haal application

IOS

pwa

اندروید

google play
مشاوره آنلاین با متخصص تغذیه

با دکتر تغذیه آنلاین، دیگر لازم نیست از خانه خارج شوید و علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه خودتان، قدرت انتخاب بیشتری نیز برای انتخاب بهترین متخصص تغذیه آنلاین خواهید داشت. در مشاوره آنلاین با پزشک تغذیه، می‌توانید از روش‌های چت متنی، چت صوتی یا ویدیویی استفاده کنید و برای لاغری، چاقی و حتی داشتن تغذیه سالم از طریق گوشی موبایل یا لپ‌تاپ خود از دکتر تغذیه آنلاین مشاوره بگیرید و پاسخ آن را از پزشک دریافت کنید. اگر در نحوه گرفتن مشاوره آنلاین، به راهنمایی بیشتری نیاز دارید می‌توانید از طریق چت آنلاین در صفحه اصلی سایت با ما در ارتباط باشید.

فیلترها
تصویر حمید فرزانه

حمید فرزانه

کارشناسی ارشد تغذیه

آنلاین

متنی
تلفنی

(242 رای ) 4.8

تصویر محمد مصفا قدیر

محمد مصفا قدیر

کارشناسی ارشد علوم تغذیه

آنلاین

متنی
تلفنی

(126 رای ) 4.6

تصویر سید سعید مختاری

سید سعید مختاری

کارشناسی تغذیه

آنلاین

متنی
تلفنی

(9 رای ) 4.6

تصویر سارا سیدی

سارا سیدی

کارشناسی تغذیه

آنلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر ویدا مشیری

ویدا مشیری

کارشناسی تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر زهرا لله زاده

زهرا لله زاده

کارشناسی ارشد تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(143 رای ) 4.9

تصویر علی دادگرنژاد

علی دادگرنژاد

کارشناسی تغذیه ورژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(115 رای ) 4.8

تصویر رضا عباسی

رضا عباسی

کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی

(71 رای ) 4.8

تصویر دکتر فاطمه کرمی

دکتر فاطمه کرمی

متخصص ژنتیک پزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی

(68 رای ) 4.8

تصویر میترا کشاورز

میترا کشاورز

کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی

(64 رای ) 4.9

تصویر مریم انصاری

مریم انصاری

کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی

(56 رای ) 4.9

تصویر فرناز شماشیان

فرناز شماشیان

کارشناسی ارشد تغذیه و فیزیولوژی ورزشی

آفلاین

متنی
تلفنی

(36 رای ) 4.9

تصویر فاطمه محبی زاده

فاطمه محبی زاده

کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی

(27 رای ) 4.9

تصویر صفورا واشقانی فراهانی

صفورا واشقانی فراهانی

کارشناسی ارشد علوم تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(22 رای ) 4.8

تصویر قاسم فلسفیان مقدم

قاسم فلسفیان مقدم

کارشناسی تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(15 رای ) 4.8

تصویر سیده فاطمه کیا

سیده فاطمه کیا

کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی

(10 رای ) 4.8

تصویر فاطمه حق شنو ثابت

فاطمه حق شنو ثابت

کارشناسی ارشد تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(8 رای ) 4.9

تصویر مجتبی خادم الحسینی

مجتبی خادم الحسینی

کارشناسی ارشد تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(5 رای ) 4.8

تصویر الهه نکوئی

الهه نکوئی

کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی

(4 رای ) 4

آفلاین

متنی
تلفنی

(3 رای ) 5

تصویر نیلوفر حق شناس

نیلوفر حق شناس

کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم درمانی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(3 رای ) 5

