جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

هزینه عمل شکستگی بینی چقدر است

هزینه عمل شکستگی بینی
۱۸ تیر

با تخفیف مشاوره آنلاین بگیر
OFF15

در اولین مشاوره آنلاین پزشکی یا روانشناسی 15 درصد تخفیف بگیر

دریافت مشاوره آنلاین

هزینه عمل شکستگی بینی یکی از مسائلی است که احتمالا با آن دست و پنجه نرم می‌کنید. زیرا شکستگی بینی باعث درد و خونریزی از بینی شده و ممکن است در اطراف بینی و زیر چشم خود نیز تورم و کبودی را تجربه کنید و در صورتی که نیاز به عمل جراحی باشد هزینه های آن اولین سوال در ذهن شما خواهد بود. درمان شکستگی بینی ممکن است شامل روش هایی باشد که بینی شما را دوباره اصلاح کند که در برخی موارد نیاز به جراحی بوده و در برخی مواقع صرفا جا انداختن بینی خواهد بود. برای پرداخت هزینه عمل شکستگی بینی می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی استفاده کرده و هزینه های عمل شکستگی و حتی زیبایی را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

ثبت درخواست

علائم شکستگی بینی

طبق گفته وب سایت mayoclinic.org علل شایع شکستگی بینی شامل ورزش های تماسی، دعواهای فیزیکی، سقوط و تصادفات وسایل نقلیه موتوری است که منجر به آسیب به صورت می شوند.

علائم و نشانه های شکستگی بینی عبارتند از:

 • درد یا حساسیت، به خصوص هنگام لمس بینی
 • تورم بینی و نواحی اطراف آن
 • خونریزی از بینی شما
 • کبودی اطراف بینی یا چشم
 • بینی کج یا بد شکل
 • مشکل در تنفس از طریق بینی
 • ترشح مخاط از بینی
 • احساس می کنید که یک یا هر دو مجرای بینی شما مسدود شده است

شما میتوانید از بخش سوال رایگان از پزشک سایت حال بصورت آنلاین با پزشکان و روانشناسان رایگان ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

عوارض شکستگی بینی

اگر شکستگی بینی درمان نشود،علاوه بر مشکلات زیبایی می‌تواند منجر به مشکلات تنفسی یا گرفتگی بینی شود. هزینه عمل زیبایی بینی را در این مطلب بخوانید. عوارض یا آسیب های مربوط به شکستگی بینی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • شکستگی بینی ممکن است باعث انحراف سپتوم شود. این وضعیت زمانی رخ می دهد که دیواره نازکی که دو طرف بینی شما را تقسیم می کند (تیغه بینی) جابجا شده و مجرای بینی شما را باریک می کند. داروهایی مانند ضداحتقان ها و آنتی هیستامین ها می توانند به شما در مدیریت انحراف سپتوم کمک کنند. برای اصلاح وضعیت به جراحی نیاز است.
 • گاهی اوقات، حوضچه های خون لخته شده در بینی شکسته تشکیل می شود و شرایطی به نام هماتوم سپتوم ایجاد می کند. هماتوم تیغه بینی می تواند یک یا هر دو سوراخ بینی را مسدود کند. برای جلوگیری از آسیب غضروف نیاز به تخلیه سریع و جراحی دارد.
 • اگر شکستگی شما به دلیل یک ضربه محکم باشد، مانند یک تصادف اتومبیل، ممکن است شکستگی غضروف را نیز تجربه کنید. اگر آسیب شما به اندازه ای شدید است که نیاز به درمان جراحی داشته باشد، جراح باید هم آسیب های استخوان و هم غضروف را برطرف کند.
 • اگر ضربه به اندازه ای قوی باشد که بینی شما را بشکند، ممکن است آنقدر قوی باشد که به استخوان های گردن شما نیز آسیب رسانده باشد.
درباره تغذیه بعد از عمل بینی بیشتر بدانید

مراحل عمل شکستگی بینی

در جراحی شکستگی بینی ابتدا جراح معاینه کامل بینی شما را برای ارزیابی وسعت شکستگی و تعیین اینکه آیا جراحی ضروری است انجام می دهد. قبل از شروع جراحی، به شما بیهوشی داده می شود تا درد را متوجه نشوید. نوع بیهوشی مورد استفاده می تواند از بی حسی موضعی (بی حس کردن فقط ناحیه بینی) تا بیهوشی عمومی (به خواب رفتن شما) متفاوت باشد.

