جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google playمعرفی دوره


معرفی اساتید


سرفصل‌ها


فرآیند دوره


ویژگی های دوره


معرفی دوره

سرفصل‌ها
فرآیند دوره
ویژگی های دوره

آپتیموم برگزار می کند:

اولین دوره کمپ تابستانی آسان پرداخت

• شروع دوره از تابستان1402

• برگزاری دوره به صورت حضوری

• امکان استخدام بعد از گذراندن دوره


ثبت نام رایگان

آپتیموم برگزار می کند:

اولین دوره کمپ تابستانی آسان پرداخت

معرفی دوره

درباره کمپ تابستانی آپتیموم

یکی از مشکلات اصلی دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان همیشه یافتن شغل یا مسیر شغلی مناسبه با توجه به رشته تحصیلی و یا علایق آنهاست.
ما در آسان‌پرداخت سعی کردیم تا با برگزاری یک دوره ترکیبی منحصر به فرد به این گروه کمک کنیم که بتونن بهترین تصمیم رو برای ادامه مسیر شغلی و حرفه‌ای خودشون انتخاب کنند. آپتیموم فرصت خوبیه برای یادگیری همراه با کسب تجربه در مورد موضوعاتی که یا ازشون نمی‌دونیم یا کمتر می‌دونیم و آماده شدن برای ورود به بازار کار و شروع مسیر فعالیت حرفه‌ای.

تابستون 1402 قراره اولین دوره کمپ تابستونی آسان‌پرداخت در حوزه‌های مختلف مانند مهارت‌های نرم، تفکر طراحی، ارزیابی مالی طرح‌ها، مدیریت پروژه، کسب و کار ناب و خیلی موارد پرکاربرد دیگه برگزار بشه.
ما برای اولین دوره قراره میزبان دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان رشته‌های صنایع، حسابداری، الکترونیک، کامپیوتر، فناوری اطلاعات و مدیریت باشیم.

دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلانی که در این دوره دو هفته‌ای پذیرفته میشن، تکنولوژی‌ها، روش‌ها و ابزار مورد استفاده در آپ و مجموعه شرکت‌های آسان‌پرداخت رو یاد میگیرن، با نفرات کلیدی مجموعه آشنا میشن، در جلسات مهارت‌آموزی (رشد فردی) و کارگاه‌های آموزشی (مسیر شغلی) شرکت میکنن، در مورد ساختار تیم‌ها، نقش و نحوه فعالیت اجزای مجموعه اطلاعات کسب میکنن، تیم تشکیل میدن و پروژه‌های اجرایی رو در قالب اون تیم‌ها انجام میدن و این فرصت رو هم پیدا میکنن که پروژه اصلی‌شون رو در قالب یک Pitch Deck شسته رفته با کمک مربی‌ها و منتورهاشون آماده کنند و برای هیئت‌داوران آسان‌پرداخت ارائه بدن.

معرفی اساتید

مدرسین دوره‌

محمدعلی طائبی
								مدرس رابط کاربری

محمدعلی طائبی

مدرس رابط کاربری

مسعود آموزگار
								مدرس رابط کاربری

مسعود آموزگار

مدرس رابط کاربری

محمدرضا فرحزادی
								مدرس رابط کاربری

محمدرضا فرحزادی

مدرس رابط کاربری

احمد رضایی
								مدرس رابط کاربری

احمد رضایی

مدرس رابط کاربری

مسیر یادگیری

در دوره با چه موضوعاتی آشنا می‌شویم؟

مهارت‌های نرم یا Soft Skillsتفکر خلاقمدیریت زمان

مذاکرهمدیریت تعارض

تفکر خلاق


مدیریت زمان


مذاکره


مدیریت تعارض

مهارت‌های تخصصیتفکر طراحی


استراتژی


کسب و کار ناب


مدیریت مالی شرکتی


مدل تجاری – برنامه تجاری


بازاریابی


مدیریت پروژه

تفکر طراحیاستراتژی

کسب و کار نابمدیریت مالی شرکتی

مدل تجاری-برنامه تجاریبازاریابی

مدیریت پروژه

ارسال رزومه

چیزهایی که در مورد ارسال رزومه باید بدونی

برای شرکت توی کمپ تابستونی آسان پرداخت اول یک رزومه ویدیویی برای خودتون درست کنید و توی اون خودتون رو معرفی کنید، بگید کی هستید، چی میخونید، تا الان چه کارهایی کردین، به چه موضوعاتی علاقه دارین و دوست دارین تو چه حوزه‌ای فعالیت شغلیتون رو شروع کنید یا ادامه بدین. در نهایت بگین چرا فکر می‌کنید برای حوزه‌ای که انتخاب کردین مناسب هستین و چرا باید برای کمپ تابستونی آسان پرداخت انتخاب بشین. یادتون باشه که زمان رزومه ویدیویی‌تون باید بین 2 تا 3 دقیقه باشه و حجم فایل ویدیویی هم کمتر از 100 مگ باشه. 

