haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مشاوره آنلاین با دکتر قلب و عروق

با مشاوره با دکتر قلب آنلاین در «حال»، لازم نیست از خانه خارج شوید و می‌توانید از بین بهترین دکترهای قلب، متخصص قلب مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگه در پروسه گرفتن مشاوره از دکتر قلب آنلاین به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید، کافیست از قسمت چت، سوال خود را برای ما بفرستید. شما می توانید از مشاوره تلفنی، مشاوره متنی (چت با مشاور) و مشاوره ویدیویی برای ویزیت آنلاین توسط دکتر قلب استفاده کنید.

پس اگر درگیری مشکلات قلبی مثل نارسایی قلبی، فشار خون بالا، ضربان قلب نامنظم، آریتمی قلب و موارد دیگر هستید، حتما در اولین فرصت با یک متخصص قلب و عروق آنلاین مشورت کنید. 

فیلترها
تصویر دکترمیثم فلاح مقدم

دکترمیثم فلاح مقدم

رزیدنت قلب و عروق

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(1 رای ) 5

تصویر دکتر راحله سجادی نیا

دکتر راحله سجادی نیا

متخصص بیماری های قلب و عروق

آنلاین

متنی
تلفنی

(350 رای ) 4.8

تصویر دکتر علیرضا نوروزی

دکتر علیرضا نوروزی

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان ومتخصص کودک

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(178 رای ) 5

تصویر دکتر میلاد انوری

دکتر میلاد انوری

متخصص قلب و عروق

آنلاین

متنی
تلفنی

(174 رای ) 4.5

تصویر دکتر محمد حسین شریفی

دکتر محمد حسین شریفی

متخصص قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(73 رای ) 4.8

تصویر دکتر زهرا مقدس

دکتر زهرا مقدس

متخصص بیماری های قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(41 رای ) 4.9

تصویر دکترفرزاد حسین پور

دکترفرزاد حسین پور

رزیدنت بیماری های قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(36 رای ) 5

تصویر دکتر طوبی اکبری

دکتر طوبی اکبری

متخصص قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(21 رای ) 4.7

تصویر دکتر اشکان ارجمند

دکتر اشکان ارجمند

متخصص بیماریهای قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(10 رای ) 4.2

تصویر دکتر مهدی فراتی کاشانی

دکتر مهدی فراتی کاشانی

متخصص بیماری های قلب و عروق

آفلاین

تلفنی

(8 رای ) 5

تصویر دکتر جمیل اسماعیلیان

دکتر جمیل اسماعیلیان

متخصص بیماری های قلب وعروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(3 رای ) 5

آفلاین

تلفنی

(3 رای ) 5

تصویر دکتر سوده رودباری

دکتر سوده رودباری

متخصص بیماری های قلب و عروق

آفلاین

متنی
تلفنی

(2 رای ) 5

تصویر کلینیک راستین

کلینیک راستین

فلوشیپ کلینیک پزشکی

(1 رای ) 5

تصویر دکتر علیرضا صراطی

دکتر علیرضا صراطی

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان

(1 رای ) 5

تصویر دکتر بهارک مستعان فر

دکتر بهارک مستعان فر

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر ستار صادقیان

دکتر ستار صادقیان

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر بهزاد یاوری

دکتر بهزاد یاوری

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر مهرداد اسماعیلی

دکتر مهرداد اسماعیلی

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان

(1 رای ) 5

تصویر دکتر تقی درودگرجورشری

دکتر تقی درودگرجورشری

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر مهدی محسنین مشیری

دکتر مهدی محسنین مشیری

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر مرضیه بزی

دکتر مرضیه بزی

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 5

تصویر دکتر مرجان هادیان

دکتر مرجان هادیان

تخصص بیماری‌های قلب و عروق

(1 رای ) 1

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول

متخصص قلب آنلاین 

تخصص قلب و عروق یا کاردیولوژی چیست؟

بعید است که در جهان یک تعریف یکسان و مورد قبولی برای متخصص قلب پیدا کنید. اما در ساده‌ترین مفهوم، متخصصان قلب و عروق، پزشکانی هستند که با قلب و رگ های خونی سر و کار دارند. متخصص قلب و عروق یا کاردیولوژیست، پزشکی است که در زمینه تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی آموزش دیده است. آنها می‌توانند بیماری‌های قلبی، بیماری عروق کرونر، ناهنجاری ضربان قلب، بیماری‌های مادرزادی قلب و موارد دیگر را تشخیص دهند، آن را درمان کنند یا از این بیماری‌ها پیشگیری کنند.