تصویر زینب نژاد کریم

زینب نژاد کریم

کارشناسی ارشد تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(3 رای ) 4.8

تصویر محمدرضا روشنی

محمدرضا روشنی

کارشناسی علوم تغذیه

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر فرزانه سادات شفیعی

فرزانه سادات شفیعی

کارشناسی ارشد تغذیه

آفلاین

متنی

(1 رای ) 4.9

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول

متخصص تغذیه آنلاین کیست؟

متخصصان تغذیه کسانی هستند که درک خوبی از مبانی علمی تغذیه دارند. یک متخصص تغذیه به طور کلی در مورد نحوه تغذیه سالم، کاهش وزن، کاهش خستگی و افزایش انرژی، توصیه‌هایی را به ما ارائه می‌دهد. او به ما می‌گوید که از طریق تغییر آنچه می‌خوریم، چگونه می‌توانیم مشکل خود را رفع کنیم و یا سطح کیفیتی و کمیتی زندگی خود را افزایش دهیم.
با وجود اهمیت موضوع تغذیه و تاثیر آن بر زندگی ما، گاهی ممکن است آن را در الویت رسیدگی‌های پزشکی خود قرار ندهیم. بنابراین مشاوره با یک دکتر تغذیه آنلاین می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد.
کارهایی که متخصص تغذیه آنلاین انجام می‌دهد
پیش از هرچیز بهتر است مرور کنیم که پزشک تغذیه آنلاین چه کارهایی را انجام می‌دهد و شما برای چه مواردی می‌توانید به آنان رجوع کنید.
متخصص تغذیه آنلاین ممکن است هم با افراد سالم سر و کار داشته باشد و هم با افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند. یک متخصص یا مشاور تغذیه آنلاین از به‌روزترین اطلاعات پزشکی مربوط به سلامت عمومی و تحقیقات علمی در مورد غذا آگاهی دارد. بنابراین می‌توانند این اطلاعات را برای ارائه راهنمایی‌های عملی به کار بگیرند تا به افراد کمک کنند سبک زندگی و غذایی مناسب خود را انتخاب کنند.
دکتر تغذیه آنلاین اغلب با گروهی از افراد که نیازهای مشابهی دارند روبرو هستند. برای مثال، بسیاری از ما دارای اضافه وزن هستیم و برای کمک به کاهش وزن به دکتر تغذیه آنلاین مراجعه می‌کنیم. متخصص تغذیه آنلاین با گرفتن اطلاعاتی از وضعیت سلامت عمومی ما یک رژیم غذایی خاص برایمان طراحی می‌کند تا با کمک غذاهای فرآوری شده و قند کاهش یافته وزن خود را کم کنیم.
برخی از متخصصان تغذیه آنلاین، بر اساس نتیجه آزمایشاتی که شما برای او ارسال می‌کنید، روش درمانی خاصی که وضعیت شما را در نظر می‌گیرد برایتان تجویر خواهد کرد. به عنوان مثال، ممکن است پزشک تغذیه آنلاین با مشاهده نتیجه تست فشار خون بالا، به بیمار مبتلا به فشار خون بگوید که چگونه هنگام تهیه غذا از نمک کمتری استفاده کند.

مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین چگونه است؟

متخصص تغذیه شما مربی شما است. مثل هر مشاوره پزشکی آنلاین، فرآیند گرفتن مشاوره از دکتر تغذیه آنلاین از گرفتن اطلاعات اولیه شروع می‌شود و پس از آن از طریق گفتگوهای شما و تماس‌های هفتگی با دکتر تغذیه آنلاین عمیق‌تر خواهد شد.
در طول این فرآیند، متخصص تغذیه شما مواد آموزشی، استراتژی‌های مربوط به برنامه ریزی غذایی، تشویق و حمایت و مسئولیت‌پذیری را برای شما تعیین می‌کنند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می‌کنند.
مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین مزایای زیادی دارد. برای آن‌که چشم‌اندازی درست از روند درمان داشته باشید، جلسات و مباحث را با شما مرور خواهیم کرد:
در جلسه آغازین اهداف را تعیین می‌کنید و خواسته خود را طرح می‌کنید. پس از آن متخصص تغذیه آنلاین برنامه ابتدایی را در اختیار شما خواهد گذاشت و شما تحول خود را به سرعت شروع می‌کنید.
سپس جلسات مهارت آموزی آغاز خواهد شد. در این جلسات برنامه شما به روز رسانی شده و برای موانع پیش روی خود راهکارهایی ارائه می‌‌شود.
و اما پیگیری طولانی مدت، که به عنوان مهم‌ترین بخش برنامه غذایی سالم را پیش رو خواهید داشت. در این جلسات می‌آموزید که چگونه با چالش‌ها مقابله کنید، با انگیزه بمانید، مواد غذایی سالم را چگونه تهیه کنید و آماده سازی غذای سالم به چه شکل است.

