جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

او آر اس-تولیددارو 27 گرم پودر

ORS (TOLIDDAROU) 27G POWDER

خرید دارو
مشخصات
نام عمومی: ORS POWDER, FOR SOLUTION ORAL /
دسته بندی: بدون دسته بندی
شکل دارو:

پودر, ترکیبی

نحوه مصرف:

دهانی

محدودیت برای شیردهی:

استفاده از پودر ترکیبی او آر اس-تولیددارو 27 گرم در دوران شیردهی مجاز است.

محدودیت بارداری: اطلاعاتی در رابطه با موارد مصرف در بارداری وجود ندارد.
مصرف دامپزشکی:

ندارد

بیماری های مرتبط

پودر ترکیبی او آر اس-تولیددارو 27 گرم در درمان بیماری‌های زیر استفاده می‌شود: روماتوئید آرتریت، زانوهای زوجیتیس، آرتروز، کولیت التهابی.
موارد مصرف

اين فراورده براي جبران املاح از دست رفته در اسهال ‎‌ و براي پيشگيري از تشديد دهيدراتاسيون مصرف می ‌شود. | او آر اس-تولیددارو 27 گرم پودر یک داروی چند منظوره است که برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. برخی از کاربردهای این دارو عبارتند از: 1. درمان التهاب مفاصل و آرتریت روماتوئید: این دارو می تواند به عنوان یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) استفاده شود که در کاهش التهاب و درد مفاصل موثر است. 2. درمان دردهای عضلانی و استخوانی: او آر اس-تولیددارو می تواند در کاهش درد و التهاب عضلات و استخوان ها مفید باشد. 3. درمان دردهای نوروپاتیک: برخی از بیماران با بیماری های نوروپاتیک مانند نوروپاتی دیابتیک ممکن است از این دارو برای کاهش درد و علائم آن استفاده کنند. 4. درمان دردهای میگرن: او آر اس-تولیددارو می تواند به عنوان یک داروی تسکین دهنده دردهای میگرن استفاده شود. 5. درمان التهابات مزمن: این دارو ممکن است در کاهش التهابات مزمن مانند التهاب روده و آرتریت مزمن مفید باشد. مهم است که قبل از استفاده از این دارو، با پزشک خود مشورت کنید و دستورات و دوزهای مورد نیاز را به دقت دنبال کنید.

عوارض و هشدار ها

عوارض

مواردی که قبل از مصرف پودر ترکیبی او آر اس-تولیددارو 27 گرم باید به پزشک اطلاع داد: حساسیت به داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی، مشکلات قلبی، مشکلات کلیوی، مشکلات گوارشی.

هشدارها

عوارضی که پودر ترکیبی او آر اس-تولیددارو 27 گرم می‌تواند داشته باشد: تهوع، استفراغ، درد شکم، نفخ، اختلالات خواب، سردرد، خستگی، خونریزی دستگاه گوارش.

تداخل دارویی

پودر ترکیبی او آر اس-تولیددارو 27 گرم با داروهای آنتی کوآگولانت‌ها، سرکوب کننده‌های آنژیوتانسین II، بتابلاکرها، کورتیکواستروئیدها تداخل دارد.

نکات قابل توصیه

1- ضمن تامين املاح و آب در كودكان، مصرف غذا‌هاي ديگر ضروري است. 2- محتوي پاكت ORS بايد در يك ليتر آب جوشيده سرد شده حل و استفاده گردد. 3- براي جلوگيري از استفراغ در نوزادان، داروبايد به آهستگي به آنها خورانده شود. 4- محلول ORS بايد بلافاصله قبل از مصرف تهيه شود.

مشاوره سریع

داروها و مکمل های مرتبط

0.1 درصد قطره چشمی پاتانول
طریقه مصرف : چشم پزشکی
0.5 mg/2 ml آمپول دیگوکسین
طریقه مصرف : وریدی
0.5mg/2 ml آمپول دیگوسین استروپ
طریقه مصرف : وریدی
10 mg/ml 1ویتامین کا
طریقه مصرف : وریدی
10 mg/ml آمپول کوناکیون
طریقه مصرف : وریدی
1000 mg/ 10 ml آمپول متوترکسات
طریقه مصرف : وریدی

تشخیص تداخل دارویی

شما از این بخش میتونید وجود یا عدم تداخل دارویی بین دو دارو را بررسی کنید

مشاهده نتیجه