ارسال رزومه ویدیویی ضروریه اما شما می‌تونید اول اطلاعاتتون رو از طریق فرم ثبت نام ارسال کنید بعد تا قبل از پایان مهلت ارسال رزومه، از طریق همون فرم رزومه ویدیویتون رو هم آپلود کنید. 

 

واحدهای آسان پرداخت که به دنبال جذب همکار از کمپ تابستانی آپتیموم هستند

عملیات

عملیات

بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش

سخت افزار و امنیت

سخت افزار و امنیت

نرم افزار

نرم افزار

برنامه ریزی استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک

مالی

مالی

عملیات

عملیات

مسیر یادگیری

فرایند کمپ تابستانی آسان پرداخت

1

ثبت نام و ارسال رزومه ویدیویی

آخرین مهلت 19 خرداد

2

شرکت در تست‌های هوش و شخصیت آپتیموم

آخرین مهلت 26 خرداد

3

شرکت در مصاحبه آنلاین

پایان مرحله مصاحبه 14 تیر

4

2 هفته کمپ تابستانی

پایان کمپ 28 تیر

5

شروع دوره کارآموزی

وِیژگی ها

ویژگی های دوره

آشنایی و شناخت واحدهای سازمانی برای یک مسیر شغلی

آموزش مهارت‌های نرم

یادگیری مفاهیم استراتژی سازمانی

شبکه سازی و تیم سازی

تجربه ایده‌پردازی و ارائه یک محصول واقعی 

آشنایی با مهارت‌های نرم مورد نیاز در سازمان


ثبت‌ نام در دوره

سوالات متداول

فرآیند ثبت‌نام در این دوره از کجا شروع میشه و چه روندی داره؟

بعد از ورود به لینک ثبت‌نام (یا اسکن کد QR) به صفحه لندینگ آپتیموم وارد میشید. در صورت تمایل، فرم رو به‌همراه یک رزومه ویدئویی حداکثر دو دقیقه‌ای از خودتون برای ما ارسال می‌کنید. اگر تجربه فعالیت شغلی یا کارآموزی و رزومه مکتوب هم داشته باشید، همین‌جا میتونید پیوست و ارسال‌شون کنید.

بعد از اتمام مهلت ارسال فرم‌، اطلاعات دریافت شده از داوطلبین بررسی میشه و افرادی که بیشترین انطباق رو با مشخصات مورد نظر آسان‌پرداخت داشته باشند، به انجام تعدادی تست و جلسه آنلاین مصاحبه آپتیموم دعوت میشند. سپس شرکت‌کنندگان دوره دو هفته‌ای آپتیموم انتخاب و برای حضور در دوره دعوت میشند.

اگر در فرآیند ثبت‌نام به مشکلی برخورد کردم یا سؤالی داشتم، چه‌ طور میتونم راهنمایی‌های لازم رو دریافت کنم؟

تلاش ما در تیم طراحی و اجرای آپتیموم بر این بوده که تمام فرآیندها ساده و شفاف باشه و توضیحات کافی در اختیار مخاطبین ما قرار بگیره. اما اگر به هر دلیلی به توضیحات بیشتری نیاز باشه، همکاران ما از طریق چت بات پایین صفحه از ساعت 9 تا 17 روزهای شنبه تا 4شنبه پاسخگوی سؤالات خواهند بود. 

من ساکن تهران نیستم. آیا امکان شرکت در دوره رو دارم؟

از اونجا که برنامه‌های دوره فعلی آپتیموم طوری طراحی شده که نیاز به حضور تمام‌وقت در محل شرکت (محدوده پارک‌وی، خیابان ولیعصر، تهران) داره، متاسفانه امکان حضور افرادی که ساکن تهران نیستند در این دوره وجود نداره.

یک روز آپتیموم چه طور میگذره؟

روز کمپ فرصت جدیدی هست هم برای سازمان و هم شرکت‌کنندگان که طی جلسات آموزشی، کارگاههای مهارت‌آموزی، بازی‌وارسازی و تیم‌سازی به درک و شناخت درستی از همدیگه و فرصت‌های همکاری بالقوه برسند. این دوره طی 2 هفته متوالی در محل شرکت آسان‌پرداخت پرشین و به صورت حضوری برگزار میشه.

