haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

حال / خدمات اقساطی /خدمات اقساطی لیزر و جوانسازی پوست

جراحی بینی اقساطی

عمل بینی اقساطی

عمل بینی اقساطی یکی از جدیدترین سرویس های پلتفرم «حال» می‌باشد که با کمک آن انجام تمامی خدمات جراحی و زیبایی بینی امکانپذیر است. انواع عمل بینی قسطی به روش بسته و عمل بینی به روش باز، باریک کردن استخوان بینی، صاف کردن بینی و حتی باریک کردن سوراخ بینی شامل این خدمات می‌باشد.

برای ترمیم شکل و عملکرد بینی در افرادی که از نتیجه جراحی اولیه خود ناراضی هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به نیاز به زاویه سازی در این مدل جراحی، چهار نوع ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مدل جراحی بینی هیچ برشی روی بینی ایجاد نخواهد شد

بدون ضامن و تنها با چک صیادی

چک به نام شخص یا اقوام درجه یک

اعتبار ٖتا سقف ۵۰ میلیون تومان

برحسب نیاز و بدون محدودیت

سود بانکی قرض الحسنه

2درصد6ماهه،4درصد 12ماهه

محاسبه هزینه ها برای جراحی بینی اقساطی

در شرایطی که بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های سنگین جراحی بینی و یا عمل زیبایی بینی را ندارند،

ما در «حال» می‌خواهیم به شما کمک کنیم عمل بینی قسطی را بدون دغدغه مالی تجربه کنید و برای تهیه پول عمل بینی دچار استرس و نگرانی نباشید.

عمل بینی اقساطی روشی برای پرداخت هزینه درمان در یک بازه زمانی است. اعتباری که «حال» برای عمل های جراحی و عمل بینی در نظر دارد بین 5 تا 50 میلیون تومان متغیر بوده و هر فرد می‌‎تواند با توجه به نیاز خود مبلغ مورد نظر را درخواست کند. در نتیجه مبلغ هر قسط با توجه به مبلغ دریافتی و بازه زمانی مشخص شده برای بازپرداخت، متفاوت خواهد بود.

مقدار مبلغ درخواستی (تومان)
25,000,000
مدت زمان تسویه
قسط هر ماه
4,191,005
تومان
کل مبلغ پرداختی
25,146,035
تومان
ارسال درخواست

مراحل دریافت خدمات اقساطی

1

مرکز و مبلغ موردنظر خود راانتخاب کنید.

2

نوع ضمانت (چک یا سفته) و زمان بازپرداخت را انتخاب کنید.

3

اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی را بارگذاری کنید.

4

پس از تایید مدارک، سفیری از سمت «حال» سلامت آپ فرستاده می‌شود تا قرارداد و سفته‌ را کند.

5

بعد از امضای قرارداد و پرداخت اولین قسط، کد پذیرش مخصوص پزشک خود را دریافت خواهید کرد.

ارائه دهندگان سرویس عمل بینی اقساطی

سرویس اقساطی «حال» این امکان را برای همه افراد فراهم کرده تا عمل بینی اقساطی را تجربه کرده و به جای پرداخت تمام مبلغ، آن را ماهانه پرداخت کنند.

کاربران با حال !

 

نظرهای کاربران درباره عمل بینی اقساطی

ستاره ستاری

اینکه همه چیز قسطی شده که یعنی وضع کشور خرابه، اما در هر صورت توی این وضعیت عمل بینی اقساطی یه نعمتیه که میشه استفاده کنیم

منعمل بینی قسطی وقتی سودش کم باشه قطعا به صرفه هستش

مرجانه کاظمی

دکتر خوبی داشتم و از کارش راضی بودم

نگین صمدی

بخودم از این دندانپزشکی قسطی استفاده کردم و راضی بودم و به دوستم هم پیشنهاد دادم چون همه چی داره هر روز گرون میشه بهتریه زودتر اقدام کنیم

یکتا میرسلیم

اگه میخواید عمل بینی انجام بدید خیلی به صصرفه هست چون همه پول رو یه جا نباید بدیم

سوالات متداول

مزایای عمل بینی اقساطی

عمل بینی اقساطی یک راه عالی برای مدیریت امور مالی و دریافت سریع خدمت مد نظرتان است. پرداخت هزینه برای جراحی بینی اگرچه باعث زیبایی بیشتر و حتی راحتی افراد در صورت داشتن پولیپ می‌شود، اما می‌تواند هزینه بسیار زیادی دربر داشته باشد. با سرویس اقساطی «حال» می‌توانید پرداخت هزینه های عمل بینی یا حتی جراحی زیبایی بینی را به چند ماه تقسیم کرده و آن را در طول یک سال پرداخت نمایید. درواقع عمل بینی اقساطی در تهران یک تامین مالی از طرف مجموعه «حال» است که به شما امکان می‌دهد هزینه درمان و یا جراحی زیبایی خود را در طول زمان پرداخت کنید.

