haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

نشانه های خيانت همسر

خيانت-همسر
۰۸ بهمن

بیشتر خانم‌ها نگران خیانت شریک زندگیشان هستند. اگرچه گاهی شک و حسادت آنها بی‌مورد است، ممکن است واقعا خیانتی در کار باشد.

اگر بعضی از نشانه‌های خیانت مردان به همسرانشان را بدانید، شاید راحت‌تر بتوانید بین حسادت و خیانت تمایز قائل شوید:

در این مقاله به تعدادی از نشانه های خیات اشاره میکنیم.

نشانه های خیانت به همسر 

تلفن‌های زیاد

اگر به‌تازگی تعداد تلفن‌های همسرتان زیاد شده، برای حرف زدن به اتاق دیگری میرود یا سعی می‌کند حرف‌هایش خصوصی بماند، می‌تواند نشانه‌ی رابطه‌ای پنهانی و خیانت باشد. البته بعضی افراد در طول روز به تلفن‌های کاری زیادی پاسخ می‌دهند. اما تغیر رفتار ناگهانی و پنهان‌کاری می‌تواند از نشانه‌های خیانت به همسر باشد.

پاک کردن پیام‌ها و تماس‌ها

بیشتر افراد تا وقتی حافظه‌ی موبایل‌شان جای کافی دارد، حوصله‌ی پاک کردن پیام‌های قبلی را ندارند. اگر تازگی‌ها شریک زندگی شما زود به زود پیام‌های تلفنش را پاک می‌کند، یا بلافاصله بعد از تمام شدن مکالمه یا دریافت پیام، همه‌ی آثار تماس را از گوشی پاک می‌کند، شاید بی‌دلیل نباشد.

پنهان‌کاری در شبکه‌های اجتماعی

اگر متوجه شدید همسرتان آدرس ایمیل یا آی‌دی مخفی در شبکه‌های اجتماعی داشته که شما از آن بی‌خبرید، سرسری از ماجرا نگذرید. زوج‌هایی که به هم اعتماد دارند، ضرورتی به پنهان کردن چنین اطلاعاتی احساس نمی‌کنند. پیدا کردن یک اکانت مخفی اینستاگرام می‌تواند هر کسی را نگران کند.

دوری-کردن

هدیه دادن بیش از حد

مردان برای از بین بردن احساس گناه به دلیل خیانت، شروع به هدیه‌باران کردن همسرشان می‌کنند. اگر سال‌ها هدیه دادن همسرتان به روز تولد و سالگرد ازدواج محدود می‌شده، اما تازگی‌ها بی‌مناسبت و بی‌دلیل هدیه‌های جورواجور برای شما می‌آورد، بهتر است در رفتار او بیشتر دقت کنید.

دوری کردن

کسی که به شما خیانت می‌کند، نیازی به محکم نگه داشتن و حفظ رابطه‌ی گرم و صمیمی با شما نمی‌بیند، وقتش را با حرف زدن از آینده و هدف‌هایش برای شما پر نمی‌کند، و ممکن است حواسش به حـال و احوال شما نباشد. اگر همسرتان رابطه‌ی احساسی با شما ندارد، زمانش رسیده که دنبال دلیل بگردید.

 

خیانت-همسر

پنهان نگه داشتن موبایل

این روزها تلفن‌های همراه نقش پررنگی در زندگی همه دارند. اما کسی که یک لحظه از موبایلش جدا نمی‌شود، احتمالا برای این کار دلیل محکمی دارد. اگر همسرتان شک دارد که شما پیام‌های گوشی‌اش را می‌خوانید، مدام پس‌ورد گوشی‌اش را عوض می‌کند، یا اگر به تلفنش دست بزنید، خشمگین می‌شود، بهتر است به وفادار بودنش شک کنید.

تغییر ظاهری ناگهانی

گاهی اوقات حساسیت زیاد و ناگهانی نسبت به ظاهر از نشانه‌های خیانت کردن به‌حساب می‌آید. کسی که ناگهان و بعد از سال‌ها تصمیم می‌گیرد ورزش کند، عادت‌های لباس پوشیدنش عوض می‌شود یا می‌خواهد لاغر شود، ممکن است درگیر رابطه با دیگری شده باشد. البته این تغییرها به تنهایی دلیل بر خیانت نیستند. اما وقتی کنار موارد دیگر قرار می‌گیرند، جای تامل دارند.