متخصص قلب آنلاین چه کارهایی می‌تواند انجام می‌دهد

اغلب بیماران برای مواردی مانند درمان حملات قلبی، نارسایی قلبی، بیماری دریچه قلب، آریتمی و فشار خون بالا به متخصص قلب و عروق آنلاین مراجعه می‌کنند.

آن‌ها برای تشخیص بیماری قلبی ممکن است آزمایش‌هایی مانند الکتروکاردیوگرام (EKG)، نوار قلب (ECG)، آزمایش خون، تست ورزش و یا آزمایشات دیگری را ضروری بدانند. در این صورت خود متخصص قلب آنلاین نتیجه آزمایشات شما را تفسیر می‌کند و در صورت نیاز داروهای لازم را تجویز می‌کند.

گاهی ممکن است یک متخصص قلب تغییرات سبک زندگی مانند رژیم غذایی، ورزش، کاهش سطح استرس و مدیریت وزن را نیز توصیه کند.

آن‌ها همچنین شما را برای پیشگیری از بیماری های قلبی راهنمایی خواهند کرد. ممکن است پزشک آنلاین متخصص قلب و عروق در صورت لزوم شما را به یک جراح قلب یا یک متخصص قلب و عروق حضوری ارجاع دهد و یا یک نوبت حضوری برای شما تعیین کند.

مشاوره آنلاین با متخصص قلب چگونه است؟

مشاوره آنلاین با متخصص قلب ممکن است  در حالت اورژانسی یا غیر اورژانسی انجام شود. هنگامی که در حالت غیر اورژانسی به متخصص قلب آنلاین مراجعه می‌کنید، او با شما صحبت خواهد کرد تا در مورد علائم بیماری و سبک زندگی شما بیشتر بداند. متخصص قلب آنلاین همچنین ممکن است برای شناسایی شرایط خاص قلبی و عروقی، انجام یک سری آزمایش را ضروری بداند. این آزمایشات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • EKG
 • کاتتریزاسیون قلب
 • سونوگرافی
 • بایوپسی قلب
 • تست استرس
 • تست ورزش
 • تست رادیواکتیو

این آزمایشات سلامت کلی قلب شما را ارزیابی می‌کند. هنگامی که نتایج این آزمایشات را برای متخصص قلب و عروق آنلاین خود ارسال کردید، او نتایج آزمایش شما را تجزیه و تحلیل کرده، وضعیت شما را تشخیص داده و یک برنامه درمانی را برای شما تجویز می‌کند.

برنامه های درمانی متخصص قلب ممکن است شامل نسخه یا توصیه‌هایی در مورد تغییر رژیم غذایی و سبک زندگی باشد.

اما در حالت اورژانسی، مشاوره آنلاین با متخصص قلب می‌تواند شامل دستورها و رهنمون‌هایی باشد که موجب پیشگیری از بروز خطر جدی برای بیمار شود. از آن‌جا که مشاوره آنلاین با متخصص قلب بسیار آسان است، شما می‌توانید خیلی فوری این کار را انجام دهید.

زمان مناسب برای مشاوره با متخصص قلب آنلاین

برای مراجعه به متخصص قلب آنلاین زمان خاصی وجود ندارد. توصیه می‌شود افراد میانسال، به‌طور سالانه توسط متخصص قلب ویزیت شوند. اما در موارد زیر نیاز است که هرچه زودتر به یک متخصص قلب آنلاین مراجعه کنید:

 • سابقه خانوادگی در ابتلا به بیماری های قلبی
 • سبک زندگی ناسالم مانند عدم فعالیت بدنی، سیگار کشیدن، مصرف بیش از حد الکل، رژیم غذایی ناسالم
 • شرایط سلامت مزمن
 • علائم بیماری قلبی عروقی مانند درد قفسه سینه، در در ناحیه فک و شانه
 • تپش قلب
 • تعریق بیش از حد همراه با سرگیجه
 • فشار خون بالا
 • کلسترول بالا
 • دیابت

هر زمان که احساس کردید ممکن است به یک متخصص قلب آنلاین نیاز داشته باشید، می‌توانید اقدام کنید و با پزشکان آنلاین در سایت یا اپلیکیشن های معتبر تماس بگیرید. پزشک آنلاین متخصص قلب و عروق مانند یک همراه همیشگی در شرایط ضروری در کنار شما است.

