مشاوره افسردگی

#مشاوره درمان افسردگی

#علائم افسردگی

#نشانه های افسردگی

#درمان افسردگی

افسردگی قوی‌تر از یک روز دو روز حال خوب نداشتن است. افسردگی اختلالی شدید است که تشخیص آن فقط و فقط توسط روان‌شناس و پزشک ممکن‌است. مشاور و متخصص در زمینه افسردگی، پس از گذراندن مراحل تشخیصی در صورتی که افسرده بودن شما را تایید کند، کمک‌تان خواهد کرد تا فرآیند درمان را پشت سر بگذارید. اگر از مراجعه به مشاور به هر دلیلی طفره می‌روید و می‌ترسید که هویت شما شناخته شود،‌ می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین حال به‌صورت ناشناس از مشکلات‌تان صحبت کنید. افسردگی زایمان یکی از رایج‌ترین انواع افسردگی می‌تواند توسط مشاورین حال درمان شود. در این دسته‌بندی علایم افسردگی شدید در مردان و زنان معرفی خواهند شد. افسردگی نوجوانان یکی از موارد دیگر است که مشاورین به بررسی آن خواهند پرداخت.

پرسش و پاسخ

مجله اینترنتی حال

نظرات کاربران

3 thoughts on “مشاوره افسردگی

  1. admin گفت:

    بعد از به هم خوردن نامزدیم افسردگی گرفتم و از کارمم استعفا دادم. بعد از آشنایی با حال و به کار بستن راهنماییهای مشاورم دوباره خودمو پیدا کردم.

  2. admin گفت:

    ویزام که ریجکت شد واقعا حالم بد بود. ماهها تارک دنیا شده بودم. بعد از مشاوره دوباره قدرت از دست رفتم بهم برگشت..

  3. admin گفت:

    یکی از دوستام پولمو بالا کشید و از ایران رفت نه میتونستم از خانوادش شکایت کنم نه میتونستم از دست رفتن مالم رو تحمل کنم حسابی پژمرده بودم به فکر مشاوره گرفتن هم نبودم تا اینکه با حال آشنا شدم حالم با حرفهای مشاورم خیلی بهتر شدو کمکم کرد تا دوباره روی پام واییستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دوازده =