جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

برای ویزیت فوری از بین1848 پزشک آنلاین جستجو کنید

برای یافتن پزشک مناسب، تخصص و نحوه مشاوره را مشخص نمایید.

15 جلسه مشاوره آنلاین در حال برگزاری می‌باشد.

دسته بندی ها

عمومی

درد , حساسیت ,چکاپ , بیماری های عمومی , بیماری های فصلی , بیماری های عمومی

مشاهده پزشکان

زنان و زایمان

زنان , زایمان , مامایی , نازایی , ناباروری , کولپوسکوپی , عفونت زنان , لاپاروسکوپی زنان

مشاهده پزشکان

داخلی

فشار خون, کم خونی,گوارشی,درمان چاقی ,درمان لاغری ,تنفسی , عفونی

مشاهده پزشکان

پوست , مو , زیبایی

کاشت مو ,درماتولوژی, سلامتی پوست , لیزر

مشاهده پزشکان

اطفال

نوجوانان , کودکان, نوزادان , رشد و تغذیه

مشاهده پزشکان

با کدام پزشک آنلاین صحبت کنم؟

اگر نمی‌دانید با توجه به علائم خود با کدام پزشک آنلاین گفتگو کنید، از کارشناسان حال کمک بگیرید.

دریافت راهنمایی از کارشناسان

چرا گفتگو با پزشک آنلاین در «حال»؟

امکان استفاده از بیمه‌های درمانی

در صورت گفتگو با پزشک آنلاین در حال، می‌توانید از بیمه های درمانی استفاده کنید.

ضمانت بازگشت وجه

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از مشاوره پزشکی آنلاین

گفتگو با پزشکان برتر

امکان مشاوره با برترین پزشکان با پشتیبانی 24 ساعته

به تالار گفتگو بپیوندید

سوالات خود را از پزشکان و کاربران بپرسید.

56 کاربر در حال گفتگو هستند
3225سوال توسط پزشکان پاسخ داده شده است
ورود به صفحه سوالات

بررسی علائم بیماری با "پزشک هوشمند"

"پزشک هوشمند" یکی از جدیدترین سرویس های مجموعه «حال» است که با استفاده از هوش مصنوعی و با توجه به علائم، بیماری‌ها را تشخیص داده و به آن‌ها کمک می‌کند بهترین راه را برای طی کردن مراحل درمان انتخاب کنند.

بررسی علائم با پزشک هوشمند
نظرات کاربران

زاهد دهواری

2 هفته پیش

عالی
پاسخ دهید
0

وحیدامینی

2 ماه پیش

عالی
پاسخ دهید
0

2 ماه پیش

قابل تحمل
پاسخ دهید
0
پزشکان محبوب کاربران » حــال « :

سوالات متداول

پزشک آنلاین چیست؟

پزشک آنلاین یا دکتر آنلاین، به معنای مشاوره مجازی بیمار با دکتر مربوطه است. مشاوره آنلاین با پزشک، به لطف دنیای دیجیتال، با استفاده از نرم‌افزارهای تماس ویدیویی، صوتی و یا حتی متنی امکان‌پذیر می‌شود. به دلیلِ راحتی، صرفه‌جویی در وقت پزشک و بیمار، در دسترس‌ بودن و داشتن آزادی برای انتخاب از میان متخصصان، این روش از مشاوره با پزشک، مورد علاقه خیلی از افراد است.

دکترهای آنلاین می‌توانند انواع مختلف مشکل و بیماری را درمان کنند؛ از یک عفونت ادراری ساده گرفته تا درمان اختلالات روان‌شناسی توسط روان‌پزشک و حتی مشاوره پزشکی آنلاین کرونا. این پزشکان هیچ تفاوتی با دکتری که در کلینیک پزشکی می‌بینید ندارند. آموزش و اعتبار هر دو یکی است. تفاوت آن‌ها تنها در این است که یکی را در قاب گوشی، تبلت یا کامپیوتر ملاقات می‌کنید و دیگری را در یک اتاق. البته که بدون‌شک بخش زیادی از بیماری‌ها هم هستند که نمی‌توان فقط با تکیه بر مشاوره آنلاین با پزشک درمان‌شان کرد و پزشک باید حتما بیمار را حضوری معاینه کند.

