haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مزایای مشاوره آنلاین

پشتیبانی حال
مزایای مشاوره آنلاین پزشکی
۰۳ تیر

مشاوره آنلاین یک گزینه عالی برای افراد پرمشغله، خجالتی و حتی کسانی است که در مناطق حاشیه‌ای شهرها زندگی می کنند. در مشاوره آنلاین مجبور نیستید تا یک مطب رانندگی کنید یا در صف منتظر بمانید. شما طبق برنامه خود از طریق اتصال اینترنتی با مشاور خود صحبت می‌کنید. درست مثل صحبت کردن با یک مشاور واقعی، اما از هر کامپیوتر یا موبایلی که به اینترنت متصل است.

مشاوره آنلاین مزایای زیادی دارد که تجربه جدیدی را در عصر مدرن به ارمغان می آورد. هرچند انتخاب بعضی ها، درمان سنتی است، زیرا هنوز احساس آزادی ای را که در درمان های آنلاین ارائه میشود را تجربه نکرده اند. مقاله زیر خلاصه ای از جدیدترین تحقیقات و بررسی های انجام شده بر روی اثربخشی درمان با مشاوره آنلاین است و اینکه این روش چگونه به کاربران کمک می کند تا بر چالش های سلامت روانی خود فائق آیند و زندگی شادتری داشته باشند.

چرا مشاوره آنلاین پزشکی یک راه حل مناسب است؟

مشاوره آنلاین یک راه راحت، محتاطانه و موثر برای دریافت اطلاعات پزشکی و روانپزشکی مورد نیاز شماست . به راحتی می‌توانید زمانی را که متناسب با برنامه‌تان است، رزرو کنید و در زمان واقعی با یک درمانگر ارتباط برقرار کنید. با مشاوره آنلاین پزشکی، می‌توانید از طریق جلسات ویدیویی زنده، تماس‌های تلفنی یا پیام‌های متنی در هر زمانی که در برنامه شما باشد با بهترین متخصصان صحبت کنید.

تتظیم جلسه برای مشاوره می تواند سخت ترین کار باشد. مشاوره آنلاین باعث می شود گفتگو در طول هفته ادامه یابد. او با مشاوره سریع، سؤال های شما را پاسخ می‌دهد و به شما روش های تفکر و یا راه حل توصیه میکند.

هیچ “مکان حضوری” در مشاوره آنلاین وجود ندارد. جلسه شما هر جا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید میتواند برگزار شود. کاربران اپلیکیشن، جلسات درمان خود را در تخت های راحت خود، در یک پارک آفتابی یا هر جایی که احساس راحتی می کنند برای ارتباط با مشاور خود برگزار میکنند. هر کجا که تلفن هوشمند شما هست، در واقع درمانگرتان آنجاست.

اگر شما هنوز مردد هستید که آیا مشاوره آنلاین روانپزشکی و پزشکی برای شما مناسب است یا نه، مزایای مثبت زیر را در نظر بگیرید:

تحقیقی درباره درمان با مشاوره آنلاین

روان درمانی سنتی در طول قرن 19 میلادی پا به عرصه ظهور گذاشته است و اینک فواید آن کاملا ثابت شده و بر کسی پوشیده نیست. مطالعات زیادی در طول چند دهه درباره این روش از درمان انجام شده و ده ها تحقیق و مطالعه، فواید آن را تایید نموده است. با این حال، درمان با مشاوره آنلاین به تازگی پا به عرصه وجود گذاشته است و تحقیقات و بررسی ها برای درستی آن و تاثیرات آن با کمک تکنولوژی های امروزی، تازه شروع شده اند.

ما در ارائه روش های نوین و به روز که با تازه ترین هنجارها و ناهنجاری های مداخله کننده در زندگی بشر و تغییرات ناشی از آنها، هماهنگ بوده و در استفاده از به روزترین متدهای علمی، پیشگام هستیم. برای همین، نه تنها بررسی چراها و چگونگی های روان درمانی ضروری است، بلکه ما برای رسیدن به نتایج بهتر با متخصصان و محققانی همکاری می کنیم تا بدانیم روش درمان با مشاوره آنلاین برای چه کسانی سودمند است.

