haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

چت آنلاین مخصوص پزشک و بیمار

گفتگوی آنلاین با بیماران بدون اپلیکیشن

شما پزشک محترم می‌توانید پس از ثبت نام در مجموعه حال که در زمانی بسیار سریع و حدود 10 ثانیه انجام می‌شود، به پزشکان مجموعه حال بپیوندید و بدون نیاز به نصب نرم افزار با بیماران خود گفتگو کنید. ضمن اینکه می‌توانید از طریق اپ مشاوران به آدرس moshaver.haal.ir اقدام به ویرایش پرفایل و ثبت نام در بخش نوبت دهی نیز نموده و از این طریق بدون نیاز به اپلیکیشن های جانبی، با بیماران خود به صورت متنی، صوتی و تصویری ارتباط برقرار کنید. تنها کافیست در سامانه امتا مرحله احراز هویت را انجام داده و به راحتی از این سرویس استفاده نمایید.

مزایای پنل مشاورین «حال» برای پزشکان

 

امکان اضافه کردن لیست بیمارن

add

عدم دریافت کارمزد از بیماران پزشک

wallet

امکان گفتگوی رایگان با بیمار

chat

نوبت دهی به صورت آنلاین

booking

چت بیمار با پزشک بدون نیاز به نصب نرم افزار

chat (1)

کاربردهای پنل مشاورین حال برای پزشکان

در صورتی که عضو پزشکان حال شوید، سرویسی برای شما فراهم شده تا بتوانید با چند کلیک ساده بیماران خود را در پنل مشاوران اضافه کرده و با آن‌ها به صورت آنلاین گفتگو کنید.

امکان ارسال وویس، عکس و ویدئو

شما به راحتی میتوانید بدون محدودیت حجم، ویدئو، وویس و یا عکس برای بیماران ارسال کنید

امکان نوبت دهی

در این پنل، امکان نوبت دهی برای بیمار و مشاهده درخواست های رزور شده توسط پزشک وجود دارد

 
لیست بیماران

در این پنل، می‌توانید لیست بیمارارن خود را مشاهده کرده و در صورت نیاز به صورت آنلاین مکالمه تصویری با بیمار خود انجام دهید.

 

سامانه امتا چیست؟

سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (اِمتا)، با هدف رفع نیاز کسب‌و‌کارهای الکترونیکی در خصوص شناسایی و احراز مشتریان خود (KYC) و همچنین تسهیل فرآیند تعامل مشتریان با کسب‌و‌کارها در بستری امن طراحی و پیاده سازی شده است. 

امتا یک سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی است که با استفاده از این سامانه، دیگر لازم نیست مشتریان در وب‌سایت‌های کسب‌وکارهای گوناگون ثبت نام کنند و نام کاربری و رمز عبورهای متعدد را به خاطر بسپارند. ضمن اینکه کسب‌وکارهای الکترونیکی نیز با استفاده از این سامانه، می‌توانند مشتریان خود را احراز هویت نموده و با مشکلات و محدودیت‌های مربوط به آن مواجه نخواهند شد. همچنین بکارگیری این سامانه هزینه‌های مدیریت حساب مشتریان آنها را نیز به شدت کاهش خواهد داد.

فرایند احراز هویت در این سامانه کمتر از 10 دقیقه زمان خواهد برد و به نوعی احراز قانونی و رسمی هویت شما در این سامانه انجام خواهد شد.

مراحل ثبت نام در سامانه امتا

 

1

ورود به سایت emta.ecsw.ir و انتخاب بخش ثبت نام

2

وارد کردن اطلاعات مورد نیاز

3

انتخاب رمز ورود و وارد کردن کد دریافتی در موبایل

4

کلیک روی دکمه ثبت نهایی

5

وارد کردن سایر اطلاعات مورد نیاز در پنل کاربری

سوالات متداول