haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین (به صورت محرمانه)

مشاوره جنسی آنلاین حال، یک روش محرمانه و کاربردی برای کمک گرفتن از یک سکس تراپیست آنلاین است. شما می‌توانید بدون احساس قضاوت شدن، خجالت یا ناراحتی، در مورد مشکلات جنسی ، زناشویی خود کمک مورد نیاز را دریافت کنید. یک سکس تراپیست یا مشاور جنسی خوب می‌تواند در حل اختلافات زناشویی، رفع اختلالات و مشکلات جنسی راهنمایی‌هایی بسیار مفید به افراد و زوج ها ارائه دهد. درمان اختلالات جنسی، مدیریت درست رابطه زناشویی و بهبود ارتباط جنسی از جمله مواردی است که برای کنترل و مدیریت آن‌ها می‌توانید از مشاوره جنسی انلاین و تلفنی حال استفاده کنید.

فیلترها
تصویر دکترسمیرا عباسی

دکترسمیرا عباسی

دکتری روان شناسی تربیتی

آنلاین

متنی
تلفنی

(135 رای ) 4.8

تصویر حسن عمرانی

حسن عمرانی

کارشناسی ارشد روانشناسی

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(3,809 رای ) 4.6

تصویر دکتر محمدرضا سعید فیروزه

دکتر محمدرضا سعید فیروزه

دکتری روانشناسی خانواده

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(1,644 رای ) 4.9

تصویر عباس جلیلی کلهری

عباس جلیلی کلهری

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(1,006 رای ) 4.9

تصویر رستم حاجیوند

رستم حاجیوند

دکتری روانشناس

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(928 رای ) 4.9

تصویر دکترلیلا باباجانی گرجی

دکترلیلا باباجانی گرجی

دکتری روان شناسی تربیتی

آنلاین

متنی
تلفنی

(163 رای ) 4.9

تصویر دکتر علی اشرف نورمحمدی

دکتر علی اشرف نورمحمدی

دکتری روان شناسی تربیتی

آنلاین

متنی
تلفنی

(139 رای ) 4.8

تصویر دکتر عبدالوهاب سیمین

دکتر عبدالوهاب سیمین

دکتری روان شناسی

آنلاین

متنی
تلفنی

(39 رای ) 4.7

تصویر دکترحمید قاسم پور جهانگیر

دکترحمید قاسم پور جهانگیر

دکتری روان شناسی بالینی

آنلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(18 رای ) 4.7

تصویر فرهاد معمارزاده

فرهاد معمارزاده

کارشناسی ارشد عمومی

آنلاین

متنی

(1 رای ) 5

آفلاین

تلفنی

(1,815 رای ) 4.9

تصویر دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی

دکتری روانشناسی تربیتی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(1,177 رای ) 4.9

تصویر محبوبه قدمی

محبوبه قدمی

کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

آفلاین

متنی
تلفنی

(605 رای ) 4.8

تصویر محمد امین زاده

محمد امین زاده

کارشناسی ارشد

آفلاین

تلفنی
ویدئویی

(528 رای ) 4.7

تصویر یاور جوانمرد

یاور جوانمرد

کارشناسی ارشد

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(401 رای ) 4.9

تصویر مصطفی صادقی

مصطفی صادقی

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

آفلاین

متنی
تلفنی

(370 رای ) 4.8

تصویر ناهید طاهری بخش

ناهید طاهری بخش

کارشناسی ارشد روان شناس بالینی

آفلاین

متنی

(332 رای ) 5

تصویر دکتر رسول ملائی

دکتر رسول ملائی

دکتری روا ن شناسی تربیتی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(202 رای ) 4.9