افرادی که نیاز به مشاوره با دکتر تغذیه آنلاین دارند

هرکسی که غذا می‌خورد به یک دکتر تغذیه آنلاین نیاز دارد 🙂 . اگر می‌خواهید برای داشتن یک سبک زندگی سالم یا دستیابی به یک هدف خاص مرتبط با سلامتی، در غذای خود تغییراتی ایجاد کنید، لازم است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید.
متخصصان تغذیه آنلاین با استفاده از دانش خود در زمینه علم غذا، برای کمک به افراد در انتخاب درست آنچه می خورند، همیشه حاضر هستند.
شما از متخصصان تغذیه می‌توانید در مورد در مورد موضوعات مختلفی راهنمایی بگیرید. برخی از این موارد عبارتند از: غذا و عملکرد آن در بدن، شادی و مراقبت از خود، پخت و پز سالم و بودجه بندی مواد مغذی، و اینکه چگونه تغذیه نقشی اساسی در سلامت کلی ایفا می‌کند.
اما گاهی افراد با موضوعات پیچیده‌تر و مسائل بیشتری به دکتر تغذیه آنلاین رجوع می‌کنند:
• سلامت روده و میکروبیوم انسان
• مسائل گوارشی و نقش رژیم غذایی حذفی
• التهاب بدن و غذاهای ضد التهاب
• مدیریت استرس
• تغذیه بارداری
• اختلال رشد کودکان
• رژیم ورزشی
• انتخاب رژیم غذایی و کنترل قند
• تعادل هورمونی
• سلامت آدرنال و بسیاری موارد دیگر…..
گاهی مشکلات جسمی و بیماری‌ها با تغییر سبک زندگی، بهبود خواهند یافت. بنابراین افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند نیز می‌توانند به مشاور تغذیه آنلاین رجوع کنند.

مشاوره با بهترین دکتر تغذیه آنلاین

زمانی که به دنبال یک دکتر تغذیه آنلاین هستید، ممکن است با عناوین بسیاری مانند دکتر متخصص تغذیه، رژیم درمانی، کارشناس تغذیه، کارشناس ارشد علوم تغذیه و بسیاری از عناوین دیگر روبرو شوید. چنین چیزی در نگاه اول گیج کننده است و ممکن است انتخاب شما را دشوارتر کند.
همچنین از آن‌جا که متخصص تغذیه دستورات غذایی و سلامتی متفاوتی را به شما ارائه می‌دهد، لازم است از مهارت او اطمینان داشته باشید. گاهی مواد غذایی نامناسب و اشتباه می‌تواند سلامت فرد را به خطر بیاندازد.
پیشنهاد ما این است که برای انتخاب پزشک تغذیه آنلاین به سایت‌ ها و اپلیکیشن هایی رجوع کنید که معتبر بوده و پیش از این توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
در «حال» می‌توانید با مرور پزشکان و متخصصانی که مشاور تغذیه آنلاین هستند، به آسانی و اطمینان خاطر بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. علاوه بر این، خواندن نظر کاربران دیگر و کسانی که قبلا به این پزشکان و متخصصان مراجعه کرده‌اند،‌ انتخاب بهترین دکتر تغذیه آنلاین را برای شما راحت خواهد کرد.

برخی از مزایای مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین

از آنجا که مقابله با عادات غذایی ناسالم، می‎تواند بسیار دشوار باشد، به یک مشاوره تغذیه نیاز دارید که با شما همراه و همگام باشد.
مشاوره تغذیه سنتی و حضوری می‌تواند برای بسیاری از افراد دست و پا گیر و پرهزینه باشد. از گرفتن وقت تا هزینه رفت و آمد و زمانی که نیاز دارید در سالن انتظار بنشینید تا نوبت شما برسد، همگی می‌توانند موجب انصراف شما از مراجعه به متخصص تغذیه باشند. اما راهکار چیست؟ در عصر ارتباطات این موضوع پیچیده نیست. مشاوره آنلاین تغذیه می‌تواند راهکار مناسبی باشد.
مشاوره آنلاین تغذیه مشابه مشاوره تغذیه سنتی است، اما اغلب با قیمت پایین‌تری ارائه می‌شود و زمان کمتری را از ما می‌گیرد. برای صحبت با یک دکتر تغذیه آنلاین مجبور نیستیم به جایی برویم. شما نیز اگر آماده هستید عادات غذایی اشتباه خود را اصلاح کنید، می‌توانید با مراجعه به یک مشاور تغذیه آنلاین در یک سایت معتبر کار خود را شروع کنید.
اگر اعمال تغییرات در شیوه زندگی سالم برایتان دشوار است، یک برنامه مشاوره تغذیه آنلاین ممکن است به شما کمک کند در مسیر درست قرار بگیرید. یک متخصص تغذیه آنلاین، می‌تواند رژیم غذایی فعلی یا روال تناسب اندام شما را ارزیابی کند و به طرح برنامه‌ای که برای شما مناسب است کمک کند. از آنجایی که آنها آموزش و پیشینه مناسبی دارند، می‌توانند راهنمایی و پشتیبانی لازم و کافی را در زمان و مکانی که شما به آنها نیاز دارید فراهم کنند.