هزینۀ عمل بینی اقساطی

حتما دربارۀ هزینۀ عمل بینی اقساطی و نکات مربوط به آن صحبت میکنیم. هزینه عمل زیبایی بینی مثل هر جراحی زیبایی دیگری بالاست و بیمه آن را پوشش نمی‌دهد. البته اگر عمل جراحی بینی با اهداف درمانی مثل انحراف، پولیپ و شکستگی انجام شود، بیمه‌های تکمیلی بخشی از آن را پوشش می‌دهند، که البته مقدار آن متفاوت است.

نکتۀ مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که هزینه عمل بینی اقساطی فقط به تعرفۀ عمل جراحی بستگی ندارد. شما برای آنکه بتوانید بینی خود را عمل کنید، باید برای موارد زیر هزینه بپردازید:

 • هزینۀ ویزیت اولیه
 • هزینه آزمایش خون
 • هزینۀ عکسبرداری از بینی
 • دستمزد جراح
 • هزینۀ بیمارستان
 • هزینۀ دارو، ویزیت‌های پس از عمل، پانسمان و …

هر سال وزارت بهداشت و درمان تعرفه‌های کلیۀ خدمات درمانی و پزشکی را در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت منتشر می‌کند. با وجود این جراحان مختلف دستمزدهای مختلفی را به شما اعلام می‌کنند؛ با وجود اینکه یکی از معیارهای مهم این دستمزد، تخصص و تجربۀ جراح است، نباید تصور کنید که لزوما قیمت بالاتر به معنی نتیجۀ بهتر در عمل جراحی است.

البته برای عمل بینی قسطی قائدتا نیازی به پرداخت تمام مبلغ نیست و شما صرفا قسط اول وام را پرداخت کرده و خدمت مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

عمل بینی قسطی

قطعا رویای شما هم داشتن یک بینی زیبا است تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اما هزینه جراحی زیبایی بینی بسیار زیاد است و شاید هرکسی نتواند این مبلغ را پرداخت کند. حالا که از هزینه‌ها اطلاع دارید و به سوالات بالا هم پاسخ داده‌اید، احتمالا می‌توانید برآوردی از هزینه عمل زیبایی بینی خودتان داشته باشید. ممکن است رقم نهایی برای شما همچنان بالا باشد. پس آیا باید عمل زیبایی بینی را فراموش کنید؟ پاسخ ما به شما «خیر» است.

شما هنوز هم می‌توانید این جراحی را انجام دهید. عمل بینی اقساطی در تهران یکی از پرتکرارترین سوالات بوده است که تلاش کردیم پاسخ خوبی برای آن به شما بدهیم

ما راه حل منحصر به‌ فردی برایتان داریم. پیشنهاد ما عمل زیبایی بینی قسطی است. پلتفرم سلامت «حال» به تازگی تصمیم گرفته که در زمینه زیبایی، خدمات اقساطی سلامت ارائه کند. شما با استفاده از این سرویس می‌توانید هزینه عمل بینی اقساطی را محاسبه کرده و طبق برنامه‌ریزی خودتان زمان انجام عمل بینی را مشخص کنید. بنابراین می‌توانید از روش عمل بینی اقساطی در تهران استفاده کنید و با پرداخت قسط های کوچکتر و در طول زمان، علاوه بر اینکه خدمت مورد نیاز را دریافت کنید، فشار مالی کمتری را نیز متحمل شوید.

به لطف این سرویس اقساطی می توانید هزینه جراحی زیبایی بینی را به صورت اقساطی پرداخت کنید که در این این روش، فقط باید قسط اول را پرداخت کنید و مابقی اقساط را به صورت ماهانه واریز نمایید

ضمن اینکه همه بیماران یک مشاوره رایگان دریافت می‌کنند که در آن می‌توانند خواسته های خود را بیان کرده و در مورد روش جراحی یا هزینه عمل بینی اقساطی با جراحان متخصص صحبت کنند.

