haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال /  خدمات در منزل /  فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدماتی است که می‌تواند به بیماران کمک کند تا از آسیب‌ها و مشکلاتی مانند کمر درد، گردن درد، زانو درد و یا مشکلات مربوط به رباط رهایی یابند. فيزيوتراپی در خانه همچنین به توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون، سکته مغزی، و یا فلج مغزی کمک می کند تا بدون نیاز به خروج از منزل عملیات درمانی را به آسانی انجام دهند.

مدیریت زمان

بدون نیاز به خروج از منزل و مشکلات مربوط به ترافیک می‌توانید عملیات فیزیوتراپی در منزل را انجام دهید.

 
مقرون به صرفه

هزینه خدمات فیزیوتراپی در خانه می‌تواند بسیار مناسب‌تر از مراکز باشد

 
حمایت و نظارت خانواده

در کنار سایر اعضای خانواده عملیات فیزیوتراپی و توانبخشی انجام خواهد شد

 
فیزیوتراپی در منزل

کاهش هزینه ها

حال تمام تلاش خود را کرده است تا هزینه های خدمات پزشکی را برای شما کاهش دهد .

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با پشتیبانی حال با شماره ۴۳۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید.

 

حذف هزینه رفت وآمد

 

حال تمام خدمات را در منزل ارائه میدهد تا بدون ماندن در ترافیک خدمات مربوط به سلامت را دریافت نمایید.

کاربران با حال !

 

نظرهای کاربران درباره فیزیوتراپی در منزل

 

رضا عسکری

من برای مادرم سفارش دادم و فیزیوتراپ اومد و خیلی خوش اخلاق و خوب بود

سحر مرادی

پدرم زانو درد شدید داره و سختش بود بره بیمارستان، اول ویزیت دکتر در منزل گرفتیم و ایشون گفت فیزیوتراپی نیازه که فیزیوتراپی در منزل رو سفارش دادیم

مینا ساداتی

راضی بودیم اما هنوز چند جلسه مونده پدرم گرفتیم و راضی

بهاره نیازی

قیمت های به نسبت شرکت های دیگه بهتر بود مرسی

فرشته میرزابیگی

من با پشتیبانی تماس گرفتم اونا برام انجام دادن. خیلی سریع فیزیوتراپ اومد و خیلی خوش برخورد بود

قدم اول

1- شهر و نوع خدمت مورد نظر را انتخاب کنید

انتخاب شهر

خدمات نمایش داده شده فقط در شهر انتخاب شده ارائه میشوند

خدمات فیزیوتراپی در منزل

600,000تومان

انتخاب
توضیحات

خدمات فیزیوتراپی دوناحیه در منزل

700,000تومان

انتخاب
توضیحات

خدمات فیزیوتراپی در منزل با لیزر

900,000تومان

انتخاب
توضیحات

سوالات متداول درباه فیزیوتراپی در منزل

چرا ورزش های فیزیوتراپی انجام می شود؟

ثابت شده که تمرینات فیزیوتراپی راهی مفید برای کمک به درمان و پیشگیری از آسیب ها و دردهای مربوط به بیماری های مختلف است.
فیزیوتراپیست ها متخصصان پزشکی آموزش دیده ای هستند که از این تمرینات برای تقویت عضلات و افزایش توانایی حرکتی استفاده کنند. آنها مشکلات یک فرد را ارزیابی می کنند و سپس بهترین مجموعه تمرینات فیزیوتراپی را برای تسکین سریع توصیه می کنند. این تمرینات از حالت های تکی تا حالت های سطح بالا ، متغیر است.
این حرکات درست مانند دارو، فقط در صورتی سود دارد که داروها را طبق تجویز پزشک مصرف کنید. به طور مشابه، اگر تمرینات توصیه شده را با جدیت دنبال کنید، می توانید از فیزیوتراپی در خانه نهایت سود را انتظار داشته باشید.
فیزیوتراپی همچنین به بازگرداندن حالت عاطفی و روانی نیز کمک می کند که برای درمان کامل یک ضرورت است.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی طی سال‌ها اثربخشی خود را در کمک به بیماران در بازگرداندن سلامت خود و افزایش قدرت بدنی و تحرک ثابت کرده است. اگز عملیات فیزیوتراپی در خانه انجام شود مزایایی نیز برای شما و بیمار دارد که برخی از مزایای فیزیوتراپی در منزل عبارتند از:
• راحتی بیشتر
• مراقبت بیشتر
• روند بهبود سریعتر
• بدون نیاز به خروج از خانه
• مدیریت زمان بهتر
• مقرون به صرفه بودن
• حمایت و نظارت خانواده
با این ترتیب با تمام نگرانی ها و دردسرهای درمان فیزیوتراپی خداحافظی خواهید کرد.

