haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی اقساطی در تهران یکی از جدیدترین سرویس های پلتفرم «حال» می‌باشد که با کمک آن انجام تمامی خدمات جراحی و زیبایی بینی امکانپذیر است. انواع عمل بینی اقساطی در تهران به روش بسته و عمل بینی به روش باز، باریک کردن استخوان بینی، صاف کردن بینی و حتی باریک کردن سوراخ بینی شامل این خدمات می‌باشد.

در شرایطی که بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های سنگین جراحی بینی و یا عمل زیبایی بینی را ندارند، سرویس اقساطی «حال» این امکان را برای همه افراد فراهم کرده تا عمل بینی اقساطی در تهران را تجربه کرده و به جای پرداخت تمام مبلغ، آن را ماهانه پرداخت کنند.

ما در «حال» می‌خواهیم به شما کمک کنیم عمل بینی قسطی در تهران را بدون دغدغه مالی تجربه کنید و برای تهیه پول عمل بینی دچار استرس و نگرانی نباشید.

 عمل بینی اقساطی در تهران روشی برای پرداخت هزینه درمان در یک بازه زمانی است. اعتباری که «حال» برای عمل های جراحی و عمل بینی در نظر دارد بین 5 تا 50 میلیون تومان متغیر بوده و هر فرد می‌‎تواند با توجه به نیاز خود مبلغ مورد نظر را درخواست کند. در نتیجه مبلغ هر قسط با توجه به مبلغ دریافتی و بازه زمانی مشخص شده برای بازپرداخت، متفاوت خواهد بود.

عمل بینی اقساطی در تهران

انواع خدمات عمل بینی اقساطی در تهران

رفع قوز بینی اقساطی، باریک کردن سوراخ بینی اقساطی

جراحی بینی اقساطی در تهران

کوچک کردن بینی اقساطی، باریک کردن بینی اقساطی

عمل بینی باز اقساطی، عمل بینی بسته اقساطی

نمونه کار پزشکان «حال» برای عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی قسطی در تهران، یک گزینه مناسب برای افرادی است که توانایی پرداخت کامل هزینه جراحی را نداشته و می‌خواهند علاوه بر دریافت این خدمت، مبلغ آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند. این کار نیازمند انتخاب درست جراح متخصص است که با توجه به نمونه کارهای قبلی، قابل انتخاب کردن می‌باشد. در پلتفرم «حال» می‌توانید با کمک بهترین جراحان ارتباط برقرار کرده و عمل بینی اقساطی در تهران را انجام دهید.

عمل زیبایی بینی اقساطی

نحوه درخواست اعتبار برای عمل بینی اقساطی در تهران

برای دریافت اعتبار مخصوص عمل بینی اقساطی در تهران می‌توانید با استفاده از لینک زیر وارد بخش اقساط در اپلیکیشن یا وب سایت «حال» و یا بخش سلامت اپلیکیشن آپ شده و مراحل زیر را طی کنید.

۱ - مرکز مورد نظر خود را برای دریافت خدمت انتخاب کنید. ۲ - مبلغ مورد نیاز را مشخص کنید. ۳ - نوع ضمانت (چک یا سفته) و زمان بازپرداخت را انتخاب کنید. ۴ - اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای اعتبار سنجی را بارگذاری کنید. ۵ - پس از تایید مدارک، سفیری از سمت «حال» سلامت آپ فرستاده می‌شود تا مدارک را دریافت کند. ۶ - بعد از امضای قرارداد و پرداخت اولین قسط، کد پذیرش مخصوص پزشک خود را دریافت خواهید کرد. ۷- بعد از دریافت خدمت، بازپرداخت اقساط شما طبق زمان بندی که از قبل مشخص کرده‌اید، شروع خواهد شد.

پس از طی کردن این مراحل در کمتر از 2 روز، اعتبار مخصوص عمل بینی قسطی در تهران را دریافت خواهید کرد و می‌توانید به مرکز مورد نظر مراجعه و عمل جراحی بینی را انجام دهید.

