haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مشاوره با پزشک زنان آنلاین

از طریق مشاوره با دکتر زنان آنلاین در مجموعه «حال»، لازم نیست از خانه خارج شوید و می‌توانید از بین بهترین دکترهای زنان، متخصص زنان و زایمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر در پروسه گرفتن مشاوره از دکتر زنان آنلاین به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید، کافیست از قسمت چت، سوال خود را برای ما بفرستید. شما می توانید از مشاوره تلفنی، مشاوره متنی (چت با مشاور) و مشاوره ویدیویی برای گرفتن مشاوره توسط پزشک زنان آنلاین استفاده کنید.
مواردی مانند تست گلوکوز برای قند خون در بارداری، عفونت واژن، نحوه مصرف استرومایین یا داروهای دیگر، علت پریود نشدن، درد زیر شکم، تفسیر ازمایش و تفسیر سونوگرافی همگی از مواردی هستند که می‌توانید برای آن‌ها از مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان بگیرید.
فیلترها
تصویر دکتر مهری رشیدی

دکتر مهری رشیدی

متخصص زنان، زایمان و نازایی

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(661 رای ) 4.8

تصویر دکتر سوسن رضائی

دکتر سوسن رضائی

متخصص زنان و زایمان

آنلاین

متنی
تلفنی

(286 رای ) 4.9

تصویر دکتر عفت زادسر

دکتر عفت زادسر

متخصص متخصص زنان و زایمان

آنلاین

تلفنی

(156 رای ) 5

تصویر دکتر اعظم جدیدی

دکتر اعظم جدیدی

متخصص زنان وزایمان

آنلاین

متنی
تلفنی

(108 رای ) 4.8

تصویر دکتر ریحانه صاحب کشاف

دکتر ریحانه صاحب کشاف

متخصص زنان و زایمان

آنلاین

متنی
تلفنی

(87 رای ) 4.9

تصویر دکترگلنار ایزدی

دکترگلنار ایزدی

متخصص جراحی زنان و زایمان

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(78 رای ) 5

تصویر دکتر زهرا سعادتیان

دکتر زهرا سعادتیان

متخصص ژنتیک پزشکی

آنلاین

متنی
تلفنی

(28 رای ) 4.8

تصویر دکترساراسهراب پور

دکترساراسهراب پور

متخصص زنان و زایمان و نازایی

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(8 رای ) 4.8

تصویر دکترشایان آقایان

دکترشایان آقایان

متخصص زنان‌و زایمان

آنلاین

تلفنی

(3 رای ) 5

تصویر دکترندا موغاری زاده

دکترندا موغاری زاده

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(6 رای ) 5

تصویر مطب زیبایی متخصصین دریتا

مطب زیبایی متخصصین دریتا

متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

(1 رای ) 5

تصویر دکتر کیانا صادقی

دکتر کیانا صادقی

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(351 رای ) 4.9

تصویر دکتر میترا کازرونی

دکتر میترا کازرونی

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی

(247 رای ) 4.9

تصویر دکتر لیدا شفیعیان

دکتر لیدا شفیعیان

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی

(156 رای ) 4.7

تصویر دکتر محدثه عالمی

دکتر محدثه عالمی

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی

(138 رای ) 4.5

تصویر دکتر مریم موسوی

دکتر مریم موسوی

رزیدنت جراحی زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی

(133 رای ) 4.8

تصویر دکتر آمنه حدادان

دکتر آمنه حدادان

جراح و متخصص زنان و زایمان

(66 رای ) 5

تصویر دکتر صفا صالحی

دکتر صفا صالحی

متخصص زنان و زایمان

آفلاین

تلفنی

(56 رای ) 4.9

تصویر دکتر مریم واشقانی فراهانی

دکتر مریم واشقانی فراهانی

جراح و متخصص زنان و زایمان

(13 رای ) 5

تصویر دکترمریم دادخواه

دکترمریم دادخواه

متخصص جراح زنان و زایمان

آفلاین

متنی
تلفنی

(8 رای ) 4.3

تصویر دکترسمیه فریدون جاه

دکترسمیه فریدون جاه

متخصص زنان و زایمان و نازایی

(6 رای ) 5

تصویر آرزو موسوی

آرزو موسوی