رژیم هایی که پزشک تغذیه آنلاین تجویز می‌کند

مراجعه به پزشک تغذیه آنلاین به این معنا است که به راحتی، به یک رژیم غذایی مناسب دست پیدا کنید. رژیم های ارائه شده توسط متخصص تغذیه آنلاین انواع نیازهای تغذیه، تناسب اندام و رژیم غذایی را پوشش می‌دهند. در واقع گزینه‌‌های پیش روی شما به سبک زندگی، ترجیحات ساختاری یا بودجه شما بستگی دارد.
مشاور تغذیه آنلاین دسترسی شبانه روزی به یک متخصص تغذیه ثبت شده را فراهم می‌کند. این متخصص می‌تواند برنامه غذایی، راهنمای تغذیه و منابع آموزشی را در اختیار شما قرار دهد.
شاید تصور کنید که افراد دارای کمبود وزن و یا افرادی که اضافه وزن دارند، به یک متخصص تغذیه آنلاین رجوع می‌کنند. اما این بخشی از تخصص این افراد است. ارائه رژیم غذایی لاغری یا چاقی تمام کاری نیست که یک مشاور تغذیه آنلاین انجام می‌دهد. او می‌تواند علاوه بر کمک به کاهش وزن و افزایش وزن، برای کاهش حساسیت های غذایی و آلرژی‌ ها و سایر نگرانی ها به ما کمک کند.

زمان مناسب برای مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین

تغذیه برای بسیاری از افراد موضوع دلهره آوری است. اصلاح عادات غذایی مادام العمر کار آسانی نیست. بهبود تغذیه یکی از سخت‌ترین چالش‌هایی است که انجام خواهید داد، اما ارزش آن را دارد که هرچه زودتر برای آن اقدام کنید.
برای مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین، لازم نیست حتما منتظر زمان خاصی باشید. در هر ساعت از شبانه روز و هر زمان که نیاز به مشاوره داشته باشید، می‌توانید اینترنت خود را روشن کرده و به یک متخصص تغذیه آنلاین معتبر مراجعه کنید.
همچنین اگر فکر می‌کنید که عادات غذایی ناسالمی دارید و بهتر است که آن را تغییر دهید، لازم است در اولین فرصت با مشاور تغذیه آنلاین صحبت کنید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. پس اجازه ندهید که زمان طلایی را از دست بدهید.

فواید و اثرات مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین

تغذیه برای بسیاری از افراد موضوع دلهره آوری است. اصلاح عادات غذایی مادام العمر کار آسانی نیست. بهبود تغذیه یکی از سخت‌ترین چالش‌هایی است که انجام خواهید داد، اما ارزش آن را دارد که برای آن اقدام کنید. سپس اثرات آن تغییرات را خودتان مشاهده خواهید کرد.
غذا همه چیز را تغییر می‌دهد و سلامت ما را غذایی که می‌خوریم تعیین می‌کند. همچنین زمینه‌هایی از زندگی که روح را تغذیه می‌کند نیز اهمیت دارد. برای سلامتی و شادی واقعی ادغام تمام ابعاد رفاهی می‌تواند بسیار موثر باشد. مشاوره با متخصص تغذیه آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که فلسفه سلامتی خود را با توجه به تمامی جنبه‌های زندگی خود کشف کنید. از جمله اینکه کدام غذاها و روش های غذا خوردن برای شما بهترین روش است.
انجام دادن بعضی از کارها به تنهایی ممکن نیست. زمانی که به‌ طور مداوم به یک مشاور با مهارت دسترسی داشته باشید، دیگر تنها نیستید و می‌توانید به راحتی وزن خود را به میزان ایده‌آل برسانید. همچنین از این طریق می‌توانید سلامت کلی خود را از طریق خوراک و غذای خود بهبود ببخشید.

هزینه مشاوره آنلاین با دکتر تغذیه

شما در «حال» می‌توانید بر اساس نیاز خود دکتر تغذیه آنلاین مناسب را انتخاب کنید. برخی از متخصصان به‌طور آنلاین و در همان لحظه آماده پاسخگویی هستند. اما اگر می‌خواهید در زمان دیگری با متخصص تغذیه صحبت کنید، می‌توانید از گزینه رزرو استفاده کنید. مشاوره شما می‌تواند به‌صورت تلفنی یا متنی باشد. حتی اگر بخواهید، برایتان مقدور است که با متخصص مورد نظر خود تماس تصویری برقرار کنید.
هزینه مشاوره با دکتر تغذیه آنلاین بسیار مناسب است و از حدود ۲۰هزار تومان برای ده دقیقه تماس شروع می‌شود. به این ترتیب تلاش کرده‌ایم دسترسی آسان تمام افراد به مشاور و متخصص تغذیه آنلاین را فراهم کنیم. همچنین شما با پرداخت مبلغ کمی می‌توانید برنامه رژیم غذایی اختصاصی خود را دریافت کنید.
با وجود هزینه پایین مشاوره با دکتر تغذیه آنلاین، در مورد برخی از مشاوران امکان مشاوره با بیمه نیز فراهم شده است.