haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مشاوره با دکتر روانپزشک آنلاین

روانپزشک آنلاین یا متخصص اعصاب و روان، در زمینه شناسایی، تشخیص، درمان و کنترل مشکلات و اختلالات روانی فعالیت به بیماران کمک می کند. یک روان پزشک برای درمان مشکلات روانی، رفتاری و عاطفی، در کنار مشاوره و رفتاردرمانی، اجازه دارد که دارو هم تجویز کند. این مهم‌ترین تفاوت یک روانپزشک و روانشناس است.
دسترسی به دکتر روانپزشک انلاین همیشه کار آسانی نیست و ممکن است دریافت نوبت از چنین پزشکی نیاز به انتظاری چند روز یا چند هفته‌ای داشته باشد. پس در صورت نیاز به مشاوره فوری، از یک روانپزشک آنلاین خوب کمک بگیرید تا بتوانید به سرعت به خدمات مشاوره، داروهای مناسب و… دسترسی پیدا کنید.

فیلترها
تصویر دکتر عمید شمس اله

دکتر عمید شمس اله

متخصص روانپزشک

آنلاین

متنی
تلفنی

(315 رای ) 4.7

تصویر دکتر مصطفی یزدانی

دکتر مصطفی یزدانی

فوق تخصص روانپزشک

آنلاین

متنی
تلفنی

(50 رای ) 4.7

تصویر دکتر جابر دریجانی

دکتر جابر دریجانی

متخصص روانپزشک

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(16 رای ) 4.6

تصویر دکتر صدف شبستانی پور

دکتر صدف شبستانی پور

رزیدنت روانپزشکی

آنلاین

متنی
تلفنی

(13 رای ) 4.8

تصویر دکترمرضیه حیدرزاده

دکترمرضیه حیدرزاده

رزیدنت اعصاب و روان

آفلاین

متنی
تلفنی

(14 رای ) 5

تصویر دکتر ونوس وطنخواه

دکتر ونوس وطنخواه

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(602 رای ) 4.8

تصویر دکتر الهام اسماعیلی

دکتر الهام اسماعیلی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(337 رای ) 4.7

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(254 رای ) 4.9

تصویر دکتر فرشید شهریاری

دکتر فرشید شهریاری

فوق تخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(243 رای ) 4.6

آفلاین

متنی
تلفنی

(195 رای ) 4.9

تصویر دکتر نگین زنگنه نیا

دکتر نگین زنگنه نیا

رزیدنت اعصاب و روان

آفلاین

متنی
تلفنی

(179 رای ) 4.8

تصویر دکتر سحر سلیمی

دکتر سحر سلیمی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(120 رای ) 4.6

تصویر دکترسینا دژم پور

دکترسینا دژم پور

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(102 رای ) 5

تصویر دکتر فرشاد  صادقی

دکتر فرشاد صادقی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(55 رای ) 4.9

تصویر دکتر نسیبه افتخاری

دکتر نسیبه افتخاری

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(55 رای ) 4.8

تصویر دکتر مریم موسیوند

دکتر مریم موسیوند

رزیدنت روانپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی

(46 رای ) 4

تصویر دکتر زهرا زارع

دکتر زهرا زارع

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(38 رای ) 4.8

تصویر دکتر مریم شاهی

دکتر مریم شاهی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(33 رای ) 4.8

تصویر دکتر احد فاضلی

دکتر احد فاضلی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(24 رای ) 4.8

تصویر دکترعطیه مجیدی

دکترعطیه مجیدی

رزیدنت روانپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی

(9 رای ) 5

تصویر مونا ظفری

مونا ظفری

رزیدنت اعصاب و روان

آفلاین

متنی
تلفنی

(4 رای ) 5

تصویر دکتر بهاره رضائی

دکتر بهاره رضائی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(3 رای ) 3.7

