خانه » خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل حال

آیا میدونستین خیلی از خدمات پزشکی و پرستاری رو توی خونتون می تونین دریافت کنین؟
حال مجموعه ای از این خدمات رو کنار هم جمع کرده فقط کافیه وارد اپلیکیشن و یا سایت حال بشین و از خدمات پزشکی درمنزل، نوع سرویس و خدماتی که میخواهید رو انتخاب کنید.

مزایای استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل حال

clock

آسان وسریع

شما می توانید به راحتی از خدمات ما در بخش پزشکی و مشاوره آپ استفاده نمایید و همچنین از کیف پول خود در آپ جهت پرداخت استفاده نمایید.

hand

ما همیشه هزینه های شما رو کاهش میدیم

یکی از مزایای حال این هست که همیشه تمام تلاشش رو کرده تا هزینه های خدمات پزشکی رو برای شما پایین بیاره

24hours

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با پشتیبانی حال با شماره ۴۳۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید. می توانید قبل از ثبت سفارش جهت مشاوره نیز با ما تماس بگیرید.

wallet

حذف هزینه رفت وآمد

حال تمام خدمات پزشکی رو در اختیار شما قرار میدهد تا شما در طول مدت کرونا از خانه خارج نشوید و بتوانید بدون مراجعه حضوری خدمات مربوط به سلامت خود را دریافت نمایید

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل حال

حال تمامی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را در شهر های تهران , کرج, قم, اصفهان, مشهد و شیراز که شامل اعزام پزشک متخصص و عمومی به منزل , اعزام پرستار جهت سرم تراپی, تزریقات, نوار قلب, نوار مغزی, سونوگرافی و همچنین فیزیوتراپی و کلیه امور مربوط به پرستاری در منزل را ارائه می دهد.

خدمات ضدعفونی در محل

حال این امکان را فراهم کرده تا شما در دوران کرونا بتوانید از خدمات ضدعفونی محل کار یا منزل خود با توجه به متراژ محل کار یا منزلتان استفاده نمایید.

سوالات متداول

چهار ساعت پس از ثبت سفارش در سامانه، اولین تماس یا پیامک جهت هماهنگی برقرار خواهد شد و پس از آن، در کوتاه ترین زمان ممکن، گروه مورد نظر برای ارائه خدمات اعزام می شوند.

این کار به شرطی امکان پذیر است که در بخش ثبت درخواست، هر دو گزینه سرم تراپی و تزریقات (نه تزریقات اضافی) را انتخاب کرده باشید. اگر تنها گزینه سرم تراپی را انتخاب کرده اید، امکان تزریقات وجود ندارد

برای این کار لازم نیست که چند بار گزینه تزریقات را انتخاب کنید. شما می توانید پس از یک بار درخواست تزریقات، به تعداد مورد نظر تزریقات اضافی را انتخاب نموده و هزینه کمتری پرداخت کنید.