چه زمانی به فیزیوتراپی در خانه نیاز است؟


باید قبول کنیم که زانو درد، کمردرد و فشار گردن به بخشی از زندگی تبدیل شده است. زمانی که نوع خاصی از درد در یک دوره زمانی فروکش نمی کند یا حتی شدید تر می‌شود بهتر است به فیزیوتراپ مراجعه کنید یا از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کنید.
فیزیوتراپی دارای طیف گسترده ای از تخصص ها است و افراد می‌توانند برای هر یک از مسائل پزشکی مانند مسائل عصبی، عصبی-عضلانی، قلبی عروقی و تنفسی از فیزیوتراپی استفاده کنند.

بیماری هایی که با فیزیوتراپی در خانه بهبود می‌یابند:


فلج شدن
با درمان منظم فیزیوتراپی که یکی از خدمات پرستاری در منزل می‌باشد می‌توان قدرت عضلات را بهبود بخشید و باعث تحرک هرچه بیشتر بیمار شد.
بیماری پارکینسون
پارکینسون یک اختلال حرکتی است. درمان آن از طریق فیزیوتراپی در خانه می تواند به بیمار در کسب تحرک و استقلال بیشتر کمک کند.
پس از حمله قلبی
فیزیوتراپی در منزل پس از حمله قلبی به کاهش ضربان قلب و فشار خون در حالت استراحت و در حین ورزش کمک می کند.
کمر درد
سبک زندگی کم تحرک، وضعیت بدنی نامناسب و سفرهای روزانه می تواند باعث کمردرد مداوم شود. دیگر نیازی نیست با آن درد زندگی کنید و زندگی محدودی داشته باشید. فقط کافیست با کمک یک فیزیوتراپیست مجرب و آموزش دیده در منزلتان عملیات درمانی را انجام دهید.
بیماری مزمن انسدادی ریه
فیزیوتراپی در منزل به عنوان بخشی از برنامه توانبخشی چند رشته ای عمل می کند و تاثیر زیادی در بیماران مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریه دارد.

فیزیوتراپی کودکان
فیزیوتراپی نقشی کلیدی در کمک به کودک مبتلا به اختلال در حرکت خود دارد. به دنبال ارتقا و حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک این خدمت بسیار واجب و ضروری است.
آسم
فیزیوتراپی در منزل به تمرین عضلات تنفسی کمک می‌کند تا شروع حملات آسم کاهش یافته و تنفس و توانایی های فیزیکی فرد بهبود یابد
توانبخشی پس از جراحی
اگر به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، فیزیوتراپی در خانه می‌تواند به شما کمک کند سریعتر به حالت عادی بازگردید.

فیزیوتراپیست در منزل چگونه به بیمار کمک می‌کند

فیزیوتراپیست های «حال»، بیماران را در آسایش و راحتی در منزلشان درمان می‌کنند. آنها یک برنامه درمانی را ارزیابی، تشخیص و توسعه می دهند که بسته به نیاز بیمار متفاوت است. یک جلسه فیزیوتراپی بسته به بحرانی بودن مشکل معمولا نیم ساعت طول می‌کشد. کارشناسان با تمرینات حرکتی اولیه و پیشرفته برای بهبود تحرک بیمار برنامه ریزی می‌کنند و تمامی این مراحل در منزل بیمار و در کنار اعضای خانواده انجام خواهد شد.