جراح بسته به شدت شکستگی، برش هایی را در داخل سوراخ های بینی یا گاهی اوقات در خارج بینی ایجاد می کند تا به استخوان های شکسته و غضروف دسترسی پیدا کنند. سپس استخوان ها و غضروف های شکسته را با دقت در تراز صحیح خود قرار می دهد. اگر سپتوم (پارتیشن بین سوراخ های بینی) منحرف یا آسیب دیده باشد، جراح ممکن است برای صاف کردن یا ترمیم آن، سپتوپلاستی نیز انجام دهد.

پس از انجام اصلاحات لازم، جراح برش ها را با بخیه می بندد. پس از جراحی، شما را به یک منطقه ریکاوری می برند که در آنجا تا زمانی که اثرات بیهوشی از بین برود، تحت نظر خواهید بود.

گفتگو با دکتر انلاین گوش وحلق وبینی در خانه خودتان، یکی از راه های مناسب برای پاسخ به سوالات شما درباره هزینه عمل شکستگی بینی و نحوه انجام آن خواهد بود.

عمل شکستگی بینی

شکستگی بینی چند روزه خوب میشه

حدودا 2 هفته پس از شکستگی، کار ترمیم بینی شروع می‌شود اما اگر غضروف در جای درستی قرار نگرفته باشد پس از ترمیم، احتمالا با مشکل تنگی نفس یا کجی بینی مواجه خواهید شد.

هزینه عمل شکستگی بینی در سال 1402

هرچند که هزینه عمل بینی در سال 1402، از حدود 7 میلیون تا 50 میلیون تومان متغیر است اما هزینه عمل شکستگی بینی با آن متفاوت است. قبمت این عمل از حدود 3 میلیون تومان شروع می‌شود که در صورت حضور در بیمارستان های دولتی متغیر و یا حتی رایگان خواهد بود. پرداخت هزینه جراحی شکستگی بینی به صورت اقساطی نیر میسر است که در ادامه به آن اشاره شده است.

ورم بینی استخوانی بعد از عمل چقدر طول میکشد؟

هزینه عمل شکستگی بینی در بیمارستان دولتی

انواع عمل های بینی در بیمارستان دولتی قابل انجام است و عمل شکستگی بینی هم شامل آن می‌شود. در صورتی که تحت پوشش تامین اجتماعی باشید این کار به صورت رایگان در بیمارستان میلاد انجام می‌شود. اما احتمالا زمان زیادی را باد در نوبت بمانید. سایر بیمارستان های دولتی که مخصوص شکستگی هستند نیز این کار را با هزینه های پایین برای شما انجام خواهند داد. این هزینه می‌تواند از 3 میلیون شروع شود و با توجه به هزینه های جانبی و خود بیمارستان تغییر کند.

میزان هزینه عمل دماغ گوشتی را اینجا بخوانید

هزینه عمل شکستگی بینی با بیمه تامین اجتماعی

در بیمارستان میلاد تهران و سایر بیمارستان های بزرگ تامین اجتماعی می‌توانید عمل شکستگی بینی را به صورت رایگان انجام دهید اما ممکن است زمان زیادیرا در نوبت بمانید. هزینه عمل شکستگی بینی با بیمه تامین اجتماعی مبلغ بالایی نخواهد بود و از 2 تا 3 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

هزینه عمل بینی استخوانی و مراحل آن را در این مطلب بخوانید

پرداخت اقساطی هزینه عمل شکستگی بینی

اگر دچار شکستگی بینی شده اید و نیاز به عمل جراحی دارید، یکی از راه های مناسب برای پرداخت هزینه های جراحی، استفاده از سرویس عمل بینی اقساطی است که در این سرویس می‌توانید مبلغ وام دریافتی را تعیین کرده و توسط پزشکان متخصص و در کلینیک های معتبر عمل جراحی مخصوص شکستگی بینی را انجام دهید. اعتبار این وام تا 50 میلیون تومان است که برای سایر عمل های جراحی و حتی زیبایی نیز قابل استفاده می‌باشد

فیلم عمل شکستگی بینی

مراقبت های بعد از عمل شکستگی بینی

پس از انجام عمل جراحی شکستگی بینی، پیروی از دستورالعمل های مراقبت های بعد از عمل که توسط جراح شما ارائه شده است بسیار مهم می‌باشد.