بخش های زیر خلاصه ای است از جدیدترین تحقیقات و بررسی های انجام شده بر روی اثربخشی درمان با مشاوره آنلاین و اینکه این روش چگونه به کاربران کمک می کند تا بر چالش های سلامت روانی خود فائق آیند و زندگی شادتری داشته باشند.

مزایای مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره آنلاین راهی برای ارتباط افراد با مشاوران آموزش دیده و باتجربه است. صحبت کردن با کسی که می تواند در مورد بهترین گام های بعدی به شما مشاوره تخصصی بدهد، می تواند بسیار مفید باشد. به خصوص اگر مطمئن نیستید که چگونه با چیزهایی مانند استرس، اضطراب یا سایر مشکلات زندگی خود کنار بیایید.

مشاوره متن محور به شما این آزادی را می دهد تا بحث درمانی خود را در هر ساعتی در طول روز یا هفته با مشاورتان داشته باشید. بدون محدودیت و انتظار چند هفته ای برای رسیدن به راه حل یک مسئله، همانطور که در هنگام جلسات سنتی اتفاق می افتد. مشاور شما همیشه سریع پاسخ می دهد و به شما اجازه می دهد به طور مستقیم به نقطه مطلوب برسید.

مشاوره آنلاین

برای اضطراب اجتماعی، می تواند یک مزیت باشد، زیرا شما با اضطراب مکالمه چهره به چهره  مواجه نمی شوید.اگر فرستادن فایل صوتی اولویت شما باشد، می توانید برای مشاور خود پیام های صوتی بفرستید. اگر شما در حـال حاضر نیاز به تخلیه خودتان دارید این قابلیت عالی است. پیام صوتی راحتی شنیدن صدای مشاور را بدون برگزاری جلسه حضوری از پیش تعیین شده برایتان فراهم میکند .

در مشاوره آنلاین به راحتی ارتباط برقرار کنید

درمان سنتی، بعد از شروع روان درمانی در اواخر سده 1800، نسبتا تغییر نکرده است. شما در یک مکان قرار می گیرید، روی یک صندلی می نشینید و با مشاور خود در مورد چالش های خود صحبت می کنید. پس از آن، یک یا دو هفته بعد از آن می روید. همان زمان، همان جا. مشاوره آنلاین راه های جدیدی برای برقراری ارتباط را بروی شما باز می کند و نیازی نیست که خانه راحت یا دفتر خود را ترک کنید.
اگر می‌خواهید جلسه ای را با درمانگر خود در لباس خواب خود داشته باشید در حالی که کار دلخواهتان را انجام میدهید مشاوره آنلاین پزشکی بهترین گزینه بری شماست

درماني مطابق ميل و شرايط شما

در گذشته مردم مجبور بودند جلساتی برای ملاقات با مشاور در هفته داشته باشند. این شامل رفت و آمد به دفتر مشاور که بسته به محل سکونت شما می توانید بیشتر از یک ساعت در راه باشید. برای افرادی که نیاز به مشاوره دارند، برنامه ریزی یک جلسه درمان سنتی، مخصوصا برای کسانی که باید از کودک خود مراقبت کنند، هزینه های مالی و زمانی را به همراه دارد. مشاوره آنلاین شامل مشاوره پزشکی و روانشناسی برای تمامی گروه های سنی می‌باشد

مشاوره آنلاین متناسب با نیازهای شما

مطابقت با مشاور مناسب برای موفقیت درمان شما حیاتی است. چالش های شما فراتر از سلامت روانی شما و زندگی یا شغل شماست. مشاوران فعال در اپلیکیشن «حال» در ارائه راه حل، تجربه کافی و لازم را دارند و می‌توانند بهترین راهکار را به شما ارائه کنند

مشاوره آنلاین پزشکی کاملا محرمانه است

هنگامی که ابتدا مشاوره آنلاین را آغاز می کنید می توانید با استفاده از نام کاربری که اپلیکیشن در بدو ورود به شما میدهد، مشاور خود را انتخاب کنید.
از دیدگاه تکنولوژیکی، راه حل های مشاوره آنلاین، سطح بالایی از امنیت و محرمانه بودن را ارائه می دهند. ارتباط بین شما و مشاوران به طور کامل رمزگذاری شده است و تنها مشاورتان حرف هایتان را میشنود. پس با خیال راحت صحبت کنید.

