
تلفنی

(65 رای ) 4.9

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(31 رای ) 4.3

آنلاین

متنی
تلفنی

(18 رای ) 4.8

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(2 رای ) 3

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(1 رای ) 5

آفلاین

متنی
تلفنی

(18 رای ) 4.8

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(303 رای ) 4.8

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(218 رای ) 5

آفلاین

متنی
تلفنی

(203 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی

(161 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی

(114 رای ) 4.8

آفلاین

متنی
تلفنی

(87 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(72 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی

(51 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(42 رای ) 4.8

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(36 رای ) 4.7

آفلاین

متنی
تلفنی

(34 رای ) 4.9

آفلاین

متنی
تلفنی

(17 رای ) 4.5

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول

پزشک عمومی آنلاین

چه زمانی به پزشک عمومی آنلاین نیاز داریم؟


شاید تصور کنیم که تنها هنگام سرماخوردگی است که پزشک عمومی می‌تواند به داد ما برسد. اما پزشک عمومی می‌تواند خدمات زیادی به ما ارائه کنید. به موارد زیر توجه کنید:
• گاهی دچار یک بیماری رایج و ساده می‌شوید که پزشک عمومی آن را درمان می‌کند. مثلا تب کرده‌اید، سردرد دارید، دچار گرفتگی عضلات شده‌اید، دچار عفونت جزئی شده‌اید، سرما خورده‌اید و …
• ممکن است دچار شرایط پزشکی اورژانسی شوید؛ برای مثال جراحت، سوختگی، تب، دردهای ناگهانی و غیره. مراجعه به یک پزشک عمومی بهترین کاری است که می‌توانید در چنین شرایطی انجام دهید.
• مراجعه به پزشک عمومی همیشه برای درمان بیماری نیست. پزشک عمومی یک مشاور سلامتی خوب است. شما نیاز دارید که با کمک یک پزشک عمومی، وضعیت سلامت خود را به صورت مرتب (حداقل سالانه) بررسی کنید.
حالا تصور کنید که به یک پزشک آنلاین عمومی دسترسی داشته باشیم. کارمان بسیار راحت‌تر خواهد بود! در هر مکانی، در هر زمانی، و تحت هر شرایطی، تنها با اتصال به اینترنت می‌توانیم با یک دکتر انلاین عمومی برای همۀ این موارد مشورت کنیم.


انتخاب بهترین پزشک عمومی آنلاین


شیوۀ انتخاب پزشک عمومی در مقایسه با سال‌های قبل خیلی آسان‌تر شده است. اگر خوب به خاطر داشته باشید، قبلاً اکثر ما برای مراجعه به یک پزشک عمومی، پزشکی را انتخاب می‌کردیم که مطبش به منزل ما نزدیکتر باشد. ما امکانی برای مقایسه پزشکان عمومی نداشتیم؛ گاهی دوست یا آشنایی به ما یک پزشک عمومی خوب را به ما توصیه می‌کرد که معمولا هم دسترسی به مطبش چندان ساده نبود.
خدمات پزشک آنلاین عمومی کار ما را برای انتخاب آسان کرده است. شما می‌توانید در یک پلتفرم یا اپلکیشین سلامتی آنلاین مثل «حال»، به فهرست پزشکان مراجعه کنید و بهترین پزشک عمومی آنلاین را انتخاب کنید. می‌پرسید چگونه؟ در پروفایل هر دکتر انلاین عمومی هم سوابق تحصیلی و آموزشی او نوشته شده و هم نظرات کاربرانی که قبلا با او مشاوره آنلاین داشته‌اند. این موارد به شما کمک می‌کند که پزشکان عمومی آنلاین را با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.


ویژگی های مشاوره با پزشک عمومی آنلاین


وقتی با یک پزشک آنلاین عمومی جلسۀ مشاوره و ویزیت دارید، حداقل به 10 دقیقه زمان نیاز دارید. مشاوره به روش‌های متنی و تلفنی و ویدئویی انجام می‌شود. ابتدا لازم است که دلیل مراجعۀ خود را برای دکتر عمومی انلاین توضیح دهید؛ همچنین دربارۀ سوابق پزشکی خود حتما صحبت کنید.
پزشک عمومی آنلاین بر اساس توضیحات شما، به شما اطلاعاتی دربارۀ وضعیتتان می‌دهد، در صورت نیاز برای شما آزمایش‌ها یا داروهایی را تجویز می‌کند و توصیه‌های لازم را به شما ارائه می‌کند. همچنین اگر ضروری باشد، شما را به یک متخصص ارجاع می‌دهد.


