جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

سیلدنافیل فارما

SILDENAFIL PHARMA

خرید دارو
مشخصات
نام عمومی: SILDENAFIL (AS CITRATE) TABLET ORAL 50 mg
شکل دارو:

قرص

نحوه مصرف:

دهانی

محدودیت برای شیردهی:

مصرف قرص سیلدنافیل فارما در دوران شیردهی محدودیت دارد.

محدودیت بارداری: اطلاعاتی در رابطه با موارد مصرف در بارداری وجود ندارد.
مصرف دامپزشکی:

دارد

بیماری های مرتبط

قرص سیلدنافیل فارما برای درمان بیماری هایی مانند اختلال نعوظ جنسی ناشی از ضعف نعوظ جنسی در مردان (ED) و اختلال نعوظ جنسی ناشی از فردیته در زنان (FSD) استفاده میشود.
موارد مصرف

اين دارو از راه خوراکي براي درمان اختلالات نعوظ در مردان و پرفشاری خون شریان ریوی مصرف مي شود. | سیلدنافیل فارما یک داروی معروف است که برای درمان برخی از بیماری ها استفاده می شود. این دارو در اصل برای درمان ناتوانی جنسی مردان (اختلال نعوظ جنسی) استفاده می شود. اما علاوه بر این، سیلدنافیل فارما همچنین ممکن است در درمان برخی از بیماری های قلبی مانند فشار خون بالا در ریه (هیپرتانسیون پلمونری) و درمان برخی از مشکلات عروقی مانند آنژین صدری (درد قفسه سینه) استفاده شود. همچنین، سیلدنافیل فارما ممکن است در درمان برخی از مشکلات مربوط به عروق خونی مانند ریزش مو در زنان و درمان برخی از مشکلات ناشی از بیماری پروستات نیز مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، قبل از استفاده از این دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که سیلدنافیل فارما برای شما مناسب است و درست استفاده می شود.

عوارض و هشدار ها

عوارض

قبل از مصرف قرص سیلدنافیل فارما باید به پزشک اطلاع داد: در صورت داشتن حساسیت به سیلدنافیل یا دیگر داروها، مصرف همزمان سایر داروها، وجود بیماری‌های قلبی، ریه‌ای و کبدی، مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها، اسید آسکوربیک، آلفا بلاکرها، ضدافسردگی‌های اینهیبیتورهای مونوآمین.

هشدارها

قرص سیلدنافیل فارما ممکن است عوارضی مانند سردرد، سرگیجه، تهوع، استفراغ، اختلالات دید، قرمزی صورت و تهوع ایجاد کند. همچنین، در موارد نادری عوارض جدی مانند قطع تداخل آریتمی کاردیاک، نرمالیزاسیون خونریزی بینایی و خطرات قلبی می‌تواند رخ دهد.

تداخل دارویی

قرص سیلدنافیل فارما با داروهای نیترات، گلیکوپروتئین ها، آنتی‌بیوتیک های نیتروکونیون، آنتی‌بیوتیک‌های ماکرولید، ضد گلیکوزیدها و آنتی‌بیوتیک‌های آزالید تداخل دارد.

نکات قابل توصیه

1- در صورت بروز ناگهانی درد قفسه سینه، گیجی، صدای غیرعادی درگوش، اختلال بینایی و تغییر شنوایی هنگام مصرف این دارو، باید مصرف آن قطع شود. 2- در صورت تداوم نعوظ برای مدتی بیش از 4 ساعت باید به اورژانس مراجعه شود.

مشاوره سریع

داروها و مکمل های مرتبط

اس دی اف
طریقه مصرف : دهانی
سیلدنا فیل سیترات قرص 100 م گ
طریقه مصرف : دهانی
سیلدنا فیل-پی اس 25م گ قرص
طریقه مصرف : دهانی
سیلدنافیل
طریقه مصرف : دهانی
سیلدنافیل 100
طریقه مصرف : دهانی
سیلدنافیل 25
طریقه مصرف : دهانی

دسترسی سریع

پزشکان مرتبط

حوزه های مرتبط

تشخیص تداخل دارویی

شما از این بخش میتونید وجود یا عدم تداخل دارویی بین دو دارو را بررسی کنید

مشاهده نتیجه