ما در پلتفرم خدمات سلامتی حال با معرفی بهترین پزشکان و متخصصان پزشکی به شما، در حفظ سلامت جسمی‌ کنارتان هستیم. می‌توانید از طریق اپلیکیشن مشاوره پزشکی حال از میان پزشکان آنلاین ما، متخصص مورد نظر را انتخاب کرده و روند درمان را آغاز کنید. فرقی ندارد کجا باشید و چه‌ زمانی از روز باشد. پزشک مشاور انلاین همیشه در دسترس‌تان خواهند بود.

همچنین شما می توانید از طریق سایت حال یا اپلیکیشن از مشاوره روانشناسی آنلاین حال نیز بهره مند و از بهترین مشاوران در حوزه خانواده، فردی، روابط عاطفی، موارد جنسی و … استفاده کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی چیست؟

مشاوره آنلاین پزشکی، به معنای مشاوره مجازی بیمار با دکتر مربوطه است. مشاوره آنلاین با پزشک، به لطف دنیای دیجیتال، با استفاده از نرم‌افزارهای تماس ویدیویی، صوتی و یا حتی متنی امکان‌پذیر می‌شود. به دلیلِ راحتی، صرفه‌جویی در وقت پزشک و بیمار، در دسترس‌ بودن و داشتن آزادی برای انتخاب از میان متخصصان، این روش از مشاوره با پزشک، مورد علاقه خیلی از افراد است.

پزشکان آنلاین می‌توانند انواع مختلف مشکل و بیماری را درمان کنند؛ از یک عفونت ادراری ساده گرفته تا درمان اختلالات روان‌شناسی توسط روان‌پزشک و حتی مشاوره آنلاین پزشکی کرونا. این پزشکان هیچ تفاوتی با دکتری که در کلینیک پزشکی می‌بینید ندارند. آموزش و اعتبار هر دو یکی است. تفاوت آن‌ها تنها در این است که یکی را در قاب گوشی، تبلت یا کامپیوتر ملاقات می‌کنید و دیگری را در یک اتاق.

بدون‌شک بخش زیادی از بیماری‌ها هم هستند که نمی‌توان فقط با تکیه بر مشاوره آنلاین با پزشک درمان‌شان کرد و پزشک باید حتما بیمار را حضوری معاینه کند. در این دسته از بیمار‌ی‌ها یک پلتفرمِ پزشکی آنلاین می‌تواند نقش مشاوره درمانی و پیگیری بهتر را ایفا کند.

ما در پلتفرم خدمات سلامتی حال با معرفی بهترین پزشکان و متخصصان پزشکی به شما، در حفظ سلامت جسمی‌ کنارتان هستیم. می‌توانید از طریق اپلیکیشن مشاوره پزشکی حال از میان پزشکان آنلاین ما، متخصص مورد نظر را انتخاب کرده و روند درمان را آغاز کنید. فرقی ندارد کجا باشید و چه‌ زمانی از روز باشد. پزشک مشاور انلاین همیشه در دسترس‌تان خواهند بود.

همچنین شما می توانید از طریق سایت حال یا اپلیکیشن از مشاوره روانشناسی آنلاین حال نیز بهره مند و از بهترین مشاوران در حوزه خانواده، فردی، روانبط عاطفی، موارد جنسی و … استفاده کنید.

چه زمانی مشاوره با پزشک به صورت آنلاین می تواند جایگزین نوبت حضوری شود؟

به محض تجربه هر نوع علائم سلامتی غیرعادی، می‌توانید یک گفتگوی آنلاین با پزشکان را آغاز کنید. در صورتِ ابتلا به درد معده، مشکلات سینوسی، گرفتگی رگ سیاتیک و هر درد و ناراحتی دیگر، مشاوره آنلاین با پزشک می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد. این گزینه، بسیار راحت‌تر و اغلب ارزان‌تر از مراجعه حضوری به یک پزشک است.

