مشاوره ترک اعتیاد در حال

مشاوره آنلاین ترک اعتیاد یکی از انواع خدمات مشاوره تخصصی است که در سامانه حال انجام می‌شود. این مشاوره با هدف انتخاب روش‌های درمانی مناسب برای نجات بیمار از دام اعتیاد و حفظ سلامت روانی فرد، در کنار دستیابی به سلامت جسمی است. در جلسات مشاوره آنلاین ترک اعتیاد، مشاور بدون هیچگونه قضاوتی به صحبت‌های بیمار گوش می‌دهد و تلاش می‌کند تا از طریق ایجاد حس اعتماد، انگیزه‌ای برای درمان در فرد ایجاد کند. با توجه به گسترش اعتیاد در جوامع و به خصوص در میان جوانان، بهره‌مندی از مشاوره آنلاین ترک اعتیاد بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.
در طی این جلسات مشاوران از طریق گفت‌و‌گوی موثر با بیمار، عوامل ایجاد اعتیاد را شناسایی می‌کنند. این مسئله ممکن است به عوامل محیطی مثل فقر، نابسامانی خانواده و... یا عوامل درونی فرد مثل کمبود اعتماد به نفس، افسردگی و مسائل مشابه وابسته باشد. شناخت این عوامل به مشاور کمک می‌کند تا بتواند روش‌های مناسب‌تری برای کنترل اعتیاد فرد پیدا کرده و در زمان کوتاه‌تری به نتیجه مطلوب برسد.
از آن‌جا که ترغیب فرد مبتلا به اعتیاد برای حضور در جلسات مشاوره به ویژه در ابتدای درمان کار دشواری است، مشاوره آنلاین ترک اعتیاد گزینه مناسبی برای آن‌ها خواهد بود. این افراد بدون نیاز به حضور در مراکز مشاوره و ترس از قضاوت اطرافیان، خجالت و... می‌توانند به راحتی از منزل و در کنار سایر اعضای خانواده، جلسات خود را با حضور مشاوران متخصص به خوبی دنبال کنند.

مشاور ترک اعتیاد آنلاین

انواع مشاوره اعتیاد در حال

چرا مشاور ترک اعتیاد در حال

مشاوره محرمانه در فضایی کاملا امن

پرداخت هزینه مناسب نسبت به مشاوره حضوری

امکان مشاور ترک اعتیاد 24 ساعته

مشاور ترک اعتیاد آنلاین به صروت متنی، صوتی، تصویری

سوالات مربوط به مشاوره ترک اعتیاد از حال

بله. مشاوره ترک اعتیاد آنلاین «حال» در محیطی کاملا امن و با تعهد بر حفظ اسرار مشاوره انجام می‌شود. در صورت تمایل کاربر، هیچ اطلاعاتی از او درخواست نشده و او می‌تواند تنها با ثبت یک شماره تلفن، خدمات مشاوره تخصصی خود را دریافت کند.

با توجه به این که درخواست شروع مشاوره در سامانه حال محدودیت زمانی ندارد، گزینه بسیار مناسبی برای مشاوره ترک اعتیاد آنلاین است. کاربران می‌توانند در همه ساعات روز و تمام روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل با مشاور خود در تماس بوده و از راهنمایی‌های او بهره‌مند شوند.

بله. این مشاوران بعد از انجام مصاحبه‌های تخصصی در سطوح مختلف انتخاب و فعالیت و عملکرد آن‌ها به صورت مداوم توسط مشاوران ارشد سامانه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای انتخاب مشاوره ترک اعتیاد آنلاین مورد نظر خود به امتیاز داده شده از سوی سایر کاربران توجه کرده و بعد از پایان مشاوره، رضایت خود را از طریق این امتیاز اعلام کنید.

اگر در حال حاضر امکان حضور در کلاس را ندارید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن حال، در بخش مشاوره ترک اعتیاد، مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر گزینه رزرو جلسه، با توجه به روز و ساعات ارائه شده، جلسه مورد نظر خود را از میان آن‌ها انتخاب و رزرو کنید.

