haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال / لیست خدمات / آزمایش کرونا

تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل «حال»، یکی از سریع‌ترین تست‌های کرونا در منزل و محل کار است. شما می‌توانید تست PCR، تست پی سی آر VIP و تست آنتی بادی را با بهترین قیمت دریافت کنید و منتظر جواب فوری آزمایش کرونا (بین 10 تا 24 ساعت) باشید. تست کرونا در منزل در کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی و شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، قم و اصفهان توسط تیم «حال» انجام می‌شود. ضمن اینکه این تست مورد تایید وزارت بهداشت نیز می‌باشد.

تست کرونا در منزل با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد و نمونه‌گیری از انتهای حلق و بزاق یا انتهای بینی و به وسیله‌ سواپ پنبه‌ای انجام خواهد شد.

تست آنتی بادی خون در منزل

در تست آنتی بادی خون سطح آنتی بادی‌هایی که در نمونه خون فرد وجود دارد مورد اندازه‌گیری و بررسی قرار می‌گیرد. این آزمایش برای تشخیص  کرونا، انفولانزا و بیماری های عفونی دیگر کاربرد دارد. در این تست سطح آنتی بادی‌هایی که در نمونه خون فرد وجود دارد اندازه‌گیری می‌شود.

تست PCR (پی سی ار) در منزل 

تست PCR یک تست قابل اطمینان و دردسترس برای تشخیص به موقع ابتلا به کرونا است و برای انجام تست پی سی آر به نمونه ترشحات حلق و بینی نیاز است.

تست PCR برون مرزی در منزل

مطمئن‌ترین راه برای تشخیص کرونا، آزمایش pcr است که از طریق نمونه ترشحات حلق و بینی انجام می‌شود و می‌تواند در تشخیص سریع بیماری برای مسافران بسیار مناسب باشد. در این تست که مخصوص ارائه به ایرلاین ها است، تست توسط آزمایشگاه های مجاز ایرلاین ها انجام می‌شود که این آزمایشگاه ها با مجموعه حال همکاری می‌کنند.

سوالات متداول درباره تست کرونا در منزل

با مشاهده علائم کرونا می‌توانید به راحتی درخواست خود برای تست کرونا در منزل یا محل کار را در «حال» ثبت کنید. پس از ثبت، فرد نمونه گیر وارد منزل شده و پس از طی مراجل، نتایج نیز طی 24 ساعت به شما اطلاع داده خواهد شد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود.

در حال حاضر تحقیقات نتوانسته به‌طور قطعی ثابت کند که ویروس کرونا از طریق آب، غذا یا سطوح منتقل می‌شود. به علاوه ویروس کرونا را هم می‌توان در دماهای شبیه به دیگر ویروس‌ها و باکتری‌های شناخته شده موجود، در مواد غذایی از بین برد. بنابراین بهتر است آب یا غذای مشکوک را حرارت دهید و سطوح را هم ضدعفونی کنید. اما در هر صورت با مشاهده علائم خفیف حتما تست کرونا در منزل را انجام دهید تا از بایت داشتن یا نداشتن ویروس مطمئن شوید.

برای تست کرونا در منزل از کودکان نیز مانند روش بزرگسالات باید از سایت حال یا اپلیکیشن آپ اقدام به ثبت درخواست نمونه و منتظر حضور نیروی نمونه گیر باشید تا از کودک شما نمونه گیری کرده و پاسخ را نهایتا طی 24 ساعت به شما اعلام کند.