haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مشاوره با دامپزشک آنلاین

فرقی نمی‌کند کدام حیوان خانگی را برای نگهداری انتخاب کرده‌اید، سگ، گربه، کبوتر، طوطی، قناری یا هر حیوان دیگری. ارائه مراقبت‌های دامپزشکی منظم و مادام‌العمر برای حفظ سلامت حیوان خانگی و حتی خانواده‌ خودتان بسیار مهم است.

درواقع مشاوره با دامپزشک آنلاین برای سلامت حیوان خانگی بسیار ضروری است. شما می‌توانید با دامپزشک در مورد چگونگی حفظ سلامت حیوان خانگی خود صحبت کرده و درباره رژیم غذایی مناسب، نحوه مراقبت و بسیاری از موارد دیگر با او مشورت کنید. همچنین با واکسن ها، غذاهای مناسب و نحوه کنترل و درمان بیماری‌های حیوان خانگی خود نیز به طور کامل آشنا شوید.

اگر در مورد سلامت حیوان خانگی خود سوالی دارید یا اگر فکر می کنید حیوان خانگی شما بیمار است می‌توانید از مشاوره آنلاین با دامپزشک در مجموعه حال استفاده کنید و به صورت متنی، صوتی و یا تصویری با دامپزشک خود صحبت کنید.

فیلترها
تصویر دکتر امین خدادادی

دکتر امین خدادادی

متخصص دامپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(24 رای ) 5

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(24 رای ) 4.4

آفلاین

متنی
تلفنی

(19 رای ) 4.9

آفلاین

متنی

(11 رای ) 4.9

تصویر دکتر چنور پورشامحمد

دکتر چنور پورشامحمد

متخصص دامپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی

(7 رای ) 5

تصویر دکترمحمد مهدی فلاح

دکترمحمد مهدی فلاح

متخصص دامپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(6 رای ) 5

آفلاین

متنی

(6 رای ) 4.8

تصویر دکتر پویا ازوجی

دکتر پویا ازوجی

متخصص دامپزشکی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(2 رای ) 4.5

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر دکتر فروزان وزیری

دکتر فروزان وزیری

متخصص دامپزشک عمومی

آفلاین

متنی
تلفنی

(1 رای ) 5

تصویر کلینیک راستین

کلینیک راستین

فلوشیپ کلینیک پزشکی

(1 رای ) 5

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول درباره مشاوره با دامپزشک آنلاین

دکتر دامپزشک آنلاین کیست؟

دکتر دامپزشک کسی است که بیماری‌های حیوانات را درمان می‌کند، آن‌ها را در برابر بیماری‌ها واکسینه می‌کند و به ما نحوۀ مراقبت از حیوانات را آموزش می‌دهد. اگر صاحب حیوانی هستید، می‌توانید از دامپزشک برای درمان بیماری‌هایش کمک بگیرید. همچنین می‌توانید برای نگه‌داری صحیح از حیوانات خانگی خود و پیشگیری از ابتلای آن‌ها به بیماری‌ها با دامپزشک مشورت کنید.

دکتر دامپزشک آنلاین این وظایف را به صورت اینترنتی انجام می‌دهد. وقتی از دکتر دامپزشک آنلاین برای درمان حیوانات خود کمک می‌گیرید، نیازی به مراجعۀ حضوری ندارید.

برای مشاوره با دامپزشکان شرکت «حال»، می‌توانید اپلیکیشن «حال» را نصب کنید، به بخش مشاوره دامپزشکی بروید، سپس دامپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید و به سه روش تصویری، صوتی یا متنی با او صحبت کنید. در «حال» دامپزشک آنلاین به صورت شبانه‌روزی در دسترس شماست.

چرا باید از دامپزشک برای حیوان خانگی مشاوره بگیرم؟

شما هرقدر هم در نگه‌داری از حیوانات خانگی خود مهارت داشته باشید، از تخصص وتجربۀ یک دامپزشک بی‌نیاز نیستید. ممکن است در مراقبت از حیوانات اشتباه کنید و و نمی‌توانید اکثر بیماری‌های آن‌ها را تشخیص بدهید. یک دامپزشک آنلاین با تکیه بر تحصیلات، تخصص و دانش خود می‌تواند بیماری‌های حیوانات شما را تشخیص دهد، روش‌های درمانی صحیحی را برای آن‌ها در نظر بگیرد و همچنین به شما روش‌های مراقبت اصولی از حیوان خانگی را آموزش بدهد.

مشاوره با دامپزشک آنلاین و صرفه اقتصادی

مشاوره آنلاین با یک دامپزشک مزایای مختلفی برای صاحبان حیوانات خانگی دارد. گاهی بیماری حیوان به اندازه‌ای شدید و حاد نیست که بردن او به درمانگاه دامپزشکی واجب باشد. در این صورت مشاوره با دامپزشک آنلاین به صاحب حیوان این امکان را می‌دهد که در خانه توصیه‌های لازم را از دامپزشک دریافت کند. این کار به صرفه‌جویی در وقت صاحبان حیوانات کمک می‌کند. همچنین هزینۀ ویزیت آنلاین و غیرحضوری در مقایسه یا ویزیت حضوری به میزان قابل توجهی کمتر است.

