روابط عاطفی: خیانت چه شکلیه که من نفهمیدم داره بهم خیانت میشه؟

پشتیبانی حال
حال-خیانت چه شکلیه
۲۹ مهر

آیا شما می دونین خیانت چیست و چه شکلیه؟ میدونین چی میشه که خیانت اتفاق میفته؟ آیا نشونه هایی هم داره؟

 

رابطه عاطفی جز جذاب زندگی ماست. یکی از بحران هایی که در رابطه عاطفی اتفاق می افتد، خیانت دیدن یا خیانت کردن است. یکی از جملاتی که بعد از تجربه خیانت می شنویم، اینه که اصلا نفهمیدم داره بهم خیانت میکنه. این جمله نشون میده که درک بسیار کمی از مقوله خیانت وجود داره که این ریشه در کمبود سواد عاطفی داره. در این قسمت از مجله دیدنی، با هم نشانه های خیانت رو بررسی می کنیم و می فهمیم خیانت چیست و چه شکلیه .تلاش می کنیم یاد بگیریم در صورت  خیانت دیدن چه رفتار درستی داشته باشیم.

بیشتر بخوانیم: تست کرونا در منزل

حتما میدونین که در تجربه های زندگیتون یه دوست خوب کنارتون دارین. حال هر لحظه کنارتونه و می تونین هر ساعت شبانه روز مشاوره آنلاین خیانت بگیرین. کافیه نصبش کنید. در کنار مشاوران آنلاین حال هم می توانید یاد بگیرین خیانت چیست و چه شکلیه و چطور میشه جلوش ایستاد.

سوالات متداول

خیانت چیست؟

خیانت یعتی یک عضو از یک رابطه ازدواج، اقدام به برقراری رابطه ای خارج از چارچوب ازدواج کند.

دلیل خیانت چیست؟

دلایل خیانت زنان عبارتند از : انتقام جوییی، بی تفاوتی همسر، احساس ناامنی و خلأ عاطفی، بازگشت به گذشته، رابطه یکنواخت، ترس از خیانت شوهر، روابط زناشویی سرد و نبود نقاط مشترک و …

مقالات مرتبط

2 دیدگاه

  • من جزو کسانی بودم که معتقدم میشه یه رابطه‌ی شخصی به یک آشنایی عادی یا حداکثر یه دوستی حتی صمیمانه تبدیل بشه و احتیاج به درک و تلاش و شعور فراوان داره، اما دیدم که میشه.

    • دوست عزیز، از اینکه مقاله ی ما برایتان مفید واقع شده است، بسیار خوشحالیم و از همراهی شما متشکریم.