مشاوره فردی

#مشاوره فردی

اگر احساس می‌کنید که در دوره‌های مختلف زندگی دچار مشکلاتی مشابه می‌شوید، یا رفتارهایی از خودتان بروز می‌دهید که از کنترل‌تان خارج است، به خودتان این فرصت را هدیه کنید که از مشاوری کمک بگیرید و مشکلات شخصی و اجتماعی‌تان را ریشه‌یابی و اصلاح کنید. می‌خواهید اوضاع را تغییر دهید ولی مشکلاتی مثل گران‌بودن هزینه‌های مشاوره، مسافت‌های دور و ... جلوی‌تان را می‌گیرد؟ حال با بالاترین کیفیت در حوزه مشاوره فردی با مناسب‌ترین قیمت در کنار شماست. مواردی که مشاورین فردی می‌توانند به شما کمک کنند عبارتند از:ترس،فوبیا، پانیک، حملات پانیک، پانیک اتک، درمان تپش قلب و اضطراب، اضطراب اجتماعی، ترس از مرگ، غلبه بر ترس، ترس از دست دادن.

پرسش و پاسخ

مجله اینترنتی حال

نظرات کاربران

3 thoughts on “مشاوره فردی

  1. admin گفت:

    قبلا ترس و فوبیاهایی داشتم که زندگیم رو مختل میکرد و واقعا نمیدونستم به کی پناه ببرم. بعد از اشنایی با اپلیکیشن حال و صحبت با مشاور حالم خیلی بهتره.

  2. admin گفت:

    وقتی تو جمع صحبت میکردم خیس عرق میشدم. دست و پام رو گم میکردم و همش خجالت میکشیدم. بعد از گرفتن مشاوره ترفندهایی رو یاد گرفتم که به خوبی تو جمع ظاهر بشم.

  3. admin گفت:

    وسواسی که داشتم واقعا زندگیمو مختل کرده بود. مدام در حـال شستشو بودم. مشاورم با راهنماییهاش خیلی بهم کمک کردن و منو به یک روانپزشک ارجاع داد تا دارو مصرف کنم و همزمان به جلسات مشاوره هم ادامه میدادم تا الان که خدا رو شکر خیلی خیلی بهترم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 3 =