مشاور ترک اعتیاد آنلاین

روانشناسان حال

عضویت در خبرنامه 

[contact-form-7 id="7754" title="خبرنامه"]

نظر کاربران حال در شبکه های اجتماعی

facebook

مهران اقبالی

تستهای روانشناسی که به صورت حضوری باید صدها هزار تومن بابتش هزینه میکردم تو این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیارم قرار گرفت. واقعا باورنکردنی بود

insta

علی رحمانی

عالی بود واقعا با حوصله هستند و مشاوره صبورانه پیش میبرند و در ضمن پیگیری میکنند و راه حل هاشون همیشه برام مفید بوده و خیلی آروم شدم. ممنونم ازشون 😍 😍

facebook

عاطفه سلیمانی

خیلی با حوصله به حرف های بنده گوش دادند و نکات بسیار خوب و کاربردی رو برای حل مشکل من بیان کردند

facebook

نازنین احمدی

حال پزشک های خوب رو برای این اپلیکیشن گلچین کرده. من که به شخصه از همه مشاوره هایی که گرفتم، خیلی راضی ام

insta

سارا ابوالحسینی

خیلی دودل بودم که با خواستگارم ازدواج کنم یا نه؟ برای هم مناسب هستیم یا نه؟ بعد از مشاوره خیلی مطمئن تر تونستم تصمیم بگیرم.

facebook

علی طالبی

من شهرستان زندگی میکنم ودسترسی به مشاوره خوب نداشتم ولی حال این مشکل منو با مشاوره های حرفه ای و باسوادش حل کرد.

مشاوران ترک اعتیاد آنلاین در حال

مرتب سازی:

فقط مشاوران دارای پوشش بیمه

جنسیت مشاور:

جانان احتشامی فر

4.95

جانان احتشامی فر

کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان/درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، افسردگی، وسواس، انواع ترس و فوبیا/مربی مهارت های زندگی در زمینه اعتماد به نفس و کنترل خشم/درمانگر در حوزه اعتیاد/رویکرد: CBT و طرحواره درمانی

مشاهده رزومه
یاور جوانمرد

4.89

یاور جوانمرد

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی/درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، افسردگی / مشاوره خانواده و زوج درمانگر/مشاوره روابط عاطفی و بین فردی/مربی مهارت های زندگی در زمینه ی کنترل خشم/سکس تراپیست و درمانگر اختلالات جنسی/درمانگر در حوزه اعتیاد/رویکرد:CBT

مشاهده رزومه
عباس جلیلی کلهری

4.88

عباس جلیلی کلهری

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی /دارای پروانه سازمان نظام روانشناسی به شماره 6345//-دانش‌آموخته دانشگاه تهران و استعداد درخشان سال 1394 دانشگاه تهران./کاروز بیمارستان روزبه، بخش و درمانگاه کودک.//زمینه‌های مشاوره:/- مشاوره کودک و نوجوانان و بلوغ، اتیسم، بیش فعالی، مشکلات رشدی عصبی، شب اداری./-مشاوره تخصصی ازدواج و روابط موفق، زناشویی و جنسی بهینه، شکست عاطفی و گذار از فقدان، رضایت و تعارض زوجین./-مشاوره خانواده. مشاوره پیش از ازدواج و طلاق./-مشاوره افسردگی، اضطراب و استرس./-مشاوره روانشناختی، ارزیابی، تشخیص و درمان وسواس./-مشاوره روابط اجتماعی و عاطفی./- مشکلات تغذیه و درمان پرخوری، بی اشتهایی عصبی، دوری جوئی و محدود گری غذا.//دارای مدرک ام ام تی و ماتریکس از دانشگاه علوم پزشکی تهران.

مشاهده رزومه
دکتر فرزانه حاجی زاده

4.85

دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتری تخصصی روانشناسی عمومی/درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی/مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده و زوج درمانگر/مشاوره روابط عاطفی و بین فردی/درمانگر در حوزه اعتیاد

مشاهده رزومه
دکتر محمدرضا سعید فیروزه

4.84

دکتر محمدرضا سعید فیروزه

دکتری روانشناسی/دارنده پروانه نظام روانشناسی به شماره 4141/بیش از ۲۵ سال تجربه در مراکز مشاوره و خدمات رواندرمانی /مشاوره ازدواج(قبل و بعد ازدواج ) /خانواده ( مهارتهای ارتقای روابط خانوادگی) /جوانان و نوجوانان/شرکت در بیش از ۵۰۰ ساعت دوره های تخصصی اموزش خانواده

مشاهده رزومه
دکتر رسول ملائی

4.64

دکتر رسول ملائی

دکتری روانشناسی تربیتی/درمانگر اختلالات اضطرابی/مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده و زوج درمانگر/مشاوره روابط عاطفی و بین فردی/مربی مهارت های زندگی در زمینه های اعتماد به نفس و کنترل خشم/سکس تراپیست و درمانگر اختلالات جنسی/درمانگر حوزه کودک و نوجوان/درمانگر در حوزه اعتیاد

