دندانپزشکی اقساطی در تهران

دندانپزشکی اقساطی در تهران

دندانپزشکی اقساطی در تهران یکی از جدیدترین سرویس های «حال» می‌باشد که با کمک آن انجام تمامی خدمات دندانپزشکی مانند: کامپوزیت، لمینیت، ارتودنسی، کشیدن دندان عقل و ... به صورت قسطی در تهران انجام می‌شود.

در شرایط امروزی، بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های سنگین دندانپزشکی را ندارند و تمایل به پرداخت هزینه های دندانپزشکی به صورت اقساطی دارند. سرویس اقساطی سلامت «حال» این امکان را برای همه افراد فراهم کرده تا بتوانند کلیه خدمات دندانپزشکی را دریافت و به صورت قسطی پرداخت کنند.

درمان دندان باید برای همه امکانپذیر باشد. در «حال»، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم خدمات دندانپزشکی اقساطی در تهران را با توجه به نیاز خود دریافت کنید. دندانپزشکی اقساطی در تهران راهی برای پرداخت هزینه خدمات در طول زمان است. این به بیماران اجازه می دهد تا خدمات را به سرعت دریافت کرده و در یک بازه زمانی مشخص، پرداخت های خود را انجام دهند. ضمن اینکه اعتبار دریافتی بین 5 تا 50 میلیون تومان متغیر بوده و براساس میزان درخواست هر فرد به او تعلق خواهد گرفت. مبلغ هر قسط نیز با توجه به میزان مبلغ دریافتی و بازه زمانی مشخص شده، متغیر خواهد بود.

دندانپزشکی اقساطی در تهران

انواع خدمات دندانپزشکی اقساطی در تهران

عصب کشی دندان قسطی

کشیدن، پر کردن و عصب کشی دندان به صورت قسطی

ارتودنسی اقساطی

کامپوزیت دندان اقساطی، ارتودنسی قسطی، لمینت دندان

ایمپلنت اقساطی در تهران

ایمپلنت دندان قسطی، دست دندان، جراحی فک، روکش

نمونه کار دندانپزشکان اقساطی «حال»

دندانپزشکی اقساطی در تهران یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند لبخند خود را زیبا‌تر کنند و در کنار آن، به سلامت دهان و دندان خود نیز اهمیت می‌دهند. بازگرداندن این لبخند زیبا نیازمند انتخاب درست دندانپزشک است که با توجه به نمونه کارهای قبلی، قابل انتخاب کردن می‌باشد. ضمن اینکه می‌توانید خدمات دندانپزشکی به صورت اقساط در تهران را در مجموعه «حال» تجربه کرده و به سرعت خدمت مدنظرتان را دریافت کنید.

دندانپزشکی اقساطی
دندانپزشکی اقساطی در تهران
دندانپزشکی اقساطی

مراحل دریافت اعتبار برای دندانپزشکی اقساطی در تهران

برای دریافت اعتبار مخصوص خدمات دندانپزشکی اقساطی در تهران می‌توانید با استفاده از لینک زیر وارد بخش اقساط در اپلیکیشن «حال» یا بخش سلامت اپلیکیشن آپ شده و مراحل زیر را طی کنید.

۱ - مرکز مورد نظر خود را برای دریافت خدمت انتخاب کنید. ۲ - مبلغ مورد نیاز را مشخص کنید. ۳ - نوع ضمانت (چک یا سفته) و زمان بازپرداخت را انتخاب کنید. ۴ - اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی را بارگذاری کنید. ۵ - پس از تایید مدارک، سفیری از سمت «حال» سلامت آپ فرستاده می‌شود تا مدارک را دریافت کند. ۶ - بعد از امضای قرارداد و پرداخت اولین قسط، کد پذیرش مخصوص پزشک خود را دریافت خواهید کرد. ۷- بعد از دریافت خدمت، بازپرداخت اقساط شما طبق زمان بندی که از قبل مشخص کرده‌اید، شروع خواهد شد.

به این ترتیب می‌توانید در کمتر از 2 روز اعتباری مخصوص دندانپزشکی اقساطی را به دست آورده و به سرعت خدمت مد نظرتان را دریافت نمایید

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

دندانپزشکی اقساطی کودکان

دندانپزشکی اقساطی در تهران برای کودکان

مراقب لبخند کودکتان باشید!

