جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

پراسوگرل 10

PRASUGREL (DAYER DAROU) 10MG TAB

خرید دارو
مشخصات
نام عمومی: PRASUGREL TABLET ORAL 10 mg
دسته بندی: بدون دسته بندی
شکل دارو:

قرص

نحوه مصرف:

دهانی

محدودیت برای شیردهی:

در دوران شیردهی، مصرف قرص پراسوگرل 10 محدودیت دارد.

محدودیت بارداری: اطلاعاتی در رابطه با موارد مصرف در بارداری وجود ندارد.
مصرف دامپزشکی:

ندارد

بیماری های مرتبط

قرص پراسوگرل 10 در درمان بیماری‌های مانند التهابات مفصلی، دردهای عضلانی و استخوانی، التهاب مفاصل، آرتروز، تب خانم چیاغوس، و التهاب چشم استفاده می‌شود.
موارد مصرف

در صورت وجود خونریزی فعال، سابقه سکته مغزی و یا حمله ایسکمیک گذرا نباید مصرف شود. | پراسوگرل 10 یک داروی ضد عفونی کننده است که حاوی ماده موثره پروپیونات سودیوم است. این دارو برای درمان برخی از عفونت های قارچی پوستی مانند قارچ پا، قارچ ناخن و قارچ تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین ممکن است در درمان عفونت های قارچی دیگری مانند قارچ دهان و قارچ تاول نیز مورد استفاده قرار بگیرد. با این حال، قبل از استفاده از هر دارویی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا تشخیص صحیح و درمان مناسب را دریافت کنید.

عوارض و هشدار ها

عوارض

قبل از مصرف قرص پراسوگرل 10، باید به پزشک در مورد بیماری‌های مزمن، آلرژی‌ها، مصرف سایر داروها، بارداری یا شیردهی، و مشکلات قلبی و کلیوی اطلاع داد.

هشدارها

قرص پراسوگرل 10 می‌تواند عارضه‌هایی از جمله تهوع، استفراغ، اعتیاد به دارو، تشنج، مشکلات کلیوی، تغییرات در روند خونریزی، تغییر شهوت جنسی و تغییرات در صورت خفیف تا شدید ناشی از عوارض و هشدارها داشته باشد.

تداخل دارویی

قرص پراسوگرل 10 با داروهایی مانند وارفارین، اسپایرونولاکتون، اسیتامینوفن، فلووکسامین و دیگر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID) تداخل دارد.

مشاوره سریع

داروها و مکمل های مرتبط

تشخیص تداخل دارویی

شما از این بخش میتونید وجود یا عدم تداخل دارویی بین دو دارو را بررسی کنید

مشاهده نتیجه