آماده شدن برای جلسه فیزیوتراپی در منزل

جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کمک به بهبود سریعتر بیمار طراحی شده است، خواه یک آسیب یکباره یا یک بیماری مزمن باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد تا مطمئن شوید که بهترین استفاده را از جلسه فیزیوتراپی در خانه خود می‌برید.
یک مکان جادار و خوب در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب، نور مناسب و عاری از هر گونه درهم و برهمی باشد، زیرا فیزیوتراپیست ممکن است تجهیزات ورزشی کوچکی برای جلسه شما بیاورد.
لباس راحت بپوشید. اطمینان حاصل کنید که از لباس هایی که مانع حرکت شما می شود استفاده نکنید زیرا فیزیوتراپیست شما باید ثبات و حرکت مفصل شما را ارزیابی کند.
با فیزیوتراپیست خود در مورد اینکه دقیقاً چه مناطقی از درد شما هستند و چه سطح عملکردی را می خواهید در جلسات خود به دست آورید صحبت کنید.
• اطلاعاتی مانند نحوه شروع درد را به فیزیوتراپ خود ارائه دهید. ماهیت درد چیست و چه مدت است که با این مشکل مواجه بوده اید.
• مراقب تمرینات فیزیوتراپی خود باشید و اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید سوال بپرسید.

فیزیوتراپی در منزل تهران


فیزیوتراپی قدرت، تعادل، تحرک و اعتماد به نفس را بهبود می بخشد، تورم و التهاب را کاهش می دهد و دامنه حرکات مفاصل را افزایش می دهد.این امکان بازگشت سریعتر به فعالیت های عادی را پس از جراحی، آسیب یا بیماری فراهم می کند.
در خدمت فیزیوتراپی در منزل تهران پس از یک ارزیابی کامل، ما یک برنامه درمانی شخصی و متمرکز بر هدف خاصی ارائه می‌دهیم که البته شما در ابتدای درخواست خود می‌توانید شهر مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس خدمات فیزیوتراپی در خانه را سفارش دهید.

فیزیوتراپی کمر در منزل

فیزیوتراپی یک روش درمانی طولانی‌مدت است که نقش تعیین‌کننده‌ای در بهبود بیماران مبتلا به کمردرد دارد؛ به شرط این که تمرینات را مداوم و به صورت منظم دنبال کنید. فیزیوتراپی کمر در منزل از طریق سامانه حال به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی و در منزل خودتان این خدمات را دریافت کنید و نیاز به خروج از منزل و صرف وقت زیاد در ترافیک، مراکز درمانی و... نداشته باشید.

فیزیوتراپی دیسک کمر در منزل

اگر درد دیسک کمر را تجربه کرده باشید می‌دانید که جابه‌جاشدن، پوشیدن لباس، نشستن در ماشین و پیاده‌شدن از آن کار سخت و طاقت‌فرسایی است. به همین دلیل این افراد معمولا برای مراجعه به مراکز فیزیوتراپی برای تکمیل دوره درمان خود مشکل دارند. اما شما می‌توانید از طریق خدمات فیزیوتراپی دیسک کمر در منزل، تمام تمرینات خود را در منزل و تحت نظر کارشناسان متخصص انجام دهید.

فیزیوتراپی دیسک کمر و سیاتیک

پزشکان در بسیاری از موارد برای درمان دردهای دیسک کمر و سیاتیک، فیزیوتراپی را تجویز می‌کنند. دیسک کمر و سیاتیک مشکلات ناتوان‌کننده‌ای هستند که بر روند طبیعی زندگی افراد اثر منفی خواهند داشت. انجام فیزیوتراپی مداوم و منظم می‌تواند از تشدید این مشکلات و تحمیل درمان‌های پیچیده مثل جراحی و... جلوگیری کند.

فیزیوتراپی زانو در منزل

اگر برای درمان زانودرد خود وقت کافی ندارید یا مراجعه به مراکز فیزیوتراپی برای شما کار آسانی نیست، اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید از فیزیوتراپی زانو در منزل حال استفاده کنید. این سامانه، تیمی از کارشناسان مجرب فیزیوتراپی را به همراه تجهیزات مورد نیاز به منزل شما اعزام می‌‌کند تا درمان مورد نیازتان را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن در منزل خودتان به شما ارائه دهد.

