خانه  > مشاوره اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد در حال

مشاوره آنلاین ترک اعتیاد یکی از انواع خدمات مشاوره تخصصی است که در سامانه حال انجام می‌شود. این مشاوره با هدف انتخاب روش‌های درمانی مناسب برای نجات بیمار از دام اعتیاد و حفظ سلامت روانی فرد، در کنار دستیابی به سلامت جسمی است. در جلسات مشاوره آنلاین ترک اعتیاد، مشاور بدون هیچگونه قضاوتی به صحبت‌های بیمار گوش می‌دهد و تلاش می‌کند تا از طریق ایجاد حس اعتماد، انگیزه‌ای برای درمان در فرد ایجاد کند. با توجه به گسترش اعتیاد در جوامع و به خصوص در میان جوانان، بهره‌مندی از مشاوره آنلاین ترک اعتیاد بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.
در طی این جلسات مشاوران از طریق گفت‌و‌گوی موثر با بیمار، عوامل ایجاد اعتیاد را شناسایی می‌کنند. این مسئله ممکن است به عوامل محیطی مثل فقر، نابسامانی خانواده و... یا عوامل درونی فرد مثل کمبود اعتماد به نفس، افسردگی و مسائل مشابه وابسته باشد. شناخت این عوامل به مشاور کمک می‌کند تا بتواند روش‌های مناسب‌تری برای کنترل اعتیاد فرد پیدا کرده و در زمان کوتاه‌تری به نتیجه مطلوب برسد.
از آن‌جا که ترغیب فرد مبتلا به اعتیاد برای حضور در جلسات مشاوره به ویژه در ابتدای درمان کار دشواری است، مشاوره آنلاین ترک اعتیاد گزینه مناسبی برای آن‌ها خواهد بود. این افراد بدون نیاز به حضور در مراکز مشاوره و ترس از قضاوت اطرافیان، خجالت و... می‌توانند به راحتی از منزل و در کنار سایر اعضای خانواده، جلسات خود را با حضور مشاوران متخصص به خوبی دنبال کنند.

انواع مشاوره اعتیاد در حال

چرا مشاوره اعتیاد حال

مشاوره محرمانه در فضایی کاملا امن

پرداخت هزینه مناسب نسبت به مشاوره حضوری

امکان مشاوره ۲۴ ساعته

مشاوره آنلاین (متنی، صوتی، تصویری) با خبره‌ترین متخصصان

سوالات متداول مشاوره اعتیاد از حال

بله. مشاوره آنلاین ترک اعتیاد حال در محیطی کاملا امن و با تعهد بر حفظ اسرار مشاوره انجام می‌شود. در صورت تمایل کاربر، هیچ اطلاعاتی از او درخواست نشده و او می‌تواند تنها با ثبت یک شماره تلفن، خدمات مشاوره تخصصی خود را دریافت کند.

با توجه به این که درخواست شروع مشاوره در سامانه حال محدودیت زمانی ندارد، گزینه بسیار مناسبی برای مشاوره آنلاین ترک اعتیاد است. کاربران می‌توانند در همه ساعات روز و تمام روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل با مشاور خود در تماس بوده و از راهنمایی‌های او بهره‌مند شوند.

بله. این مشاوران بعد از انجام مصاحبه‌های تخصصی در سطوح مختلف انتخاب و فعالیت و عملکرد آن‌ها به صورت مداوم توسط مشاوران ارشد سامانه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای انتخاب مشاور ترک اعتیاد مورد نظر خود به امتیاز داده شده از سوی سایر کاربران توجه کرده و بعد از پایان مشاوره، رضایت خود را از طریق این امتیاز اعلام کنید.

اگر در حال حاضر امکان حضور در کلاس را ندارید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن حال، در بخش مشاوره ترک اعتیاد، مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر گزینه رزرو جلسه، با توجه به روز و ساعات ارائه شده، جلسه مورد نظر خود را از میان آن‌ها انتخاب و رزرو کنید.

روانشناسان حال

سمیرا درویشی

سمیرا درویشی

روان شناس بالینی

4.36

نسرین شیری

نسرین شیری

روان شناس بالینی

4.81

جانان احتشامی فر

جانان احتشامی فر

روانشناسی و اموزش کودکان استثنایی

4.95

رویا خانعلی لو

رویا خانعلی لو

روان شناس بالینی

4.38

سیده لیبا یادگاری

سیده لیبا یادگاری

روانشناسی بالینی

4.93

مریم جان فدا

مریم جان فدا

روان شناس بالینی

5.00

الهه لطفی

الهه لطفی

روا ن شناسی تربیتی

4.76

دکتر افروز امیر اسدی

دکتر افروز امیر اسدی

روانشناسی تربیتی

4.00

مریم فاضلی

مریم فاضلی

مشاوره و راهنمایی

4.64

زهرا آزادی

زهرا آزادی

روانشناسی

4.82

عضویت در خبرنامه 

  captcha

  نظر کاربران حال در شبکه های اجتماعی

  facebook

  مهران اقبالی

  تستهای روانشناسی که به صورت حضوری باید صدها هزار تومن بابتش هزینه میکردم تو این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیارم قرار گرفت. واقعا باورنکردنی بود

  insta

  علی رحمانی

  عالی بود واقعا با حوصله هستند و مشاوره صبورانه پیش میبرند و در ضمن پیگیری میکنند و راه حل هاشون همیشه برام مفید بوده و خیلی آروم شدم. ممنونم ازشون 😍 😍

  facebook

  عاطفه سلیمانی

  خیلی با حوصله به حرف های بنده گوش دادند و نکات بسیار خوب و کاربردی رو برای حل مشکل من بیان کردند

  facebook

  نازنین احمدی

  حال پزشک های خوب رو برای این اپلیکیشن گلچین کرده. من که به شخصه از همه مشاوره هایی که گرفتم، خیلی راضی ام

  insta

  سارا ابوالحسینی

  خیلی دودل بودم که با خواستگارم ازدواج کنم یا نه؟ برای هم مناسب هستیم یا نه؟ بعد از مشاوره خیلی مطمئن تر تونستم تصمیم بگیرم.

  facebook

  علی طالبی

  من شهرستان زندگی میکنم ودسترسی به مشاوره خوب نداشتم ولی حال این مشکل منو با مشاوره های حرفه ای و باسوادش حل کرد.

  مشاوران اعتیاد در حال

  مرتب سازی:

  فقط مشاوران دارای پوشش بیمه

  جنسیت مشاور:

  • اهمیت مشاوره ترک اعتیاد

  ترک اعتیاد یک تحول و دستاورد بزرگ در زندگی بیماران مبتلا به آن است. گذر از این مرحله با کمک مشاوره آنلاین ترک اعتیاد، به بیمار کمک می‌کند تا بهتر بتواند با چالش‌های پیش روی خود مقابله کند. دلایل اهمیت مشاوره ترک اعتیاد عبارتند از:
  • کنترل استرس و اضطراب ناشی از ترک مواد مخدر
  • کمک به خودآگاهی
  • افزایش عزت نفس
  • کمک به فرد برای غلبه بر افکار وسوسه انگیز و....