کارشناسی مامایی

(1 رای ) 5

تصویر دکتر زهرا سامانی

دکتر زهرا سامانی

کارشناس مامایی

(1 رای ) 5

تصویر کلینیک راستین

کلینیک راستین

فلوشیپ کلینیک پزشکی

(1 رای ) 5

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول درباره دکتر زنان آنلاین

کاهش هزینه با پزشک زنان آنلاین

هزینه مشاوره با دکتر زنان آنلاین بسیار ناچیز‌تر از مراجعه حضوری به پزشک است زیرا علاوه بر اینکه نیاز به خروج از منزل را نداشته و هزینه های رفت و برگشت را نمی‌دهید، در زمینه ماندن در مطب و یا معطلی برای ویزیت حضوری نیز خیالتان راحت خواهد بود. زیرا در زمان انتخاب پزشک می‌توانید مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان با پاسخ سریع را انتخاب کنید و یا اگر پزشک آنلاین نبود نوبت خود را رزرو کنید تا با شما برای دریافت نوبت تماس گرفته شود.

ضمن اینکه هزینه ای که پرداخت می‌کنید بسیار ناچیزتر از ویزیت پزشک متخصص زنان و زایمان خواهد بود.

دکتر زنان آنلاین

مشاوره با دکتر زنان آنلاین

تخصص زنان و زایمان از جمله رشته‌های پرکاربرد پزشکی است که به گروه‌های مختلفی از افراد خدمت می‌کند. دخترانی که در سن بلوغ قرار دارند، زنانی که در سنین باروری و یائسگی هستند، زوج‌هایی که از روش‌های پیشگیری از بارداری استفاده می‌کنند یا در انتظار فرزند هستند، مهم‌ترین مراجعه‌کنندگان به یک پزشک زنان آنلاین را شامل می‌شوند.

حالا تصور کنید در تعطیلات آخر هفته، نخستین نشانه‌های عادت ماهیانه در یک دختر نوجوان باعث ایجاد نگرانی در او شده یا یک مادر باردار در ساعات پایانی شب که دسترسی به پزشک متخصص آسان نیست، دچار لکه‌بینی شده است. در این موقع چه باید کرد!؟

دسترسی به دکتر زنان آنلاین یکی از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی است که در هر شرایطی می‌تواند شما را به یک پزشک متخصص زنان و زایمان متصل کند و راهنمایی‌هایی تخصصی را در اختیار شما قرار دهد. کاربران می‌توانند از طریق پزشک زنان آنلاین ، به‌صورت منظم تحت نظر پزشک باشند و فقط برای معاینات ضروری و انجام سونوگرافی و… به مطب پزشک مراجعه کنند. این کار علاوه بر این که آن‌ها را از حضور در شلوغی و ازدحام مطب پزشکان رها می‌کند، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها با وجود دسترسی 24 ساعته به خدمات پزشکی هم می‌شود.

مشاوره زنان و زایمان آنلاین

مشاوره زنان و زایمان آنلاین یک سرویس پزشکی است که به زنان امکان دسترسی مجازی به متخصصین زنان و زایمان را می دهد. این سرویس به این معنی است که زنان می توانند از راه دور با پزشک خود بدون نیاز به مراجعه فیزیکی به بیمارستان یا کلینیک ارتباط برقرار کنند. مشاوره با دکتر آنلاین زنان از طریق کانال های ارتباطی مختلف مانند تماس های ویدئویی، تماس های تلفنی و پیام های چت انجام می شود. این خدمات به ویژه برای زنانی که در مورد مسائل حساس به زمان مانند بارداری، باروری، مشکلات قاعدگی و یائسگی نیاز به مشاوره دارند بسیار مهم است.
 
دکتر زنان آنلاین مزایای متعددی هم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و هم برای بیماران دارد. برای دکتر زنان، مشاوره آنلاین به آنها اجازه می دهد تا به راحتی به بیماران در مکان های مختلف دسترسی پیدا کنند. متخصصان زنان و زایمان می توانند به زنان در مکان های دورافتاده ای دسترسی داشته باشند که ممکن است نتوانند به کلینیک های فیزیکی بروند. از سوی دیگر، برای بیماران، مشاوره انلاین زنان زایمان با راحتی و انعطاف پذیری را فراهم می کند. زنان می توانند در زمان و مکان مناسب از مشاوره دریافت کنند و مجبور نیستند در صف های طولانی منتظر بمانند که می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد.
 