تصویر دکتر زهرا قیاسی

دکتر زهرا قیاسی

متخصص روانپزشک

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول

چه زمانی به دکتر روانپزشک آنلاین نیاز داریم؟

افراد به دلایل مختلف دچار مشکلات و اختلالات روانی می‌شوند. برخی از این مشکلات ژنتیکی و مادرزادی هستند، اما گروهی دیگر به دلایلی مثل سوگ، بیماری، آسیب‌های جسمی یا ذهنی و… اتفاق می‌افتند. باید به این نکته توجه کنید که هیچ مشکل روانی به تنهایی درمان نمی‌شود و همه آن‌ها نیاز به درمان تخصصی تحت نظر پزشک دارند. از آن‌جایی که این درمان‌ها اغلب طولانی‌مدت هستند و نیاز به پیوستگی و مداومت جلسات دارند، ممکن است برای برخی از بیماران خسته‌کننده باشد یا دسترسی همیشگی به پزشک برای آن‌ها امکان‌پذیر نباشد. در چنین شرایطی یک دکتر روانپزشک آنلاین از طریق مشاوره غیرحضوری و آسان در خانه، محل کار و… همراه شما خواهد بود. ممکن است شما در تعطیلات پایان هفته یا تعطیلات رسمی و ساعات پایانی شب که دسترسی به روانپزشک در مراکز درمانی آسان نیست، احساس نیاز به مشاوره با روانپزشک داشته باشید. مشاوره آنلاین روانپزشکی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، در هر مکانی که هستید به شما کمک می‌کند. روانپزشک آنلاین می‌تواند هر زمان که دچار افکار خودکشی، وسواس شدید و غیرقابل کنترل، توهم، تحریک‌پذیری یا اضطراب شدید بودید و نیاز جدی و فوری به مشاوره داشتید به شما کمک کند.

انتخاب بهترین دکتر روانپزشک آنلاین

انتخاب بهترین روانپزشک برای شروع درمان و ادامه آن کار سختی به نظر می‌رسد. یکی از مزایای مشاوره آنلاین با روانپزشک در این است که شما پیش از شروع مشاوره به پروفایل مشاور مورد نظر خود دسترسی کامل دارید و می‌توانید نظرات مثبت و منفی سایر کاربران را در مورد این پزشک ببینید. چیزی که در مشاوره حضوری با روانپزشک برای شما مقدور نیست! پس بهتر است برای انتخاب بهترین دکتر روانپزشک آنلاین، بادقت نظرات سایر کاربران را که پیش از شما با این پزشک مشورت کرده‌اند مطالعه کنید و با آگاهی کامل، درخواست مشاوره بدهید. این پیش‌آگاهی در مورد روانپزشک به شما کمک می‌کند تا استرس خود را کنترل کنید و با آرامش بیش‌تر، جلسه مشاوره‌تان را شروع کنید. ضمنا می‌توانید میزان رضایت خود از پزشک و کیفیت جلسه مشاوره‌تان را در قسمت نظرات ثبت کنید تا سایر کاربران بتوانند از تجربه شما استفاده کنند.

چرا به دکتر روانپزشک آنلاین نیاز داریم؟

در حال حاضر بسیاری از مردم در جوامع مختلف به انواعی از اختلالات روانی دچار هستند. دسترسی به روانپزشک برای شناسایی و درمان این اختلالات لازم و ضروری است؛ زیرا یک مشاور آنلاین روانشناسی تنها تغییرات رفتاری را به دنبال دارد و یک روانشناس نمی تواند برای بیمار دارویی تجویز کند، و بی‌توجهی به درمان‌ این اختلالات می‌تواند زمینه را برای مشکلات جدی‌تر فراهم کند. دکتر روانپزشک آنلاین، کسی است که در تمام روزهای هفته و هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما است. ما به روانپزشک آنلاین نیاز داریم؛ چون:

– پیداکردن وقت آزاد برای حضور منظم دوره‌ای در مطب روانپزشک آسان نیست – زمان کافی برای مراجعه حضوری به روانپزشک و صرف وقت در مراکز مشاوره وجود ندارد – حضور در مطب روانپزشک می‌تواند برای برخی بیماران به ویژه کودکان استرس‌زا باشد. مشاوره در چنین شرایطی کیفیت لازم را ندارد – امکان دسترسی به روانپزشک مجرب در نقاطی از کشور از جمله بعضی از شهرهای کوچک و نواحی دورافتاده وجود ندارد – دسترسی همیشگی به روانپزشک آنلاین می‌تواند در درمان مشکلاتی مثل وسواس، پرخاش‌گری، عدم تمرکز و… موثرتر باشد – مشورت با روانپزشک آنلاین توسط بیماران مبتلا به اوتیسم، اختلال نقص توجه و بیش‌فعالی و… آسان‌تر و بهتر انجام می‌شود

انواع روشهای مشاوره آنلاین روانپزشکی

شما در یک مشاوره آنلاین پزشکی، حق انتخاب دارید؛ یعنی می‌توانید تصمیم بگیرید که جلسه مشاوره خود را به چه شکلی انجام دهید. مشاوره تلفنی، تصویری و متنی (چت) سه شکل متداول این نوع مشاوره هستند که هر کس با توجه به شرایط خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند. یکی از مهم‌ترین مزایای گفت‌و‌گو با روانپزشک آنلاین این است که شما در صورت تمایل می‌توانید به صورت کاملا محرمانه و بدون ذکر نام و مشخصات خود با روانپزشک مشورت کنید. هم‌چنین کسانی که در جلسات حضوری مشاوره دچار استرس می‌شوند و نمی‌توانند مشکلات خود را به راحتی بیان کنند، در هنگام مشاوره با دکتر روانپزشک آنلاین راحت‌تر هستند. وجود آرامش در طول جلسه یکی از عوامل موثر در بالابردن کیفیت مشاوره و اثربخش‌بودن آن است.

مزایای ویزیت روانپزشک آنلاین در منزل

انجام هر کاری در خانه، با آرامش و راحتی بیش‌تری همراه است. به ویژه اگر این کار، یک جلسه مشاوره با روانپزشک برای بیان مشکلات روحی و روانی و… باشد. ویزیت روانپزشک آنلاین در منزل مزایایی دارید که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

– دسترسی آسان به بهترین روانپزشک آنلاین – عدم نیاز به حضور در محیط‌های شلوغ مثل مترو، اتوبوس و… برای رسیدن به مطب روانپزشک – امکان حضور سایر اعضای خانواده در جلسه مشاوره در صورت نیاز – عدم نیاز به رزرو نوبت از مدت‌ها قبل و برنامه‌ریزی برای آن – انتخاب روز و ساعت دلخواه برای مشاوره بر اساس برنامه خود بیمار – عدم نیاز به دریافت مرخصی از محل کار، تنها گذاشتن فرزندان در خانه، جابه‌جاکردن سایر برنامه‌ها و… برای حضور در مرکز مشاوره – عدم نیاز به صرف هزینه زیاد برای ملاقات با روانپزشک

هزینه مشاوره با روانپزشک آنلاین

حتما از اعداد و ارقام عجیب‌ و غریبی که برخی از مراکز مشاوره برای چند دقیقه گفت‌و‌گو از بیماران دریافت می‌کنید باخبر هستید. مشاوره با روانپزشک آنلاین در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار کم و مقرون‌به‌صرفه است. در حالی که شما در ازای این مبلغ، حق انتخاب‌های بیش‌تری برای انتخاب روانپزشک مناسب، زمان دلخواه مشاوره و حتی روش برگزاری جلسه دارید. نکته مهم دیگر این است که شما تنها مقداری هزینه بابت مشاوره مستقیم با روانپزشک آنلاین می‌پردازید و نیازی به صرف هزینه حمل و نقل و… برای رسیدن به مرکز مشاوره نیست.