haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال /  خدمات در منزل /  تزریقات در منزل

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل یک روش موثر تشخیصی قبل از تولد نوزاد است که برای اندازه گیری سایز نوزاد و بررسی سلامت عمومی جنین استفاده می‌شود. ضمن اینکه برای تشخیص بیماری در سایر قسمت های بدن نیز از آن استفاده می‌شود. تا همین اواخر، سونوگرافی فقط در یک محیط بالینی در دسترس بوده اما در حال حاضر ماشین آلات خانگی وجود دارند که این کار را برای خانواده بسیار راحت‌تر کرده است.

تشخیص های دقیق و فوری

با کمک خدمات سونوگرافی در منزل حال با سرعت و دقتی بالا، عملیات ارزیابی و تشخیص انجام می‌شود.

کاهش زمان

با صف های انتظار و ساعات طولانی مدت برای نوبت گیری و عملیات سونوگرافی خداحافظی کنید

راحتی کار

سونوگرافی در خانه کار را برای تمامی افراد راحت تر کرده و نیازی به نوبت گیری و خروج از منزل نخواهد بود

کاهش هزینه ها

حال تمام تلاش خود را کرده است تا هزینه های خدمات پزشکی را برای شما کاهش دهد .

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با پشتیبانی حال با شماره ۴۳۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید.

 

حذف هزینه رفت وآمد

 

حال تمام خدمات را در منزل ارائه میدهد تا بدون ماندن در ترافیک خدمات مربوط به سلامت را دریافت نمایید.

کاربران با حال !

 

نظرهای کاربران درباره فیزیوتراپی در منزل

 

رضا عسکری

من برای مادرم سفارش دادم و فیزیوتراپ اومد و خیلی خوش اخلاق و خوب بود

سحر مرادی

پدرم زانو درد شدید داره و سختش بود بره بیمارستان، اول ویزیت دکتر در منزل گرفتیم و ایشون گفت فیزیوتراپی نیازه که فیزیوتراپی در منزل رو سفارش دادیم

مینا ساداتی

راضی بودیم اما هنوز چند جلسه مونده پدرم گرفتیم و راضی

بهاره نیازی

قیمت های به نسبت شرکت های دیگه بهتر بود مرسی

فرشته میرزابیگی

من با پشتیبانی تماس گرفتم اونا برام انجام دادن. خیلی سریع فیزیوتراپ اومد و خیلی خوش برخورد بود

قدم اول

1- شهر و نوع خدمت مورد نظر را انتخاب کنید

انتخاب شهر

خدمات نمایش داده شده فقط در شهر انتخاب شده ارائه میشوند

ماموگرافی یکطرفه 2بعدی

350,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی واژینال

1,000,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی شکم ولگن

1,400,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی تیروئید

1,000,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی کبدوکیسه صفرا

800,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی کلیه و پروستات

800,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی سینه

1,500,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی رحم وتخمدان

900,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی بیضه

900,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی بارداری

900,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی غربالگری 2 (آنومالی)

2,800,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی دوطرفه 2بعدی

640,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی یکطرفه 3بعدی

1,000,000تومان

انتخاب
توضیحات

ماموگرافی دوطرفه 3بعدی

1,970,000تومان

انتخاب
توضیحات

سونوگرافی سینه با زیربغل

673,000تومان

انتخاب
توضیحات

سوالات متداول درباره سونوگرافی در منزل

مزایای انجام سونوگرافی در منزل

مراجعه به مراکز درمانی برای استفاده از خدمات سونوگرافی برای همه افراد آسان و امکان‌پذیر نیست. برخی افراد نیاز دارند این خدمات را به صورت ویژه در منزل دریافت کنند که برخی از مزایای انجام سونوگرافی در منزل عبارتند از:

 • صرفه‌جویی در زمان در مقایسه با مراجعه حضوری به مراکز و انتظار برای انجام سونوگرافی
 • کاهش هزینه رفت‌وآمد آمد و حمل و نقل بیمار به مراکز درمانی
 • عدم نیاز به جابه‌جایی بیمار
 • امکان استفاده برای بیماران سالمند که توانایی خروج از منزل را ندارند
 • استفاده آسان برای زنان بارداری که باید به صورت منظم سونوگرافی انجام دهند
 • امکان استفاده برای کودکانی که با حضور در مراکز درمانی دچار استرس می‌شوند

سونوگرافی در خانه برای تعیین جنسیت

برخی از زنان باردار بنا بر توصیه پزشکان نیاز به استراحت دائمی در منزل دارند یا حضور در مراکز درمانی و نشستن یا ایستادن طولانی‌مدت برای آن‌ها خسته‌کننده و آزاردهنده است. این وضعیت به ویژه در ماه‌های پایانی بارداری بیش‌تر حس می‌شود. از آن‌جا که خدمات سونوگرافی یکی از اصلی‌ترین نیازهای زنان باردار در طول این دوران است، خدمات سونوگرافی در منزل برای آن‌ها بسیار کاربردی خواهد بود.

زنان باردار می‌توانند خدمات سونوگرافی را با هدف تعیین سن بارداری، آگاهی از وضعیت سلامت جنین و تعیین جنسیت او در منزل انجام دهند. حسن سونوگرافی در خانه برای تعیین جنسیت این است که شما می‌توانید در محیط امن منزل و در کنار خانواده و دوستان خود از جنسیت و سلامت فرزندتان آگاه شوید.

نحوه درخواست سونوگرافی در خانه

اگر می‌خواهید از خدمات سونوگرافی در خانه حال استفاده کنید، باید به سامانه آن از طریق سایت یا اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. پس از مراجعه به این سامانه لازم است وارد بخش خدمات پزشکی در منزل شوید. پس از انتخاب شهر مورد نظر خود، از میان گزینه‌های پیش رو، خدمات پرستاری در منزل را انتخاب کنید. خدمات سونوگرافی در منزل به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های خدمات پرستاری برای شما در دسترس است.

پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات شخصی خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ثبت آدرس، کارشناسان سامانه حال درخواست شما را بررسی می‌کنند. معمولا در فاصله زمانی کم‌تر از 4 ساعت کاری، کارشناسان این مجموعه هماهنگی‌های لازم برای اعزام کارشناس سونوگرافی به محل را انجام می‌دهند و پس از پرداخت هزینه تعیین‌ شده، شما می‌توانید خدمات مورد نظر خود را در روز و ساعت مقرر دریافت کنید. کارشناسان سونوگرافی سامانه حال در بازه زمانی 9 صبح تا 8 شب امکان مراجعه به منزل شما را خواهند داشت.

سونوگرافی 3 بعدی در منزل

سونوگرافی 3 بعدی نوعی سونوگرافی باکیفیت  و ایده‌آل است که بیش‌تر برای گروه‌های خاص مثل زنان باردار تجویز می‌شود. کیفیت تصویر به دست آمده از جنین در این نوع سونوگرافی امکان مشاهده دقیق و بررسی جزئیات را برای پزشک فراهم می‌کند. از سوی دیگر، امکان تعیین جنسیت دقیق، مشاهده اختلالات و مشکلات، نقص‌های مادرزادی و مشاهده چهره جنین هم با دقت بیش‌تری از طریق آن فراهم می‌شود.

اگر پزشک معالج شما این نوع سونوگرافی را برای‌تان تجویز کرد، می‌توانید از طریق سامانه حال آن را به صورت غیرحضوری و در منزل انجام دهید. کافی است اطلاعات خود را در بخش خدمات سونوگرافی در منزل ثبت کنید تا کارشناسان این سامانه با حضور در منزل، خدمات مورد نیاز شما را انجام دهند.

سونوگرافی بارداری در منزل

سونوگرافی بارداری آزمایشی است که از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تصویربرداری از نوزاد در حال رشد و همچنین اندام های تناسلی مادر استفاده می کند. میانگین تعداد سونوگرافی ها در هر بارداری متفاوت است.