 • ممکن است بعد از جراحی احساس ناراحتی، درد یا تورم کنید. جراح شما ممکن است داروهای ضد درد تجویز کند یا مسکن‌های بدون نسخه را برای مدیریت هر گونه ناراحتی توصیه کند
 • در برخی موارد، جراح ممکن است گچ گرفتن یا اسپلینت های داخلی را برای حمایت از بینی در حین بهبود استفاده کند.
 • برش ها را تمیز و خشک نگه دارید تا خطر عفونت را به حداقل برسانید.
 • اجتناب از هر گونه فعالیت یا موقعیتی که به طور بالقوه می تواند به بینی در حال بهبودی شما آسیب برساند ضروری است.
 • به حداقل رساندن تورم: برای کاهش تورم، می توانید طبق توصیه جراح خود، بسته های سرد یا یخ پیچیده شده در یک پارچه را برای مدت کوتاهی روی ناحیه آسیب دیده قرار دهید.
 • بالا بردن سر هنگام خواب می تواند به کاهش تورم کمک کند.

سوالات متداول

من مشتاق خلق مطالبی جذاب هستم که مخاطبانم را مجذوب کند. خواه نوشتن پست‌های وبلاگ، تولید ویدیو، یا تولید محتوای رسانه‌های اجتماعی باشد، تلاش می‌کنم مطالب آموزنده‌ای را ارائه کنم و با نگاهی دقیق به جزئیات و درک عمیق ترجیحات مخاطبان محتوایی سرگرم کننده و یا آموزنده ارائه کنم.

مقالات مرتبط

هزینه عمل بینی استخوانی
هزینه عمل بینی استخوانی / جراحی بینی استخوانی چقدر هزینه دارد؟

هزینه عمل بینی استخوانی همیشه برخی از افراد را دچار نگرانی می‌کند. زیرا با توجه به افزایش تورم در کشور، هزینه های پزشکی و جراحی نیز افزایش یافته و بسیاری از افراد توانایی پرداخت آن را ندارند. افرادی که از وضعیت صورت خود به خصوص بینی ناراضی هستند برای انجام جراحی بینی به جراحان پلاستیک یا گوش و حلق و بینی مراجعه می کنند. شما نیز برای پرداخت هزینه عمل دماغ استخوانی می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی استفاده کرده و وام 50 میلیونی با سود 4 درصد را دریافت نمایید.

میلاد توکلی
۲۰ / ۰۴ / ۰۲
مراقبت های قبل از عمل بینی
۷ توصیه به عنوان مراقبت های قبل از عمل بینی

مراقبت های قبل از عمل بینی و انجام اقدامات احتیاطی و پیروی از دستورالعمل های مراقبتی خاص برای اطمینان از نتیجه موفقیت آمیز و به حداقل رساندن خطرات احتمالی بسیار مهم است. هنگامی که تصمیم به انجام عمل جراحی گرفتید، جراح شما دستورالعمل های قبل از عمل را به شما ارائه می دهد. این دستورالعمل‌ها معمولاً شامل اجتناب از برخی داروها و مکمل‌هایی است که می‌توانند خطرات خونریزی را افزایش دهند بنابراین می‌توانید از بخش پزشک آنلاین با بهترین متخصصان مشورت کرده و به صورت صوتی و یا تصویری با آنها گفتگو کنید. برای پردات هزنه های عمل بینی نیز می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی اقدام کرده و از وام 50 میلیونی برای هر نوع جراحی بینی استفاده کنید.