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

اقساط ماهیانه

چرا عمل بینی اقساطی در تهران با حال؟

دریافت اعتبار بدون ضامن

اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان

دریافت اعتبار در کمتر از 2 روز

قرارداد با معتبرترین مراکز برای عمل بینی اقساطی در تهران

سوالات مربوط به عمل بینی اقساطی در تهران

برای استفاده از خدمات عمل بینی اقساطی در تهران می‌توانید از 5 تا 50 میلیون تومان درخواست اعتبار کنید.

بله، پس از انتخاب خدمت مورد نظر، لیستی از پزشکان جهت ارائه آن خدمت به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید از بین آن‌ها پزشک خود را انتخاب کنید

بله تمام عمل‌های زیبایی بینی هم شامل عمل بینی اقساطی در تهران میشه و می‌تونید به راحتی این اعتبار رو دریافت کنید

کاربران با حال !

نظرهای کاربران ما

سرویس اقساطی یکی از خدمات پرطرفدار مجموعه «حال» است که توانسته در مدت کوتاهی کاربران زیادی را جذب خود کند. ممکن است برخی از نظرات این کاربران برای شما جالب بوده و پاسخگوی سوالات شما نیز باشد.

شبنم بیات شهبازی

روند کار به صورت کاملا آنلاین بود و من اصلا مراجعه حضوری نداشتم. ضمن اینکه مرکزی که برای درمان بهش مراجعه کردم کادر بسیار خوب و کاربلدی داشت.

نسرین مرودشتی

یه چیزی که برام جالب بود این بود که تو 3-4 روز کل کارها انجام شد و اعتبار رو بهم دادن و من هم تونستم کارمو انجام بدم.

بهادر دهقان

من توی پیج اینستاگرام آپ با این خدمات آشنا شدم و با پشتیبانی تماس گرفتم تا ببینم قضیه چیه. خیلی خوب منو راهنمایی کردن و به سرعت تونستم از این سرویس استفاده کنم

لیلا نصرتی

من میخوام بینیم رو عمل کنم ولی هزینه ش برام خیلی زیاده، برای همین گفتم این سرویس رو امتحان کنم. حالا دکتر بینیمو انتخاب کردم و ایشالا که خوب پیش میره. کلا تو حوزه سلامت خیلی سرویس لازمی بود مرسی..

فرید کیایی

اینکه بدون دسته چک میشه اینجوری وام گرفت خیلی برام جالب بود. پیک اومد دم خونمون و من فقط سفته ها رو امضا کردم و مبلغ بهم تعلق گرفت.

نکاتی درباره عمل بینی قسطی در تهران

عمل بینی اقساطی در تهران یک راه عالی برای مدیریت امور مالی و دریافت سریع خدمت مد نظرتان است. پرداخت هزینه برای جراحی بینی اگرچه باعث زیبایی بیشتر و حتی راحتی افراد در صورت داشتن پولیپ می‌شود، اما می‌تواند هزینه بسیار زیادی دربر داشته باشد. با سرویس اقساطی «حال» می‌توانید پرداخت هزینه های عمل بینی یا حتی جراحی زیبایی بینی را به چند ماه تقسیم کرده و آن را در طول یک سال پرداخت نمایید. درواقع عمل بینی اقساطی در تهران یک تامین مالی از طرف مجموعه «حال» است که به شما امکان می‌دهد هزینه درمان و یا جراحی زیبایی خود را در طول زمان پرداخت کنید.

هزینۀ عمل بینی اقساطی در تهران

حتما دربارۀ هزینۀ عمل بینی اقساطی و نکات مربوط به آن صحبت میکنیم. هزینه عمل زیبایی بینی مثل هر جراحی زیبایی دیگری بالاست و بیمه آن را پوشش نمی‌دهد. البته اگر عمل جراحی بینی با اهداف درمانی مثل انحراف، پولیپ و شکستگی انجام شود، بیمه‌های تکمیلی بخشی از آن را پوشش می‌دهند، که البته مقدار آن متفاوت است.