در کنار تمام مراقبت‌هایی که از دندان کودکتان انجام می‌دهید، بازهم ممکن است برخی از دندان‌ها با مشکل مواجه شوند که نیاز به ترمیم یا درمان داشته بباشند. مخصوصا دندان‌های شیری که سلامت آنها برای سلامت دندان‌های دائمی کودک ضروری است.

دندانپزشکان اطفال باید معاینات دهانی را روی نوزادان انجام دهند و علائم احتمالی پوسیدگی را شناسایی کنند. در موارد شدید، باید روی نوزادان جراحی انجام دهند. این یک روش دشوار است که به مهارت زیادی نیاز دارد و البته در مرحله اول نیاز است تا والدین به سرعت این مسئله را تشخیص داده و کودک خود را به پزشک مناسب برای این کار برسانند.

دندانپزشکی اقساطی برای کودکان سرویسی است که می‌تواند یک راه حل مناسب برای پدر و مادرهایی باشد که دغدغه سلامت دندان‌های کودکشان را دارند. زیرا هزینه‌های درمانپزشکی بسیار بالا رفته و ممکن است همه افراد نتوانند از این خدمات برای فرزندشان استفاده کنند. «حال» دندانپزشکی اقساطی کودکان را به همین دلیل ایجاد کرده تا همه افراد با هر درآمدی، بتوانند از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند.

چرا دندانپزشکی اقساطی در تهران با حال؟

اعتبار برای دندانپزشکی اقساطی بدون ضامن

اعتبار دندانپزشکی اقساطی تا ۵۰ میلیون تومان

دریافت اعتبار در کمتر از 2 روز

قرارداد با معتبرترین مراکز دندانپزشکی اقساطی در تهران

سوالاتی درباره دندانپزشکی اقساطی در تهران

اگر می‌خواهید مرکز دندانپزشکی اقساطی شرق تهران را مشاهده کنید، می‌توانید با مراجعه به بخش سلامت اپلیکیشن آپ یا بخش اقساطی در وب سایت «حال»، تمامی مراکز را مشاهده و مرکز مورد نظر خود را که دسترسی راحت تری بهش ما دارد انتخاب کنید

بله، خدمات دندانپزشکی اقساطی در تهران که توسط «حال» ارائه می‌شود، شامل تمام خدمات شده و کامپوزیت اقساطی را نیز شامل می‌شود

بله برای دریافت خدمات مربوط به ارتودنسی قسطی در تهران به بخش اقساطی وب سایت «حال» مراجعه کرده و پس از طی مراجل درخواست و احراز هویت، خدمت مورد نظر را دریافت کنید.

دندانپزشکی اقساطی در مجموعه «حال» نیازی به ضامن و حتی دست چک ندارد. شما تنها با سفته می‌توانید این اعتبار را دریافت کنید. ضمن اینکه سفته نیز توسط تیم حال تهیه خواهد شد. البته دندانپزشکی اقساطی در تهران نیست که اینگونه است و در تمام شهرها خدمات دندانپزشکی اقساطی بدون نیاز به ضامن خواهد بود.

کلینیک دندانپزشکی اقساطی

کاربران با حال !

نظرات کاربران ما درباره دندانپزشکی اقساطی حال

سرویس دندانپزشکی اقساطی یکی از خدمات محبوب مجموعه «حال» است که توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند. شاید برخی از نظرات این کاربران برای شما جالب بوده و پاسخگوی سوالات شما نیز باشد.

مهناز مولایی

کار خیلی خوبی کردین که قسطی گذاشتین. من برای خودم لمینت اقساطی رو استفاده کردم و خدارو شک ر راضی بودم. ممنون

یگانه مفیدی

وقتی رفتم توی اپلیکیشن آپ اصلا بخش سلامتش برایم جالب بود. هم از دندانپزشکی اقساطی استفاده کردم هم از داروخانه خرید کردم. خیلی خوب بود

سحر برخورداری

برای پدرم گرفتیم و راضی بودیم. اولش خوب نمیتونستیم کارهارو انجام بدیم اما پشتیبانی راهنمایی کرد و مراحلو انجام دادیم و از دندانپزشکی اقساطی استفاده کردیم

محمود سیماران

قیمت ایمپلنت خدایی خیلی زیاده، 3 تا ایمپلنت میشه 30 میلیون. دکترها هم که نه قسطی میکنن نه تخفیف میدن. بازم خدارو شکر تونستم از دندانپزشکی اقساطی استفاده کنم

ایمان لهراسبی

من نه دسته چک داشتم نه ضامن ولی خدارو شکر حال بهم یه وام 40 میلیونی داد برای درست کردن دندونهام توی بخش دندانپزشکی اقساطی.