سونوگرافی بارداری در منزل، می‌تواند به نظارت بر رشد طبیعی جنین و بررسی مشکلات احتمالی کمک کند. در کنار یک سونوگرافی استاندارد، تعدادی سونوگرافی پیشرفته تر نیز وجود دارد - از جمله سونوگرافی سه بعدی، سونوگرافی 4 بعدی، و اکوکاردیوگرافی جنین، که سونوگرافی با جزئیات قلب جنین را بررسی می کند.

در سه ماهه اول بارداری (هفته یک تا دوازدهم)، سونوگرافی بارداری در منزل ممکن است برای موارد زیر انجام شود:

 • بارداری را تایید کنید
  ضربان قلب جنین را بررسی کنید
 • سن حاملگی نوزاد را تعیین کنید و تاریخ زایمان را تخمین بزنید
 • چندقلو بودن را بررسی کنید
 • جفت، رحم، تخمدان ها و دهانه رحم را بررسی کنید
 • تشخیص حاملگی خارج از رحم (زمانی که جنین به رحم نمی چسبد) یا سقط جنین
 • به دنبال هر گونه رشد غیر طبیعی در جنین باشید

سونوگرافی حاملگی در منزل

در طول سونوگرافی در اوایل بارداری، ممکن است لازم باشد مثانه پر داشته باشید تا تکنسین تصویر واضحی از جنین و اندام های تناسلی شما بگیرد. یک ساعت قبل از سونوگرافی برنامه ریزی شده باید دو تا سه لیوان آب بنوشید. درواقع نباید قبل از سونوگرافی حاملگی در منزل ادرار کنید. 

در طول سونوگرافی حاملگی در خانه، شما روی میز معاینه یا تخت دراز می کشید. یک تکنسین سونوگرافی ژل مخصوصی را روی شکم و ناحیه لگن شما می‌رند. این ژل بر پایه آب است، بنابراین نباید اثری روی لباس یا پوست شما باقی بگذارد. ژل به امواج صوتی کمک می کند تا به درستی حرکت کنند. بعد، تکنسین مبدل را روی شکم شما قرار می دهد و با حرکت آن، تصاویر ثبت می‌شود. 

سونوگرافی در منزل شرق تهران

امکان دریافت خدمات سونوگرافی در منزل برای همه کاربران تهرانی در هر نقطه‌ای از شهر تهران فراهم است. اگر ساکن شرق تهران هستید، تنها باید موقعیت مکانی محل سکونت خود را به طور دقیق در سامانه حال تعیین کنید. پس از آن کارشناسان این سامانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به اعزام کارشناس سونوگرافی به آدرس شما می‌کنند و خدمات مورد نیاز شما به سرعت انجام می‌شود.

سونوگرافی غربالگری اول در منزل

غربالگری سه ماهه اول یک آزمایش قبل از تولد است که اطلاعات اولیه در مورد خطر ابتلای نوزاد به برخی شرایط کروموزومی، به ویژه، سندرم داون را ارائه می دهد.

سونو غربالگری اول در منزل درواقع دارای دو مرحله است:

1- آزمایش خون برای اندازه گیری سطح دو ماده خاص بارداری در خون مادر 
2- معاینه اولتراسوند برای اندازه گیری اندازه فضای خالی در بافت پشت گردن نوزاد.
به طور معمول، غربالگری سه ماهه اول بین هفته های 11 تا 14 بارداری انجام می شود.

با استفاده از سن شما و نتایج آزمایش خون و سونوگرافی، پزشک می‌تواند خطر حاملگی نوزاد مبتلا به سندرم داون یا تریزومی 18 را اندازه‌گیری کند.

اگر نتایج نشان داد که سطح خطر شما متوسط یا زیاد است، ممکن است غربالگری سه ماهه اول را با آزمایش دیگری که قطعی تر است دنبال شود که تمامی این مراحل در سونوگرافی غربالگری اول در خانه قابل ارائه می‌باشد.