مشاهده رزومه

مشاوره ترک اعتیاد چیست؟

خدمات مشاوره و روان‌درمانی به چند بخش تقسیم می‌شود که مشاوره ترک اعتیاد یکی از آن‌ها است. مشاوران متخصص در این حوزه به مراجعه‌کنندگان خود کمک می‌کنند تا براساس شرایط جسمی و نوع اعتیاد خود، بهترین روش درمان و پاکسازی را انتخاب کنند و در طول مسیر درمان، حمایت‌های روانی لازم را هم دریافت کنند. ترک یک‌باره هیچ ماده مخدری امکان‌پذیر نیست و افراد باید انگیزه و توان کافی برای ادامه راه داشته باشند. باقی‌ماندن در مسیر ترک اعتیاد کار بسیار دشواری است و بیماران ممکن است بارها با انواع وسوسه‌ها مواجه شوند یا احساس ناتوانی کنند. نقش مشاور ترک اعتیاد در این مرحله بسیار حساس و تعیین‌کننده است و می‌تواند با همراهی مناسب، بیمار را به سوی درمان کامل پیش ببرد.

 

دلایل اهمیت مشاوره ترک اعتیاد

ترک اعتیاد یک تحول و دستاورد بزرگ در زندگی بیماران مبتلا به آن است. گذر از این مرحله با کمک مشاوره آنلاین ترک اعتیاد، به بیمار کمک می‌کند تا بهتر بتواند با چالش‌های پیش روی خود مقابله کند. دلایل اهمیت مشاوره ترک اعتیاد عبارتند از:
• کنترل استرس و اضطراب ناشی از ترک مواد مخدر
• کمک به خودآگاهی
• افزایش عزت نفس
• کمک به فرد برای غلبه بر افکار وسوسه انگیز و....

 

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی

بیمارانی که به مواد مخدر اعتیاد دارند، معمولا در مقابل درمان مقاومت نشان می‌دهند. بنابراین راضی‌کردن آن‌ها برای شروع درمان کار سختی است. بسیاری از آن‌ها ممکن است برای جبران آسیب‌های روانی خود به مواد مخدر وابسته باشند و با کنارگذاشتن ماده مخدر، با تنش‌های جسمی و روانی جدی مواجه شوند. استفاده از مشاوره ترک اعتیاد تلفنی به این بیماران کمک می‌کند تا بهانه‌هایی مانند هزینه مشاوره یا ناتوانی در خروج از منزل و... را کنار بگذارند. در مشاوره تلفنی، بیمار از طریق تلفن با مشاور متخصص گفت‌و‌گو می‌کند و امکان دسترسی به مشاور نسبت به مراجعه حضوری بهتر و مناسب‌تر خواهد بود.

 

مراحل مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

برای دسترسی به یک جلسه مشاوره ترک اعتیاد آنلاین شما تنها به یک تلفن همراه هوشمند، تبلت یا کامپیوتر نیاز دارید. این ابزار تنها برای ورود به سامانه مشاوره آنلاین پزشکی و سلامت «حال» و ثبت درخواست مشاوره نیاز است. مراحل مشاوره ترک اعتیاد آنلاین به ترتیب زیر است:

  • ورود به بخش مشاوره آنلاین روانشناسی سامانه حال
  • انتخاب موضوع مشاوره، یعنی مسائل مربوط به ترک اعتیاد
  • مشاهده لیستی از بهترین پزشکان این حوزه و انتخاب یکی از آن‌ها
  • انتخاب روز و ساعت مشاوره به دلخواه بیمار
  • شروع جلسه مشاوره به شکل متنی، تلفنی یا تصویری (به انتخاب متقاضی مشاوره) در زمان مقرر

 

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین ایرانی

در حال حاضر، چندین سامانه مشاوره آنلاین در کشور فعال است که خدمات غیرحضوری پزشکی و سلامت را به کاربران ارائه می‌دهند. سامانه «حال» به عنوان یکی از بهترین این مراکز با پوشش حوزه‌های مختلف مشاوره از جمله مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، محیطی امن و مطمئن را برای متقاضیان مشاوره آنلاین فراهم کرده است.

 

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین الکل

نوشیدنی‌های الکی از مخرب‌ترین ترکیبات اعتیادآور هستند که وابستگی شدید به آن‌ها، اثرات جسمی و روانی متعددی در افراد به جا می‌گذارد. ترک الکل هم مانند سایر مواد مخدر آسان نیست و نیاز به کمک‌گرفتن از یک گروه باتجربه دارد. متخصصان این حوزه با ایجاد انگیزه در فرد برای ترک الکل و کنترل تنش‌های ناشی از فرآیند ترک، بیمار را همراهی خواهند کرد. سامانه حال برای افرادی که می‌خواهند از خدمات مشاوره ترک اعتیاد آنلاین الکل استفاده کنند، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است. شما می‌توانید با مراجعه به این سامانه و ورود به بخش مشاوره مسائل مربوط به ترک اعتیاد، به متخصصان مجرب در این حوزه دسترسی پیدا کنید.

