جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

تبسم

1 سال پیش

آیا قرص سفیکسیم 400 تو بارداری ضرر داره؟

توسط کارشناس پاسخ داده شده است.
توسط متخصص پاسخ داده شده است.
پاسخ دهید
3 نفر
پاسخ کاربران به این سوال
(24 پاسخ)

کارشناس حال

1 سال پیش

سلام تبسم جان.
بعضی از آنتی بیوتیک ها در دوران بارداری بی خطر هستن و بعضی دیگه برای جنین در حال رشد خطر ایجاد می کنن. سفیکسیم به طور کلی بی خطر در نظر گرفته می شه، اما مهمه که قبل از مصرف هر دارویی در دوران بارداری با یه متخصص ماما یا دکتر زنان مشورت کنین.
یادتون هم باشه که رعایت دوز درست و مدت زمان درمان خیلی مهمه، چون مصرف بیش از حد دارو یا استفاده طولانی مدت از اون می تونه هم برای مادر و هم برای جنین عوارض جانبی داشته باشه.

برای مشاوره آنلاین با دکتر زنان کلیک کنین: https://haal.ir/online-medical-advice/obstetricians/

برای مطالعه بیشتر در مورد عوارض قرص سفیکسیم 400 اینجا کلیک کنین: https://haal.ir/blog/medications-and-supplements/medicine/antibiotics/cefixime-side-effects/
پاسخ دهید
6 نفر

ناشناس

8 ماه پیش

ماما متخصص نیست،کارشناس مامایی
پاسخ دهید
7 نفر

ناشناس

4 ماه پیش

دوست عزیز ..ماما تمام درس های یک متخصص رو میخونه ..فقط جراحی انجام نمیده
پاسخ دهید
3 نفر

ناشناس

2 ماه پیش

ماماها چیزی حالیشون نیست (مگر اینکه دکترای مامایی باشن نه یک لیسانس ) با توجه به تجربه میگم برو دکتر اونم متخصص. 
پاسخ دهید
3 نفر

ناشناس

1 ماه پیش

دوست عزیز کی همچین حرفی رو زده تمام دروسشو میخونه اولا ماما فقط ۴سال اونم با مدرک کارشناسی هست ولی متخصص قبل از تخصص ۷سال پزشکی عمومی رو خونده حالا بماند ۴ سال برای دوره تخصص میخونه با کلی مسئولیت که سرجمع ۱۱ سال میشه که تفاوت این دو میشه ۷ سال درس بیشتر،،درضمن جراحی هم چیز کمی نیست که نوشتین فقط جراحی انجام نمیده یا باکلمه جراحی و کارشو واسترسش آشنا نیستین یا با کلمه انکار پذیری خیلی آشناییت دارین
پاسخ دهید
3 نفر
نمایش بیشتر (2)

مریم

5 ماه پیش

با نظر دکتر باشه بهتر
پاسخ دهید
1 نفر

محمد عباسی پنابندانی

5 ماه پیش

سلام
پاسخ دهید
0 نفر

محمد عباسی پنابندانی

5 ماه پیش

سلام
پاسخ دهید
1 نفر

ناشناس

2 ماه پیش

سلام در خدمتم
پاسخ دهید
0 نفر

برترین پزشکان

دکتر علی شفیعی گنجه

مشاهده پروفایل

پزشک عمومی بیماریهای داخلی

یونس محمدی

مشاهده پروفایل

پزشک عمومی

دکترلیلا کلانتری

مشاهده پروفایل

پزشک عمومی

كوثر راضی گيگلو

مشاهده پروفایل

پزشک عمومی

محبوبه به داروندهاروني

مشاهده پروفایل

دکتری حرفه‌ای (رزیدنت) پوست و مو

به فــکر سلامــتیت بــاش!! با »حــال« پولش جـــور می‌شه

سرویس اقساطی برای خدمات پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی

عباسی پنابندانی محمد

5 ماه پیش

سلام
پاسخ دهید
0 نفر

محمد عباسی پنابندانی

5 ماه پیش

skyfe.com@gmail.comskyfe.com@gmail.com
پاسخ دهید
0 نفر

81862400

1 سال پیش

تا حد امکان استفاده نشه بهتراست
پاسخ دهید
0 نفر

mohadeseh

1 سال پیش

فقط همین تو بارداری اوکیه
پاسخ دهید
3 نفر

زرافشان شکوری

1 سال پیش

اگه دکتر داده که لابد وضعیتت رو میدونستهاگه بهش اعتماد نداشتی از اول نمیرفتیحالا که رفتی اعتماد کن بهش
پاسخ دهید
3 نفر

سوسن رضوی

1 سال پیش

اصلا نباید بخوری سفیکسیم ?آب زیاد بخور برای عفونت بهتره با غذا ماست بخور ویتامین سی بخور عزیزم اما سراغ دارو نرو بارداری پماد و دارو نمیشه 
پاسخ دهید
2 نفر

مقالات مرتبط

مشاهده همه

مدیتیشن راهی برای کاهش اضطراب

اضطراب در واقع یک ابزار برای بقای اجداد ما بوده است . به عنوان یک بیمار مبتلا به اضطراب تقریبا با 17 سال سن ، من به سختی می توانم به یاد بیاورم زمان هایی که به خاطر ترس از چیزی عصبی نبوده ام . اضطراب من از سن پنج سالگی شروع شد . اما زمانی که جوان بودم، حتی نمی دانستم که اضطراب چه هست .تا زمانی که یک کلاس روانشناسی در دبیرستان داشتم که با سلامت روان آشنا شدم. متوجه شدم که من اضطراب، افسردگی و لیست  بلندی از مشکلات دیگر را داشتم . اما در طول سال گذشته ، من زمان زیادی را صرف تحقیق و انجام روشهای بهتر برای مقابله با این بیماری ها کرده ام.در مقایسه با تمام ابزارهای دیگر که باعث از بین رفتن اضطراب من می شوند، دریافتم که مدیتیشن موثرتر و سودمندتراز بقیه روش ها برای آرامش روان من است. وقتی ما کلمه "مراقبه" را می بینیم ، گاهی اوقات یک راهب را تصور می کنیم که در بالای یک صخره در یک کوه نشسته است. در حالی که این مدیتیشن در نظر گرفته می شود، ولی این تنها راه برای انجام آن نیست. مدیتیشن، در اصل، یک عمل آرام کردن ذهن است. این می تواند در دل یک کوه یا دراتاق نشیمن شما باشد.

پشتیبانی حال
۱۰ / ۰۴ / ۹۷
درخواست گزارش محتوای نامناسب شما ثبت شد

کارشناسان ما به زودی درخواست شما را بررسی و در صورت لزوم محتوا حذف خواهد گردید.