نکتۀ مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که هزینه عمل بینی اقساطی فقط به تعرفۀ عمل جراحی بستگی ندارد. شما برای آنکه بتوانید بینی خود را عمل کنید، باید برای موارد زیر هزینه بپردازید:

 • هزینۀ ویزیت اولیه
 • هزینه آزمایش خون
 • هزینۀ عکسبرداری از بینی
 • دستمزد جراح
 • هزینۀ بیمارستان
 • هزینۀ دارو، ویزیت‌های پس از عمل، پانسمان و ...

هر سال وزارت بهداشت و درمان تعرفه‌های کلیۀ خدمات درمانی و پزشکی را در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت منتشر می‌کند. با وجود این جراحان مختلف دستمزدهای مختلفی را به شما اعلام می‌کنند؛ با وجود اینکه یکی از معیارهای مهم این دستمزد، تخصص و تجربۀ جراح است، نباید تصور کنید که لزوما قیمت بالاتر به معنی نتیجۀ بهتر در عمل جراحی است.

البته برای عمل بینی قسطی قائدتا نیازی به پرداخت تمام مبلغ نیست و شما صرفا قسط اول وام را پرداخت کرده و خدمت مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

عمل بینی قسطی

عمل بینی اقساطی در تهران

قطعا رویای شما هم داشتن یک بینی زیبا است تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اما هزینه جراحی زیبایی بینی بسیار زیاد است و شاید هرکسی نتواند این مبلغ را پرداخت کند. حالا که از هزینه‌ها اطلاع دارید و به سوالات بالا هم پاسخ داده‌اید، احتمالا می‌توانید برآوردی از هزینه عمل زیبایی بینی خودتان داشته باشید. ممکن است رقم نهایی برای شما همچنان بالا باشد. پس آیا باید عمل زیبایی بینی را فراموش کنید؟ پاسخ ما به شما «خیر» است.

شما هنوز هم می‌توانید این جراحی را انجام دهید. عمل بینی اقساطی در تهران یکی از پرتکرارترین سوالات بوده است که تلاش کردیم پاسخ خوبی برای آن به شما بدهیم

ما راه حل منحصر به‌ فردی برایتان داریم. پیشنهاد ما عمل زیبایی بینی قسطی است. پلتفرم سلامت «حال» به تازگی تصمیم گرفته که در زمینه زیبایی، خدمات اقساطی سلامت ارائه کند. شما با استفاده از این سرویس می‌توانید هزینه عمل بینی اقساطی را محاسبه کرده و طبق برنامه‌ریزی خودتان زمان انجام عمل بینی را مشخص کنید. بنابراین می‌توانید از روش عمل بینی اقساطی در تهران استفاده کنید و با پرداخت قسط های کوچکتر و در طول زمان، علاوه بر اینکه خدمت مورد نیاز را دریافت کنید، فشار مالی کمتری را نیز متحمل شوید.

به لطف این سرویس اقساطی می توانید هزینه جراحی زیبایی بینی را به صورت اقساطی پرداخت کنید که در این این روش، فقط باید قسط اول را پرداخت کنید و مابقی اقساط را به صورت ماهانه واریز نمایید

ضمن اینکه همه بیماران یک مشاوره رایگان دریافت می‌کنند که در آن می‌توانند خواسته های خود را بیان کرده و در مورد روش جراحی یا هزینه عمل بینی اقساطی با جراحان متخصص صحبت کنند.

مزایای عمل بینی اقساطی در تهران

عمل بینی اگر مربوط به زیبایی فرد باشد که قطعا می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس او شده و آرامش خاطری را برای او به ارمغان بیاورد اما حتی اگر برای زیبایی نباشد و صرفا عمل بینی باشد، باعث حفظ سلامتی، راحت نفس کشیدن و از بین بردن کجی بینی به علت پولیپ شود. البته در هر دو حالت عمل بینی اقساطی قابل استفاده است.

