خانه  > مشاوره پزشکی آنلاین > مشاوره دارویی

مشاور دارویی انلاین در حال

یک مشاوره دارویی انلاین و مشاوره دارویی تلفنی می تواند در شیوه و اندازۀ مصرف دارو، تداخل های دارویی، استفاده از داروهای بدون نسخه، حساسیت های دارویی، داروهای جایگزین برای داروهای موجود به شما کمک کند.
شما هرکجا که باشید، در 24 ساعت شبانه روز، تنها با اتصال به اینترنت و نصب اپلیکیشن «حال» می‌توانید همۀ سوالات خود را از مشاور دارویی انلاین حال بپرسید.

مشاوره جنسی آنلاین

انواع مشاوره خانواده در حال

چرا مشاوره خانواده حال

مشاوره آنلاین

مشاوره حضوری

هزینه رفت‌وآمد     

ماندن در ترافیک

صرف زمان زیاد در مطب

وابستگی به مکان و زمان

دسترسی آسان برای افراد با محدودیت‌های فیزیکی

حفظ محرمانگی

چرا مشاوره دارویی آنلاین حال

مشاوره محرمانه در فضایی کاملا امن

پرداخت هزینه مناسب نسبت به مشاوره حضوری

امکان مشاوره ۲۴ ساعته

مشاوره آنلاین (متنی، صوتی، تصویری) با بهترین مشاوران

سوالات متداول

محرمانگی و حفظ اطلاعات و امنیت کاربران یکی از مهم‌ترین اهداف حال است. کاربران می‌توانند حتی بدون نام و تنها با یک شماره تلفن همراه از خدمات مشاور دارویی آنلاین حال استفاده کنند. 

تمام خدمات حال به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته به کاربران این سامانه ارائه می‌شود. حتی در روزهای تعطیل هم می‌توانید تنها با چند کلیک از سرویس مشاوره دارویی آنلاین حال استفاده کنید.

تیم مشاوران دارویی حال، پس از انجام مصاحبه های تخصصی انتخاب میشوند. این مصاحبه‌های علمی، سطوح مختلفی دارد و مشاوران پس از گذراندن این مصاحبه‌ها وارد فرآیند مشاوره می‌شوند. در ادامه روند کار نیز، مشاوران ارشد به صورت مستمر عملکرد مشاوران را بررسی و در صورت نیاز آموزشهای محتلف را به آنها ارائه می کنند. همچنین کاربران پس از هر جلسه مشاوره می‌توانند میزان رضایت خود از جلسه و کیفیت آن را با دادن امتیاز اعلام کنند. با بررسی امتیاز هر مشاور می‌توانید انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.

ممکن است در این لحظه امکان برقراری ارتباط با مشاور دارویی آنلاین را نداشته باشید و بخواهید زمان مشاوره را رزرو کنید. برای رزرو جلسه مشاوره آنلاین کافی است اپلیکیشن پزشکی «حال» را باز کنید و وارد بخش موردنظرتان شوید. بر اساس تجربه قبلی یا با مطالعه نظرات سایر کاربران و همچنین امتیاز مشاور، مشاور خانواده موردنظر را پیدا کنید و دکمه «شروع» را بزنید. در پایین صفحه، دکمه «رزرو جلسه» وجود دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید روز و ساعت مشاوره آنلاین خود را رزرو کنید.

مشاوره خانواده آنلاین

روانشناسان حال

[get_counseling_by_get_method url="https://haal.ir/api/consulting/GetConsultantDetailRelateds/140/1" container="psychologicalCounseling"]

نظر کاربران حال در شبکه های اجتماعی

facebook

مهران اقبالی

تستهای روانشناسی که به صورت حضوری باید صدها هزار تومن بابتش هزینه میکردم تو این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیارم قرار گرفت. واقعا باورنکردنی بود

insta

علی رحمانی

عالی بود واقعا با حوصله هستند و مشاوره صبورانه پیش میبرند و در ضمن پیگیری میکنند و راه حل هاشون همیشه برام مفید بوده و خیلی آروم شدم. ممنونم ازشون 😍 😍

facebook

عاطفه سلیمانی

خیلی با حوصله به حرف های بنده گوش دادند و نکات بسیار خوب و کاربردی رو برای حل مشکل من بیان کردند

facebook

نازنین احمدی

حال پزشک های خوب رو برای این اپلیکیشن گلچین کرده. من که به شخصه از همه مشاوره هایی که گرفتم، خیلی راضی ام

insta

سارا ابوالحسینی

خیلی دودل بودم که با خواستگارم ازدواج کنم یا نه؟ برای هم مناسب هستیم یا نه؟ بعد از مشاوره خیلی مطمئن تر تونستم تصمیم بگیرم.

facebook

علی طالبی

من شهرستان زندگی میکنم ودسترسی به مشاوره خوب نداشتم ولی حال این مشکل منو با مشاوره های حرفه ای و باسوادش حل کرد.

