haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال /  خدمات در منزل /  تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل، شامل خدمات مراقبت‌های بهداشتی در منزل است که توسط متخصصان پزشکی واجد شرایط (دکتر یا پرستار) انجام می شود و می تواند در وقت بیمار صرفه جویی کند. سرویس تزریق در منزل که شامل تزریق سرم در منزل و .. می شود، برای استفاده بیمارانی که محدودیت حرکتی دارند بسیار مناسب است.

 
تزریق آمپول

تزریق انواع آمپول های تجویزی پزشک و یا آمپول های ویتامین، با خدمات تزریقات در منزل «حال» قابل انجام است.

 
تزریق واکسن

اگر نیاز به تزریق واکسن کودک یا بزرگسال دارید می‌توانید با رعایت تمامی موارد بهداشتی این خدمت را دریافت کنید.

 
سرم تراپی

تمام شدن سرم زمان تقریبا زیادی می‌برد و ماندن در درمانگاه همیشه یک دغدغه بوده است. در خانه بمانید و سرم خود را دریافت کنید.

 
تزریقات در منزل

کاهش هزینه ها

حال تمام تلاش خود را کرده است تا هزینه های خدمات پزشکی را برای شما کاهش دهد .

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با پشتیبانی حال با شماره ۴۳۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید.

 

حذف هزینه رفت وآمد

 

حال تمام خدمات را در منزل ارائه میدهد تا بدون ماندن در ترافیک خدمات مربوط به سلامت را دریافت نمایید.

کاربران با حال !

 

نظرهای کاربران درباره خدمات تزریقات در منزل

 

فرشته سوفیی

من باراولی بود که از سرویس سرم تراپی توی خونه استفاده کردم و خواستم تشکر کنم از زود رسیدن پرستار و رفتار حرفه ای ایشون. ممنون

زهرا صبوری

خیلی کمک بزرگی بود برای مادرم که نمیتونست بیاد درمانگاه تا داروهاش رو تزریق کنه. تشکر میکنم از مجموعه خوبتون

سهیل رضاپور

سلام. من از سرویستون راضی بودم ولی کاش هزینه کمتری داشت یا یه کد تخفیف برای استفاده میزاشتین.

قدم اول

1- شهر و نوع خدمت مورد نظر را انتخاب کنید

انتخاب شهر

خدمات نمایش داده شده فقط در شهر انتخاب شده ارائه میشوند

تزریقات وریدی به ازای هر تزریق

210,000تومان

انتخاب
توضیحات

تزریقات وریدی

250,000تومان

انتخاب
توضیحات

تزریقات عضلانی اضافی

120,000تومان

انتخاب
توضیحات

تزریقات عضلانی به ازای هر تزریق

185,000تومان

انتخاب
توضیحات

انفوزیون داخل سرم

20,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی به همراه یک انفوزیون در سرم

320,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی به همراه تزریق عضلانی

420,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی به همراه اقامت نیم ساعته

400,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی به همراه کنترل فشار خون

420,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی به همراه یک تزریق آنتی بیوتیک یا دارو

350,000تومان

انتخاب
توضیحات

سرم تراپی اطفال

450,000تومان

انتخاب
توضیحات

سوالات متداول درباره تزریقات در منزل

تزریقات در منزل شامل چه مواردی است

تزریقات یکی از مهم‌ترین بخش‌های خدمات پرستاری در منزل است که توسط کارشناسان حرفه‌ای پرستاری انجام می‌شود. شما می‌توانید هر نوع تزریقاتی را بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی و در منزل خودتان انجام دهید.. خدمات تزریقات در منزل شامل انواع تزریقات زیر می‌شود:

 • تزریق عضلانی
 • تزریق داخل وریدی
 • تزریق زیرجلدی
 • سرم تراپی
 • آنژیوکت
 • تزریق داخل باتل

نکته‌ای که در این زمینه باید در نظر بگیرید این است که نوع تزریقات و تعداد آن در هنگام ثبت درخواست ذکر شود. مثلا اگر یک بار گزینه تزریقات را در بخش خدمات پرستاری در منزل حال انتخاب می‌کنید، منظور یک بار تزریق به یکی از شکل‌های ذکر شده در بالاست. شما نمی‌توانید بعد از ثبت درخواست و حضور کارشناس پرستاری در منزل، خدمات درخواستی خود را تغییر دهید.

