haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

پیکر تراشی اقساطی در تهران

پیکر تراشی اقساطی

پیکر تراشی اقساطی در تهران یکی از سرویس هایی است که توسط مجموعه «حال» ارائه شده و به وسیله آن می‌توانید تمامی خدمات پیکر تراشی مانند پیکر تراشی به روش لیپوساکشن اقساطی، پیکر تراشی به روش لیپوماتیک اقساطی، پیکر تراشی به روش اولترازد و تمامی عمل های جراحی مربوط به آن را انجام دهید.

با توجه علاقه افراد برای داشتن بدنی زیبا و متناسب، پیکر تراشی یکی از روش های مناسب برای رسیدن به این هدف است. اما با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه این امکان برای همه افراد فراهم نیست. به همین دلیل «حال» سرویس اقساطی سلامت را راه اندازی کرده که پیکر تراشی اقساطی در تهران و سایر شهرها نیز جزو این خدمات می‌باشد و این امکان را برای همه افراد فراهم می‌کند تا بتوانند کلیه خدمات مربوط به تناسب اندام ازجمله پیکر تراشی اقساطی را دریافت نمایند

پیکر تراشی اقساطی در تهران راهی برای پرداخت هزینه های درمانی و خدماتی در طول زمان است. این سرویس که مبلغ اعتبار آن بین 5 تا 50 میلیون تومان است  به بیماران اجازه می‌دهد تا خدمات را به سرعت دریافت کرده و در یک بازه زمانی بین 3 تا 12 ماهه، پرداخت های خود را انجام دهند. مبلغ هر قسط نیز پس از ثبت درخواست مشخص خواهد شد.

پیکر تراشی اقساطی

انواع خدمات مربوط به پیکر تراشی اقساطی در تهران

لیپوساکشن اقساطی

پیکر تراشی اقساطی به روش لیپوساکشن

پیکر تراشی اقساطی لیپوماتیک

پیکر تراشی اقساطی به روش لیپوماتیک

پیکر تراشی اقساطی به روش اولترازد

انواع کاربردهای پیکر تراشی اقساطی در تهران

پیکر تراشی اقساطی در تهران یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند و می‌خواهند اندامی زیبا و بی عیب و نقص داشته باشند برای این منظور کافیست از خدمت پیکر تراشی اقساطی در تهران استفاده کرده و به سرعت خدمت مدنظرتان را دریافت کنید.

پیکر تراشی اقساطی بازو

عمل پیکر تراشی اقساطی بازو یا لیفت بازو با روش برداشتن بخش‌هایی از بافت اضافه از زیر بازو انجام می‌شود و با ایجاد برش در داخل یا پشت بازوی فرد چین‌های اضافی پوست و چربی از بین می‌رود. عمل پیکر تراشی اقساطی بازو باعث حذف اضافاف و زیباتر شدن بازو خواهد شد

پیکر تراشی اقساطی شکم

با توجه به اهمیت شکم در نشان دادن تناسب اندام، پیکر تراشی شکم یکی از مهمترین عمل‌های مربوط به پیکرتراشی است. این عمل مناسب افراد بسیاری است که انجام عمل ابدومینوپلاستی یا تامی تاک یکی از موارد پرکاربرد است. پیکر تراشی اقساطی در تهران شامل این عمل نیز می‌شود.

کوچک کردن یا تزریق چربی باسن

یکی از عمل‌های رایج مربوط به پیکر تراشی در بین خانم ها، عمل کوچک کردن باسن است که برای افرادی با باسن های بزرگ بسیار مناسب است. اما افرادی نیز هستند که برای ایجاد شکل ظاهری بهتر در باسن خود اقدام به تزریق ژل می‌کنند که این عمل بیشتر برای ازبین بردن فرورفتگی های کنار باسن و ایجاد خطوط صاف انجام می‌شود

نحوه درخواست اعتبار برای پیکر تراشی اقساطی در تهران

برای دریافت اعتبار مخصوص پیکر تراشی اقساطی در تهران می‌توانید با استفاده از لینک زیر وارد بخش اقساط در اپلیکیشن یا وب سایت «حال» و یا بخش سلامت اپلیکیشن آپ شده و مراحل زیر را طی کنید.