عضویت در خبرنامه 

[contact-form-7 id="7754" title="خبرنامه"]

مشاور دارویی انلاین

کاربردهای مشاوره آنلاین دارویی

مشاوره آنلاین دارویی کاربردهای زیادی دارد. شما می‌توانید دربارۀ موضوعات مختلفی با یک مشاور دارویی انلاین مشورت کنید. برای مثال:
• دربارۀ عوارض داروها مشورت بگیرید.
• اگر به دارویی حساسیت نشان داده‌اید، درباره‌اش سوال بپرسید و داروی جایگزین تهیه کنید.
• دربارۀ شیوۀ مصرف داروها آموزش ببینید.
• برای استفاده از داروهای بدون نسخه مشورت بگیرید و بیماری‌های جزئی خود را در خانه درمان کنید.
• اگر داروی مصرفی‌تان کمیاب شده و نمی‌توانید در داروخانه‌ها آن را پیدا کنید، برایش جایگزین مناسبی پیدا کنید.
• دربارۀ تداخل داروها با هم یا حتی تداخل داروها با مواد غذایی بیشتر یاد بگیرید.
• با شرایط نگه‌داری داروهای مختلفی که در منزل دارید، آشنا شوید.
• می‌توانید برای استفاده از انواع مکمل‌ها و ویتامین‌ها کسب اطلاعات کنید و برندهای مختلف بازار را با یکدیگر مقایسه نمایید.
• دربارۀ داروهای گیاهی و فواید و زیان‌های احتمالی‌شان سوال کنید.
• انواع محصولات بهداشتی و آرایشی را بشناسید، بهترین محصولات را انتخاب کنید و برای نحوۀ مصرف آن‌ها آموزش ببینید.

مزایای مشاوره آنلاین دارویی

روشن است که دسترسی به مشاوره دارویی باعث می‌شود که شما شیوۀ مصرف صحیح انواع داروها و نگه‌داری آن‌ها را یاد بگیرید؛ اما آنلاین بودن این مشاوره مزیت‌های دیگری هم دارد.
ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید از یک داروساز در داروخانه سوالاتی را دربارۀ یک دارو بپرسید. شرایط زیر را تصور کنید:
• داروخانه شلوغ است و مشتری‌ها منتظرند
• باجه‌ای که از آن با داروساز صحبت می‌کنید، کوچک است؛ لازم است بلند صحبت کنید و از این کار معذب می‌شوید.
• شاید اصلا مطمئن نباشید آن کسی که با او در حال صحبت‌کردن هستید، دکتر داروساز است یا کارمند سادۀ آن داروخانه...
همچنین ممکن است شرایط زیر را تجربه کرده باشید:
• بیمار هستید و بیرون رفتن از خانه برایتان دشوار است.
• دسترسی‌ به پزشکتان دشوار یا ناممکن است.
• نیمه‌شب است و دسترسی به داروخانه شبانه‌روزی ندارید.
وضعیت‌های زیاد دیگری را هم می‌توانید تصور کنید که در آن نیاز به مشاورۀ دارویی دارید و دسترسی به یک متخصص برایتان مقدور نیست. در چنین شرایطی مشاوره آنلاین دارویی به دادتان خواهد رسید. با دسترسی به یک مشاور دارویی انلاین، شما در هرساعتی از شبانه‌روز، در هر وضعیت جسمی، و در هر مکانی می‌توانید با یک متخصص داروساز مشورت کنید.

افرادی که باید از مشاوره آنلاین دارویی استفاده کنند

مشاوره آنلاین دارویی برای همۀ کسانی که قصد استفاده از داروها، مکمل‌ها و محصولات آرایشی-بهداشتی را دارند، مفید است. البته شاید برای تعدادی از ما دسترسی به یک مشاور دارویی انلاین ضروری‌تر باشد؛ مثلاً:
• کسانی که برای بیش از یک بیماری دارو مصرف می‌کنند و دربارۀ تداخل‌های دارویی نیاز به اطلاعات دارند.
• کسانی که خروج از منزل و دسترسی به پزشک و متخصص داروساز برایشان دشوار است.
• کسانی که به مشاوره دارویی فوری در ساعات غیرکاری داروخانه‌ها و مطب‌ها نیاز پیدا کرده‌اند.
• کسانی که دسترسی مناسبی به مراکز درمانی و داروخانه‌ها ندارند.
• کسانی که سوال ساده‌ای برای استفاده از داروهای بدون نسخه دارند و نمی‌خواهند برای آن از پزشک نوبت بگیرند.
اگر هریک از این موقعیت‌ها برایتان پیش آمد، می‌توانید از خدمات آنلاین مشاوره دارویی استفاده کنید و ظرف زمان کوتاهی به پاسخی تخصصی برای سوال خود برسید.