چطور بهترین پزشک آنلاین را انتخاب کنم؟

یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن یک پزشک آنلاین این است که نظرات بیماران دیگر درباره او را بخوانید و بررسی کنید. همچنین می‌توانید سابقه پزشک موردنظرتان را مورد توجه قرار دهید.

در کنار ویژگی‌های بالا برای انتخاب آنلاین یک دکتر خوب، این نکته نیز نباید فراموش شود که انتخاب متخصص در رضایت شما از او نقش مهمی دارد. به این معنا که شاید متخصص منتخب‌تان مناسب مشکل یا بیماری شما نباشد.

همچنین باید به شیوه توضیح مشکل پیش‌آمده در سلامتی‌تان هم دقت کنید. پزشک خوب باید درباره سابقه سلامتی شما، پرونده پزشکی، جزییات بیماری و وضعیت عمومی‌‌تان بداند. بنابراین همه سوالاتی که به صورت حضوری از دکتر کلینیک یا مطب پزشکی می‌پرسید، از پزشک آنلاین هم بپرسید و به پرسش‌ها و خواسته‌های او هم به خوبی پاسخ دهید.

روند گفتگو با پزشک آنلاین در «حال» چگونه است؟

این روند خیلی ساده پیش می‌رود.

شما به عنوان کاربر یک پلتفرم سلامتی، مثل حال، کافی است بنابر مشکل یا بیماری موردنظرتان، از میان لیست پزشکان متخصص یکی را انتخاب کنید.

پس از این، کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و اطلاعات شخصی اولیه خود را برای اعتبارسنجی در این پلتفرم وارد کنید.

بعد از این مرحله می‌توانید به صورت چت انلاین با پزشک، تماس ویدئویی و یا به شکل صوتی و پزشک آنلاین تلفنی با متخصص خود در ارتباط قرار بگیرید.

در گامِ بعدی، در طول زمانی‌که پلتفرم آنلاین برای این مشاوره با پزشک آنلاین در نظر گرفته است، صحبت کنید. این صحبت می‌تواند درباره عفونت کلیه، اختلال نعوظ، دندان درد، دل‌درد کودکان، تنگی نفس، حالت تهوع و هر چیز دیگری باشد. فراموش نکنید که جلسه مشاوره کاملا محرمانه است و می‌توانید بدون نگرانی مشکلات‌تان را مطرح کنید.

پزشک انلاین انتخابی شما می‌تواند برای شما آزمایش تجویز کند و از شما بخواهد در جلسه بعدی نتایج آن‌ها را با او در میان بگذارید.

شما می‌توانید به هنگامِ استفاده از خدمات پزشکی آنلاین، از بیمه درمانی‌ هم استفاده کنید.

درباره چه مشکلاتی می‌توانیم با پزشک آنلاین صحبت کنیم؟

فرقی ندارد که مشکل شما چیست. مشاوره پزشکی آنلاین در همه زمینه‌ها به صورت آنلاین در کنارتان هستند. نکته مهم این است که پلتفرمی را انتخاب کنید که گفت‌وگو با متخصصان پزشکی زیادی را در اختیارتان گذاشته باشد. سرویس خدمات سلامتی حال در همه زمینه‌ها به شما مشاوره پزشکی آنلاین خواهد داد. در زیر می‌توانید لیستی از انواع حوزه‌های تخصصی پزشکان متخصص حال  را ببنید:

مزایای گفتگو با پزشک آنلاین چیست؟

صرفه‌جویی در زمان

بارها برای خیلی از ما پیش آمده که نیمی از یک‌روز زمان را صرفِ رفتن به مطب یک متخصص درمان کرده باشیم. حال آن‌که، بدون این‌که در ترافیک و شلوغی خیابان‌ها بمانید و مسافت زیادی را پشت سر بگذارید می‌توانید در خانه خودتان بنشینید و با یک اتصال ساده به اینترنت پزشک مورد نظرتان را ملاقات کنید.