۱ - مرکز مورد نظر خود را برای دریافت خدمت انتخاب کنید. ۲ - مبلغ مورد نیاز را مشخص کنید. ۳ - نوع ضمانت (چک یا سفته) و زمان بازپرداخت را انتخاب کنید. ۴ - اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی را بارگذاری کنید. ۵ - پس از تایید مدارک، سفیری از سمت «حال» سلامت آپ فرستاده می‌شود تا مدارک را دریافت کند. ۶ - بعد از امضای قرارداد و پرداخت اولین قسط، کد پذیرش مخصوص پزشک خود را دریافت خواهید کرد. ۷- بعد از دریافت خدمت، بازپرداخت اقساط شما طبق زمان بندی که از قبل مشخص کرده‌اید، شروع خواهد شد.

بعد از انجام مراحل فوق، در کمتر از 2 روز اعتباری مخصوص پیکر تراشی اقساطی در تهران را به دست آورده و می‌توانید به سرعت عمل جراحی خود را انجام دهید.

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

چرا پیکر تراشی اقساطی در تهران توسط حال؟

دریافت اعتبار بدون ضامن

اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان

دریافت اعتبار در کمتر از 2 روز

قرارداد با معتبرترین مراکز پیکر تراشی اقساطی در تهران

سوالات مربوط به پیکر تراشی اقساطی در تهران

جدیدترین روش پیکر تراشی اقساطی در حال حاضر، لیپوماتیک است درواقع تخلیه چربی شکم است و جزو مواردی است که می‌توانید از سرویس پیکرتراشی اقساطی نیز برای آن استفاده کنید

تقریبا تمام اعضای بدن که چربی های اصافه داشته باشند قابل عمل کردن می‌باشند و می‌توان از پیکر تراشی اقساطی در تهران برای آن ها استفاده کرد

هزینه های عمل با توجه به نوع عمل، پزشک و محل انجام عمل زیبایی متفاوت است اما با استفاده از سرویس پیکر تراشی اقساطی در تهران دیگر نگران هزینه های عمل پهاو یا شکم نباشید

پیکر تراشی اقساطی در تهران

کاربران با حال !

نظرهای کاربران ما

سرویس اقساطی یکی از خدمات پرطرفدار مجموعه «حال» است که توانسته در مدت کوتاهی کاربران زیادی را جذب خود کند. ممکن است برخی از نظرات این کاربران درباره پیکر تراشی اقساطی برای شما جالب بوده و پاسخگوی سوالات شما نیز باشد.

میلاد توکلی

من می‌خواستم برای مادرم از سرویس پیکر تراشی اقساطی استفاده کنم که بعد از همه مراحل فهمیدم باید خودش به اسم خودش ثبت نام کنه :))

نسترن گودرزی

کلا همه چی قسطیش بهتره و خب این شامل خدمات پزشکی هم میشه چون همه چی گرون شده و بهتره که از لیپوساکشن اقساطی استفاده کنیم

مرجانه صمدپور

یکی از دوستام به من گفت که میتونم پیکر تراشی اقساطی انجام بدم ولی نگفت کدوم سایت برم. خودم سرچ کردم و به این سایت رسیدم. کار رو انجام دادم و خیلی راضی هستم امیدوارم شما هم استفاده کنید و راضی باشید

نرگس بابایی

من میخواستم از سرویس پیکر تراشی اقساطی استفاده کنم و وقتی مدارک رو آپلود کردم یک روزه باهام تماس گرفتن و کارها انجام شد و الان هم عمل رو انجام دادم

ساجده بهمنی زاده

من به خاطر شرایط مالی نمیتونستم پیکر تراشی انجام بدم اما به کمک این سرویس تونستم پسکر تراشی اقساطی رو انجام بدم که خیلی خوب بود.

مواردی که از پیکر تراشی اقساطی در تهران باید بدانید

پیکر تراشی اقساطی در تهران یک راه عالی برای مدیریت پول و استفاده از خدمات پیکرتراشی با سرعت زیاد است. در حال حاضر پرداخت هزینه برای لیپوساکشن و پیکر تراشی می‌تواند برای همه مقدور نیست اما خبر خوب این است که می‌توان این کار را به شکلی آسان‌تر انجام داد. با طرح اقساطی «حال» می‌توانید پرداخت خدمات مربوط به پیکر تراشی یا لیپوساکشن را به صورت اقساطی پرداخت کرده و به این ترتیب فشار کمتری را تحمل کنید.