مزایای انجام تزریقات در منزل

تزریقات در منزل می‌تواند هزینه‌ها، استرس، اتلاف وقت و دغدغه‌های شما را تا حد زیادی کاهش دهد. این خدمات مزایای زیادی دارد؛ از جمله:

 • دسترسی آسان‌تر سالمندان و سایر افرادی که به دلیل ضعف جسمی و ناتوانی بدن قادر به حضور در مراکز درمانی نیستند
 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه به دلیل حضور کارشناسان حرفه‌ای تزریقات در منزل
 • دسترسی آسان به خدمات پرستاری از جمله تزریقات در هر زمانی که به این خدمات نیاز دارید
 • امکان تزریقات در منزل برای کودکانی که از حضور در مراکز درمانی واهمه دارند
 • دسترسی به خدمات پرستاری و تزریقات برای زنان بارداری که نیاز به استراحت مطلق دارند
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های پرداختی به دلیل حذف هزینه حمل و نقل و...

تزریق سرم در منزل

اگر می‌خواهید برای تزریق سرم به مراکز درمانی مراجعه کنید، نیاز به اختصاص زمان زیادی خواهید داشت. تزریق هر سرم به طور متوسط به حدود سی دقیقه زمان نیاز دارد. اختصاص این مقدار زمان برای مادرانی که فرزند کوچک دارند، افرادی که مشغله زیاد دارند، سالمندانی که تحت مراقبت هستند و... دشوار است.

حالا تصور کنید که تزریق سرم خود را در خانه انجام دهید! در این صورت در حین تزریق سرم در منزل می‌توانید در کنار فرزندان‌تان باشید و زمان زیادی را برای رفت و آمد به مراکز درمانی از دست ندهید. نیروی متخصصی که برای تزریق سرم شما به منزل‌تان مراجعه می‌کند، در طول این کار در کنار شما خواهد بود.

تزریق سرم در منزل این امکان را به شما می‌دهد تا در محیط امن و بدون استرس منزل خود، سرم دریافت کنید. کلیه این خدمات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و توسط پرستاران حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌شود.

تزریق آمپول در منزل

شما می‌توانید آمپول‌های تجویزشده توسط پزشک، داروهای تقویتی و... را بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی و در منزل خودتان انجام دهید. این کار برای بیمارانی که به هر دلیلی به استراحت طولانی‌مدت نیاز دارند، سالمند هستند یا به دلیل ضعف سیستم ایمنی قادر به حضور در محیط‌های آلوده درمانی نیستند، مفید است و کمک می‌کند تا آمپول‌های خود را در محیط امن منزل تزریق کنند.

تزریق آمپول در منزل می‌تواند استرس کودکان و افرادی را که از تزریقات می‌ترسند تا حد زیادی کاهش دهد.

تزریق در منزل برای کودک

بیش‌تر کودکان از آمپول و تزریقات می‌ترسند. این موضوع می‌تواند شرایط را برای کادر درمان و والدین کودک بسیار دشوار کند و تجربه ناخوشایندی از تزریقات را برای کودک رقم بزند. اگر این تزریقات در محیط امن خانه و در اتاق خود کودک و تحت نظارت و همراهی والدین انجام شود، قطعا اضطراب ناشی از آن تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. در این شرایط، پزشک در یک محیط دوستانه در خانه، کودک را ویزیت می‌کند و این کار منجر به برقراری حس اعتماد بیش‌تر بین کودک و درمانگران او خواهد شد.