مقایسه مشاوره آنلاین با روش های درمانی سنتی

از مزایای مشاوره آنلاین می توان به وجود یک مشاور در هر زمان، حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن هنگام استفاده از پلتفرم، امکان تماس با مشاور خود از هر کجا و هر زمان، هزینه کمتر نسبت به روش های درمانی سنتی اشاره کرد.

درمان آنلاین راه حل خوبی برای افرادی است که از مراجعه حضوری به درمانگر خجالت می‌کشند. مشاوره آنلاین همچنین برای افرادی که مشغله زیادی دارند و نمی توانند به جلسات مشاوره سنتی برسند بسیار بهتر است.

درمان آنلاین

نتایج بدست آمده از مطالعات و بررسی های اخیر نشان می دهد که درمان با مشاوره آنلاین برای بسیاری از مردم می تواند مفید باشد. با همکاری یک محقق دانشگاه کلمبیا، یک مقاله تاثیر گذار به چاپ رسیده است. این بررسی یکی از اولین مقایسه های درمان با مشاوره ی آنلاین و درمان به روش سنتی بود که در مجله پزشکی  معتبری به چاپ رسید.

این مقایسه نشان داد که این روش به شدت مفید و موثر بوده و قابل قیاس با روش های درمان سنتی است. حتی مزایای مشاوره آنلاین پزشکی در برخی پارامترها مانند قابل دسترس بودن و قیمت مناسب، نسبت به روش درمان سنتی رضایت بیشتری ایجاد کرده است.

 • اثر بخشی: بر اساس مطالعه یک مجله پزشکی معتبر میزان اثربخشی مشاوره آنلاین 80% بیشتر از روش درمان سنتی بوده است.
 • توان مالی: از نظر مالی نیز مشاوره ی آنلاین را ارزان تر از روش درمان های سنتی دانسته اند.
 • راحتی: 98% گفته اند که مشاوره آنلاین راحت تر از درمان سنتی است.

چگونه مشاوره آنلاین شما را به درمانگر مناسبتان متصل می کند؟

مشاوره آنلاین راهی عالی برای دریافت مشاوره مورد نیاز بدون نیاز به ترک خانه یا محل کارتان است که به شما این امکان را می‌دهد که در مورد مسائل یا نگرانی‌هایی که ممکن است با آنها سر و کار دارید با خیال راحت صحبت کنید. هیچ محدودیت سنی نیز وجود ندارد، بنابراین کودکان نیز می توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، مشاوره آنلاین به صورت شبانه روزی در دسترس شما است.

برای اطمینان از هماهنگی با مشاور مناسب، ارائه دهندگان خدمات مشاوره آنلاین از کمک مشاوران متخصص در حوزه های گوناگون روانشناسی استفاده می کنند.
اگر بعد از شروع درمان آنلاین، شما از مشاور خود راضی نبودید، به راحتی می توانید به یک مشاور جدید متصل شوید. در اپلیکیشن «حال» یا بخش سلامت اپلیکیشن «آپ» تعویض مشاور با یک کلیک ساده قابل انجام است. درمانگر جدید شما اطلاعات قبلی شما را از آرشیو جلسات دراختیار دارد، بنابراین شما از نقطه صفر شروع نمی کنید.

اگر شما یک زن و شوهر هستید که روابطتان به چالش های ارتباط پیچیده هدایت شده است، زوج درمانی یک راه بسیار مناسب است تا همه چیز را به مسیری درست بازگرداند و ارتباطات را بهبود بخشد.

مراحل انجام مشاوره آنلاین

اگر احساس می کنید برای مشاوره آنلاین آماده هستید، به جمع هزار نفری اي اضافه خواهید شد که قبلا تصمیم مهمی برای بهبود سلامت روان خود در نظر گرفته اند. خوشبختانه، مراحل بعدی برای شروع جلسات درمان شما آسان هستند. شما به سادگی وارد اپلیکیشن شده و یک نام کاربری برایتان در نظر گرفته می‌شود و با یکی از متخصصان مشاوره ما صحبت میکنید. پس از برقراری ارتباط، درمانگر شما به شما می آموزد و شما یاد می گیرید که چگونه مشکلات روحی و روانیتان را حل کنید. اگر احساس می کنید این مشاور کمکتان نمیکند، هیچ مشکلی نیست. اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد تا مشاور دیگری را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و به سطح عمیق تری از ارتباط برسید.