مزایای عمل بینی اقساطی

عمل بینی اگر مربوط به زیبایی فرد باشد که قطعا می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس او شده و آرامش خاطری را برای او به ارمغان بیاورد اما حتی اگر برای زیبایی نباشد و صرفا عمل بینی باشد، باعث حفظ سلامتی، راحت نفس کشیدن و از بین بردن کجی بینی به علت پولیپ شود. البته در هر دو حالت عمل بینی اقساطی قابل استفاده است.

اگر فردی بخواهد در یک بازه مشخص بینی خود را عمل کند، عمل بینی قسطی می‌تواند یک راه‌گشای بسیار خوب باشد. ضمن اینکه پس از بستن قرارداد برای پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی، دیگر قیمت‌ها افزایش پیدا نخواهد کرد و شما صرفا همان مبلغی که برای عمل جراحی بینی پرداخت شده است را به صورت اقساطی برمی‌گردانید.

برای عمل بینی اقساطی دیگر نیاز نیست به بانک بروید و یا ضامن و چک داشته باشید. با روش عمل بینی قسطی در «حال» به راحتی و تنها با سفته، هزینه عمل بینی شما پرداخت خواهد شد.

هزینه عمل بینی ۱۴۰۰

با توجه به تعدد پزشکان متخصص و روند صعودی قیمت ها، محدوده هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ نیز نسبت به سال قبل تغییر داشته و برای جراحان مختلف متفاوت است. عوامل زیادی بر محاسبه هزینه عمل بینی 1401 تاثیر دارند. اما برای اطلاع شما باید بگوییم که هزینه عمل بینی در حال حاضر از 20 میلیون تومان به بالا است و تا 50-60 میلیون نیز می‌رسد. در هرصورت علاوه بر موارد گفته شده، برخی از مواردی که می‌تواند بر تعیین قیمت عمل بینی تاثیر گذار باشید موارد زیر است:

 • عمل بینی گوشتی قسطی
 • عمل بینی استخوانی قسطی
 • عمل بینی فانتزی قسطی
 • عمل انحراف بینی قسطی
 • عمل بینی ترمیمی قسطی
 • هزینه عمل بینی سه بعدی قسطی

اینها مواردی هستند که می‌توانند قیمت را کاهش یا افزایش دهند. به عنوان مثال عمل بینی سه بعدی نسبت به جراحی بینی معمولی هزینه بیشتری دارد زیرا به صورت جداگانه مبلغی برای طراحی سه بعدی و تصویرسازی چهره از بیمار دریافت می‌شود. یا هزینه عمل بینی گوشتی ممکن است زمان بیشتری از دکتر جراح بگیرد و یا هزینه عمل بینی فانتزی ممکن است به خاطر پیچیدگی اجرای آن و همچنین مدت زمان جراحی، بیشتر از سایر عمل های زیبایی بینی باشد.

بنابراین برای اینکه اطلاع دقیقی از هزینه عمل بینی 1401 داشته باشید، بهتر است به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات کامل‌تری را بدست بیاورید. ضمن اینکه می‌توانید از پزشکان «حال» نیز کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. ضمن اینکه نگران هزینه عمل بینی 1401 هم نباشید، زیرا عمل بینی اقساطی یکی از سرویس های «حال» است که می‌ـوانید برای عمل بینی و حتی عمل زیبایی بینی از آن استفاده کنید.

مراحل انجام عمل بینی اقساطی در تهران

بعد از ثبت درخواست و دریافت اعتبار برای عمل بینی اقساطی، در سایت یا اپلیکیشن «حال» می‌توانید یکی از مراکز معرفی شده را بررسی کرده و انتخاب کنید. البته ابتدا بهتر است با پزشک معرفی شده در بخش اقساطی صحبت و ویزیت شوید تا او مبلغ مورد نیاز را تعیین کند. پس از آن مبلغ درخواستی را ثبت کرده و مدارک را آپلود می‌کنید. در ادامه مراحل ثبت درخواست برای عمل بینی اقساطی ، طی یک روز، عملیات از طرف حال انجام شده و اعتبار به شما تعلق خواهد گرفت. سپس می‌توانید خدمت خود را با استفاده از اعتبار اختصاص داده شده، دریافت نمایید

نکاتی مهم قبل از عمل بینی اقساطی

پریود و عمل بینی اقساطی

این دو با هم تداخلی ندارند  اما با توجه به اینکه ممکن است در برخی افراد درد و خونریزی شدیدی وجود داشته باشد، بهتر است تاریخ انجام عمل را به زمانی موکول کنید که با دوره قاعدگی شما همزمان نشود.

