مشاوره خانواده

#مشاوره خانواده آنلاین

#خانواده درمانی

#تحکیم خانواده

#سلامت خانواده

از خانواده که حرف می‌زنیم از مهم‌ترین جامعه انسانی حرف می‌زنیم، در مسائل خانوادگی عوامل موثر انقدر زیاد هستند که شاید مدیریت همه موارد از قدرت‌مان خارج باشد. اگر هم حواس‌مان به خرده خرده مسائل نباشد، ممکن‌است وارد شرایطی شویم که حل آن دیگر به‌سادگی پیشگیری نباشه. سلامت خانواده ضامن خوشبختی و عبور از بحران‌ها است. خانواده درمانی یکی از رویکردهای مهم روانشناسی است که با استفاده از آن مشاورین خانواده حال می‌توانند در مدیریت مسائل روزمره زندگی‌تان کمک حالتان باشند که موجب تحکیم خانواده شما می‌شود، مشاوره آنلاین خانواده، 24 ساعته و بدون دغدغه در راه و ترافیک ماندن

پرسش و پاسخ

مجله اینترنتی حال

نظرات کاربران

4 thoughts on “مشاوره خانواده

 1. admin گفت:

  همسرم اصلا با بچه هام گرم نمیگیرفت و باهامون وقت نمیگذروند ولی بعد از اینکه به یکی از مشاور های حال معرفیش کردم خیلی بهتر شده.

 2. admin گفت:

  همسرم برای من و بچه هام هیچ وقت تولد نمیگرفت، هدیه نمیگرفت و باهامون سفر و مهمونی نمیومد، جدا از ما غذا میخورد و کلا بی محبت شده بود بعد از مشاوره من و ایشون با یکی از مشاورین حال از این رو به اون رو شده. واقعا ممنونم از حال.

 3. admin گفت:

  شوهرم خیلی به بچه هام فحش میداد و تنبیهشون میکرد بعد از مشاوره با یکی مشاوران حال خیلی بیشتر رعایت میکنه و بهتر شده.

 4. admin گفت:

  ازدواج دومم بود و زنم اصلا به بچه های من توجه نشون نمیداد با یکی از مشاورین حال ارتباط گرفتم و به ایشون هم معرفی کردم اپ رو. الان خدا رو شکر اوضاعمون خیلی بهتر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + نوزده =