تصویر مژگان باقری مقیمی

مژگان باقری مقیمی

کارشناسی ارشد روانشناس بالینی

آفلاین

متنی
تلفنی
ویدئویی

(201 رای ) 4.8

تصویر زهره حاجی زاده

زهره حاجی زاده

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

آفلاین

متنی
تلفنی

(174 رای ) 4.9

تصویر دکتر غلامرضا چلبیانلو

دکتر غلامرضا چلبیانلو

دکتری علوم اعصاب شناختی

آفلاین

متنی
تلفنی

(135 رای ) 4.9

تصویر دکترمحمد خالقی

دکترمحمد خالقی

دکتری مشاور خانواده

آفلاین

تلفنی

(83 رای ) 5

تصویر منا یاقوتی پور

منا یاقوتی پور

کارشناسی ارشد روانشناسی

آفلاین

متنی
تلفنی

(65 رای ) 4.7

تصویر سلمان صفی خانلو

سلمان صفی خانلو

کارشناسی ارشد روان شناس بالینی

آفلاین

متنی
تلفنی

(45 رای ) 4.9

فیلترها
شهر
نوع مشاوره
وضعیت مشاور
جنسیت پزشک/مشاور

سوالات متداول درباره مشاوره جنسی آنلاین

مشاوره جنسی آنلاین چیست

مشاوره جنسی آنلاین نوعی از گفتگو است که برای حل مشکلات زوج ها و یا درمان برخی از بیماری‌های جنسی انجام می‌شود. مشاوره جنسی آنلاین به افراد کمک می‌کند در روابط جنسی خود حس بهتری داشته و آن را به فرد مقابل نیز انتقال دهند.

مشاور جنسی آنلاین کیست؟

فرد یا افراد متخصصی که در زمینه سلامت روان به زوج‌ها مشاوره و راهنمایی می‌دهند را مشاور جنسی آنلاین می‌نامند. یک مشاور جنسی آنلاین می‌تواند خاطرات ناخوشایند از برقراری روابط جنسی در گذشته،‌ ترس ها و یا حتی خجالت از برقراری رابطه جنسی را در افراد درمان کند که این درمان ممکن است درمان روحی و یا درمان دارویی باشد.

مشکلاتی که نیاز به سکس تراپیست آنلاین دارد

برخی از مواردی که نیاز به مشاوره جنسی آنلاین دارند را در ادامه بیان می‌کنیم.

 • میل جنسی بیش از حد
 • اختلال نعوظ
 • کاهش میل جنسی
 • کمبود علاقه
 • انزال زودرس
 • ناتوانی در رسیدن به ارگاسم
 • عدم پاسخ به محرک های جنسی
 • ناتوانی در کنترل رفتار جنسی
 • افکار جنسی ناراحت کننده
 • فتیش های جنسی ناخواسته

موارد گفته شده بهتر است توسط یک سکس تراپیست آنلاین بررسی شود تا بهترین نتایج حاصل شود.

چه مشکلاتی با مشاوره جنسی آنلاین درمان می‌شود

مشاوره جنسی آنلاین شکلی از گفتار درمانی است که بر تمایلات جنسی شما و روشی که بر روابط و سلامت روان شما تأثیر می گذارد تمرکز دارد. افراد معمولاً به دنبال این نوع درمان هستند تا در مورد مسائل مربوط به هویت جنسی، بیان جنسی، روابط صمیمانه، روابط عاشقانه و پیچیدگی ها و فتیش ها و اختلالات جنسی بحث کنند. مشاوره انلاین جنسی هرگز شامل برهنگی یا تماس جنسی با درمانگر جنسی نیست. جلسات می توانند به تنهایی یا با یک شریک شرکت کنند و می توانند به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شوند. یک سکس تراپ انلاین می تواند به مراجعین کمک کند تا روابط سالم تری با خواسته های خود داشته باشد و همچنین به زوج ها کمک کند تا صمیمیت سالم را تقویت کنند.