صرفه‌جویی در هزینه

حضور پیدا کردن در مطب یک پزشک نیازمند طی‌کردن مسیری است که بدون شک هزینه‌ای برای شما می‌تراشد. خیلی از ما ممکن است مجبور باشیم از شرق شهر به غرب آن برویم. خیلی دیگر از ما احتمالا مجبور خواهیم بود برای دیدن دکتر متخصص و حرفه‌ای از یک شهر به شهر دیگر سفر کنیم. در چنین شرایطی می‌توان به‌طرزی هوشمندانه از امکانات فناورانه استفاده کرد و بدون این هزینه درمان شد.

همچنین، ویزیت آنلاین پزشکی در مقابل ملاقات حضوری با یک پزشک، اغلب هزینه‌ بسیار کمتری روی دست بیمار خواهد گذاشت.

در دسترس بودن 24 ساعته به دلیل آنلاین بودن

برای خیلی از ما پیش آمده که دچار درد یا مشکلی ناگهانی شویم، اما به دلیل قرارگیری در موقعیتِ زمانی نامناسب، مثل تعطیلات، نتوانیم با هیچ پزشکی مشورت کنیم. این در حالی است که مشاوره پزشکی آنلاین می‌تواند 24 ساعته و همیشگی باشد.

مشاوره محرمانه با پزشک

افراد بسیاری در میان ما هستند که به‌خاطر برخی مسائل ذهنی و روانی و یا ابتلا به یک بیماری استرس‌زا، نمی‌توانند مشکلات جسمی‌شان را تمام و کمال و به‌صورت رودررو با دکتر مطرح کنند. پزشک متخصص آنلاین به خصوص در قالب تماس صوتی و چت آنلاین برای این افراد بسیار مفید عمل می‌کند زیرا دکتر آنلاین نیز تعهد دارد که محرمانگی جلسه مشاوره پزشکی با بیمار را رعایت کند.

جلوگیری از به تعویق انداختن روند درمان

امروزه، با لیست کارهای بی‌پایان و برنامه‌های شلوغی که دورمان را احاطه کرده، ملاقات با پزشک و پیگیری بسیاری از دردها و مشکلات می‌تواند کار سختی باشد. این موضوع باعث شده که خیلی از ما روند درمان و پیگیری مشکلات‌مان را پشت گوش بیندازیم.

قابل استفاده در همه دستگاه ها و در هرکجا

تعدادی از ما و یا اطرافیان‌مان دارای ناتوانی‌های جسمانی‌، مثل مشکلات حرکتی هستیم. مشاوره آنلاین با پزشک میان‌بُر و گزینه بسیار مطلوبی برای این گروه است. همچنین همه می‌توانند در هر محیط و هر کجا که هستند (مثلا در طول یک سفر) و به محض ایجاد یک مشکل در سلامتی به صورت مجازی با پزشک معالج گفت‌وگو کنند.

چت متنی و ویدئویی با پزشک آنلاین

تصور بسیاری از ما از یک پزشک آنلاین، گفت‌وگویی در قالب تماس ویدئویی است. این در حالی است شما می‌توانید این مشاوره را در قالب تماس تلفنی و چت آنلاین با دکتر هم انجام دهید.

در این حالت، پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات پزشکی، شما را در قالب تماس تلفنی یا صوتی با پزشک در ارتباط قرار می‌دهد.

مشاوره پزشکی آنلاین و پزشک آنلاین تلفنی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در مشاوره پزشکی آنلاین شما به عنوان کاربر با پزشک متخصص در قالب گفت‌وگوی متنی و یا پیام صوتی در ارتباط قرار می‌گیرید. در مشاوره پزشکی تلفنی، شما از طریق پلتفرم خدمات‌دهی حال، در دو قالبِ تماس تلفنی با خط مخابراتی و تماس صوتی آنلاین، با متخصصی که می‌خواهید صحبت می‌کنید.

برای این‌که درباره نحوه این شکل از مشاوره آنلاین با پزشک بیش‌تر بدانید، می‌توانید مراحل آن‌را در پلتفرم حال را در ادامه بخوانید.