انواع روش های مشاوره دارویی آنلاین

مشاوره دارویی آنلاین به سه روش متنی، تلفنی و ویدئویی قابل انجام است. البته این به مشاور دارویی انلاینی که انتخاب می‌کنید هم بستگی دارد. وقتی می‌خواهید با یک متخصص داروساز به صورت آنلاین مشورت کنید، لازم است که در سایت یا اپلیکیشن مربوطه، فهرست مشاوران دارویی آنلاین را بررسی کنید. معمولا در مقابل نام هریک از مشاوران نوشته شده که با کدامیک از این روش‌ها به شما مشاوره می‌دهند. طبیعی است که هزینۀ مشاورۀ متنی و تلفنی و ویدیویی متفاوت است. خوشبختانه سوالات ما دربارۀ داروها معمولا پیچیده نیستند و بیشترشان با روش متنی هم قابل ‎پرسیدن و پاسخ‌دادن هستند؛ در نتیجۀ این مشاوره برای ما هزینۀ کمی خواهد داشت. اما ممکن است بعضی از شما ترجیح بدهید که به روش‌های تلفنی یا ویدیویی مشاوره آنلاین دارویی داشته باشید.
اطلاعاتی که مشاور دارویی انلاین به ما می‌دهد
یک مشاور دارویی انلاین آماده است که به هرگونه پرسشی که ما دربارۀ داروها و مکمل‌ها داریم، پاسخ بدهد. به مثال‌های زیر توجه کنید:
- یک داروی بدون نسخۀ مناسب برای سرما‌خوردگی خفیف چیست؟
- بهترین مسکن برای دندان درد کدام است؟
- داروی ضدحساسیت مناسب برای کهیر پوستی چیست؟
- میزان مصرف مجاز مکمل‌هایی مثل ویتامین D و ویتامین E چقدر است؟
- برای کاهش درد سوختگی از چه دارویی استفاده کنم؟
- برای ریزش مو و رفع شوره سر چه شامپویی مناسب است؟ کدام برند را انتخاب کنم؟
- آیا استفاده از دمنوش گیاهی پونه برای رفع عفونت اثربخش است؟
- آیا لازم است که برای گلودردم آنتی بیوتیک استفاده کنم؟
- در حال استفاده از دارویی هستم که پزشک برایم تجویز کرده، اما مطمئن نیستم که دوز دارو درست به خاطرم مانده باشد!
- برای درمان ریه‌هایم، اسپری استنشاقی جدیدی را باید مصرف کنم، اما طریقۀ صحیح استفاده از آن را فراموش کرده‌ام.
- آیا دارو را باید درون یخچال نگه‌داری کنم یا در دمای محیط؟
به این فهرست می‌توانید سوالات بی‌شماری را اضافه کنید. مشاور انلاین دارویی می‌تواند اطلاعات زیادی را دربارۀ انتخاب داروها، عوارضشان، شیوۀ مصرف و نگهداری آن‌ها به شما بدهد.

اطلاعات دارویی با کمک مشاور دارویی انلاین

معمولا درون جعبۀ داروهایی که خریداری می‌کنیم، یک بروشور گذاشته‌اند که اطلاعات زیادی رویش نوشته شده است. برای مثال نوشته شده که این دارو از چه موادی ساخته شده، موارد مصرفش چیست، عوارض احتمالی‌اش چیست، تداخلات دارویی آن کدام است، و کدام گروه‌ها باید در مصرف آن احتیاط کنند. خیلی اوقات این اطلاعات برای ما مبهم و سردرگم‌کننده هستند و نمی‌دانیم که در نهایت، با توجه به شرایطمان، مصرف آن دارو برایمان بدون زیان است یا نه.
در مقابل مشاور دارویی آنلاین می‌تواند اطلاعات دقیقی را دربارۀ داروهای مصرفی ما ارائه کند. او با توجه به شرایط جسمی‌مان، بیماری‌هایی که به آن مبتلا هستیم، داروهای دیگری که مصرف می‌کنیم، می‌تواند به ما کمک کند که با خیال آسوده‌تری برای مصرف یک دارو تصمیم بگیریم.
علاوه بر این، مشاور دارویی انلاین به ما آموزش می‌دهد که از یک دارو چگونه نگه‌داری کنیم؛ چگونه و به چه مقدار آن را مصرف کنیم؛ کدام برند از داروها یا مکمل‌ها را انتخاب کنیم؛ اگر دارویمان کمیاب شده چه جایگزین‌هایی را برایش انتخاب کنیم؛ کدام داروها برایمان مناسب نیستند و غیره.
مشاور انلاین دارویی خدمات جدیدی است که به بسیاری از سوالات ما پاسخ می‌دهد؛ دیگر لازم نیست میان بروشورها و اطلاعات مختلفی که می‌خوانیم سردرگم باشیم. با یک کلیک و با صرف هزینه‌ای اندک، می‌توانیم اطلاعات تخصصی ارزشمندی را به دست بیاوریم و با آسودگی خاطر بیشتری درمان خود را پیگیری کنیم.