haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال / لیست خدمات / خدمات سازمانی

خدمات سازمانی

علاوه بر اینکه خدمات شرکت «حال» شامل افراد می‌شود، می‌تواند در قالب شرکت یا سازمان هم مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ اهمیت خاصی به کارمندان و نیروهای خود می‌دهند، و از آنجا که نیروی انسانی سالم، و پویا در بازار امروز حرف اول را می‌رند، خدماتی که در قالب کلی به سازمان‌ها و موسسات ارائه می‌شود بسیار حائز اهمیت است. این خدمات که به خدمات سازمانی معروف است شامل سرویس‌هایی می‌شود که از طرف شرکت «حال» به سازمان‌ها و ارگان‌ها ارائه می‌شود

ارائه ادمین اختصاصی برای هر شرکت

هر شرکتی یک پشتیبان به صورت اختصاصی دارد که پاسخگوی تمامی سوالات شماست.

تخفیف و پیشنهاد ویژه برای شرکت ها

بر حسب تعداد پرسنل و تعداد درخواست تخفیفات به صورت پلکانی لحاظ میشود.

ارائه فاکتور رسمی با درج ارزش افزوده

برای تمامی خدمات ارائه شده فاکتور معتبر با مهر رسمی ارسال میشود.

ارائه خدمات سازمانی در تمامی شهرها

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تست کرونا در محل

انجام تست کرونا برای کارمندان در محل سازمان شما

تست پاتوبیولوژی در محل

آزمایشات خون و طب کار در محل سازمان شما

خدمات پزشکی و پرستاری

اعزام پزشک و پرستار به محل سازمان شما

مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی وپزشکی برای کارمندان شما

سوالات متداول

تست کرونا در محل کار:

از آنجا که ویروس کرونا در سال‌های اخیر یکی از مشکلات اصلی سازمان‌ها و شرکت‌ها بوده و باعث بیماری دسته جمعی کارکنان و یا دوری آن‌‌ها از محیط کار شده است. لذا تست سازمانی کرونا یکی از راهکارها برای شناخت فرد یا افراد بیمار است تا سایر افراد دچار بیماری کرونا نشوند.

مشاوره پزشکی و روانشناسی سازمانی:

بسیاری از کارفرمایان به دنبال این هستند که نیروهایی سالم و بدون دغدغه فکری داشته باشند تا در ساعات کاری، بهترین بهره‌وری را داشته باشند. برخی از کارکنان ممکن است دچار بیماری‌های جسمی و روحی باشند که این مشکلات می‌تواند در طول زمان کار بر فعالیت آن‌ها تاثیر گذاشته و میزان بهره‌وری آن‌ها را پایین بیاورد.

ضد عفونی محل کار:

پس از آن‌که ویروس کرونا وارد زندگی ما شد، محل کار نیز مانند خانه، اهمیت ویژه‌ای پپیدا کرد، زیرا افرا می‌توانستند پس از حضور در محل کاری که آلوده آست، ویروس را به منزل خود برده و اعضای خانواده را نیز درگیر بیماری کنند. به همین دلیل ضد عفونی کردن محل کار یکی از موارد بهداشتی بسیار مهم است که می‌تواند در پیشگیری از شیوع ویروس و بیماری جلوگیری کند.

آزمایش پاتولوژی:

پاتولوژی که به معنای آسیب شناسی است، یکی از انواع آزمایش نیز به حساب می‌آید و می‌توانید یکی از راه‌های موثر برای کشف بیماری ‌ها و اختلالات بدن باشد. از آزمایش پاتولوژی برای نظارت بر پیشرفت بیماری، تعیین خطر ابتلا به بیماری، درمان بیماری و یا جلوگیری از بیماری استفاده می‌شود. سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند این سرویس را در محل کار خود و برای پرسنل و کارمندان دریافت کنند تا از وضعیت بیماری کارکنان آگاه شده و یا از پیشرفت بیماری آن‌ها جلوگیری کنند.