جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل مجموعه «حال»، شامل پوشش بیمه برای بیماران می شود و شما به راحتی می توانید خدمات سونوگرافی را با هزینه مناسب و با استفاده از دستگاه های تخصصی پرتابل سونوگرافی، در خانه دریافت کنید. همچنین مجموعه «حال» بخش سلامت اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت)، با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و همکاری با متخصصان مورد اعتماد، به بیماران اطمینان می دهد که بدون نیاز به خروج از منزل سرویس درمانی خود را از افراد متخصص دریافت نمایند.

ثبت درخواست

مراحل ثبت درخواست خدمات در منزل

1

انتخاب نوع خدمات در منزل مورد نیاز شما

2

تکمیل اطلاعات و هماهنگی ساعت

3

پرداخت هزینه خدمت انتخابی توسط شما

4

مراجعه پزشک/پرستار به محل شما

نیازمند دریافت خدمات پزشکی در منزل هستید؟

نوع خدمت خود را انتخاب نمایید.

انتخاب شهر

خدمات نمایش داده شده فقط در شهر انتخاب شده ارائه میشوند

ماموگرافی یکطرفه 2بعدی(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی واژینال(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی شکم ولگن(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی تیروئید(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی کبدوکیسه صفرا(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی کلیه و پروستات(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی سینه(مرکز تصویر برداری جردن)

1,500,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی رحم وتخمدان(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی بیضه(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی بارداری(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی غربالگری 2 (آنومالی)(مرکز تصویر برداری جردن)

2,800,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی دوطرفه 2بعدی(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی یکطرفه 3بعدی(مرکز تصویر برداری جردن)

1,300,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی دوطرفه 3بعدی(مرکز تصویر برداری جردن)

1,970,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی سینه با زیربغل(مرکز تصویر برداری جردن)

1,500,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی داپلر اندام تحتانی(مرکز تصویر برداری جردن)

2,000,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی داپلر اندام فوقانی (مرکز تصویر برداری جردن)

2,000,000تومان

انتخاب
توضیحات

سوالات متداول

هر آنچه باید در مورد سونوگرافی در منزل بدانید

مزایای سونوگرافی در منزل «حال»

مراجعه به مراکز درمانی برای استفاده از خدمات سونوگرافی برای همه افراد آسان و امکان‌پذیر نیست. برخی افراد نیاز دارند این خدمات را به صورت ویژه در منزل دریافت کنند که برخی از مزایای آن عبارتند از:

  • صرفه‌جویی در زمان در مقایسه با مراجعه حضوری به مراکز و انتظار برای انجام سونوگرافی
  • کاهش هزینه رفت‌وآمد آمد و حمل و نقل بیمار به مراکز درمانی
  • عدم نیاز به جابه‌جایی بیمار
  • امکان استفاده برای بیماران سالمند که توانایی خروج از منزل را ندارند
  • استفاده آسان برای زنان بارداری که باید به صورت منظم سونوگرافی انجام دهند
  • امکان استفاده برای کودکانی که با حضور در مراکز درمانی دچار استرس می‌شوند

انجام سونوگرافی در منزل چگونه است؟

تجهیزات پزشکی قابل حمل، تصویربرداری اولتراسوند و انجام سونوگرافی در منزل را در دسترس‌تر و آسان‌تر کرده است. سونوگرافی در خانه به پزشکان امکان می‌دهد تا بیماران را سریع‌تر و با سهولت و راحتی بیشتر درمان کنند. استفاده از سرویس سونو گرافی در منزل مزایای متعددی دارد که هم به بیماران و هم به پزشکان کمک کرده است.

در این روش بیمار برای خود یا خانواده و دوستان، این سرویس را ثبت سفارش می‌کند و همان روز با فرد متقاضی تماس گرفته شده و زمان حضور پزشک برای انجام سونوگرافی در خانه هماهنگ می‌شود. با حضور پزشک این کار به راحتی انجام شده و نتایج در اختیار فرد قرار می‌گیرد.