میلاد توکلی
۳۱ / ۰۴ / ۰۲
ورم بینی بعد از عمل
ورم بینی استخوانی بعد از عمل چقدر طول میکشد؟

سوالی که بسیاری از افراد قبل از عمل و بعد از عمل جراحی از خود می‌پرسند این است که ورم بینی استخوانی بعد از عمل چقدر طول میکشد؟. تمام روش های جراحی، زخم هایی ایجاد می کنند که بدن باید در هفته های بعد از عمل ترمیم کند. عمل بینی هم از این قاعده مستثنی نیست. تورم یک عارضه جانبی مورد انتظار از روند بهبودی است که مدتی طول می کشد تا فروکش کند. در ادامه درباره ه بازه زمانی ورم بینی استخوانی بعد از عمل صحبت خواهیم کر. ار هنوز برای عمل بینی اقدام نکرده‌اید لازم است بدانید که می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی وام 50 میلیونی با سود کم دریافت کرده به صورت قسطی آن را بازپرداخت کنید.

میلاد توکلی
۲۱ / ۰۴ / ۰۲
رابطه جنسی بعد از عمل بینی
زمان مناسب برای رابطه جنسی بعد از عمل بینی

یکی از پرتکرارترین سوالات میان زوج‌های جوان در کلینیک‌های زیبایی زمان مناسب برای رابطه جنسی بعد از عمل بینی است. خیلی از افرادی که متقاضی جراحی بینی هستند، مایلند بدانند بعد از گذشت چند وقت از عمل بینی می‌توانند با همسر خود رابطه زناشویی برقرار کنند؟ ما این دسته از سوالات را بسیار تحسین می‌کنیم. چراکه دانستن پاسخ آن کمک بسیار اعظمی به سلامتی افراد بعد از جراحی زیبایی می‌کند.

تیم تحریریه
۰۸ / ۰۷ / ۰۲
هزینه عمل دماغ گوشتی
هزینه عمل دماغ گوشتی با بیمه / سن مناسب برای جراحی بینی

هزینه عمل دماغ گوشتی یکی از دغدغه های افرادی است که این مدل بینی را دارند و از آنجا که صورت مانند بدن است و شاید چون چهره اولین عضو بدن است که در ابتدای هر رابطه بیشتر به چشم می آید، ممکن است اهمیت بیشتری بین افراد پیدا کند. ایران را پایتخت جراحی زیبایی بینی می نامند و بسیاری از گردشگران پزشکی این جراحی را با پزشکان ایرانی انجام می دهند.

میلاد توکلی
۲۰ / ۰۴ / ۰۲
تغذیه بعد از عمل بینی
تغذیه بعد از عمل بینی / آیا جویدن غذا بعد از عمل بینی درست است؟

تغذیه بعد از عمل بینی و استراحت مناسب جزء ضروری مراقبت های بعد از عمل بینی است. با این حال، یکی دیگر از مؤلفه های کلیدی که اغلب نادیده گرفته می شود، داشتن یک رژیم غذایی و تغذیه بعد از عمل بینی است. شما باید آگاهانه وعده غذایی خود را پس از جراحی بینی انتخاب کند و برای تسریع بهبودی، یک رژیم غذایی مناسب برای بهبودی جراحی بینی داشته باشد.

میلاد توکلی
۲۴ / ۰۴ / ۰۲
نظرات کاربران
افزودن نظر

سلام محمدامین عزیز برای بررسی دقیق تر با دکتر جراح زیبایی بینی مشورت کنی. جراحی بینی شکسته اگر به درستی انجام بشه مشکل تنفسی ایجاد نمیشه همچنین هزینه این عمل متفاوت هستش از 7 تا 50 میلیون ممکنه باشه که بستگی به بیمارستان یا کلینیکی که این عمل انجام میشه داره.

مدیریت سایت
3 هفته پیش
0

سلامم من ۱۵سالمه دوساله بینیم شکشته ایا میتونم عمل کنم بعد اینکه بینیم کجه اگه عمل شگستگی کنم صاف میشه یعد مشکلات تنفسی هم ایجاد کرده وقیمت این عمل چقدر هست برای من

محمدامین پویانژاد
4 هفته پیش
0

سلام آقای حاتمی عزیز چون ممکن براتون مشکلات تنفسی به وجود بیاد بهتره با پزشک حتما مشورت داشته باشید.

مدیریت سایت
1 ماه پیش
1