haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

دکتر اورولوژی آنلاین

از طریق مشاوره با دکتر اورولوژی آنلاین، دیگر لازم نیست از خانه خارج شوید و علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه خودتان، قدرت انتخاب بیشتری نیز برای انتخاب بهترین متخصص مجاری ادرار خواهید داشت. در مشاوره با دکتر اورولوژیست آنلاین می‌توانید از روش‌های چت متنی، چت صوتی یا تماس تصویری استفاده کنید و سوالات خود را درباره بیماری هایی مانند نارسایی کلیه، سنگ کلیه و … از طریق گوشی موبایل یا لپ‌تاپ خود مطرح کرده و پاسخ آن را از دکتر آنلاین دریافت کنید. اگر در نحوه گرفتن مشاوره آنلاین با متخصص کلیه و مجاری ادرار (اورولوژیست)، به راهنمایی بیشتری نیاز دارید می‌توانید از طریق چت آنلاین در صفحه اصلی سایت با ما در ارتباط باشید.

فیلترها

آنلاین

متنی
تلفنی

(232 رای ) 4.9

تصویر دکتر رسول اسماعیلی

دکتر رسول اسماعیلی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(782 رای ) 4.9

تصویر دکتر امین باقری

دکتر امین باقری

متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(582 رای ) 4.9

تصویر دکتر مریم پورکار جدید

دکتر مریم پورکار جدید

فوق تخصص نفرولوژی

آنلاین

متنی
تلفنی

(325 رای ) 4.9

تصویر دکتر نوید خان زاده

دکتر نوید خان زاده

متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(248 رای ) 4.9

تصویر دکتر داود قاراخانی  ده سرخی

دکتر داود قاراخانی ده سرخی

متخصص اورولوژی(جراحی کلیه و مجاری ادراری

آفلاین

متنی
تلفنی

(210 رای ) 4.9

تصویر دکتر مصطفی نبی زاده

دکتر مصطفی نبی زاده

متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی

آفلاین

متنی
تلفنی

(172 رای ) 4.6

تصویر دکتر سالار صفوی

دکتر سالار صفوی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی

آفلاین

متنی
تلفنی

(98 رای ) 4.8

تصویر دکتر محبوبه میرزائی

دکتر محبوبه میرزائی

فوق تخصص کلیه ومجاری ادراری کودکان

آفلاین

متنی
تلفنی

(79 رای ) 4.8

تصویر دکتر رامین عشرتخواه

دکتر رامین عشرتخواه

فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاروسکوپی پیشرفته

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(47 رای ) 4.8

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(43 رای ) 4.9

تصویر دکتر سعید روحانی

دکتر سعید روحانی

متخصص اورولوژی

آفلاین

متنی
تلفنی

(42 رای ) 4.6

تصویر دکتر وحیدشهابی

دکتر وحیدشهابی

متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

آفلاین

متنی
تلفنی

(32 رای ) 4.9

تصویر دکتر منصور رومیانی

دکتر منصور رومیانی

رزیدنت جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی (اورولوژی)

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(24 رای ) 4.7

آفلاین

متنی
تلفنی

(2 رای ) 5

تصویر دکتر پوریا حق جو

دکتر پوریا حق جو

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر دکترفائزه جوادی لاریجانی

دکترفائزه جوادی لاریجانی

فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری کودکان

آفلاین

متنی

(1 رای ) 5

تصویر کلینیک راستین

کلینیک راستین

فلوشیپ کلینیک پزشکی

(1 رای ) 5

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول از دکتر اورولوژی آنلاین

دکتر اورولوژی آنلاین کیست

دکتر اورولوژی آنلاین یک متخصص پزشکی است که در تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به سیستم ادراری و اندام‌های تناسلی مردانه تخصص دارد. آنها در آخرین تکنیک های جراحی و غیر جراحی، تست های تشخیصی پیشرفته و درمان های پیشرفته برای انواع بیماری های اورولوژی آموزش دیده اند.

علاوه بر درمان بیماری‌های رایج مانند عفونت‌های دستگاه ادراری، سنگ‌های کلیه، و اختلال نعوظ، یک پزشک اورولوژی آنلاین به مسائل پیچیده‌تری مانند سرطان پروستات، سرطان مثانه و بیماری کلیوی نیز می‌پردازد.

با ظهور پزشکی از راه دور، دکتر اورولوژی آنلاین اکنون قادر به ارائه مشاوره مجازی، تشخیص و درمان بیماران از راه دور و ارائه قرار ملاقات های مجازی برای پیگیری و درمان هستند. این به بیماران اجازه می‌دهد تا از آسایش خانه خود به مراقبت‌های تخصصی دسترسی داشته باشند و پزشک اورولوژی آنلاین را قادر می‌سازد تا مراقبت‌های با کیفیت بالا را به بیماران نیازمند ارائه دهند، البته بدون توجه به اینکه در کجا قرار دارند.

مفهوم اورولوژی چیست

اورولوژی یک تخصص پزشکی است که بر تشخیص و درمان بیماری های مربوط به دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی مردانه تمرکز دارد. دستگاه ادراری شامل اندام هایی مانند کلیه ها، مثانه، حالب و مجرای ادرار است، در حالی که دستگاه تناسلی مردان شامل آلت تناسلی، بیضه ها، پروستات و اندام های مرتبط است. اورولوژیست ها پزشکان متخصصی هستند که دانش گسترده ای در مورد این اندام ها دارند و برای تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماری ها از جمله عفونت ها، بی اختیاری ادرار، سنگ کلیه، بزرگی پروستات و انواع سرطان آموزش دیده اند.