هزینه ثبت‌نام و شرکت در آپتیموم چقدره؟

شرکت در کمپ تابستانی آپتیموم رایگان خواهد بود.

از شرکت‌کنندگان انتظار میره روی محتوا و سرفصل‌های مطرح شده عمیق و متمرکز باشند و به عنوان رسالت اجتماعی‌شون، درس‌آموخته‌های شرکت در آپتیموم رو با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند و اگر نظر و پیشنهادی در خصوص کیفیت برگزاری و محتوای جلسات داشتند، از طریق کانال‌های ارتباطی پیش‌بینی شده با سازمان مطرح کنند.

شرکت‌کنندگان لازمه چه وسایل و ابزاری رو طی دوره کمپ تابستونی همراهشون داشته باشند؟

شرکت‌کنندگان آپتیموم می‌تونند لوازم دیجیتال شخصی‌شون (لپ‌تاپ، تبلت و …) رو همراهشون داشته باشند. نوشت‌افزار و وسایل اداری توسط سازمان تأمین میشه.

بچه‌های آپتیموم طی این دوره، پذیرایی‌های میان‌وعده و ناهار هر روز رو هم مهمون آسان‌پرداخت هستند.

بعد از پایان آپتیموم در صورتی‌که کاندید ورود به دوره کارآموزی نشده باشم، آیا گواهینامه‌ یا مدرکی ارائه میشه؟

به شرکت‌کنندگان دوره آپتیموم در پایان دوره، گواهینامه دیجیتالی شرکت در دوره اعطا میشه که میتونند در صفحات اجتماعی مثل لینکدین منتشر کنند.

حتما باید رزومه ویدیویی ارسال کنم؟

اولویت بررسی رزومه‌ها با افرادی هست که رزومه ویدیویی ارسال کرده باشند. در واقع ارسال نکردن رزومه ویدیویی شانستون رو برای انتخاب شدن خیلی کم می کنه.

اگر در زمان ثبت نام رزومه ویدیویی نداشته باشم چه کار کنم؟

شما می تونید ثبت نام خودتون را بدون ارسال رزومه ویدیویی انجام بدین. بعد از اینکه دکمه ارسال رو بزنید، یک لینک برای ویرایش فرم بهتون نمایش داده میشه. این لینک رو ذخیره کنید تا بعد از اینکه رزومه ویدیویی خودتون رو آماده کردید، بتونید فایل ویدیویی رو آپلود کنید.

توی کمپ 2 هفته ای چه خبره؟

کارایی که توی این کمپ قراره انجام بدیم رو می‌تونیم توی 4 فاز دسته‌بندی کنیم:

فاز اول: جلسات و کارگاه‌های آموزشی که محتواشون از قبل و به طور اختصاصی برای این دوره طراحی شده، توسط منتورها و متخصصین حوزه‌های مختلف ارائه میشه. این مرحله فرصت خوبی میشه برای آموختن مهارت‌ها و شناختن موضوعات و افراد تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف کسب و کاری و البته شبکه‌سازی.  

فاز دوم: در این مرحله، درست مشابه فضای کار واقعی واحدها و تیم‌های آسان‌پرداخت، تیم‌های جدید تشکیل می‌شه. برای هر تیم پروژه‌هایی از جنس پروژه‌هایی که در حال حاضر در حال انجام هست، تعریف میشه و افراد تیم با همکاری هم و با راهنمایی تیم‌لیدرها و سرپرست‌هاشون، اون پروژه‌ها رو انجام میدن و تکمیل میکنن.

فاز سوم: اینجا همون مرحله‌ای هست که هر تیم، نتیجه تلاش‌ها و پروژه‌هایی رو که انجام داده در قالب گزارشی (Pitch Deck) در روز دمو (DemoDay) ارائه میکنه. اینجا همکاری تیمی و اجرای یک زمان‌بندی درست و دقیق در ارائه موضوع، علاوه بر محتوای ارائه، اهمیت فوق‌العاده‌ای پیدا میکنه.       

فار چهارم: با توجه به عملکرد شرکت‌کننده‌ها در طول دوره و بنا به نظر و ارزیابی منتورها، به نفراتی که مهارت‌های مورد نیاز برای کار در مجموعه رو کسب کردن، علاقه‌شون به یادگیری و همکاری در حوزه کاری مشخص شده که کم نه، بلکه بیشتر هم شده باشه، پیشنهاد کارآموزی در شرکت آسان پرداخت داده میشه. 

Ap 2 (2)

آسان پرداخت

aptimum@asanpardakht.ir

تهران، خ ولیعصر، نرسیده به پل پارک وی، کوچه مهناز، پلاک 8، طبقه 1

آسان پرداخت