 

مرکز مشاوره ترک اعتیاد در تهران

باوجود این که صدها مرکز مشاوره ترک اعتیاد در تهران وجود دارد، اما دسترسی به آن‌ها با توجه شلوغی جمعیت و پراکنده‌بودن مراکز کار آسانی نیست. ضمنا اگر شما در ساعت‌های مشخصی از روز سر کار هستید، دسترسی‌تان به چنین مراکزی محدودتر هم می‌شود. اگر نیاز به مشاوره فوری ترک اعتیاد در تهران یا هر نقطه دیگر از کشور دارید، می‌توانید از سامانه «حال» کمک بگیرید. امکان استفاده از خدمات این سامانه 24 ساعته است و شما از هر مکانی می‌توانید به مجموعه‌ای از بهترین متخصصان این حوزه دسترسی داشته باشید.

 

ضرورت مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

ترک اعتیاد در بسیاری موارد ممکن است فرآیندی طولانی، تنش‌زا و همراه با عوارض جدی باشد. به همین دلیل، حضور یک تیم مشاوره در کنار فرد و اطرافیان او، زمینه را برای حفظ آرامش و قرارگرفتن در مسیر درست ترک مواد مخدر فراهم می‌کند. مشاوره ترک اعتیاد، به بستگان و دوستان بیمار هم اجازه می‌دهد تا راه‌های مناسب کمک به او را یاد بگیرند و با دل‌سوزی بیش از حد یا تهدید و نادیده‌گرفتن بیمار، آسیب‌های ناشی از ترک ماده مخدر را تشدید نکنند. استفاده از روش‌های سنتی ترک، اجبار، تهدید و... نه تنها کمکی به بیمار نمی‌کند؛ بلکه ممکن است انگیزه بیش‌تری برای مصرف ماده مخدر در او ایجاد کند.

 

مشاوره آنلاین ترک اعتیاد تهران

مشاوره آنلاین ترک اعتیاد هیچ محدودیت مکانی ندارد. یعنی شما از هر نقطه از کشور می‌توانید با دسترسی به یک خط تلفن و یک ابزار الکترونیک مثل تلفن همراه هوشمند، جلسه مشاوره خود را رزرو و برگزار کنید. اگر به دنبال پیداکردن مشاوره آنلاین ترک اعتیاد در تهران هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سامانه مشاوره آنلاین «حال» را انتخاب کنید. این سامانه می‌تواند دسترسی شما به مجموعه‌ای از بهترین مشاوران ترک اعتیاد تهران یا سایر شهرستان‌ها را فراهم کند. جلسات مشاوره شما از این طریق، باکیفیت مطلوب و در محیطی امن و مطمئن برگزار می‌شود.

 

تفاوت مشاوره آنلاین ترک اعتیاد با مشاوره حضوری

امروزه مشاور ترک اعتیاد آنلاین به شکل‌های مختلفی از جمله حضوری یا آنلاین برگزار می‌شود. قصد ما این نیست که بخواهیم به شما بگوییم کدام‌یک از این روش‌ها بر دیگری برتری دارد؛ اما مقایسه تفاوت مشاوره آنلاین ترک اعتیاد با مشاوره حضوری، انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند:

مشاوره آنلاین ترک اعتیاد

مشاوره حضوری ترک اعتیاد

دسترسی به مشاور متخصص در تمام ساعات روز امکان‌پذیر است

دسترسی به مشاور متخصص تنها در مکان‌های خاص و با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است

بدون خروج از منزل و تنها با یک خط تلفن می‌توان جلسه مشاوره را برگزار کرد

برای شرکت در جلسه باید زمانی را در وسیله نقلیه برای رسیدن به مرکز صرف کنید و بعد از انتظار چند دقیقه‌ای یا چند ساعته، مشاور خود را ملاقات کنید

تنها هزینه پرداختی، مبلغی است که برای رزرو جلسه یا تمدید زمان مشاوره می‌پردازید

علاوه بر پرداخت حق مشاوره، مبلغ قابل توجهی را بابت هزینه حمل‌ونقل و... پرداخت می‌کنید

تشکیل جلسه مشاوره در منزل می‌تواند استرس و اضطراب ناشی از حضور در جمع را تا حد زیادی برای بیمار کاهش دهد

شرکت در جلسه بعد از رانندگی طولانی، معطل‌شدن در ترافیک، ماندن در صف مشاوره و... می‌تواند باعث ایجاد استرس و تنش در بیمار شود

هویت بیمار کاملا پنهان می‌ماند و مشاوره در محیطی کاملا امن برگزار می‌شود

با وجود این که مراکز مشاوره امن و مطمئن هستند، اما حضور فیزیکی فرد در مرکز و برقراری ارتباط با دیگران ممکن است برای او ناخوشایند باشد