آنها همچنین می توانند به مسائل مربوط به ناباروری و اختلال عملکرد جنسی در مردان کمک کنند. اورولوژیست ها از روش های تشخیصی مختلفی مانند سونوگرافی و تصویربرداری برای تعیین علت اصلی مشکل استفاده می کنند و گزینه های درمانی مناسب را برای مدیریت یا درمان آن توصیه می کنند. به طور کلی، اورولوژی نقش مهمی در کمک به بیماران برای حفظ سلامت ادراری و تولیدمثلی ایفا می کند و تضمین می کند که آنها می توانند زندگی سالم و رضایت بخشی داشته باشند.

وظایف دکتر اورولوژی آنلاین

یک دکتر اورولوژی آنلاین مانند هر متخصص پزشکی دیگر وظایفی دارد.

وظیفه اولیه یک پزشک اورولوژیست آنلاین ارائه مشاوره و درمان پزشکی دقیق و قابل اعتماد به بیماران خود است. آنها باید دانش گسترده ای از سیستم ادراری انسان داشته باشند و بتوانند طیف وسیعی از بیماری های اورولوژیکی را که ممکن است ایجاد شود، تشخیص داده و درمان کنند.

یک پزشک اورولوژی آنلاین علاوه بر تخصص فنی خود، باید یک ارتباط دهنده عالی نیز باشد. آنها باید بتوانند با دقت به نگرانی های بیماران خود گوش دهند، اطلاعات جامعی در مورد تشخیص و گزینه های درمانی به آنها ارائه دهند و اطمینان حاصل کنند که با دوره پیشنهادی درمان راحت هستند.

به طور خلاصه، یک پزشک آنلاین اورولوژی وظیفه اساسی دارد تا ضمن ایجاد یک محیط امن و راحت برای بیماران خود، مشاوره آنلاین پزشکی و درمان تخصصی ارائه دهد. با انجام این کار، آنها می‌توانند به افراد کمک کنند تا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی یا تحرک، مراقبت های ضروری مورد نیاز خود را جستجو کنند.

نوبت دهی برای مشاوره با متخصص کلیه و مجاری ادرار آنلاین

زمانی که برای ارتباط با یک متخصص کلیه و مجاری ادراد به تصمیم نهایی رسیدید، نوبت به نوبت گیری از پزشک می‌رسد. در این زمان می‌توانید نوبت پزشک خود را از طریق وب سایت حال دریافت کنید و ویزیت حضوری با پزشک را داشته باشید. اما در صورتی که نیاز به دکتر اورولوژی آنلاین دارید و می‌خواهید به صورت اینترنتی ویزیت شوید، پس از مشخص کردن اورولوژیست آنلاین در همان لحظه می‌توانید با پزشک به صورت چت متنی، صوتی و یا تصویری گفتگو کنید.

مزایای مشاوره با پزشک آنلاین اورولوژی

مشاوره با یک اورولوژیست آنلاین می تواند مزایای زیادی در مقایسه با ویزیت های حضوری سنتی داشته باشد. در اینجا برخی از مزایای برتر مشاوره با دکتر اورولوژی آنلاین آورده شده است:

1. راحتی: مشاوره آنلاین دکتر اورولوژی را می توان به راحتی در خانه انجام داد و نیاز به سفر را از بین برد. به این ترتیب در وقت شما صرفه جویی شده و شما به راحتی می توانید یک قرار ملاقات بگذارید و از طریق تماس ویدیویی یا تلفنی با پزشک اورولوژیست آنلاین خود ارتباط برقرار کنید.

2. دسترسی به متخصصان: مشاوره آنلاین با دکتر اورولوژی به شما امکان می دهد بدون خروج از خانه به اورولوژیست های با رتبه برتر از سراسر کشور دسترسی داشته باشید. این به ویژه برای کسانی که ممکن است به یک اورولوژیست مجرب در منطقه خود دسترسی نداشته باشند مفید خواهد بود.

3. مقرون به صرفه: مشاوره آنلاین دکتر اورولوژی می تواند مقرون به صرفه تر از مراجعه حضوری باشد. شما می توانید در هزینه های سفر صرفه جویی کنید و هزینه کلی مشاوره نیز ممکن است کمتر باشد.

4. حفظ حریم خصوصی: مشاوره با یک متخصص کلیه و مجاری ادرار آنلاین حفظ حریم خصوصی و رازداری را فراهم می کند، به خصوص برای کسانی که ممکن است از بحث در مورد موضوعات حساس در یک مشاوره حضوری ناراحت نباشند.

5. چرخش سریع: مشاوره دکتر اورولوژی آنلاین می تواند سریعتر از مشاوره حضوری برنامه ریزی شود، به ویژه برای مسائل فوری. این بدان معناست که شما می توانید سریعتر مشاوره پزشکی و درمان مورد نیاز خود را دریافت کنید.

به طور کلی، مشاوره با یک دکتر آنلاین اورولوژی می تواند راهی راحت، مقرون به صرفه و کارآمد برای دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا ارائه دهد. 

بیماری های قابل درمان توسط دکتر اورولوژی آنلاین

چندین بیماری وجود دارد که می تواند توسط دکتر اورولوژی آنلاین درمان شود.

1. عفونت های دستگاه ادراری (UTI)
2. اختلال نعوظ (ED)
3. هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH)
4. سنگ کلیه
5. بی اختیاری ادرار
6. سرطان مثانه
7. سرطان پروستات
8. پروستاتیت
9. ناباروری
10. عفونت های مقاربتی (STI)

توجه به این نکته حائز اهمیت است که مشاوره آنلاین با دکتر اورولوژی ممکن است برای همه موارد مناسب نباشد و برخی شرایط ممکن است نیاز به وقت ملاقات حضوری برای تشخیص و درمان داشته باشد و برای این کار می‌توانید از بخش نوبت دهی آنلاین استفاده کنید.