اگر فردی بخواهد در یک بازه مشخص بینی خود را عمل کند، عمل بینی قسطی می‌تواند یک راه‌گشای بسیار خوب باشد. ضمن اینکه پس از بستن قرارداد برای پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی، دیگر قیمت‌ها افزایش پیدا نخواهد کرد و شما صرفا همان مبلغی که برای عمل جراحی بینی پرداخت شده است را به صورت اقساطی برمی‌گردانید.

برای عمل بینی اقساطی دیگر نیاز نیست به بانک بروید و یا ضامن و چک داشته باشید. با روش عمل بینی قسطی در «حال» به راحتی و تنها با سفته، هزینه عمل بینی شما پرداخت خواهد شد.

هزینه عمل بینی در تهران 1401

با توجه به تعدد پزشکان متخصص و روند صعودی قیمت ها، محدوده هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ نیز نسبت به سال قبل تغییر داشته و برای جراحان مختلف متفاوت است. عوامل زیادی بر محاسبه هزینه عمل بینی 1401 تاثیر دارند. اما برای اطلاع شما باید بگوییم که هزینه عمل بینی در حال حاضر از 20 میلیون تومان به بالا است و تا 50-60 میلیون نیز می‌رسد. در هرصورت علاوه بر موارد گفته شده، برخی از مواردی که می‌تواند بر تعیین قیمت عمل بینی تاثیر گذار باشید موارد زیر است:

هزینه عمل بینی 1401
 • عمل بینی گوشتی قسطی
 • عمل بینی استخوانی قسطی
 • عمل بینی فانتزی قسطی
 • عمل انحراف بینی قسطی
 • عمل بینی ترمیمی قسطی
 • هزینه عمل بینی سه بعدی قسطی

اینها مواردی هستند که می‌توانند قیمت را کاهش یا افزایش دهند. به عنوان مثال عمل بینی سه بعدی نسبت به جراحی بینی معمولی هزینه بیشتری دارد زیرا به صورت جداگانه مبلغی برای طراحی سه بعدی و تصویرسازی چهره از بیمار دریافت می‌شود. یا هزینه عمل بینی گوشتی ممکن است زمان بیشتری از دکتر جراح بگیرد و یا هزینه عمل بینی فانتزی ممکن است به خاطر پیچیدگی اجرای آن و همچنین مدت زمان جراحی، بیشتر از سایر عمل های زیبایی بینی باشد.

بنابراین برای اینکه اطلاع دقیقی از هزینه عمل بینی 1401 داشته باشید، بهتر است به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات کامل‌تری را بدست بیاورید. ضمن اینکه می‌توانید از پزشکان «حال» نیز کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. ضمن اینکه نگران هزینه عمل بینی 1401 هم نباشید، زیرا عمل بینی اقساطی یکی از سرویس های «حال» است که می‌ـوانید برای عمل بینی و حتی عمل زیبایی بینی از آن استفاده کنید.

مراحل انجام عمل بینی اقساطی در تهران

بعد از ثبت درخواست و دریافت اعتبار برای عمل بینی اقساطی، در سایت یا اپلیکیشن «حال» می‌توانید یکی از مراکز معرفی شده را بررسی کرده و انتخاب کنید. البته ابتدا بهتر است با پزشک معرفی شده در بخش اقساطی صحبت و ویزیت شوید تا او مبلغ مورد نیاز را تعیین کند. پس از آن مبلغ درخواستی را ثبت کرده و مدارک را آپلود می‌کنید. در ادامه مراحل ثبت درخواست برای عمل بینی اقساطی ، طی یک روز، عملیات از طرف حال انجام شده و اعتبار به شما تعلق خواهد گرفت. سپس می‌توانید خدمت خود را با استفاده از اعتبار اختصاص داده شده، دریافت نمایید

نکاتی مهم قبل از عمل بینی اقساطی در تهران

 • پریود و عمل بینی اقساطی

این دو با هم تداخلی ندارند  اما با توجه به اینکه ممکن است در برخی افراد درد و خونریزی شدیدی وجود داشته باشد، بهتر است تاریخ انجام عمل را به زمانی موکول کنید که با دوره قاعدگی شما همزمان نشود.