سونوگرافی پرتابل در منزل

سونوگرافی یکی از مهمترین ابزارهای تشخیصی موجود در تصویربرداری پزشکی است. زیرا نسبت به سایر روش های تصویربرداری پزشکی، مانند سی تی اسکن یا ام آر آی، سریع تر و ارزان تر است. همچنین این مزیت را دارد که از هر دو روش ایمن تر است، زیرا شامل استفاده از تشعشعات یونیزان یا میدان های مغناطیسی نمی شود.

در حال حاضر، دستگاه پزشکی اولتراسوند به طور گسترده تنها در سه تخصص بالینی اصلی، یعنی رادیولوژی، قلب و زایمان و مامایی استفاده می شود. نسل جدیدی از دستگاه‌های سونوگرافی نیز وجود دارد که به عنوان سونوگرافی پرتابل در منزل شناخته می‌شوند و به فرد کمک می‌کنند تا در منزل و به راحتی کار سونوگرافی را با همان کیفیت اما در منزل انجام دهد.

سونوگرافی بارداری در منزل

سونوگرافی بارداری شامل استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا برای ایجاد تصاویر واقعی از اندام های تولید مثل و خود کودک در حال رشد است.

در طول سونوگرافی، یک ژل روی شکم مادر باردار مالیده می شود و یک دستگاه دستی به نام مبدل روی آن حرکت می کند. مبدل امواج صوتی ساطع می‌کند و تصویری دقیق روی صفحه ایجاد می‌کند. سونوگرافی معمولا در مراحل مختلف بارداری برای ارزیابی رشد نوزاد، نظارت بر سلامت مادر و نوزاد، تعیین تاریخ زایمان، تشخیص هرگونه ناهنجاری احتمالی و حتی تعیین جنسیت نوزاد انجام می شود.

سونوگرافی بارداری نیز در منزل قابل انجام بوده و می‌توانید به راحتی این سرویس را درخواست کرده و در خانه خودتان، توسط پزشک، این کار را انجام دهید.

سونوگرافی غربالگری اول

اولین سونوگرافی غربالگری برای ارزیابی سلامت و رشد جنین استفاده شده و معمولا بین هفته یازدهم تا چهاردهم بارداری اتفاق انجام می‌شود. این سونوگرافی ضروری است زیرا اطلاعات ارزشمندی را در مورد رشد نوزاد به متخصصان می‌دهد. هر‌گونه ناهنجاری احتمالی را تشخیص می‌دهد و تاریخ زایمان را با دقت بیشتری تخمین می‌زند.

در طول سونوگرافی غربالگری اول در منزل، یک تکنسین آموزش دیده از یک دستگاه دستی به نام مبدل استفاده می کند داده‌های مهمی مانند اندازه و موقعیت نوزاد، رشد اندام‌های حیاتی مانند قلب و مغز، و وجود چندقلویی را جمع‌آوری می‌کند.

سونوگرافی غربالگری یک روش غیر تهاجمی و ایمن است که نقش مهمی در نظارت بر سلامت نوزاد در حال رشد دارد.

سونوگرافی غربالگری دوم

سونوگرافی غربالگری دوم معمولاً بین هفته های 18 تا 22 بارداری انجام می شود و هدف آن ارزیابی دقیق رشد و تکامل نوزاد است. سونوگرافی غربالگری دوم اطلاعات ارزشمندی در مورد اندام های کودک مانند قلب، مغز، ستون فقرات و اندام ها ارائه می دهد و به پزشکان می‌دهد و هرگونه نقص مادرزادی احتمالی را تشخیص می‌دهد.

این سونوگرافی همچنین اندازه نوزاد را اندازه گیری می کند، موقعیت جفت را بررسی و اغلب می تواند جنسیت نوزاد را نیز تعیین کند، با این فرض که موقعیت جنین اجازه می دهد.

علاوه بر ارزیابی های تشریحی، سونوگرافی غربالگری دوم نیز برای شناسایی هرگونه ناهنجاری بالقوه یا علائم شرایط مادرزادی عمل می کند و معمولاً اولین فرصت برای دیدن تصویر واضحی از نوزاد توسط والدین است. سونوگرافی غربالگری دوم در منزل قابل انجام بوده و توسط متخصصان «حال» انجام می‌گیرد.