سونوگرافی غربالگری دوم در منزل

سونوگرافی اواسط سه ماهه بارداری یا سونوگرافی غربالگری دوم یک معاینه معمول در بسیاری از کشورها است که هدف اصلی آن ارزیابی آناتومی جنین و تشخیص هرگونه ناهنجاری جنین است. سونوگرافی دو بعدی در مقیاس خاکستری با یک پروب ترانس شکمی منحنی به طور معمول برای ارزیابی تعداد جنین، زنده بودن، مکان جفت، مایع آمنیوتیک و اندام های لگنی مادر استفاده می شود.

در سونوی غربالگری دوم در منزل پروب ترانس واژینال، داپلر رنگی و سونوگرافی سه بعدی به طور معمول مورد استفاده قرار نمی گیرند، اما ممکن است در سناریوهای بالینی خاص، یا برای اندازه گیری دقیق طول دهانه رحم، اجرا شوند.

سونوگرافی غربالگری دوم در منزل معمولا بین هفته 18 تا 23 انجام می شود.

سونوگرافی ماه هشتم بارداری در منزل

در سه ماهه سوم بارداری، سونوگرافی جنین با کمک سنسور در هفته های 34 تا 36 بارداری انجام می شود. در این مرحله از بارداری، جنین تمام اندام های حیاتی خود را به طور کامل رشد داده و دوره رشد و بلوغ سریع ادامه دارد. در این مرحله وزن جنین 2400-2600 گرم و طول آن 44-46 سانتی متر است. 

جنین از نظر تناسب بدنش شبیه نوزاد تازه متولد شده است. سر بزرگتری نسبت به بدن دارد. غده صنوبری مغز شروع به تولید هورمونی به نام ملاتونین کرده است. با تاثیر این هورمون، جنین ریتم زندگی روزانه خود را توسعه داده است. برخی از جنین‌ها صبح‌ها و برخی دیگر عصرها فعال‌تر هستند، اما صرف‌نظر از دومی، جنین‌ها همچنان اکثر اوقات، یعنی 90 تا 95 درصد از روز را می‌خوابند.

در طول سه ماهه سوم بارداری، سونوگرافی ماه هشتم بارداری در منزل معمولاً در بیمارانی انجام می شود که هم بدون علامت یا با علائم هستند. سونوگرافی می تواند برای شناسایی آسیب جنین و مادر و پیگیری پیشرفت بارداری مفید باشد.

سونوگرافی رحم و تخمدان در منزل

سونوگرافی رحم و تخمدان تصاویری از اندام های داخل رحم شما می‌کند. این آزمایش می تواند به پزشک کمک کند تا مشکلاتی مانند تومورها یا کیست ها را تشخیص دهد. سونوگرافی رحم و تخمدان در منزل به صورت خارجی (خارج از بدن) یا داخلی (داخل بدن) قابل انجام می باشد.

سونوگرافی شکم و لگن در منزل

سونوگرافی شکم و لگن یک آزمایش تشخیصی غیر تهاجمی است که تصاویری را برای ارزیابی اندام ها و ساختارهای داخل لگن و شکم ارائه  می‌کند. سونوگرافی شکم و لگن در منزل امکان تجسم سریع اندام ها از جمله رحم، دهانه رحم، واژن، لوله های فالوپ و تخمدان ها را فراهم می کند.

به طور معمول، برای سونوگرافی شکم و لگن در منزل، از شما خواسته می شود که 6 تا 8 ساعت قبل از انجام عملیات، غذا نخورید یا مایعاتی به جز آب ننوشید. 

برای سونوگرافی از ناحیه تحتانی شکم یا لگن، از شما خواسته می شود که 12 اونس آب یک ساعت قبل از سونوگرافی بنوشید، بنابراین پس از انجام معاینه مثانه شما پر است.