اتهام به توهم

گاهی حس ششم خانم‌ها خوب کار می‌کند و بدون هیچ مدرکی احساس می‌کنند همسرشان خیانت می‌کند. این‌طور وقت‌ها کافی‌ست از همسرشان بپرسند کجا بودی؛ همسر خیانت‌کار سریع واکنش نشان می‌دهد: «چرا انقدر سوال می‌پرسی؟ من که گفتم با دوستان فوتبال بازی می‌کردیم. چرا
همه‌اش شک داری و سوال می‌پرسی؟» اگر بخواهید این مکالمه را ادامه بدهید، احتمالا با جمله‌ی «توهم داری، دیوانه شده‌ای یا برو دکتر» روبرو می‌شوید.

البته باید این نکته را در نظر داشت که مشاهده ی این نشانه ها در همسر شما صرفا نشان دهنده ی خیانت نیست و در افراد مختلف متفاوت است.

 

تیم کارشناسی سامانه مشاور آنلاین «حال» می‌تواند شما را با یک کلیک به مشاور وصل کند. ما در «حال» باور داریم حق هر کسی‌ست که امکان مشاوره‌ی امن، راحت و با قیمت مناسب را داشته باشد.
اگر شما هم می‌خواهید از شر فکرهای آزاردهنده و مشکلات فکری راحت شوید، همین الان اپلیکیشن موبایل را نصب کنید. یا از نسخه‌ی وب آن استفاده کنید و به یکی از مشاوران آنلاین «مشورت»‌ وصل شوید.

درصورت نیاز میتوانید با مشاوران بخش مشاوره جنسی تلفنی سامانه حال ارتباط برقرار کنید.

مقالات مرتبط

بعد از طلاق چه میگذرد؟
همه چیز در مورد زندگی بعد از طلاق / برگشت به زندگی عادی بعد از جدایی

زندگی بعد از طلاق برای زنان و مردان با حاشیه‌ها و مشکلاتی همراه است. اما جدا از گرو کشیدن‌های مهریه، تقسیم اموال، دادگاه، حضانت فرزندان و غیره، جدایی بیشتر شبیه یک دوراهی است. بعد از جدایی دو انتخاب دارید: فرصتی دوباره برای بازسازی زندگی یا نابود کردن باقی عمرتان.

پشتیبانی حال
۲۴ / ۰۶ / ۹۸
چطور فراموشش کنم
فراموشی پس از جدایی ممکن یا غیر ممکن؟

جدایی اتفاق افتاده است و امروز حسی تو خالی درونتان وجود دارد.

پشتیبانی حال
۲۳ / ۰۶ / ۹۸
جواب-نه-خواستگار
چگونه به خواستگار جواب نه بدهیم؟

وقتی توی فیلم‌ها از دختری خواستگاری می‌شود، معمولا چشمانش برق می‌زند و با خوشحالی می‌گوید: «بله!» اما پاسخ همه‌ی پیشنهادهای ازدواج مثبت نیست. ممکن است شما به‌ هر دلیلی تمایل به ازدواج نداشته باشید یا خواستگار فرد مناسبی برای شما نباشد. در این مقاله راهکارهای صحیح برای دادن جواب نه به خواستگار را بررسی میکنیم

پشتیبانی حال
۲۵ / ۰۱ / ۹۸
چطور پایان ارتباطاتم را به سمت رضایت تغییر دهم؟

[audio mp3="https://haal.ir/wp-content/uploads/2019/09/mashverapp-7.mp3"][/audio]

پشتیبانی حال
۱۷ / ۰۶ / ۹۸
رابطه زناشویی
رضایت از رابطه زناشویی / راه های افزایش رضایت جنسی در خانواده

رابطه زناشویی خوب یکی از بزرگترین مشکلات زوجین در روابط عاشقانه و زندگی مشتریک است. بعضی افراد فکر می‌کنند با گذشت زمان و طولانی شدن ازدواجشان ممکن است رابطه زناشویی آنها تکراری و خسته کننده شود. در حالی که این یک قاعده کلی نیست و شما میتوانید با استفاده از تکنیک‌های ساده‌ای روابط صمیمانه جنسی و رضایت‌تان از زندگی زناشویی را افزایش دهید.

پشتیبانی حال
۳۰ / ۰۷ / ۹۸

2 دیدگاه

  • یعنی هر کسی که این نشانه ها رو داشته باشه حتما خائنه؟

    • دوست عزیز، مشاهده ی این نشانه ها صرفا نشان دهنده ی خیانت نیست اما می توانند به عنوان زنگ خطر و یا عوامل هشدار دهنده ای درنظر گرفته شوند که درصورتی که بیش از حد بودند و یا به رابطه شما آسیب می زدند، از یک روانشناس در این زمینه کمک بگیرید.