سلامت روان

مزایای مشاوره آنلاین

مزایای-مشاوره-انلاین

آنچه در ادامه می‌خوانید...

مشاوره آنلاین اگر موثرتر از مشاوره حضوری نباشد، تاثیراتش در درمان مشکلات ازمشاوره حضوری کمتر نیست. مشاوره آنلاین مزایای زیادی دارد که تجربه جدیدی را در عصر مدرن به ارمغان می آورد. انتخاب بعضی ها، درمان سنتی است، زیرا هنوز احساس آزادی ای را که در درمان های آنلاین ارائه میشود را تجربه نکرده اند .

چرا مشاوره آنلاین یک راه حل مناسب است؟

مشاوره آنلاین به شما اجازه می دهد زمان، مکان و جهت اولیه موضوع مشاوره را تعیین کنید
همانطور که ذکر شد، تتظیم جلسه برای مشاوره می تواند سخت ترین کار باشد. مشاوره آنلاین باعث می شود گفتگو در طول هفته ادامه یابد. او با مشاوره سریع، سؤال های شما را پاسخ میدهد و به شما روش های تفکر و یا راه حل توصیه میکند.

هیچ “مکان حضوری” در مشاوره آنلاین وجود ندارد. جلسه شما هر جا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید میتواند برگزار شود. کاربران اپلیکیشن جلسات درمان خود را در تخت های دلپذیر خود، در یک پارک آفتابی یا هر جایی که احساس راحتی می کنند برای ارتباط با مشاور خود برگزار میکنند. حتی پس از آن، شما مجبور نیستید در کنار یک لپ تاپ بخوابید. هر کجا که تلفن هوشمند شما هست،  در واقع درمانگر تان آنجاست.

 

اگر شما هنوز مردد هستید که آیا مشاوره آنلاین برای شما مناسب است یا نه، مزایای مثبت زیر را در نظر بگیرید:

