طلاق عاطفی چیست؟ آیا نقطه پایان رابطه زناشویی است؟

پشتیبانی حال
طلاق_عاطفی_و_راه_های_درمان_آن_خانم
۱۹ آبان

سوال طلاق عاطفی چیست برای شما هم جالب شده است؟ داشتن زندگی زناشویی موفق و باور داشتن هر یک از زوجین یکی از دستاوردهای زندگی بالغانه است. امید ما این است که در حـال جمع آوری اطلاعات درباره بایدها و نبایدهای زندگی مشترک هستید.  آیا اگر سوال طلاق عاطفی چیست برای این به ذهن تان خطور کرده است که احساس می کنید زندگی تان در این چالش قرار گرفته است؟

طلاق_عاطفی_و_راه_های_درمان_آن_خانم

طلاق عاطفی یکی از مواردی است که برای زوجین ناخوشایند است.

 

جدایی بدون طلاق دردناک است اما نگران نباشید حال در کنار شماست. در این پادکست به همراه خانم عرب نژاد به سوال «طلاق عاطفی چیست» پاسخ داده ایم. راهکارهایی هم  را برای نجات دادن زندگی تان ارائه کرده ایم. پس از گوش دادن به این پادکست دانش کلی درباره طلاق عاطفی و راهکاری نجات زندگی پس از موقعیت طلاق عاطفی خواهید یافت. در هر جای زندگی مشترک احساس کردید که نیاز است با مشاور خانواده آنلاین مشورت کنید کافی‌است اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی آنلاین حال را دانلود کنید. وارد دسته بندی زندگی مشترک و زناشویی شوید  و  مشاوره خانواده  آنلاین‌تان را آغاز کنید و از مشکلتان را حل کنید.

سوالات متداول

چرا طلاق عاطفی اتفاق می افتد؟

در نط گرفتن فرزندان و یا دیدگاه منفی جامعه ممکن است همسران را به این سمت بکشاند که به جای طلاق قانونی، طلاق عاطفی بگیرند.

طلاق عاطفی چیست؟

طلاق عاطفی حالتی از رابطه است که زوجین بدون گرفتن طلاق قانونی در کنار هم به سردی زندگی می‌کنند.

مقالات مرتبط