سونوگرافی کبد در منزل

سونوگرافی کبد برای کمک به ارزیابی کبد و شبکه عروق خونی آن انجام می شود. استفاده از سونوگرافی کبد در منزل می تواند به پزشکان در تشخیص و بررسی نتیجه درمان مشکلات و بیماری های مختلف مرتبط با کبد کمک کند که شامل موارد زیر می‌شود:

 • برای تشخیص ندول ها، ضایعات، ناهنجاری های عروق خونی و تومورهای غیر سرطانی و سرطانی در کبد و رشد آنها
  برای برنامه ریزی و پیگیری پیوند کبد
 • برای پیگیری نتیجه درمان های تومور کبد
 • برای پیگیری نتیجه TIPS (شنت پورتوسیستمیک
 • داخل کبدی ترانس ژوگولار، روشی که در بیماران مبتلا به سیروز کبدی انجام می شود)
 • برای تعیین انسداد یا کاهش جریان خون در شریان‌ها و سیاهرگ‌ها در داخل و اطراف کبد و طحال، مانند لخته‌ها

ممکن است از شما خواسته شود که 8 ساعت قبل از سونوگرافی کبد در منزل چیزی نخورید یا ننوشید. با این حال، همچنان ممکن است بتوانید داروهای خود را مصرف کنید.

سونوگرافی در منزل غرب تهران

زندگی در هیچ نقطه‌ای از تهران نمی‌تواند محدودیتی برای دسترسی شما به خدمات سونوگرافی در منزل باشد. اگر ساکن غرب تهران هستید، همین حالا به سامانه حال مراجعه و موقعیت مکانی خود را ثبت کنید. پس از آن در کم‌تر از 4 ساعت کاری، کارشناسان این سامانه با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای پرداخت هزینه و زمان دقیق مراجعه کارشناس سونوگرافی به منزل را انجام می‌دهند. در نهایت شما می‌توانید خدمات سونوگرافی در منزل غرب تهران را در بازه زمانی 8 صبح تا 9 شب دریافت کنید.

سونوگرافی تعیین جنسیت در منزل

اگر می‌خواهید جنسیت کودک خود را بدانید، قطعا این کار را از طریق سونوگرافی انجام خواهید داد. به طور معمول، سونوگرافی در نیمه بارداری انجام می شود که به آن بررسی آناتومی جنین نیز می‌گویند و برای جستجوی ناهنجاری های احتمالی نیز انجام می شود، نه صرفاً برای کشف جنسیت جنین.

دقت گزارش به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله سن نوزاد، تجهیزات مورد استفاده، تکنسین و سایر موارد اما از طریق سونوگرافی تعیین جنسیت در منزل حال می‌توانید با اطمینان از دستگاه مورد استفاده و در کنار همسرتان این عملیات را انجام داده و جنسیت فرزندتان را تشخیص دهید

سونو گرافی در منزل

سونو گرافی در منزل یک روش پزشکی تشخیصی است که از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تولید تصاویر بصری پویا از اندام ها، بافت ها یا جریان خون در داخل بدن استفاده می کند.

یک متخصص سونو گرافی در منزل درواقع یک متخصص بسیار ماهر است که از تجهیزات تخصصی برای ایجاد تصاویری از ساختارهای داخل بدن انسان استفاده می کند. فرآیند سونو گرافی در منزل شامل قرار دادن یک دستگاه کوچک به نام مبدل در برابر پوست فرد در نزدیکی بدن است که قرار است تصویربرداری شود. مبدل مانند یک بلندگو و میکروفون عمل می کند زیرا می تواند صدا را ارسال و دریافت کند. جریانی از امواج صوتی با فرکانس بالا را به بدن می فرستد و سپس امواج صوتی را در حین جهش از ساختارهای داخلی تشخیص می دهد. زمانی که سونو گرافی در منزل انجام می‌‌شود احساس آرامش و راحتی بیشتری در میان اعضای خانواده و خود فرد وجود خواهد داشت

سونوگرافی واژینال در منزل

سونوگرافی واژینال در منزل که سونوگرافی اندواژینال نیز نامیده می شود، نوعی سونوگرافی لگنی است که توسط پزشکان برای بررسی اندام های تناسلی زنانه استفاده می شود و شامل رحم، لوله های فالوپ، تخمدان ها، دهانه رحم و واژن می‌باشد.