اگر شما هم می‌خواهید از شر فکرهای آزاردهنده و مشکلات فکری راحت شوید، مشاوره انلاین روانپزشکی یکی از بهترین گزینه‌هاست.

 

افزایش بهره وری کارکنان با مشاوره آنلاین روانپزشکی 

ما معتقدیم که قدرت درمان محدودیتی ندارد. همه سزاوار این فرصت هستند که زندگی خود را تغییر دهند. حتی اگر این تغییر در محیط کار باشد. می‌تواند به کارآیی بیشتر شما در محل کار کمک کند. اینکه کار کمتری انجام دهید و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید. شرکت کنندگان در یک مطالعه، مزایای زیر را تجربه کردند:

 •  میزان بهره وری در کار 36% افزایش یافت.
 • تاثیر علائم خارجی روی عملکرد 39% کاهش داشت.
 • افراد 50% کمتر ساعات کار را از دست دادند.
 • با نگرانی کمتری به خواب رفتند.
 • در مواجهه با مشکلات توانایی بیشتری از خود نشان دادند.
 • احساس خوشحالی و خرسندی بیشتری داشتند.

 

مقالات مرتبط

استرس-امتحان
راههای مقابله با استرس امتحان

آیا شما هم این تجربه را داشته‌اید که باوجود آن‌ که ساعت‌های زیادی برای درسی زحمت کشیده‌اید، روز امتحان هیچ‌چیز در ذهن‌تان نمانده باشد؟ آیا شده که هنگام درس‌خواندن از شدت استرس نتوانید کلمه‌ای را به‌خاطر بسپارید؟ شما هم در روز امتحان دست‌هایتان عرق می‌کند و انگار توی دل‌تان رخت می‌شویند؟ تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید استرس و فشار روز امتحان را کم‌‌تر کنید و مثل بعضی‌ها که عین خیال‌شان هم نیست، سر جلسه حاضر شوید؟ البته این را هم بگوییم که به‌ هر حـال کمی استرس طبیعی است؛ آن‌چه اهمیت دارد این است که این حس نباید بر کارایی شما تاثیر منفی بگذارد. در ادامه راهکار هایی برای کاهش استرس را برایتان آورده ایم.

پشتیبانی حال
۱۳ / ۱۱ / ۹۷
نکاتی برای افراد با شخصیت بسیار حساس (HPS)
نکاتی برای افراد با شخصیت بسیار حساس (HPS)

من همواره فردی بسیار حساس بوده ام . زمانی که من یک دختر کوچک بودم، معلمانم در "پرونده" ام خلق و خوی من را بسیار حساس یادداشت کرده بودند زیرا به راحتی گریه می کردم. نظر آنها در مورد من این بود : من بیش از حد توسط پدر و مادرم لوس شده بودم ، عزت نفس من کم بود، و یا من از نظر احساسی ، بسیارحساس بودم. وقتی بزرگتر شدم، شروع به حساس شدن به چیزهای دیگر کردم.گیج و حواس پرت می شوم اگر افراد بیشماری در اطراف من وجود داشته باشند یا همهمه در اطرافم باشد. عطرهای با رایجه قوی باعث می شوند من احساس سرگیجه و تهوع کنم. من احساس خوبی ندارم وقتی دمای هوا در مکانی که هستم بالا است . هنگامی که من نوجوان بودم پزشک دوران کودکی ام ، من را دارای یک "شخصیت حساس" تشخیص داد. چیزی که یادم هست اینه که بدن من نمی توانست با یه سری چیزهای خاص کنار بیاید مانند کافئین یا داروهای قوی - و دکتر من میگفت که کاملا طبیعی است . طبیعی؟ این آخرین چیزی بود که احساس کردم. تا سه سال پیش بود که اصطلاح مناسب برای من معرفی شد: من شخصی بسیار حساس هستم. (بیشتر…)