بهترین مشاور جنسی آنلاین

هر کسی می تواند بگوید که مشاور جنسی است، اما این بدان معنا نیست که آنها آموزش های اصلی در ارائه مشاوره های آگاهانه، مثبت و تایید کننده جنسی را دیده است که این جزو مهمترین فاکتورها می‌باشد. هنگامی که به دنبال یک دکتر مشاور جنسی هستید، مهم است که آموزش آنها را در نظر بگیرید که مجموعه حال از قبل این کار را برای شما انجام داده و بهترین پزشکان را برای مشاوره جنسی آنلاین در نظر گرفته است.

مشاوره مشکلات جنسی

مشاوره آنلاین برای مشکلات جنسی، خدماتی است که به افراد یا زوج‌ها این امکان را می‌دهد تا خدمات مشاوره حرفه‌ای را در خانه خود دریافت کنند. این نوع مشاوره می تواند به ویژه برای کسانی که مشکلات جنسی را تجربه می کنند مفید باشد، زیرا به آنها اجازه می دهد بدون نیاز به مشاوره حضوری به پشتیبانی و راهنمایی یک درمانگر واجد شرایط دسترسی داشته باشند.

یکی از جنبه‌های منحصربه‌فرد مشاوره مشکلات جنسی، سطح بیشتری از حریم خصوصی و اختیاری است که ارائه می‌کند. بسیاری از افراد ممکن است احساس ناراحتی کنند که در مورد مسائل جنسی خود با شخصی صحبت کنند، اما مشاوره آنلاین به آنها اجازه می دهد این کار را در محیطی ناشناس و امن تر انجام دهند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره جنسی آنلاین برای مشکلات جنسی، امکان ارتباط با درمانگرانی است که در این زمینه درمان تخصص دارند. این درمانگران آموزش و تخصص خاصی در کمک به افراد و زوج ها برای حل مسائل جنسی دارند و می توانند حمایت هدفمند و موثری را ارائه دهند.

مشاوره مشکلات جنسی همچنین انعطاف پذیری و راحتی برنامه ریزی جلسات را در زمان هایی که برای مشتریان بهترین کار را انجام می دهد ارائه می دهد. این بدان معناست که افراد یا زوج ها می توانند خدمات مشاوره ای را بدون نیاز به مرخصی از کار یا سفرهای طولانی دریافت کنند.

به طور کلی، مشاوره مشکلات جنسی می تواند منبع ارزشمندی برای کسانی باشد که با مسائل جنسی دست و پنجه نرم می کنند. این یک راه ایمن و محتاطانه برای دسترسی به پشتیبانی و راهنمایی های حرفه ای از درمانگران آموزش دیده ای است که در این زمینه درمان تخصص دارند.

مشاوره تلفنی جنسی چیست؟

رابطه جنسی مهمترین مسئله ای است که در واژه مشاوره جنسی آنلاین نهفته است. مشاوره آنلاین ازدواج می تواند راهی مناسب، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای زوجین باشد.

با توجه به همه‌گیری کرونا بسیاری از درمانگران و مشاوران خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه داده‌اند. چه برای اولین بار مشاوره زناشویی آنلاین دریافت میکنید، یا به طور منظم به یک درمانگر مراجعه می کنید، رابطه درمانی آنلاین می تواند ابزار مفیدی برای شما باشد.

همانطور که به دنبال بهترین برنامه ها برای انجام مشاوره تلفنی جنسی هستید، چند عامل کلیدی را در نظر داشته باشید:

تخصص: هیچ دو زوجی شبیه هم نیستند، و این بدان معناست که جلسات درمانی شما نیز شبیه هم نخواهد بود.
اعتبار: درمانگران، مشاوران یا روان‌پزشکان  «حال» همگی حرفه‌ای بوده و دارای مجوز هستند.
قیمت: درمان همیشه ارزان نیست اما مشاور زناشویی آنلاین در مجموعه «حال» بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌کند.

شماره مشاوره جنسی

برای دسترسی به مشاوره جنسی آنلاین می‌توانید به صورت تلفنی با پزشک صحبت کنید. در این حال شماره خود را وارد کرده و منتظر تماس پزشک می‌مانید. این روش نیز مانند سایر روش های مشاوره جنسی آنلاین کاملا امن بوده و به فرد اجاره می‌دهد تا بدون نیاز به شماره مشاوره جنسی با او گفتگو کند.

مشاوره زناشویی آنلاین

مشاوره زناشویی آنلاین نوعی درمان است که به زوج ها این امکان را می دهد تا خدمات مشاوره حرفه ای را از راحتی در خانه خود دریافت کنند، معمولاً از طریق چت ویدیویی یا بسترهای پیام رسانی. این نوع مشاوره به دلیل راحتی و در دسترس بودن به طور فزاینده ای محبوب می شود.

یکی از جنبه های منحصر به فرد مشاوره زناشویی آنلاین در تگزاس این است که به زوجین در مناطق دورافتاده یا روستایی اجازه می دهد بدون نیاز به سفر طولانی به خدمات مشاوره با کیفیت دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، بسیاری از زوج‌ها ممکن است احساس راحتی بیشتری در مورد مسائل جنسی خود در یک محیط آنلاین داشته باشند، زیرا ممکن است احساس ترس کمتری نسبت به ملاقات رو در رو با یک مشاور داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره جنسی آنلاین، توانایی زوجین برای انتخاب مشاوری است که با هنجارهای خاص فرهنگی، اجتماعی و قانونی ایالت آشنا باشد. این امر می تواند به ویژه برای زوج هایی که با مسائل مربوط به طلاق، حضانت یا سایر موارد قانونی سروکار دارند، مهم باشد.

به طور کلی، مشاوره زناشویی آنلاین یک راه انعطاف‌پذیر و راحت برای زوج‌ها ارائه می‌دهد تا بتوانند مسائل زناشویی خود را حل کنند و روابط خود را بهبود بخشند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که مشاوره آنلاین ممکن است برای همه زوج ها مناسب نباشد، و مهم است که به دقت در نظر بگیرید که آیا این گزینه برای شرایط خاص شما مناسب است یا خیر.

انواع مشاوره جنسی آنلاین

 1. مشاوره روابط زناشویی: در این نوع مشاوره، زوجین به مطب مشاور جنسی آنلاین مراجعه کرده و با او صحبت می‌کنند و پزشک نیز به صورت حضوری با آنها صحبت کرده و در صورت نیاز دارو نیز تجویز می‌کند
 1. مشاوره جنسی تلفنی: در این نوع مشاوره، مشاور جنسی آنلاین تمام مراجل کار یک مشاوره حضوری را انجام می‌دهد و حتی در شکل تصویری، دو طرف، تصویر یکدیگر را نیز می‌بینند. اما در این روش، نیازی به حضور در مطب و طی مسافت ‌های طولانی برای رسیدن به پزشک و یا معطل شدن در مطب برای نوبت دهی، نیست.

اهمیت مشاوره جنسی آنلاین

اگر شریک زندگی خود را دوست دارید و به خوبی با هم کنار می آیید، ممکن است فرض کنید که رابطه شما همان طور که شروع شد ادامه خواهد داشت. اما مهم نیست که در ابتدا چقدر روان حرکت می کنید، احتمالاً در نقطه ای به آب های صخره ای برخورد خواهید کرد.

حتی شرکای روابط سالم گهگاه دچار تعارض می شوند. مهم نیست که چقدر شریک زندگی خود را دوست دارید یا چقدر متعهد هستید، عوامل استرس زای زندگی، الگوهای روابط گذشته، مشکلات ارتباطی و سایر چالش ها می توانند ظاهر شوند و اوضاع را پیچیده کنند.

چه به تازگی متوجه تنش یا درگیری منظم شده باشید که باعث ترس از جدایی قریب‌الوقوع شده‌اید، مشاوره آنلاین جنسی می‌تواند به شما کمک کند.