مشاوره تلفنی با دامپزشک آنلاین

مشاوره تلفنی با دامپزشک یکی از روش‌های مشاوره پزشک حیوانات است. هزینۀ این روش، از مشاوره متنی بیشتر و از مشاوره ویدیویی کمتر است. در این روش شماره تلفن خود را ثبت کرده و منتظر تماس دامپزشک آنلاین خواهید شد. در زمان تعیین شده با شما تماس گرفته خواهد شد و سپس با دامپزشک مورد نظرتان مشاورۀ تلفنی خواهید داشت.

مشاوره با دامپزشک آنلاین پرندگان

دامپزشک پرندگان به ویزیت و درمان انواع پرندگان می‌پردازد. او به صورت تخصصی انواع پرندگان مانند کبوتر، طوطی، قناری، مرغ عشق وسایر پرندگان را معاینه می‌کند، بیماری‌هایشان را تشخیص می‌دهد و به درمانشان اقدام می‌کند؛ همچنین واکسیناسیون، کوتاهی نوک و ناخن و پرهای پرندگان را انجام می‌دهد. کسانی که صاحب پرندگان هستند، می‌توانند به کمک مشاوره با دامپزشک پرندگان روش‌های مراقبت از آن‌ها را یاد بگیرند و در صورت نیاز حتی به صورت ویدئویی پرنده خود را به دامپزشک پرندگان نشان داده و درباره بیماری او با دامپزشک صحبت کنند.

مشاوره با دامپزشک آنلاین سگ

سگ‌ها یکی از بهترین و وفادارترین حیوانات خانگی هستند و این روزها خانواده‌های زیادی از یک یا چند سگ مراقبت می‌کنند. یک دامپزشک آنلاین سگ می‌تواند به صاحبان سگ‌ها در این موارد کمک کند:

 • رفتارشناسی و تربیت سگ
 • دادن اطلاعات دربارۀ نژاد سگ و ویژگی‌هایشان
 • راهنمایی برای نحوۀ مراقبت از سگ (مثل تغذیه، واکسیناسیون، استحمام و …)
 • آموزش دربارۀ بیماری‌های شایع میان سگ‌ها و تشخیص اولیۀ علائم
 • راهنمایی برای درمان بیماری‌هایی که در خانه و با دارو قابل درمان هستند

دامپزشک آنلاین گربه

گربه‌ها حیوانات خانگی محبوبی هستند که برای نگهداری در خانه نیاز به راهنمایی و مشاوره های پزشکی هم دارند. یک دامپزشک آنلاین گربه می‌تواند به شما کمک کند که:

 • رفتارهای گربه را بشناسید.
 • با نژاد گربه‌ و ویژگی‌هایش آشنا شوید.
 • نحوۀ مراقبت از گربه را یاد بگیرید؛ یعنی دربارۀ شیوۀ تغذیۀ او، زمان واکسیناسیون، نظافت گربه، گرفتن ناخن‌های گربه و … اطلاعات به دست آورید.
 • وسایل مورد نیاز گربه و اسباب‌بازی‌های محبوب او را تهیه کنید.
 • بیماری‌های گربه را بشناسید
 • برای درمان بیماری‌هایی که در خانه قابل درمان هستند، اقدام کنید.

داروخانه دامپزشکی آنلاین

در داروخانۀ دامپزشکی آنلاین انواع داروها، مواد غذایی و همچنین لوازم دیگری که برای مراقبت و حتی تفریح حیوانات خانگی وجود دارند، عرضه می‌شوند. با استفاده از خدمات این داروخانه‌‎ها، دیگر لازم نیست که به صورت حضوری به داروخانه‌های دامپزشکی و پت‌شاپ‌ها مراجعه کنید. می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و اقلام خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید. یکی از این داروخانه‌های آنلاین دامپزشکی فروشگاه «حال» است که در این فروشگاه محصولات و لوازم گربه و سگ و سایر حیوانات خانگی نیز عرضه می‌شود.

کاری که پزشک حیوانات آنلاین انجام می‌دهد

دامپزشک آنلاین همواره آماده است که به شما توصیه‌های لازم را برای مراقبت از حیوانات خانگی (اعم از روش تغذیه، واکسیناسیون، پیشگیری از بیماری، تربیت) ارائه بدهد. او همچنین می‌تواند بیماری حیوان خانگی شما را تشخیص بدهد. اگر بیماری حیوان با راهکارهای خانگی و دارو درمان می‌شود، می‌توانید به کمک پزشک حیوانات آنلاین برای درمان حیوان خود اقدام کنید و توصیه های لازم را از پزشک حیوانات آنلاین دریافت و در صورت نیاز داروهای مناسب را خریداری کنید

نحوه دریافت مشاوره حیوانات خانگی

برای دریافت مشاوره حیوانات خانگی خود می‌توانید به بخش مشاوره دامپزشکی در سایت «حال» بروید. سپس با توجه به اطلاعات درج شده در پروفایل دامپزشکان و همچنین نظرات کاربرانی که با آن‌ها مشاوره داشته‌اند، دامپزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس می‌توانید تصمیم بگیرید که مشاوره شما به کدامیک از روش‌های تلفنی، متنی یا ویدیویی باشد. پس از انتخاب روش مشاوره، بستۀ مورد نظر خود را خریداری می‌کنید و در زمان تعیین شده، مشاوره با دامپزشک آنلاین خواهید داشت.