در نهایت، پزشک آنلاین زنان زایمان ثابت کرده است که در ارائه خدمات با کیفیت موثر است. قبل از مشاوره، بیماران باید اطلاعای مانند سوابق بیماری یا داروهای مصرفی و تمامی موارد را با پزشک درمیان بگذارند. این اطلاعات برای تعیین بهترین اقدام برای مشکل سلامتی خاص بیمار استفاده می‌شود که می‌تواند منجر به نتایج بهتر شود. علاوه بر این، خدمات مشاوره آنلاین دسترسی بیشتر به خدمات مراقبت های بهداشتی را فراهم می کند که برابری کلی مراقبت های بهداشتی را ارتقا می دهد.

مواردی که نیاز به مشاوره با دکتر آنلاین زنان را دارد

موارد متعددی وجود دارد که ممکن است نیاز به مشاوره با دکتر زنان آنلاین داشته باشد، مانند:
 
1. خونریزی یا ترشح غیرمعمول واژینال
2. درد یا ناراحتی در هنگام مقاربت
3. پریودهای از دست رفته یا پریودهای غیر طبیعی
4. درد لگنی بدون دلیل
5. نگرانی در مورد بارداری، باروری یا پیشگیری از بارداری
6. علائم عفونت های مقاربتی (STIs)
7. علائم یائسگی مانند گرگرفتگی، تغییرات خلقی یا خشکی واژن
8. ناهنجاری ها یا نگرانی های پستان
9. عفونت های دستگاه ادراری یا مشکلات مربوط به ادرار
10. پرسش یا نگرانی در مورد سلامت زنان به طور کلی.
 
در صورت مشاهده هر یک از این علائم یا نگرانی ها، ضروری است که به دنبال مشاوره با دکتر آنلاین زنان باشید، زیرا تشخیص و درمان به موقع می تواند نتایج را بهبود بخشد.
 
دکتر زنان زایمان انلاین کیست؟

دکتر زنان زایمان انلاین پزشکی است که برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های مختص زنان و انجام مسائل مربوط به تولد نوزاد آموزش دیده است. این تخصص حیاتی پزشکی در زمینه بهداشت دوران بلوغ و پیش از آن، بهداشت قاعدگی، مراقبت‌های زنان در دوران پیش از یائسگی و پس از آن هم به زنان آموزش می‌دهد. ضمنا زوج‌هایی که قصد بچه‌دار‌شدن ندارند، می‌توانند با کمک راهنمایی این پزشکان با بهترین روش‌های پیشگیری از بارداری آشنا شوند.

جایگذاری برخی از ابزارهای ضدبارداری مثل آیودی یا بستن لوله‌ها در زنان (توبکتومی) هم توسط این متخصصان انجام می‌شود. اما یکی از جدی‌ترین خدماتی که متخصصان زنان و زایمان ارائه می‌دهند، کنترل و آموزش مراقبت‌های حین بارداری و پس از زایمان است. دکتر زنان به زوج‌هایی که به تازگی بچه‌دار شده یا در انتظار توسط فرزندشان هستند یاد می‌دهد که چطور شرایط را کنترل و پس از زایمان، از مادر و نوزاد به چه شکلی مراقبت کنند.

پزشک آنلاین زنان چه کمکی می‌کند

متخصص زنان آنلاین یک متخصص پزشکی است که خدمات مشاوره و مراقبت های زنان و زایمان را از طریق پلتفرم های دیجیتالی مانند تماس های ویدیویی، پیام های متنی و ایمیل ارائه می دهد. این نوع خدمات به بیماران این امکان را می دهد که بدون نیاز به مراجعه فیزیکی به مطب پزشک، از راحتی در خانه خود به مشاوره پزشکی دسترسی داشته باشند. پزشک آنلاین زنان می توانند در مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به سلامت زنان مانند مشکلات قاعدگی، پیشگیری از بارداری، عفونت های مقاربتی، بارداری و یائسگی کمک کنند. توجه به این نکته ضروری است که متخصصان زنان آنلاین نمی توانند معاینات فیزیکی یا تست های تشخیصی مانند آزمایش خون، سونوگرافی و پاپ اسمیر را انجام دهند. در مواردی که معاینه فیزیکی یا تست تشخیصی ضروری باشد، بیماران به متخصص زنان محلی ارجاع داده می شوند.

مشاوره با دکتر زنان آنلاین چگونه است؟

مشاوره آنلاین یکی از ساده‌ترین راه‌های تماس با پزشک انلاین متخصص زنان و زایمان است. مهم‌ترین ویژگی این نوع مشاوره با دکتر زنان آنلاین این است که شما نیاز به حضور فیزیکی در مطب و خروج از منزل ندارید! بلکه به راحتی می‌توانید از خانه، در هر ساعتی که دوست دارید با پزشک صحبت کنید، نتایج آزمایش‌های خود را برای او ارسال کنید و مشاوره تخصصی و حتی نسخه برای تهیه دریافت دارو دریافت کنید. در واقع دکتر زنان زایمان انلاین مثل این است که شما دکتر خود را به خانه آورده‌اید!