پشتیبانی حال
۲۹ / ۰۷ / ۹۷
مزایای_مشاوره-انلاین-برای-والدین
مشاوره آنلاین; نعمتی بزرگ برای والدین با مشغله زیاد

پدر و مادر بودن می تواند دشوار باشد همچنان که زندگی پیش میرود ، اما امروز والدین بیش از هر زمان دیگری پرمشغله هستند و بر استفاده از حداکثرتوانایی خود تاکید دارند.در نتیجه، مشکلات روانی در میان والدین رایج است. ما می دانیم که از هر 7 مادر ، 1 نفر در معرض خطر افسردگی پس از زایمان (و همچنین تعداد زیادی از پدران نیز در معرض آن هستند). اگر درمان نشود، می تواند برای ماهها یا حتی سالها ادامه یابد. اختلالات روانشناختی فراوان است. بسیاری از والدینی که ما آنها را می شناسیم با تنهایی، افسردگی، اضطراب، و استرس و خستگی غیر عرف دست و پنجه نرم میکنند .با این حال، تعداد بسیار کمی از پدر و مادر ها ، به دنبال کمک برای حل این مشکلات هستند. (بیشتر…)

پشتیبانی حال
۰۲ / ۰۸ / ۹۷
مشاوره-روانشناسی
چند دلیل برای استفاده از مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی موضوعی نیست که بسیاری از مردم بتوانند براحتی در مورد آن صحبت کنند، یا حتی ممکن است از رفتن نزد روانشناس ترس داشته باشند. باید تلاش شود تا مراقبت از سلامت روان امری عادی باشد. مدیریت بحران یا بیماری های روانی تنها بخشی از روان درمانی است. باید بپذیریم گاهی اوقات ما نیاز به کمک روانشناسی برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودمان و زندگی شادتر داریم.اگر تاکنون سعی نکردید با یک مشاور متخصص روانشناسی کار کنید، ممکن است متوجه شوید که این کار برای شما مفید است. در اینجا چهار دلیل برای اینکه شما حداقل یک بار باید یک مشاوره را امتحان کنید . (بیشتر…)

پشتیبانی حال
۲۸ / ۰۷ / ۹۷
افزايش-اعتماد-به-نفس
۲ روش تضمینی برای افزایش اعتماد به نفس

اعتماد به نفس ضرورتاً به موفقیت یا قابلیت‌های واقعی ما وابسته نیست. ویژگی افرادی که اعتماد بنفس بالایی دارند، یا برعکس اعتماد بنفسشان لطمه خورده، بیشتر متاثر از تجربیات گذشتۀ آنهاست. ابتدا به عنوان یک کودک و سپس به عنوان یک بزرگسال و چگونه این تجربیات شما را وادار به فکر کردن در مورد خودتان کرده است. بسیاری از افراد موفق و هوشمند وجود دارند که فکر می کنند که آنها "بازنده هستند"، معتقدند که آنها به عنوان فردی ناکارآمد در بین اطرافیانشان مشهور هستند. اگر این توصیف شماست، ممکن است شگفت زده شوید که چگونه می توانید این الگوهای فکری منفی را از بین ببرید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. (بیشتر…)

پشتیبانی حال
۱۰ / ۰۹ / ۹۷
رضایت-از-زندگی
چگونه رضایت از زندگی را افزایش دهیم؟

برای همه ما ممکن است پیش آمده باشد که احساس کرده ایم در یک وضعیت گیرافتاده ایم و بدون جهت روشنی به جلو حرکت کرده ایم. این می تواند در همه زمینه ها، از جمله روابط ما با دیگران، دوستی، شغل و حرفه، ارتقای خود و یا در تحصیلات اتفاق بیافتد و در نهایت در سطح رضایت از زندگی فرد تاثیر بگذارد .

پشتیبانی حال
۲۶ / ۰۸ / ۹۷

2 دیدگاه

 • fek mikonam moshavere online rahe hale monasebi baraye in roozegare por mashghale bashe

  • بله دقیقا همین طور است.
   مشاورین به صورت ۲۴ ساعته و در هر مکانی که هستیم می توانند راهنمای ما در تصمیم گیری های مهم و لحظات حساس باشند و به راحتی از این خدمات استفاده کنیم.
   از حسن توجه شما سپاسگزاریم حالی عزیز.