تزریقات در منزل شبانه روزی

اگرچه مراکز درمانی و درمانگاه‌های شبانه‌روزی برای ارائه خدمات درمانی در سطح شهرها کم نیستند، اما دسترسی به آن‌ها برای همه افراد آسان نیست. اگر به دنبال مجموعه‌ای هستید که بتوانید در همه ساعات شبانه‌روز از آن کمک بگیرید، از خدمات تزریقات در منزل شبانه‌روزی حال استفاده کنید.

این سرویس سامانه حال در هر ساعتی که به مراقبت یا تزریقات نیاز داشته باشید، تیمی از پرستاران مجرب را به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌کند. درخواست این خدمات محدودیت ندارد و امکان استفاده از آن در هر روز و ساعتی –با توجه به نیاز بیمار- فراهم است.

نحوه درخواست خدمات تزریقات در منزل

اگر می‌خواهید تزریقات خود را در منزل و توسط پرستاری حرفه‌ای و مجرب انجام دهید، تنها لازم است به اپلیکیشن یا وب‌سایت حال مراجعه کنید. پس از ثبت درخواست در این سامانه، کارشناسان حال در کم‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت تا هماهنگی‌های لازم برای ارسال پرستار به منزل و زمان‌بندی‌های مرتبط با آن را انجام دهند.

ضمن اینکه شما می‌توانید از طریق سامانه حال، خدمات 24 ساعته و در تمام روزهای هفته دریافت کنید. ثبت درخواست برای این کار بسیار آسان است و از طریق اینترنت در هر زمان و مکانی برای شما امکان‌پذیر است. کافیست به بخش خدمات در منزل مراجعه و خدمت تزریقات در منزل را سفارش دهید

تزریقات در منزل مناسب چه افرادی است

همه افراد می‌توانند از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنند. دسترسی به این خدمات آسان است و در تمام روزها و ساعات هفته برای شما فراهم است. با این حال گروهی از افراد هستند که بیش از دیگران به خدمات تزریقات در منزل نیاز دارند:

 • سالمندان ناتوان یا کسانی که توانایی جسمی لازم برای حضور در مراکز درمانی را ندارند
 • کودکانی که به دلیل ترس از تزریقات تمایلی برای رفتن به مراکز درمانی ندارند
 • کسانی که به دلیل داشتن مشغله زیاد نمی‌توانند وقت زیادی برای دریافت خدمات درمانی حضوری اختصاص دهند
 • مادرانی که نمی‌توانند فرزندان خود را در خانه تنها بگذارند و به مراکز درمانی بروند

هزینه تزریقات در منزل چقدر است

امکان انجام انواع تزریقات در منزل از طریق سامانه حال برای کاربران این سامانه فراهم شده است. هزینه انجام هر نوع تزریق بر اساس نرخ مصوب محاسبه می‌شود و کاربران می‌توانند از برخی از بیمه‌های درمانی برای کاهش هزینه‌ها استفاده کنند.

هزینه هر تزریق در منزل با هزینه سرم و یا تزریقات داخل وریدی یا سرم اطفال می‌تواند قیمت های متغیری داشته باشد که البته قیمت آن با توجه به هر سال ممکن است متغیر باشد. برای مشاهده قیمت ها می‌توانید قسمت مورد نظر را انتخاب و قیمت آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل درخواست بدهید

تزریقات در منزل تهران

در گذشته امکان استفاده از برخی خدمات غیرحضوری سامانه حال از جمله ویزیت پزشک متخصص فقط در شهر تهران امکان‌پذیر بود. خوشبختانه با گسترش همکاری پزشکان، کارشناسان بخش درمان و پرستاران حرفه‌ای، امکان ارائه خدمات ویزیت و تزریقات در منزل تهران در سایر شهرها از جمله کرج، تهران، قم، تبریز، شیراز و چند شهر دیگر فراهم شده است.

برای اطلاع از این که آیا شما هم می‌توانید در شهر خود از خدمات غیرحضوری حال استفاده کنید، به بخش خدمات در منزل در وب‌سایت یا اپلیکیشن حال مراجعه کنید و نام شهر خود را جستجو کنید.