برای این کار تنها باید با مراجعه به اپلیکیشن یا وب‌سایت «حال»، درخواست مشاوره با پزشک مورد نظر خود را برای روز و ساعت دلخواه ثبت کنید. در صورت درخواست مشاوره اورژانسی، بلافاصله بعد از درخواست می‌توانید از هر یک از پزشکانی که در ساعات مختلف شبانه‌روز آنلاین هستند، راهنمایی بگیرید. مشاوره با دکتر زنان انلاین به شکل گفت‌و‌گوی تلفنی، تصویری و متنی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید به هر شکلی که احساس راحتی بیش‌تری دارید، با پزشک خود صحبت کنید.

 

 

کسانی که نیاز به مشاوره دکتر انلاین زنان و زایمان دارند

به‌طورکلی هر کاربری که در مورد مسائل مربوط به زنان مثل قاعدگی، بارداری، یائسگی و… سوالی دارد، می‌تواند از دکتر انلاین زنان و زایمان استفاده کند. از جمله کسانی که نیاز به مشاوره با دکتر زنان آنلاین دارند عبارتند از:

  • دختران نوجوانی که در سن بلوغ هستند و سوالاتی درباره مسائل پیش از قاعدگی، علائم آن و… دارند
  • زنانی که می‌خواهند به‌صورت دوره‌ای از نظر سلامت جسمی و جنسی توسط پزشک متخصص بررسی شوند، اما وقت کافی برای مراجعه حضوری به پزشک ندارند
  • کسانی که سوالاتی درباره روش‌های پیشگیری از بارداری، کاربرد آن‌ها و کاهش خطاهای احتمالی در مورد به‌کار‌گرفتن این روش‌ها دارند
  • افرادی که در روزهای آخر هفته یا ساعات پایانی شب که دسترسی به پزشک متخصص زنان آسان نیست، دچار مشکل شده یا سوال فوری و ضروری دارند
  • زوج‌هایی که در دوران بارداری با کوچک‌ترین مشکلی دچار اضطراب می‌شوند و نیاز به پاسخگویی سریع پزشکی دارند

کارهایی که دکتر زنان انلاین انجام می‌دهد

یک پزشک زنان آنلاین در اولین گام، با دقت به صحبت‌ها، سوالات و نکات شما گوش می‌دهد. سپس بر اساس اطلاعاتی که از این صحبت‌ها به دست آورده، تشخیص اولیه را ارائه می‌کند. در این مرحله ممکن است از شما بخواهد که نتایج آزمایش‌های قبلی یا سونوگرافی‌هایی را که پیش از این انجام داده‌اید برای او بفرستید. امکان ارسال فایل و تصویر این اطلاعات از طریق سامانه «حال» برای شما فراهم است و به راحتی می‌توانید آن‌ها را با بهترین کیفیت برای پزشک خود ارسال کنید.

پس از بررسی این اطلاعات، دکتر زنان آنلاین می‌تواند به نتایج دقیق‌تری در مورد وضعیت شما برسد. در چنین شرایطی ممکن است به شما توصیه کند که در اولین فرصت به یک مرکز درمانی مراجعه کنید یا شما را به یک پزشک متخصص دیگر ارجاع دهد. گاهی هم ممکن است از طریق تجویز دارو یا توصیه به حفظ آرامش و کنترل استرس، به بهبود شرایط شما کمک کند. لازم است در این مرحله با صبر و حوصله، پزشک را از جزئیات علائم و مشکلات خود مطلع کنید تا این مشاوره، به تشخیص بهتر و درمان موثرتر منجر شود.

مشاوره با بهترین دکتر زنان آنلاین

تعداد زیادی دکتر زنان آنلاین از طریق سامانه‌های مختلف در حال خدمت‌رسانی به بیماران هستند. اما چطور می‌توان از میان این همه پزشک متخصص، بهترین دکتر زنان آنلاین را پیدا کرد؟ این کار در سامانه خدمات مشاوره آنلاین «حال» بسیار ساده است! شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، کلیه اطلاعات و سابقه تخصصی و حرفه‌ای او را ببینید.