نکاتی درباره دندانپزشکی اقساطی در تهران

دندانپزشکی اقساطی در تهران یک راه عالی برای مدیریت امور مالی و دریافت سریع خدمات دندانپزشکی است. پرداخت هزینه برای درمان دندان می تواند فشار زیادی بر افراد وارد کند، اما خبر خوب این است که راه هایی برای آسان کردن این کار وجود دارد. با طرح اقساطی «حال» می‌توانید پرداخت خدمات دندانپزشکی خود را به چند ماه تقسیم کنید و به این ترتیب فشار کمتری را تحمل کنید.

درواقع خدمات دندانپزشکی به صورت اقساط در تهران یک طرح پرداخت یا تامین مالی است که به شما امکان می‌دهد هزینه درمان دندان خود را در طول زمان پرداخت کنی که این زمان می‌تواند بین 3 تا 12 ماه متغیر باشد و با توجه به زمان تعیین شده، مبلغ هر قسط نیز متفاوت خواهد بود.

 

چه کسانی می‌توانند از ایمپلنت دندان اقساطی در تهران استفاده کنند

«حال» با شعار حال خوب برای همه شکل گرفت و این حق را برای همه قائل است که بتوانند از خدمات اقساطی حال استفاده کنند. درواقع همه افراد بدون توجه به وضعیت مالی میتوانند از ایمپلنت دندان اقساطی استفاده کنند.

اگر به دنبال راهی برای زیباتر کردن لبخند خود هستید، ایمپلنت دندان یک راه حل عالی است. برای بهره مندی از سرویس ایمپلنت دندان اقساطی لازم نیست حتما ضامن یا دسته چک داشته باشید. حتی نیاز نیست سفته تهیه کنید زیرا این کار توسط مجموعه حال انجام خواهد گرفت و به این ترتیب در طی 1 الی 2 روز، می‌توانید دندانپزشکی اقساطی در تهران را تجربه کنید.

 

هزینه ایمپلنت برای دندانپزشکی اقساطی در تهران

اگر می‌خواهید از سرویس دندانپزشکی اقساطی در تهران استفاده کنید، ابتدا در بخش دندانپزشکی، درخواست خود را ثبت کنید و پس از مراجعه به پزشک مبلغی که پزشک مشخص کرده را در بخش مقدار درخواستی برای اعتبار، وارد کنید. در این لحظه می‌توانید مقدار اقساط هر ماه را مشاهده و برآورد هزینه کنید. در سرویس دندانپزشکی اقساطی در تهران علاوه بر ایمپلنت، کارهای دیگری را نیز می‌توانید برای دندان خود انجام دهید.

 

خدماتی که شامل دندانپزشکی اقساطی در تهران می‌شود

با طرح اقساطی دندانپزشکی «حال»، می‌توانید با خیال راحت از خدمات این مجموعه استفاده کنید. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • کامپوزیت اقساطی در تهران
 • ارتودنسی قسطی در تهران
 • عصب کشی دندان قسطی در تهران
 • لمینت دندان اقساطی در تهران
 • ایمپلنت دندان قسطی در تهران

علاوه بر این موارد می‌توانید از کلیه خدمات دندانپزشکی مانند جراحی لثه یا دندان مصنوعی و بسیاری دیگر در طرح دندانپزشکی اقساطی در تهران استفاده کنید.

 

ایمپلنت در سرویس دندانپزشکی اقساطی در تهران

ایمپلنت های دندانی ابزارهای پزشکی هستند که از طریق جراحی در فک کاشته می شوند تا دندان‌های از دست رفته فرد دوباره سر جای خود بازگردند. هنگامی که دندانی به دلیل آسیب یا بیماری از دست می‌رود، فرد می‌تواند عوارضی مانند از دست دادن سریع استخوان، گفتار ناقص یا تغییر در الگوهای جویدن را تجربه کند. جایگزینی دندان از دست رفته با ایمپلنت دندان می‌تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی و سلامت بیمار را بهبود بخشد.