 • عمل بینی قسطی و سرماخوردگی

تا آنجا که می‌توانید، تلاش کنید قبل و بعد از عمل بینی سرما نخورید زیرا حلق و بینی درگیر شده و کار را سخت می‌شود. زیرا جراح احتمالاً به شما خواهد گفت که نباید از طریق بینی خود تنفس کنید یا آن را بمالید. این کار می‌تواند فرایند بهبودی زخم‌ها را مختل کند. اگر آبریزش بینی دارید، به آرامی آن را با یک دستمال تمیز کنید. اگر عطسه دارید و نمی‌توانید جلوی عطسه خود را بگیرید، دهان خود را کاملا باز کنید تا فشار کمتری به بینی وارد شود.

 • عمل بینی قسطی و بارداری

در زمان بارداری به علت عملیات بیهوشی و دارویی که تزریق می‌شود، عمل باز بینی انجام نمی‌شود.

 • عمل بینی اقساطی و ورزش

بعد از عمل بینی باید توجه داشته باشید که تا مدتی که پزشک تعیین می‌کند، فعالیت‌های سنگین و یا ورزش نکنید. این مدت ممکن است بیش از 5 هفته زمان ببرد زیرا ترمیم استخوان بینی بین 6 تا 8 هفته زمان نیاز دارد.

 • عوارض حرف زدن بعد از عمل بینی

درباره مشکلات حرف زدن بعد از عمل بینی هنوز اتفاق نظری در بین پزشکان وجود ندارد. مثلا برخی می‌گویند که تا 5 روز بعد از عمل صحبت نکنید و یا برخی پزشکان توصیه می‌کنند تا 14 روز بعد از عمل زیاد صحبت نکنید زیرا فک‌ها در زمان صحبت کردن، جابه‌جا شده و به بینی فشار می‌آید. از عوارض حرف زدن بعد از عمل بینی می‌توان به خشک شدن دهان، کبودی بیشتر و التهاب بیشنر اشاره کرد. 

 • عمل بینی اقساطی بعد از ارتودنسی

اگر در شرایطی هستید که همزمان نیاز به عمل بینی و ارتودنسی دارید، اولویت با ارتودنسی است. زیرا باید ابتدا فک در ناحیه صحیح قرار گیرد و بعد از آن، بینی باید بر روی این ساختار درست شده قرار بگیرد. به طور کلی بعد از یک سال از عمل بینی، می‌توانید نسبت به انجام ارتودنسی اقدام کنید اما به خاطر داشته باشید این مطلب را حتما به پزشک جراح اطلاع دهید.

 • رابطه عمل بینی و پرکاری یا کم کاری تیروئید

به طور کلی تیروئید و جراحی بینی یا به نوعی داروهای بیهوشی قبل از عمل، باهم دارای تداخلاتی هستند. این داروهای بیهوشی ممکن است باعث ایست قلبی یا کاهش فشار خون شوند و اگر پرکاری یا کم کاری تیروئید دارید باید ابتدا هورمون تیروئید را به حد مناسبی برسانید و درواقع آن را کنترل کنید.

 • آلرژی بعد از جراحی بینی اقساطی

این تفکر که ممکن است بعد از عمل بینی دچار آلرژی شوید، اشتباه است. زیرا آلرژی به گلبول‌های سفید مربوط است و درواقع یک واکنش افزایش حساسیتی به حساب می‌آید. اما اگر خود عملیات جراحی به خوبی انجام نشود، ممکن است فرد دچار التهاب بینی شود که با علائمی مانند گرفتگی بینی، آبریزش بینی، یا مشکلات تنفسی همراه خواهد بود.

 • مصرف داروهای آنتی بیوتیک بعد از عمل زیبایی بینی

یکی از موارد بسیار مهم بعد از عمل زیبایی بینی، مصرف داروهای آنتی‌ بیوتیک است زیرا از عفونت جلوگیری می‌کند که این آنتی بیوتیک ها براساس وضعیت بیمار توسط پزشک تعیین می‌شود.