به راحتی ارتباط برقرار کنید
درمان سنتی، بعد از شروع روان درمانی در اواخر سده 1800، نسبتا تغییر نکرده است. شما در یک مکان قرار می گیرید، روی یک صندلی می نشینید و با مشاور خود در مورد چالش های خود صحبت می کنید. پس از آن، یک یا دو هفته بعد از آن می روید. همان زمان، همان جا. مشاوره آنلاین راه های جدیدی برای برقراری ارتباط را بروی شما باز می کند و نیازی نیست که خانه راحت یا دفتر خود را ترک کنید. اگر می خواهید جلسه ای را با درمانگر خود در لباس خواب خود داشته باشید در حالی که کار دلخواهتان را انجام میدهید انتخاب با شماست!
راه های مختلف برقراری ارتباط در مشاوره آنلاین
مشاوره متن محور به شما این آزادی را می دهد تا بحث درمانی خود را در هر ساعتی در طول روز یا هفته با مشاورتان داشته باشید. بدون محدودیت و انتظار چند هفته ای برای رسیدن به راه حل یک مسئله، همانطور که در هنگام جلسات سنتی اتفاق می افتد. مشاور شما همیشه سریع پاسخ می دهد و به شما اجازه می دهد به طور مستقیم به نقطه مطلوب برسید. برای اضطراب اجتماعی، می تواند یک مزیت باشد، زیرا شما با اضطراب مکالمه چهره به چهره  مواجه نمی شوید.اگر فرستادن فایل صوتی اولویت شما باشد، می توانید برای مشاور خود پیام های صوتی بفرستید. اگر شما در حـال حاضر نیاز به تخلیه خودتان دارید این قابلیت عالی است. پیام صوتی راحتی شنیدن صدای مشاور را بدون برگزاری جلسه حضوری از پیش تعیین شده برایتان فراهم میکند .
درماني مطابق ميل و شرايط شما
در گذشته مردم مجبور بودند جلساتی برای ملاقات با مشاور در هفته داشته باشند. این شامل رفت و آمد به دفتر مشاور که بسته به محل سکونت شما می توانید بیشتر از یک ساعت در راه باشید. برای افرادی که نیاز به مشاوره دارند، برنامه ریزی یک جلسه درمان سنتی، مخصوصا برای کسانی که باید از کودک خود مراقبت کنند، هزینه های مالی و وقت را متحمل می شود.
مشاوره آنلاین متناسب با نیازهای شما
مطابقت با مشاور مناسب برای موفقیت درمان شما حیاتی است. چالش های شما فراتر از سلامت روانی شما و زندگی یا شغل شماست. مشاوران فعال در
اپلیکیشن در ارائه راه حل در میان بسیاری از تشخیص های بهداشت روانی و سناریوهای زندگی تجربه کافی و لازم را دارند.
مشاوره-انلاین
مشاوره آنلاین کاملا محرمانه است
هنگامی که ابتدا مشاوره آنلاین را آغاز می کنید، شما می توانید با استفاده از نام کاربری که اپلیکیشن  دربدو ورود به شما میدهد  مشاور خود را انتخاب کنید.
از دیدگاه تکنولوژیکی، راه حل های مشاوره آنلاین، سطح بالایی از امنیت و محرمانه بودن را ارائه می دهند. ارتباط بین شما و مشاوران به طور کامل رمزگذاری شده است. ما تحت هیچ شرایطی محتوای جلسات شما با مشاورتان را در اختیار اشخاص دیگر یا سازمانی قرار نمی دهیم .
تنها مشاورتان حرف  هایتان را میشنود .
چگونه مشاوره آنلاین شما را به درمانگر مناسبتان متصل می کند؟
برای اطمینان از هماهنگی با مشاور مناسب، ارائه دهندگان خدمات مشاوره آنلاین از کمک مشاوران متخصص در حوزه های گوناگون روانشناسی استفاده می کنند.
اگر بعد از شروع مشاوره آنلاین، شما از مشاور خود راضی نبودید، به راحتی می توانید به یک مشاور جدید متصل شوید. در اپلیکیشن تعویض مشاور با یک کلیک ساده قابل انجام است. درمانگر جدید شما اطلاعات قبلی شما را از آرشیو جلسات دراختیار دارد، بنابراین شما از نقطه صفر شروع نمی کنید.
اگر شما یک زن و شوهر هستید که روابطتان به چالش های ارتباط پیچیده هدایت شده است، اپلیکیشن زوج درمانی را ارائه می دهد تا همه چیز را به مسیر بازگرداند و ارتباطات را بهبود بخشد.
من فکر می کنم برای مشاوره آنلاین آماده هستم، قدم بعدی چیست؟
اگر احساس می کنید برای مشاوره آنلاین آماده هستید، به جمع هزار نفری اي اضافه خواهید شد که قبلا تصمیم مهمی برای بهبود سلامت روان خود در نظر گرفته اند. خوشبختانه، مراحل بعدی برای شروع جلسات درمان شما آسان هستند. شما به سادگی وارد اپلیکیشن شده و یک نام کاربری برایتان در نظر گرفته میشود و با یکی از متخصصان مشاوره ما صحبت میکنید. پس از برقراری ارتباط، درمانگر شما به شما می آموزد و شما یاد می گیرید که چگونه مشکلات روحی و روانیتان را حل کنید. اگر احساس می کنید این مشاور کمکتان نمیکند، هیچ مشکلی نیست. اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد تا مشاور دیگری را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و به سطح عمیق تری از ارتباط برسید.
تیم کارشناسی سامانه مشاور آنلاین «حال» می‌تواند شما را با یک کلیک به مشاور وصل کند. ما در «حال» باور داریم حق هر کسی‌ست که امکان مشاوره‌ی امن، راحت و با قیمت مناسب را داشته باشد.
اگر شما هم می‌خواهید از شر فکرهای آزاردهنده و مشکلات فکری راحت شوید، همین الان اپلیکیشن موبایل را نصب کنید. یا از نسخه‌ی وب آن استفاده کنید و به یکی از مشاوران آنلاین «مشورت»‌ وصل شوید.

مطالب مرتبط

2 thoughts on “مزایای مشاوره آنلاین

 1. setare javan گفت:

  fek mikonam moshavere online rahe hale monasebi baraye in roozegare por mashghale bashe

  1. مدیریت گفت:

   بله دقیقا همین طور است.
   مشاورین به صورت 24 ساعته و در هر مکانی که هستیم می توانند راهنمای ما در تصمیم گیری های مهم و لحظات حساس باشند و به راحتی از این خدمات استفاده کنیم.
   از حسن توجه شما سپاسگزاریم حالی عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.