عمل بینی قسطی و سرماخوردگی

تا آنجا که می‌توانید، تلاش کنید قبل و بعد از عمل بینی سرما نخورید زیرا حلق و بینی درگیر شده و کار را سخت می‌شود. زیرا جراح احتمالاً به شما خواهد گفت که نباید از طریق بینی خود تنفس کنید یا آن را بمالید. این کار می‌تواند فرایند بهبودی زخم‌ها را مختل کند. اگر آبریزش بینی دارید، به آرامی آن را با یک دستمال تمیز کنید. اگر عطسه دارید و نمی‌توانید جلوی عطسه خود را بگیرید، دهان خود را کاملا باز کنید تا فشار کمتری به بینی وارد شود.

عمل بینی قسطی و بارداری

در زمان بارداری به علت عملیات بیهوشی و دارویی که تزریق می‌شود، عمل باز بینی انجام نمی‌شود.

عمل بینی اقساطی و ورزش

بعد از عمل بینی باید توجه داشته باشید که تا مدتی که پزشک تعیین می‌کند، فعالیت‌های سنگین و یا ورزش نکنید. این مدت ممکن است بیش از 5 هفته زمان ببرد زیرا ترمیم استخوان بینی بین 6 تا 8 هفته زمان نیاز دارد.

عوارض حرف زدن بعد از عمل بینی

درباره مشکلات حرف زدن بعد از عمل بینی هنوز اتفاق نظری در بین پزشکان وجود ندارد. مثلا برخی می‌گویند که تا 5 روز بعد از عمل صحبت نکنید و یا برخی پزشکان توصیه می‌کنند تا 14 روز بعد از عمل زیاد صحبت نکنید زیرا فک‌ها در زمان صحبت کردن، جابه‌جا شده و به بینی فشار می‌آید. از عوارض حرف زدن بعد از عمل بینی می‌توان به خشک شدن دهان، کبودی بیشتر و التهاب بیشنر اشاره کرد. 

عمل بینی اقساطی بعد از ارتودنسی

اگر در شرایطی هستید که همزمان نیاز به عمل بینی و ارتودنسی دارید، اولویت با ارتودنسی است. زیرا باید ابتدا فک در ناحیه صحیح قرار گیرد و بعد از آن، بینی باید بر روی این ساختار درست شده قرار بگیرد. به طور کلی بعد از یک سال از عمل بینی، می‌توانید نسبت به انجام ارتودنسی اقدام کنید اما به خاطر داشته باشید این مطلب را حتما به پزشک جراح اطلاع دهید.

رابطه عمل بینی و پرکاری یا کم کاری تیروئید

به طور کلی تیروئید و جراحی بینی یا به نوعی داروهای بیهوشی قبل از عمل، باهم دارای تداخلاتی هستند. این داروهای بیهوشی ممکن است باعث ایست قلبی یا کاهش فشار خون شوند و اگر پرکاری یا کم کاری تیروئید دارید باید ابتدا هورمون تیروئید را به حد مناسبی برسانید و درواقع آن را کنترل کنید.

آلرژی بعد از جراحی بینی اقساطی

این تفکر که ممکن است بعد از عمل بینی دچار آلرژی شوید، اشتباه است. زیرا آلرژی به گلبول‌های سفید مربوط است و درواقع یک واکنش افزایش حساسیتی به حساب می‌آید. اما اگر خود عملیات جراحی به خوبی انجام نشود، ممکن است فرد دچار التهاب بینی شود که با علائمی مانند گرفتگی بینی، آبریزش بینی، یا مشکلات تنفسی همراه خواهد بود.

مصرف داروهای آنتی بیوتیک بعد از عمل زیبایی بینی

یکی از موارد بسیار مهم بعد از عمل زیبایی بینی، مصرف داروهای آنتی‌ بیوتیک است زیرا از عفونت جلوگیری می‌کند که این آنتی بیوتیک ها براساس وضعیت بیمار توسط پزشک تعیین می‌شود.

هزینه عمل بینی اقساط

هزینه‌ای که یک فرد برای انجام عمل بینی خود می‌پردازد به عوامل مختلفی بستگی دارد: دستمزد پزشک برای جراحی بینی، مرکز درمانی یا بیمارستانی که عمل در آن انجام می‌شود . حساسیت و پیچیدگی عمل، سه فاکتور مهم در تعیین قیمت عمل بینی هستند. البته مشاوره، انجام آزمایش‌ها و آمادگی قبل از عمل و مراقبت‌های بعد از آن هم بخشی از این هزینه را شامل می‌شود.