ضمنا یکی از بهترین ویژگی‌های این سامانه این است که از طریق بررسی نظرات سایر کاربران، قادر خواهید بود میزان رضایت کسانی را که قبل از شما با این پزشک مشاوره داشته‌اند، ارزیابی کنید. نظراتی که هر کاربر بعد از پایان جلسه مشاوره ارائه می‌کند، می‌تواند به سایر کاربران در انتخاب بهترین دکتر زنان آنلاین کمک کند.

مزایای مشاوره با پزشک زنان آنلاین

حتما برای شما قابل تصور است که آماده‌شدن و رسیدن به مطب پزشک برای یک زن باردار، چقدر می‌تواند سخت می‌باشد. البته زنان باردار تنها مراجعان مطب پزشکان زنان و زایمان نیستند. خانم سالمندی که در دوران پس از یائسگی نیاز به مراقبت‌های پزشکی دارد، دختر نوجوانی که ممکن است از مطرح‌کردن سوالات خود به‌صورت حضوری خجالت بکشد یا خانمی که با وجود کار زیاد و داشتن چند فرزند، فرصت رسیدگی به مسائل خود را ندارد، نمونه‌هایی از مراجعه‌کنندگان به مطب پزشکان زنان و زایمان هستند.

مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان برای این افراد بسیار مهم و اثرگذار است؛ چون:

  • نیاز به مراجعه حضوری به مطب پزشک نیست
  • دسترسی به پزشک در کم‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر است
  • در وقت و هزینه‌های خانواده صرفه‌جویی می‌شود
  • نیاز به آماده‌شدن، استفاده از وسیله نقلیه، صرف وقت در سالن انتظار و… ندارید
  • می‌توانید در حضور سایر اعضای خانواده با پزشک صحبت کنید

حتما می‌دانید که حضور مردان در مطب بسیاری از پزشکان متخصص زنان و زایمان، محدود است و تنها با اجازه مستقیم پزشک امکان‌پذیر است. به همین دلیل، بسیاری از زوج‌ها از حضور همزمان در مطب پزشک محروم می‌مانند. در یک جلسه آنلاین مشاوره با پزشک زنان، زن و مرد می‌توانند در کنار هم با پزشک خود مشورت کنند. این موضوع به‌ویژه در مورد مباحث مربوط به بهداشت جنسی، پیشگیری از بارداری و مراقبت‌های دوران بارداری بسیار مهم و ضروری است.

بهترین زمان برای مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

مشاوره با پزشک زنان آنلاین هیچ محدودیت زمانی ندارد. یعنی شما در تمام روزهای هفته و هر ساعتی که نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید به مجموعه‌ای از بهترین و حرفه‌ای‌ترین پزشکان دسترسی داشته باشید. نکته مهم این است که امکان مشاوره، هم به‌صورت فوری از طریق مشاوران آنلاین و هم به شکل رزرو نوبت برای روز یا ساعت دیگری فراهم است.

در واقع شما می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن یا وب‌سایت «حال»، برای روز و ساعت دلخواه، از پزشک مورد نظر خود وقت تماس بگیرید. در صورت نیاز به مشاوره ضروری هم، امکان تماس با ده‌ها پزشک متخصص در لحظه برای همه کابران فراهم است. پس از ثبت درخواست، پزشک در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

اثرات مشاوره با دکتر زنان آنلاین

با بررسی مزایای یک جلسه مشاوره با متخصص زنان آنلاین می‌توان دریافت که این شیوه مشاوره تا چه حد می‌تواند برای سلامت زنان و خانواده‌ها مفید باشد. دستیابی سریع به پاسخ سوالات، تا حد زیادی امنیت روانی زنان و دختران را در خانواده افزایش می‌دهد. دسترسی به خدمات پزشکی آنلاین و تشخیص سریع مشکلات زنان، می‌تواند از پیشرفت بسیاری از بیماری‌ها و مسائل مربوط به آن‌ها جلوگیری کرده و باعث ارتقاء سلامت جامعه شود.

دوران بارداری معمولا با تنش‌ها و استرس‌هایی برای زوج‌های جوان همراه است. اگر شما به یک پزشک 24 ساعته برای طرح سوالات و دریافت پاسخ‌های تخصصی دسترسی داشته باشد، این استرس تا حد زیادی کنترل می‌شود. در نتیجه دوران بارداری همراه با آرامش و سلامتی را طی خواهید کرد.

