جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

تقویم هفته به هفته بارداری

در تقویم هفته به هفته بارداری، راهنمایی جامع از کلیه مراحل بارداری و زایمان ارائه شده که شما را با علائم، تغییرات بدن مادر و جنین و همچنین برنامه غذایی بارداری هفته به هفته آشنا خواهد کرد.

تقویم بارداری هفته به هفته

هفته به هفته بارداری

زمانی‌که وارد سفری 9 ماهه که همان دوران بارداری است می‌شوید، برخی از نیازها مانند مشاوره با دکتر زنان و زایمان و همچنین داشتن یک تقویم هفته به هفته بارداری، ضروری می‌شوند. در این قسمت می‌توانید مراقبت های دوران بارداری هفته به هفته را مشاهده کنید و در هر لحظه از بهترین متخصصان و پزشکان حوزه زنان و زایمان نیز به صورت آنلاین راهنمایی دریافت کنید.

در کدام هفته بارداری هستید؟

تغییرات بارداری در هر ۳ ماه

هر بارداری شامل 3 دوره 3 ماهه است که هر دوره شامل اتفاقال جدید و نیازهای متفاوتی می‌باشد. هر 3 ماه نیاز به آزمایشات خاص یا مراقبت‌های ویژه‌ای دارد که رعایت آن‌ها باعث سلامت کلی مادر و جنین شده و از اقفاقات و خطرات پیش رو، جلوگیری می‌کند.

در کدام دوره ۳ ماهه بارداری هستید؟

دوره اول
ماه اول تا سوم
دوره دوم
ماه سوم تا ششم
دوره سوم
ماه ششم تا نهم

سوالات متداول

داروهای ممنوعه بارداری هفته به هفته

در بارداری هفته به هفته، اولویت دادن به ایمنی و سلامتی مادر و جنین در حال رشد بسیار مهم است. به طور کلی توصیه می شود از مصرف هر گونه دارو، از جمله داروهای بدون نسخه و داروهای تجویزی، خودداری کنید یا آن را محدود کنید، مگر اینکه به طور خاص توسط یک متخصص زنان و زایمان تجویز شده باشد.