جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

یوریناسین

URINACINE

خرید دارو
مشخصات
نام عمومی: SOLIFENACIN SUCCINATE TABLET ORAL 5 mg
دسته بندی: ضد روان پریشی
شکل دارو:

قرص

نحوه مصرف:

دهانی

محدودیت برای شیردهی:

مصرف قرص یوریناسین در دوران شیردهی ضد اندیکاسیون است.

محدودیت بارداری: اطلاعاتی در رابطه با موارد مصرف در بارداری وجود ندارد.
مصرف دامپزشکی:

ندارد

بیماری های مرتبط

قرص یوریناسین در درمان بیماری های مثل آلرژی، آنتی هیستامین، بیماری عفونی، برونشیت ناشی از آلرژی، و حالت های تورمی استفاده میشود.
موارد مصرف

این دارو در کنترل تکرر ادرار، احساس فوری دفع ادرار و بی ‏اختیاری ادرار مصرف می شود. | یوریناسین (Urinase) یک داروی پیشنهادی برای درمان عفونت‌های مجاری ادراری است. این دارو برای درمان عفونت‌های ادراری ناشی از باکتری‌ها مانند عفونت‌های مثانه، ادرار کمرنگ، ادرار کم‌مقدار و سایر علائم مرتبط با عفونت‌های مجاری ادراری استفاده می‌شود. با این حال، قبل از استفاده از هر دارویی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین درمان را برای شرایط خاص خودتان دریافت کنید.

عوارض و هشدار ها

عوارض

قبل از مصرف قرص یوریناسین به پزشک اطلاع دهید اگر دارای بیماریهای کبدی، انسداد روده، آسم، مشکلات ادراری، بیماریهای قلبی عروقی، فشار خون بالا، دیابت و غربالگری برای ایدز هستید.

هشدارها

قرص یوریناسین ممکن است عوارضی نظیر خواب آلودگی، سرگیجه، تاری دید، افزایش فشار خون، سوت زدگی در گوش و تشنج داشته باشد.

تداخل دارویی

قرص یوریناسین با داروهای ضد هیستامین، ضد روانگردانها، آمفوتریسین ب، آنتی هیستامین ها، تری سیکلوزان میتواند تداخل داشته باشد.

نکات قابل توصیه

1- این دارو بهتر است روزانه یک بار و با معده خالی مصرف شود. در صورت ایجاد ناراحتی معده می ‏توان آن را همراه غذا مصرف کرد. 2- قرص ‏های این دارو بدون خرد شدن یا شکسته شدن و به ‏صورت کامل و همراه مایعات باید بلعیده شود. 3- این دارو موجب یبوست می ‏شود، در صورت تداوم یبوست برای بیش از 3 روز باید به پزشک مراجعه شود. 4- در صورت بروز درد ناگهانی چشم، تورم زبان یا حلق یا مشکل شدن تنفس، درد شدید شکم و عدم توانایی ادرار کردن مصرف دارو باید قطع شود. 5- این دارو می‏ تواند منجر به تاری دید شود. هنگام رانندگی یا کارهایی که نیاز به دقت دارند باید احتیاط شود. 6- بیمار باید از انجام فعالیت های بدنی شدید درهوای گرم یا مرطوب خودداری کند.

مشاوره سریع

داروها و مکمل های مرتبط

تشخیص تداخل دارویی

شما از این بخش میتونید وجود یا عدم تداخل دارویی بین دو دارو را بررسی کنید

مشاهده نتیجه