قیمت عمل بینی

تعرفه‌ای که برای اقدامات درمانی، جراحی و… ارائه می‌شود، هر سال تغییر می‌کند. در حال حاضر هزینه عمل بینی در مراکز مختلف از حداقل هشت میلیون تومان شروع می‌شود و تا مقادیر بالاتر در مراکز خصوصی خاص دیده می‌شود. بسته به نوع بینی و پیچیدگی‌های عمل، این قیمت ممکن است افزایش یابد.

جراحی بینی اقساطی

پزشکان مختلف، عمل بینی را با نرخ‌های متفاوتی انجام می‌دهند که این رقم به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر می‌خواهید از قیمت جراحی بینی پزشک مورد نظر خود مطلع شوید، لازم است یک جلسه مشاوره انجام دهید تا ویژگی‌های بینی و نوع عمل مناسب شما تعیین شود. نوع کلینیک، هزینه‌های بستری و دستمزد پزشک بیش‌ترین بخش هزینه جراحی بینی را تشکیل می‌دهند.

هزینه عمل بینی گوشتی

عمل‌های زیبایی به خودی خود عمل‌های پرهزینه و گرانی هستند. عدم جبران و تامین هزینه توسط بیمه‌ها هم بار مالی آن را بر افراد و خانواده‌ها بیش‌تر می‌کند. البته نوع و فرم بینی و مشکلات جانبی هم می‌تواند بر قیمت عمل زیبایی بینی افراد تاثیر داشته باشد.

هزینه عمل بینی گوشتی

پزشکان معتقدند که جراحی و فرم‌دهی بینی‌های غیراستخوانی کار دشوارتری است؛ به همین دلیل هزینه عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی کمی بالاتر است. بینی ‌های گوشتی و غضروفی و پهن به زمان و دقت بیش‌تری برای جراحی نیاز دارند.

هزینه عمل بینی استخوانی

می‌توان گفت که بینی‌های استخوانی نسبت به بینی‌های گوشتی دردسرهای کم‌تری برای عمل دارند. به همین دلیل هزینه عمل بینی استخوانی ممکن است کمی کم‌تر از بینی گوشتی باشد. البته عواملی مانند شکستگی‌ها، پولیپ و مشکلات دیگر می‌توانند باعث پیچیدگی عمل بینی استخوانی و نیاز به پرداخت هزینه بیش‌تر برای جراحی شوند.

هزینه عمل پولیپ بینی

پولیپ بینی می‌تواند باعث بروز مشکلات تنفسی، التهاب و عوارض جسمی زیادی شود. بنابراین پزشکان در برخی مواقع عمل آن را ضروری می‌دانند. افراد مبتلا به پولیپ که از فرم بینی خود راضی نیستند، گاهی ترجیح می‌دهند در حین عمل پولیپ بینی، جراحی زیبایی هم انجام دهند. برای این کار باید با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه عمل پولیپ بینی به تعداد یا بزرگی پولیپ، دستمزد پزشک جراح، نوع کلینیک یا بیمارستان و… بستگی دارد. با توجه به این که عمل پولیپ صرفا برای زیبایی انجام نمی‌شود و نقش درمانی دارد، شما می‌توانید از برخی از بیمه‌ها برای جبران هزینه‌های این عمل استفاده کنید.

هزینه عمل بینی اقساط

با توجه به بالابودن قیمت عمل بینی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند آن را به صورت اقساطی انجام دهند. اگر می‌خواهید از خدمات اقساطی سامانه حال برای عمل بینی خود استفاده کنید، باید ابتدا درخواست خود را ثبت کنید و بعد از مشورت با پزشک و تعیین هزینه عمل در کلینیک یا درمانگاه حاضر شده و بینی خود را عمل کردهو هزینه عمل بینی را به صورت اقساطی پرداخت کنید. هر فرد بر اساس نیاز خود می‌تواند مبلغی بین 5 تا 50 میلیون از حال دریافت کند و اقساط آن را در بازه‌های زمانی شش ماهه یا یک ساله بپردازد.

هزینه عمل دماغ

هزینه عمل دماغ برای هر فرد بر اساس نوع و فرم بینی و ویژگی‌ها و مشکلات آن متفاوت است. البته به جز این موارد، پزشک و تخصص او، میزان دستمزد دریافتی پزشک، هزینه دکتر بیهوشی، نوع مرکز درمانی، هزینه‌های پیش از عمل و بعد از آن هم در تعیین هزینه نهایی عمل دماغ تاثیر دارند. می‌توانید از پزشکان حال مشاره آنلاین گرفته و به صورت تصویری درباره هزینه عمل دماغ صحبت کنید و قیمت را مشخص کنید.