گاهی برخی از زوج‌ها که در مورد روش‌های پیشگیری از بارداری خود دچار شک یا خطا هستند، اقدامات خطرناک و نامناسبی برای جلوگیری از بارداری انجام می‌دهند. در صورتی که دسترسی به یک پزشک آنلاین زنان زایمان به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا سوالات خود را بدون خجالت و نگرانی بپرسند و پاسخ تخصصی و کاربردی دریافت کنند. به‌طورکلی، این سبک از مشاوره با افزایش تعامل بین اعضای خانواده به‌ویژه زوج‌های جوان، شرایط را به نفع ارتقای بهداشت و سلامت خانواده و جامعه پیش می‌برد.

هزینه مشاوره با دکتر آنلاین زنان

تنها هزینه پرداختی در سامانه‌ خدمات پزشکی و سلامت آنلاین «حال»، مبلغی است که برای بهره‌مندی از خدمات سامانه واریز می‌کنید. این هزینه در مقایسه با هزینه مراجعه حضوری به مطب بسیار کم‌تر است. علاوه بر این، شما دیگر هزینه‌ای بابت حمل و نقل و زمان طولانی بابت انتظار در مطب، ترافیک و… صرف نمی‌کنید. همه این موارد باعث می‌شود که هزینه دکتر آنلاین زنان بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه باشد.

ویزیت با پزشک انلاین متخصص زنان و زایمان

«حال» ملاقات با پزشک انلاین متخصص زنان و زایمان را ساده تر و راحت تر کرده است. ویزیت های دکتر زنان آنلاین ما منحصر به فرد است زیرا به شما آزادی انتخاب می دهد که چه زمانی و در کجا با متخصص زنان و زایمان انلاین ما در مورد مسائل خود صحبت کنید.

بیشتر پلتفرم‌های پزشکی از راه دور فقط مراقبت‌های عمومی را به بیماران خود ارائه می‌دهند، که ممکن است دقیق‌ترین یا مؤثرترین اطلاعات را در اختیار شما قرار ندهند. اما در حال، علاوه بر مشاوره با پزشک زنان آنلاین، می‌توانید سایر خدمات آزمایش در منزل را نیز برای خود ثبت سفارش کنید و با خیال راحت کارهای آزمایش بارداری را نیز انجام دهید.

مشاوره با پزشک زنان آنلاین بعد از زایمان

پیگیری بعد از جراحی زایمان یا عمل زایمان طبیعی یکی از دغدغه های مادرانی است که برای رفتن به مطب ا مشکلاتی مواجه هستند. در این زمان دکترانلاین زنان به کمک شما می‌آید تا به راحتی بتوانید با پزشک مورد نظر ارتباط برقرار کرده و با او مشوت کنید. این ارتباط می تواند به صورت چت متنی، صوتی و یا ارتباط تصویری باشد که می‌توانید بسیار راحت و آسان بوده و تنها به اینترنت برای ارتباط نیاز داشته باشد.

پشتیبانی برای مشاوره انلاین دکتر زنان زایمان

اگر به هر علتی و در هر شرایطی مشکلی در روند ارتباط با دکتر آنلاین زنان پیش بیاید تیم پشتیبانی حال به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستند تا مشکل را برطرف و رضایت شما را جلب کنند.

دکتر زنان و زایمان آنلاین در منزل

اگر یک خانم هستید که با مشل نازایی روبرو هستید یا درباره ماه های بارداری خود سوال دارید، یا درباره خوراک فرزند و مشکلات او سوالی دارید، می‌توانید با دکتر زنان و زایمان آنلاین در منزل خود گفتگو کنید.

نحوه گفتگو به این صورت است که پزشک مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و با صورت صوتی، چت متنی و یا تصویری با او صحبت می‌کنید. در این روش به جای رفتن به مطب پزشکان، درواقع دکتر زنان آنلاین به منزل شما می‌آید و به راحتی با او صحبت خواهید کرد.

وقت آنلاین دکتر زنان

اگر نیاز به مشاوره فوری با دکتر زنانو زایمان را دارید می‌ـوانید از بخش دکتر زنان آنلاین یکپزشک را انتخاب کرده و با او به صورت متنی، صوتی و یا تصویری گفتگو کنید. اگر نیاز به مراجعه حضوری به مطب دکتر زنان و زایمان را دارید می توانید از بخش نوبت گیری برای وقت آنلاین دکتر زنان استفاده کنید و تا پس از رزرو نوبت، توسط مجموعه حال، در زمان و روز مشخص شده به مطب پزشک مراجعه کنید. در حال حاضر، نوبت گیری آنلاین یکی از خدمات حال می‌باشد.