سونوگرافی در خانه برای تعیین جنسیت

برخی از زنان باردار بنا بر توصیه پزشکان نیاز به استراحت دائمی در منزل دارند یا حضور در مراکز درمانی و نشستن یا ایستادن طولانی‌مدت برای آن‌ها خسته‌کننده و آزاردهنده است. این وضعیت به ویژه در ماه‌های پایانی بارداری بیش‌تر حس می‌شود. از آن‌جا که خدمات سونوگرافی یکی از اصلی‌ترین نیازهای زنان باردار در طول این دوران است، خدمات سونوگرافی در منزل برای آن‌ها بسیار کاربردی خواهد بود.

زنان باردار می‌توانند خدمات سونوگرافی را با هدف تعیین سن بارداری، آگاهی از وضعیت سلامت جنین و تعیین جنسیت او در منزل انجام دهند. حسن سونوگرافی در خانه برای تعیین جنسیت این است که شما می‌توانید در محیط امن منزل و در کنار خانواده و دوستان خود از جنسیت و سلامت فرزندتان آگاه شوید.

سونوگرافی واژینال در منزل

سونوگرافی واژینال یک تکنیک تصویربرداری پزشکی است که برای بررسی اندام های لگن زنانه استفاده می‌شود.

این روش معمولا برای ارزیابی سلامت رحم، تخمدان ها و دهانه رحم استفاده می شود و به تشخیص بیماری‌هایی مانند فیبروم رحم، کیست تخمدان، اندومتریوز و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک کند. سونوگرافی واژینال چندین مزیت را نسبت به سونوگرافی سنتی شکم دارد، از جمله تجسم بهتر ساختارهای کوچک، نزدیکی بیشتر به اندام های مورد بررسی و دقت بیشتر در تشخیص شرایط خاص.

در طول سونوگرافی واژینال، یک مبدل روغن کاری شده به آرامی از طریق واژینال وارد می شود و دید نزدیک تری از اندام های لگنی را فراهم می کند.

سونوگرافی آنومالی در منزل

سونوگرافی آنومالی یک غربالگری بارداری است که برای بررسی ناهنجاری‌های بارداری یا جنین انجام می‌شود. در این سونوگرافی، تمام ارگان‌های حیاتی بدن جنین مانند فلب، کلیه، معده، ریه و مغز مورد بررسی قرار گرفته و هرگونه مشکلی را به والدین اطلاع می‌دهد.

انجام سونوگرافی بیضه در منزل

سونوگرافی بیضه یک آزمایش تصویربرداری است و معمولاً برای ارزیابی شرایط مختلف مانند درد بیضه، تورم، توده‌ها یا بررسی مشکلات باروری انجام می‌شود. در طول این روش، یک دستگاه کوچک دستی به نام مبدل بر روی کیسه بیضه حرکت می‌کند و امواج صوتی منتشر می‌کند که از ساختارهای داخل بیضه منعکس می‌شود. این امواج به تصاویر تبدیل شدهو روی مانیتور ظاهر می‌شود.

هدف اولیه سونوگرافی بیضه ارزیابی بیضه ها از نظر هر گونه ناهنجاری است. می تواند به شناسایی شرایطی مانند پیچ خوردگی بیضه، اپیدیدیمیت، واریکوسل، تومورهای بیضه و هیدروسل کمک کند. این کار از طریق بخش سونوگرافی در منزل قابل اجام است.

نحوه درخواست سونوگرافی در خانه

اگر می‌خواهید از خدمات سونوگرافی در خانه حال استفاده کنید، باید به سامانه آن از طریق سایت یا اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. پس از مراجعه به این سامانه لازم است وارد بخش پزشک و پرستار در منزل شوید. پس از انتخاب شهر مورد نظر خود، از میان گزینه‌های پیش رو، خدمات پرستاری در منزل را انتخاب کنید. خدمات سونوگرافی در منزل به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های خدمات پرستاری برای شما در دسترس است.

پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات شخصی خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ثبت آدرس، کارشناسان سامانه حال درخواست شما را بررسی می‌کنند. معمولا در فاصله زمانی کم‌تر از 4 ساعت کاری، کارشناسان این مجموعه هماهنگی‌های لازم برای اعزام کارشناس سونوگرافی به محل را انجام می‌دهند و پس از پرداخت هزینه تعیین‌ شده، شما می‌توانید خدمات مورد نظر خود را در روز و ساعت مقرر دریافت کنید. کارشناسان سونوگرافی سامانه حال در بازه زمانی 9 صبح تا 8 شب امکان مراجعه به منزل شما را خواهند داشت.

سونوگرافی 3 بعدی در منزل

سونوگرافی 3 بعدی نوعی سونوگرافی باکیفیت  و ایده‌آل است که بیش‌تر برای گروه‌های خاص مثل زنان باردار تجویز می‌شود. کیفیت تصویر به دست آمده از جنین در این نوع سونوگرافی امکان مشاهده دقیق و بررسی جزئیات را برای پزشک فراهم می‌کند. از سوی دیگر، امکان تعیین جنسیت دقیق، مشاهده اختلالات و مشکلات، نقص‌های مادرزادی و مشاهده چهره جنین هم با دقت بیش‌تری از طریق آن فراهم می‌شود.

اگر پزشک معالج شما این نوع سونوگرافی را برای‌تان تجویز کرد، می‌توانید از طریق سامانه حال آن را به صورت غیرحضوری و در منزل انجام دهید. کافی است اطلاعات خود را در بخش خدمات سونوگرافی در منزل ثبت کنید تا کارشناسان این سامانه با حضور در منزل، خدمات مورد نیاز شما را انجام دهند.

آیا انجام انواع سونوگرافی در منزل در سرویس درمانی حال وجود دارد؟

بله، مجموعه حال برای موارد زیر سرویس سونوگرافی در منزل را ارائه می دهد:

سونوگرافی بارداری

سونوگرافی بیضه

سونوگرافی رحم و تخمدان

سونوگرافی سینه

سونوگرافی شکم و لگن

سونوگرافی پروستات

سونوگرافی تیروئید

سونوگرافی کیسه صفرا

سونوگرافی کلیه

سونوگرافی در منزل شرق تهران

امکان دریافت خدمات سونو گرافی در منزل برای همه کاربران تهرانی در هر نقطه‌ای از شهر تهران فراهم است. اگر ساکن شرق تهران هستید، تنها باید موقعیت مکانی محل سکونت خود را به طور دقیق در سامانه حال تعیین کنید. پس از آن کارشناسان این سامانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به اعزام کارشناس سونوگرافی به آدرس شما می‌کنند و خدمات مورد نیاز شما به سرعت انجام می‌شود.

سونوگرافی در منزل غرب تهران

زندگی در هیچ نقطه‌ای از تهران نمی‌تواند محدودیتی برای دسترسی شما به خدمات سونوگرافی در منزل باشد. اگر ساکن غرب تهران هستید، همین حالا به سامانه حال مراجعه و موقعیت مکانی خود را ثبت کنید. پس از آن در کم‌تر از 4 ساعت کاری، کارشناسان این سامانه با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای پرداخت هزینه و زمان دقیق مراجعه کارشناس سونوگرافی به منزل را انجام می‌دهند. در نهایت شما می‌توانید خدمات سونوگرافی در منزل غرب تهران را در بازه زمانی 8 صبح تا 9 شب دریافت کنید.

قیمت سونوگرافی در منزل

شما با درخواست سونوگرافی در منزل در واقع این خدمات را به صورت ویژه برای خود درخواست می‌کنید. یک پرستار یا کارشناس متخصص به همراه دستگاه سونوگرافی به منزل شما اعزام می‌شود تا خدمت مورد نیاز شما را به سرعت ارائه دهد. اگرچه قیمت سونوگرافی در منزل نسبت به انجام آن در مطب پزشک یا مراکز درمانی بیش‌تر است، اما شما عملا در بخشی از هزینه‌های مراجعه به مطب از جمله هزینه رفت‌وآمد و وقتی که برای این کار اختصاص می‌دهید، صرفه جویی می‌کنید. برای مشاهده قیمت‌ سونوگرافی در منزل و سایر هزینه‌ خدمات در منزل می‌توانید همین حالا به وب‌سایت یا اپلیکیشن حال مراجعه کنید.