مشاوره با بهترین متخصص قلب و عروق آنلاین

قلب یکی از مهم‌ترین اعضای بدن است، و طبیعی است که پیدا کردن بهترین متخصص قلب و عروق آنلاین یکی از چالش‌های پیش روی بیماران باشد.

در این مهم‌ترین نکته‌ای که باید رعایت کنید، این است که حتما به یک سایت یا اپلیکیشن معتبر رجوع کنید. «حال» یکی از معتبرترین جاهایی است که شما می‌توانید با مراجعه به آن، توسط پزشک آنلاین ویزیت شوید.
همچنین با خواندن نظرات کاربران و استفاده از تجربه دیگران، می‌توانید بین پزشکان ماهر، بهترین متخصص قلب و عروق آنلاین را انتخاب کنید.

در «حال» می‌توانید زمانی که به مشاوره آنلاین با متخصص قلب نیاز فوری دارید، از تخصص پزشکان با مهارتی که در حالت «پاسخ دهی در لحظه» هستند، کمک بگیرید. همچنین این امکان برای شما فراهم است که نوبت خود را برای روزهای آینده و در زمان مناسب با بهترین پزشکی که پیدا کرده‌اید، رزرو کنید.

از مزایای ویزیت آنلاین متخصص قلب و عروق

با توجه به گسترش بیماری قلبی، امروزه  دسترسی آسان به پزشک آنلاین متخصص قلب و عروق بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. بیماری قلبی یکی از اصلی‌ترین علت‌های مرگ و میر مردان و زنان در جهان است.

بنابراین دسترسی آسان و ارزان به متخصص قلب و عروق آنلاین می‌تواند تا اندازه زیادی از بروز خطرات ناشی از این بیماری جلوگیری کند.

ویزیت آنلاین متخصص قلب و عروق علاوه بر آن که نیاز به انتظار طولانی مدت و رسیدن نوبت بیمار ندارد، بسیار آسان است. چرا که دیگر نیاز نیست برای ویزیت پزشک خود مسافت طولانی را طی کنید.

همچنین امکان ویزیت پزشکان ماهری که اغلب مطب آنان در شهرهای بزرگ قرار دارد را برای بیمارانی که از مراکز پزشکی دور هستند، آسان می‌کند.

شما در «حال» می‌توانید با متخصصین قلب و عروق و فوق تخصص قلب کودکان ارتباط برقرار کنید  و توسط این پزشکان ماهر و تایید شده ویزیت شوید.

نحوه مشاوره تلفنی با متخصص قلب

با استفاده از سایت «حال» و اپلیکیشن آن می‌توانید به صورت چت صوتی و نوشتاری، تماس ویدئویی و تلفنی با پزشک مورد نظر خود صحبت کنید.

برای مشاوره آنلاین با متخصص قلب می‌توانید از طریق سایت «حال» یا «آپ» پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از درخواست ارتباط با مشاور و یا رزرو جلسه، نحوه برقراری ارتباط خود را تعیین می‌کنید.

اگر تمایل دارید که مشاوره تلفنی با متخصص قلب داشته باشید، باید این گزینه را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید مشاوره آنلاین را برای شخص دیگری نیز درخواست کنید.

مشاوره مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصص قلب در یک فضای امن صورت می‌گیرد و می‌توانید مطمئن باشید که تمام ضوابط بین بیمار و پزشک رعایت خواهد شد.

هزینه  مشاوره با متخصص قلب آنلاین 

هزینه  مشاوره با متخصص قلب آنلاین، بر اساس روشی که برای مشاوره انتخاب می‌کنید، می‌تواند متفاوت باشد. اما با استفاده از سرویس مشاوره پزشکی آنلاین «حال» می‌توانید مطمئن باشید که با کم‌ترین هزینه ممکن از خدمات بهترین متخصصان قلب و عروق آنلاین استفاده کرده‌اید.

همچنین افرادی که تحت پوشش بیمه قرار دارند، می‌توانند برای ویزیت با متخصص قلب آنلاین از امکانات بیمه خود استفاده کنند.

در مشاوره آنلاین با متخصص قلب، بسیاری از هزینه‌های جانبی مانند هزینه رفت و آمد حذف می‌شود. به این ترتیب می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای که از ۳۶ هزارتومان شروع می شود، با متخصص قلب آنلاین صحبت کنید.