فیزیوتراپی گردن در منزل

آسیب‌های گردنی معمولا بسیار خطرناک و حساس هستند و بیمار برای جابه‌جایی به تجهیزات خاصی نیاز دارد. حتی آسیب‌های خفیف گردن هم باعث می‌شود تا بیمار توانایی نشستن طولانی در سالن انتظار یا ماشین را نداشته باشد. برای رفع این مشکلات می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی گردن در منزل استفاده کنید. در این روش نیازی به انتقال بیمار به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه زیاد برای جابه‌جایی و... ندارید و خدمات مورد نیاز خود را به کمک کارشناسان متخصص در منزل دریافت می‌کنید.

فیزیوتراپی پا در منزل

شکستگی‌ها و آسیب‌های پا از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که همه افراد، از کودکان تا سالمندان را درگیر می‌کنند. به همین دلیل، فیزیوتراپی پا از مهم‌ترین خدمات فیزیوتراپی است که با هدف تسریع بهبودی برای این افراد تجویز می‌شود. اگر نمی‌خواهید برای دریافت این خدمات از منزل خارج شوید، از فیزیوتراپی پا در منزل حال استفاده کنید.

امکان ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل از طریق سامانه حال به صورت 24 ساعته برای شما فراهم است. کارشناسان متخصص پس از ثبت درخواست شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر مراجعه و خدمات فیزیوتراپی مورد نیاز را به بیمار ارائه می‌دهند.

فیزیوتراپی مچ پا در خانه

فرقی نمی‌کند که نیاز شما به فیزیوتراپی مچ پا به دلیل شکستگی باشد یا پیچ‌خوردگی و...؛ در هر صورت شما می‌توانید خدمات فیزیوتراپی را در منزل خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی دریافت کنید. به دلیل این که این روش نیازی به جابه‌جاکردن بیمار ندارد، می‌تواند گزینه درمانی خوبی برای سالمندان، بیماران دارای اضافه وزن و حتی کودکان باشد.

فیزیوتراپی دست در منزل

خدمات فیزیوتراپی متنوع هستند و خوشبختانه شما می‌توانید همه این خدمات را به صورت غیرحضوری و در منزل خودتان دریافت کنید. اگر می‌خواهید از خدمات فیزیوتراپی دست در منزل حال استفاده کنید، همین حالا به سایت یا اپلیکیشن آن مراجعه و از بخش خدمات پزشکی در منزل گزینه فیزیوتراپی را انتخاب کنید. کارشناسان این سامانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای اعزام فیزیوتراپ به منزل شما را انجام خواهند داد.

هزینه فیزیوتراپی / قیمت فیزیوتراپی در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل نسبت به مراجعه حضوری به مراکز درمانی کمی بالاتر است. اما در صورتی که شما هزینه انتقال بیمار، صرف وقت زیاد برای مراجعه حضوری و... را به آن اضافه کنید، متوجه می‌شوید که در نهایت هزینه خیلی زیادی بابت استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل نمی‌پردازید. علاوه بر این، خدمات فیزیوتراپی در منزل یک درمان اختصاصی است و همه توجه کارشناس اعزامی متوجه بیمار و نیازهای او خواهد بود.

هزینه فیزیوتراپی با دفترچه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی بخشی از هزینه‌های فیزیوتراپی افراد را جبران می‌کند. اما در صورتی که تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی باشید، می‌توانید از مراکز مورد تایید این بیمه‌ها خدمات دریافت کنید تا هزینه کم‌تری بپردازید. البته شما قادر هستید فیزیوتراپی خود را در هر مرکز درمانی که تمایل دارید انجام دهید و بعد از پرداخت هزینه، از طریق ارائه فاکتور به بیمه، بخشی از هزینه پرداختی را دریافت کنید.

قیمت هر جلسه فیزیوتراپی ۱۴۰1

قیمت هر جلسه فیزیوتراپی با توجه به ناحیه و تعداد آن متفاوت است. در حال حاضر نرخ آزاد این خدمات برای هر ناحیه حدود 300 هزار تومان در هر جلسه است. برای آگاهی از قیمت هر جلسه فیزیوتراپی در منزل می‌توانید به سامانه حال مراجعه و از بخش خدمات پرستاری در منزل، لیست قیمت‌ها را مشاهده کنید.