بر خلاف سونوگرافی معمولی شکم یا لگن، که در آن دسته اولتراسوند (مبدل) در قسمت بیرونی لگن قرار دارد، در این روش پزشک یا تکنسین یک پروب اولتراسوند را در حدود 2 یا 3 اینچ در کانال واژن قرار می دهد.

سونوگرافی واژینال در منزل یک راهکار بسیار خوب برای بانوانی است که می‌خواهنمد بدون دردسر و در منزل خود سونو گرافی در منزل را انجام دهند.

سونوگرافی جنین در منزل

سونوگرافی جنین یک تکنیک تصویربرداری است که از امواج صوتی برای تولید تصاویری از جنین در رحم استفاده می کند. تصاویر سونوگرافی جنین می تواند به پزشک کمک کند تا رشد و تکامل جنین را ارزیابی کرده و وضعیت بارداری را نظارت کند. در برخی موارد از سونوگرافی جنین در منزل برای ارزیابی مشکلات احتمالی یا کمک به تایید تشخیص استفاده می شود. که این کار باعث آرامش بیشتر مادر خواهد شد.

اولین سونوگرافی جنین در منزل معمولاً در سه ماهه اول برای تایید بارداری و تخمین مدت زمان بارداری انجام می شود. اگر بارداری شما بدون عارضه باقی بماند، سونوگرافی بعدی معمولاً در طول سه ماهه دوم، زمانی که جزئیات آناتومیک قابل مشاهده است، ارائه می شود. اگر مشکوک به مشکلی باشد، ممکن است یک سونوگرافی بعدی یا آزمایش‌های تصویربرداری اضافی مانند MRI توصیه شود.

سونوگرافی آنومالی در منزل

سونوگرافی 20 هفته ای که گاهی سونوگرافی آنومالی نیز نامیده می‌شود، در حدود هفته 18 تا 22 بارداری انجام می شود. رشد اندام ها و اعضای بدن جنین را بررسی می کند و می‌تواند برخی از نقایص مادرزادی را تشخیص دهد. در بیشتر موارد با سونوگرافی آنومالی در منزل می‌توانید جنسیت جنین را نیز متوجه شوید. ضمن اینکه تکنسین سونوگرافی اندازه گیری می کند و مطمئن می شود که جنین متناسب با سن خود رشد کرده باشد.

سونوگرافی بیضه در منزل

سونوگرافی بیضه یک آزمایش تشخیصی است که تصاویری از بیضه ها و بافت های اطراف کیسه بیضه به دست می آورد.

سونوگرافی بیضه در منزل یک روش ایمن، بدون درد و غیرتهاجمی است که در آن امواج صوتی با فرکانس بالا تصاویری از اندام های داخل بدن شما تولید می کنند.

در سونوگرافی بیضه در منزل از پروب یا مبدل استفاده می شود. این دستگاه دستی انرژی را از شکلی به شکل دیگر تبدیل می کند. یک سونوگرافیست، آن را با حرکات فراگیر بر روی قسمت مورد نظر بدن حرکت می‌دهد و مبدل هنگام حرکت، امواج صوتی را ساطع می کند و روی مانیتور نمایش داده می‌شود.

قیمت سونوگرافی در منزل

شما با انجام سونوگرافی در منزل در واقع این خدمات را به صورت ویژه برای خود درخواست می‌کنید. یک پرستار یا کارشناس متخصص به همراه دستگاه سونوگرافی به منزل شما اعزام می‌شود تا خدمت مورد نیاز شما را به سرعت ارائه دهد. اگرچه قیمت سونوگرافی در منزل نسبت به انجام آن در مطب پزشک یا مراکز درمانی بیش‌تر است، اما شما عملا در بخشی از هزینه‌های مراجعه به مطب از جمله هزینه رفت‌وآمد و وقتی که برای این کار اختصاص می‌دهید، صرفه جویی می‌کنید. برای مشاهده قیمت‌ سونوگرافی در منزل و سایر هزینه‌ خدمات در منزل می‌توانید همین حالا به وب‌سایت یا اپلیکیشن حال مراجعه کنید.