 

بدنه ایمپلنت دندان با جراحی در استخوان فک به جای ریشه دندان قرار می گیرد. اباتمنت ایمپلنت دندان معمولاً توسط پیچ به بدنه ایمپلنت متصل می شود و از طریق لثه به داخل دهان امتداد می یابد تا از دندان مصنوعی متصل شده محافظت کند. ایمپلنت یکی از گرانترین خدمات دندانپزشکی است که اکنون می‌توانید با استفاده از سرویس دندانپزشکی اقساطی در تهران این خدمت را دریافت کرده و مبلغ آن را در طی یک سال پرداخت نمایید.

 

کامپوزیت اقساطی جزو خدمات دندانپزشکی اقساطی در تهران

اکثر افراد در گروه های سنی مختلف معمولاً مشکلات پوسیدگی یا خرابی دندان را دارند، بنابراین مهم است که نقش دندان ها در سلامت و زیبایی لبخند هر فرد در نظر گرفته شود. انتخاب بهترین دندانپزشکی اقساطی در تهران برای کامپوزیت دندان در ایران که بتواند دندان هایی سالم، سفید، صاف و یکنواخت به شما بدهد، بسیار مهم است.

 

پرکننده های کامپوزیت به طور یکپارچه با دندان های طبیعی شما ترکیب می شوند و آنها را تقریبا نامرئی میکنند. مواد موجود در پرکننده های کامپوزیت یک پیوند قوی با دندان شما ایجاد می‌کند. کامپوزیت ها بادوام هستند و می‌توانند فشار زیادی را تحمل کنند. کامپوزیت همچنین می‌تواند برای رسیدگی به سایر تغییرات زیبایی مانند تغییر رنگ یا شکل دندان‌ها نیز استفاده شود.

 

بسیاری از مردم از هزینه های بالای خدمات دندانپزشکی می‌ترسند، بنابراین حتی در مواقع اضطراری از مراجعه به کلینیک خودداری می کنند. که این می‌تواند باعث افزایش میزان پوسیدگی دندان و هزینه درمان شود. برای انجام کامپوزیت می‌توانید کامپوزیت اقساطی در تهران را با «حال» تجربه کنید.

لمینت جزو خدمات دندانپزشکی اقساطی

از دست دادن دندان همچنین بر احساس شما در مورد لبخند تأثیر می گذارد و باعث می شود هنگام لبخند زدن، صحبت کردن و تعامل با دیگران اعتماد به نفس خود را از دست بدهید. همه اینها می تواند تأثیر منفی بر سلامت کلی و اعتماد به نفس شما داشته باشد.

دندانپزشکی اقساطی در تهران شامل لمینت هم می‌شود. زیرا یکی از خدمات پر هزینه دندانپزشکی است. سفیدی دندان اهمیت ویژه‌ای دارد، تا آنجا که روش‌هایی برای انجام آن ایجاد شده است. یکی از بهترین روش ها لمینت دندان است، زیرا طول عمر بالایی داشته و با رنگ‌دانه های دندان درست شده است و به شکل پوسته های نازک سرامیکی است. این سرامیک ها با توجه به میزان مقاومتشان دارای هزینه های ساخت متفاوتی هم هستند. اگر دندانپزشک دارای مهارت خوبی بوده و تیم لابراتواری هم کاربلد باشند، لمینت دندان به خوبی انجام شده و هرگز نمی‌شکند.

نازکی لمینت دندان را می‌توان به اندازه پوست تخم مرغ تشبیه کرد یا حتی نازکتر. انتخاب رنگ لمینت دندان نیز با توجه به جنس، سن، رنگ صورت و سلیقه هر بیمار انتخاب می‌شود. اما معمولا سفید است. این روش درمانی جایگزینی برای تاج‌هایی است که گران‌تر هستند. دندانپزشک در این روش نیاز دارد تا از دندان شما قالب بگیرد. قبل از اینکه روکش سفارشی مستقیماً روی دندان چسبانده شود، دندانپزشک شما به آرامی دندان را صاف می کند تا ضخامت اضافه شده روکش به این صورت جبران شود. برای این کار می‌توانید از خدمات دندانپزشکی اقساطی استفاده کنید که این سرویس از طریق «حال» ارائه خواهد شد.

دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی در تهران با بهترین تجهیزات

بسیاری از مردم مراجعه به دندانپزشک را به تعویق می اندازند - شاید به این دلیل که تجربه ناخوشایندی در گذشته داشته اند یا شاید به این دلیل که نگران هستند، این موضوع هزینه بسیاری برایشان داشته باشد. با این حال، همیشه بهترین کار این است که با مشکلات دندانی در زمان بروز آنها کنار بیایید. تکنیک های دندانپزشکی مدرن تکامل یافته اند تا تجربه شما از درمان دندان را بسیار راحت تر، موثرتر و قابل پیش بینی تر کند. پس هرچه زودتر به دندانپزشکی مراجعه کنید به نفع خودتان است. زیرا هم دندانتان خراب‌تر نمی‌شود و هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. حتی تعداد کمی از درمان های دندانپزشکی می تواند تأثیر مثبت پایداری بر سلامت کلی دندان و احساس سلامت کلی شما داشته باشد.

 

با استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته، تکنیک‌های دندانپزشکی اقساطی مدرن می‌توانند سلامت و عملکرد دندان‌های شما را بازیابی کنند و به شما اجازه دهند غذای خود را به‌درستی بجوید و بهداشت دهان و دندان را حفظ کنید.حتی درمان های جزئی دندان می تواند تفاوت بزرگی در سلامت دندان های شما ایجاد کند. مقابله سریع با مشکلات و درمان با کیفیت بالا توسط سرویس دندانپزشکی اقساطی در تهران می‌تواند راه حلی برای مشکلات دندانی شما باشد.

 

حل مشکل عفونت دندان با دندانپزشکی اقساطی در تهران

آبسه دندان حفره ای از چرک ناشی از عفونت باکتریایی است. آبسه ها می توانند در نقاط مختلف اطراف دندان به دلایل مختلف ایجاد شوند و دندان درگیر و همچنین استخوان اطراف و گاهی اوقات دندان های مجاور را نیز تحت تاثیر قرار دهند. سه نوع عفونت دندان می تواند باعث آبسه شود: لثه: این عفونت در لثه ایجاد می شود. معمولاً روی دندان تأثیر زیادی نمی گذارد. پری اپیکال: آبسه پری اپیکال عفونتی است که در نوک ریشه ایجاد می شود و به این دلیل است که باکتری ها می توانند از طریق شکستگی یا حفره به داخل دندان نفوذ کنند. پالپ، داخلی ترین قسمت دندان است که حاوی اعصاب و عروق خونی می‌باشد.

 

هنگامی که باکتری ها به پالپ حمله می کنند، می توانند به نوک ریشه دندان گسترش یابند و باعث گسترش عفونت به استخوان و در نهایت منجر به عفونت شوند. پریودنتال: این عفونت در استخوان و بافت هایی که از دندان حمایت می کنند ایجاد می‌شود. آبسه پریودنتال معمولاً ناشی از یک بیماری لثه است و در بین بزرگسالان شایع تر است. هرکدام از موارد مربوط به عفونت دندان را می‌توانید با کمک سرویس دندانپزشکی اقساطی برطرف نمایید.

 

استفاده از تجهیزات مدرن در دندانپزشکی اقساطی در تهران

تصور اینکه استفاده از خدمات دندانپزشکی حال به خاطر اینکه به صورت اقساطی می‌باشد، در مراکز غیر تخصصی یا با تجهیزات نامناسب انجام می‌شود کاملا اشتباه است. دندانپزشکی اقساطی در تهران را ‌‌می‌تونید با بهترین یفیت و استفاده از تجهیزات مدرن تجربه کنید که این خدمات در مراکزی کاملا تایید شده و بهداشتی ارائه خواهد شد.

 

شرایط استفاده از دندانپزشکی اقساطی

پس از ورود به بخش اقساطی در سایت و یا اپلیکیشن حال و یا سوپر اپلیکیشن آپ، به بخش سلامت رفته و سرویس اقساطی را انتخاب می‌کنید. پس ار آن مراحل زیر را طی کنید.

 • مرکز مورد نظر خود را برای دریافت خدمت انتخاب کنید.
 • مبلغ مورد نیاز را مشخص کنید. 
 • نوع ضمانت (چک یا سفته) و زمان بازپرداخت را انتخاب کنید.
 • اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی را بارگذاری کنید.
 • پس از تایید مدارک، سفیری از سمت «حال» سلامت آپ فرستاده می‌شود تا مدارک را دریافت کند.
 • بعد از امضای قرارداد و پرداخت اولین قسط، کد پذیرش مخصوص پزشک خود را دریافت خواهید کرد.
 • بعد از دریافت خدمت، بازپرداخت اقساط شما طبق زمان بندی که از قبل مشخص کرده‌اید، شروع خواهد شد.