مراحل مشاوره با پزشک آنلاین تلفنی در حال

 • وارد اپلیکیشن حال می‌شوید
 • پس از انجام مراحل اعتبارسنجی و ورود اطلاعات، پزشک مورد نظر را انتخاب می‌کنید
 • با ورود به پروفایل پزشک متوجه می‌شوید که امکان مشاوره تلفنی با او وجود دارد یا خیر. اگر این امکان بود، روی گزینه «مشاوره تلفنی» می‌زنید
 • پس از این، از حال با شما تماس گرفته می‌شود تا جلسه هماهنگ شود
 • در نتیجه پزشک آنلاین پشت خط قرار می‌گیرد تا ‌بتوانید با او گفت‌وگو کنید

مراحل انجام مشاوره پزشکی آنلاین

 • وارد اپلیکیشن حال می‌شوید
 • پس از انجام مراحل اعتبارسنجی و ورود اطلاعات، پزشک مورد نظر را انتخاب می‌کنید
 • با ورود به پروفایل پزشک متوجه می‌شوید که امکان مشاوره پزشکی آنلاین با او وجود دارد یا خیر. اگر این امکان بود، روی گزینه «چت و ویس» می‌زنید
 • سپس با زدن روی دکمه «شروع مشاوره» به صفحه گفت‌و‌گو منتقل می‌شوید
 • پس از این، پزشک، آنلاین شده و می‌توانید با او گفت‌وگو کنید
 • زمان این گفت‌وگو 15 دقیقه است.

گفتگو با پزشک آنلاین رایگان

احتمالا در جست‌وجوهایتان با این مورد روبه‌رو شده باشید که برخی از سایت‌ها به شما وعده پزشک آنلاین رایگان را بدهند. باید بگوییم این وعده عملی نیست و اساسا چنین سایت‌هایی وجود ندارند. بنابراین بهتر است که برای سلامتی‌ خودتان هم که شده به پلتفرم‌های معتبری مراجعه کنید که پزشکان واقعی و متخصص به شما مشاوره پزشکی می‌دهند. اما شما می توانید با کلیک بر روی جعبه بالای برخی مقالات وبلاگ (مجله سلامت)، با 15% تخفیف مشاوره پزشکی آنلاین بگیرید.

راه های ارتباط با پزشک در مشاوره آنلاین پزشکی

شما از طریق چت صوتی، تصویری و متنی می‌توانید با پزشک مورد نظرتان صحبت کنید. ضمن اینکه می‌توانید شماره تلفن خود را ثبت کنید تا برای پزشک آنلاین تلفنی با شما تماس گرفته شود.

حداقل و حداکثر زمان انتظار برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی از پلتفرم حال چقدر است؟

پزشکان آنلاین حال در لحظه پاسخ شما را خواهند داد. اگر در زمان‌های خاصی مانند 12 بامداد تا 6 صبح نیاز به مشاوره آنلاین با پزشک داشته باشید، حداکثر باید 4 ساعت منتظر بمانید.

آیا امکان نوبت دهی حضوری برای مشاوره با پزشک آنلاین وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید از طریق بخش نوبت دهی اینترنتی از بهترین پزشکان حال، برای پزشک موردنظرتان وقت حضوری از بهترین پزشکان رزرو کنید.

«حال» مشاوره پزشکی رایگان هم دارد؟

خیر. مشاوره آنلاین با پزشک رایگان با پزشک آنلاین امکان‌پذیر نیست و هر پزشکی بنابر تخصص خود مبلغی را برای ویزیت تعیین می‌کند.

چطور می‌توان فهمید کدام پزشک مشاور انلاین خوب است؟

کیفیت کار یک پزشک به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به‌طور کلی می‌توانید نظرات درباره او را بخوانید. همچنین سابقه و بیوگرافی پزشک در این زمینه کمک‌کننده است.

آیا مشاوره با پزشک آنلاین در تمام طول هفته امکانپذیر است؟

بله مجموعه حال به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگوی شماست و پزشکان نیز در روزهای تعطیل در خدمت شما هستند.

آیا امکان تغییر نوبت و یا لغو کردن آن برای مشاوره آنلاین پزشکی وجود دارد

بله امکان تغییر نوبت وجود دارد اما برای لغو کردن یک مشاوره پزشکی آنلاین می‌توانید درخواست خود را اعلام کنید تا برای پزشک دیگری برای شما نوبت داده شود.