چرا به مشاوره دکتر انلاین عمومی نیاز داریم


دسترسی به پزشک عمومی آنلاین به دلایل مختلفی ضرورت دارد:
• خدمات پزشک آنلاین عمومی به ما امکان ارزیابی و مقایسۀ بهتری را می‎دهد. به کمک خواندن تجربه‌های کاربران دیگر می‌توانیم بهترین پزشک عمومی آنلاین را انتخاب کنیم.
• گاهی دچار بیماری جزئی شده‌ایم و لازم نمی‌بینیم حتما وقتی برای مراجعه به مطب و نوبت گرفتن بگذاریم.
• گاهی به دکتر انلاین عمومی در ساعات غیرکاری نیاز پیدا می‌کنیم، برای مثال در نیمه‌شب دچار ناخوشی ناگهانی می‌شویم. پزشک آنلاین عمومی 24 ساعته در دسترس ماست.
• در شرایطی مثل این روزها که گرفتار همه‌گیری کرونا هستیم، مراجعه به مطب‌های شلوغ چندان منطقی نیست. مشاوره با پزشک عمومی آنلاین راه امن‌تر و سالم‌تری است.
• گاهی در شرایطی هستیم که امکان نوبت گرفتن از مطب یک پزشک عمومی را نداریم؛ مثلاً جایی هستیم که مرکز درمانی در دسترس‌مان نیست یا مشغله‌مان زیاد است. در چنین شرایطی می‌توانیم از یک پزشک عمومی آنلاین مشورت بگیریم.
• در شرایط اورژانسی، مشورت با یک دکتر انلاین عمومی یکی از روش‌های سریع برای دریافت خدمات تخصصی پزشکی است.
• گاهی به دلایلی امکان خروج از منزل را نداریم. شرایط سالمندان، کم‌توانان جسمی یا زنان باردار را تصور کنید. دسترسی به دکتر عمومی انلاین به رفاه هریک از این گروه‌ها کمک زیادی می‌کند.
انواع روشهای مشاوره با پزشک آنلاین عمومی
مشاوره با پزشک آنلاین عمومی به سه روش انجام می‌شود: متنی، تلفنی و ویدئویی. وقتی قصد دارید در یک پلتفرم آنلاین یک پزشک عمومی را انتخاب کنید، در پروفایل مشاوران پزشک نوشته شده که با کدامیک از این روش‌ها در دسترس شما هستند.
شما با کدامیک از این روش‌ها راحت‌تر هستید؟ مشکلی که قرار است درباره‌اش مشورت کنید، با کدامیک از این روش‌ها آسان‌تر مطرح می‌شود؟ هزینه‌ای که می‌خواهید بپردازید چقدر است؟ پاسخ دادن به این سوالات، می‌تواند به شما در انتخاب روش مشاوره کمک کند.

آیا تا به حال احساس نیاز کرده‌اید که یک پزشک عمومی شما را در منزل ویزیت کند؟ می‌دانید که گاهی پزشک عمومی علاوه بر شنیدن شرح حال شما، نیاز دارد که شما را به صورت فیزیکی معاینه کند. این روزها، با خدمات آنلاین پزشکی عمومی می‌توانید به جای مراجعه به مطب، درخواست بدهید که یک پزشک عمومی به منزل شما مراجعه کند. این خدمات مزایای بسیار زیادی دارد؛ برای مثال:
• گاهی دسترسی شما به پزشک عمومی دشوار است، مسافت طولانی است و برای ویزیت شدن هم باید در صف طولانی نوبت بایستید. این وضعیت در شرایطی که ناخوش هستید، اصلا ساده نیست و وقت شما را هم می‌گیرد.
• حضور در مطب‌ها و مراکز درمانی گاهی برای شما خطرناک است. اینکه در فضای مطب یک پزشک عمومی در کنار تعداد زیادی بیمار قرار بگیرید که احتمالا بسیاری از آن‌ها بیماری مسری دارند، ممکن است شما را دچار بیماری کند.
• وقتی پزشک در منزل شما را ویزیت می‌کند، فضای خانه برای شما امن و آرام‌بخش است. در منزل فرصت کافی خواهید داشت که با آسودگی خاطر همۀ سوالات خود را از پزشک بپرسید.
• ویزیت پزشک آنلاین عمومی در منزل، برای کسانی که در خروج از منزل مشکل دارند، مثلا برای کودکان، سالمندان، کم‌توانان جسمی و زنان باردار، مزیت مهمی است.


هزینه مشاوره با پزشک عمومی آنلاین


هزینه مشاوره با پزشک آنلاین عمومی به دو عامل بستگی دارد: 1- مدت زمان ویزیت 2- روش مشاوره (متنی، تلفنی، ویدئویی). برای مثال اگر به اپلیکیشن «حال» مراجعه کنید می‌بینید که حداقل زمان ویزیت دکتر انلاین عمومی 10 دقیقه است. هزینۀ هر 10 دقیقه ویزیت به روش‌های متنی، تلفنی و ویدئویی به از 32 هزار تومان شروع می شود. بنابراین هزینۀ مشاوره آنلاین با یک پزشک عمومی در مقایسه با مراجعۀ حضوری بسیار مقرون به صرفه است.