درواقع خدمات پیکر تراشی اقساطی در تهران یک طرح پرداخت پول است که به شما این امکان را می‌دهد که هزینه پیکر تزاشی خود را بین 3 تا 12 ماه پرداخت کنید. ضمن اینکه با توجه به زمان تعیین شده برای بازپرداخت، مبلغ هر قسط نیز متفاوت خواهد بود.

افرادی که می‌توانند از سرویس پیکر تراشی اقساطی در تهران استفاده کنند

درواقع همه افراد بدون توجه به وضعیت مالی می‌توانند از پیکر تراشی اقساطی استفاده کنند زیرا «حال» با شعار حال خوب برای همه ایجاد شده و بر این باور است که این سرویس اقساطی باید برای همه قابل استفاده باشد.

اگر به دنبال راهی آسان و سریع برای انجام پیکر تراشی خود هستید، استفاده از سرویس پیکر تراشی اقساطی «حال» یک راه حل عالی است. برای استفاده از این سرویس، لازم نیست حتما ضامن یا دسته چک داشته باشید. جتی سفته ها نیز توسط «حال» تهیه خواهد شد و شما فقط آن را امضا خواهید کرد و به این ترتیب در طی 1 الی 2 روز، می‌توانید عمل پیکر تراشی اقساطی در تهران را انجام دهید

کدام خدمات شامل پیکر تراشی اقساطی می‌شوند؟

با طرح پیکر تراشی اقساطی در تهران، می‌توانید از کلیه عمل های جراحی و زیبایی مربوط به پیکر تراشی استفاده نمایید. این خدمات شامل این موارد می‌شود:

 • پیکر تراشی سینه 
 • پیکر تراشی ساق پا
 • پیکر تراشی صورت
 • عمل پیکر تراشی باسن
 • پیکر تراشی پهلو
 • پیکر تراشی بازو
 • پیکر تراشی شکم
 • پیکر تراشی ران

مزایای پیکر تراشی اقساطی در تهران

با اینکه ورزش و رژیم گرفتن یکی از راه‌های کاهش چربی به حساب می‌آید اما در بسیاری از موارد نمی‌توان صرفا با ورزش و یا رژیم غذایی چربی ها را از بین برد. به همین جهت عمل های زیبایی به کمک انسان ها آمده تا این کار را راحت‌تر کند. عمل پیکر تراشی اقساطی در تهران یا لیپوساکشن یکی از این عمل های جراحی است که با کمک آن می‌توانید علاوه بر اینکه چربی های بدن را از بین ببرید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را به سرانجام برسانید.

از مزایای پیکر تراشی اقساطی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • بعد از عمل لیپوماتیک، پوست، صاف و عضلات به وضوح دیده می‌شوند.
 • سریع‌ترین راه برای رسیدن به اندام مناسب است.
 • دوره نقاهت پیکرتراشی شکم بسیار کوتاه است.

مراقبت‌های بعد از پیکر تراشی اقساطی

پیکر تزاشی اقساطی بیشتر در خانم ها استفاده می‌شود اما صرفا مخصوص آن‌ها نیست. اگر به هر دلیلی نیاز به عمل جراحی لیپوساکشن یا پیکر تراشی داشتید و این عمل را انجام دادید جتما به مراقبت های بعد از آن نیز توجه ویژه داشته باشید.

حتما از گن کشی برای حفظ حالت کمر و پهلو استفاده کنید. به محل عمل، فشار زیادی وارد نکنید و از خم شدن به مدت 3 هفته خودداری کنید. از نمک کمتر استفاده کنید و رژیم غذایی سالمی را دنبال کنید. به اندازه کافی استراحت کنید و از فعالیت های سنگین حداقل به مدت چهار هفته جدا خودداری نمایید. از گمادهای مخصوص برای کاهش کبودی یا تورم استفاده کنید. استفاده از آنتی بیوتیک ها را برای درمان سریع و ازبین رفتن عفونت فراموش نکنید.

ضمن اینکه در جریان باشید که تمامی هزینه های  عمل زیبایی و جراحی مانند پیکر تراشی به صورت قسطی قابل انجام بوده و در سامانه «حال» پیکر تراشی اقساطی در تهران امکان پذیر است.