جستجو...

haal application

IOS

pwa

اندروید

google play

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

11 ماه پیش

ایا‌آسپرین ‌برای‌‌مشکلات‌جنسی‌خوب‌است
پاسخ دهید
0

مدیریت سایت

10 ماه پیش

سلام و وقت بخیر مصرف آسپرین و داروهایی غیر استروئیدی میتواند بر اختلالات نعوظ مردان تاثیر مثبت داشته باشد.
پاسخ دهید
0

زهرا

9 ماه پیش

سلام.وقت بخیر.مادر من فشار خون بالا دارند و دو تا قرص فشار خون می خورند .امروز اشتباها دو تا قرص آسپرین به جای یک قرص خوردند.ممکنه مشکلی پیش بیاد براشون؟
پاسخ دهید
1

کارشناس حال

4 ماه پیش

سلام وقت بخیر اشتباهاً خوردن دو قرص آسپرین به جای یکی ممکن است برای فردی که فشار خون بالا دارد، تأثیرات جانبی داشته باشد. آسپرین معمولاً به عنوان یک داروی ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) و یک مانع از ایجاد لخته خون مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مواردی که فشار خون بالاست، تغییرات در مصرف داروها می‌تواند تأثیرات مختلفی داشته باشد. بهتر است فوراً با پزشک معالج مادر شما تماس بگیرید تا وضعیت را به او گزارش دهید و راهنمایی در خصوص مصرف آسپرین اضافی برای فرد با فشار خون بالا بگیرید. او ممکن است تصمیم بگیرد که آیا نیاز به تعدیل در دوز داروها دارید یا خیر. مهم است که هر تغییری در مصرف داروها تحت نظر پزشک باشد، به خصوص زمانی که شخص داروهایی برای مدیریت فشار خون مصرف می‌کند.
پاسخ دهید
0

فاطمه بانشی

11 ماه پیش

سلام من چند وقتیس آسپرین مصرف میکنم و صورتم و سرم کمی خشک و ملتهب شده بعضی قسمتها دلیلش چی میتونه باشه ؟ تداخل دارویی هم ندارم
پاسخ دهید
1

کارشناس حال

4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر این علایم که شما توضیح دادید ممکن است به عوارض جانبی یا تأثیرات جانبی مصرف آسپرین مرتبط باشند. آسپرین یک داروی ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) است که معمولاً برای کاهش درد، التهاب و تب مصرف می‌شود. این دارو ممکن است برخی از افراد را در مواجهه با مشکلات پوستی مثل خشکی یا حساسیت تحریک کند. در صورتی که علائم شما مزاحمت زیادی ایجاد می‌کنند یا بهبود نیافته باشند، توصیه می‌شود که با پزشک خود تماس بگیرید. او می‌تواند علت این علائم را بررسی کند و به شما راهنمایی کند. همچنین، اگر مصرف آسپرین را به تازگی آغاز کرده‌اید، ممکن است نیاز به تنظیم دوز یا تغییر در داروهای دیگر داشته باشید. توجه داشته باشید که همیشه بهتر است تغییرات در وضعیت سلامت خود را با پزشک خود مطرح کنید تا او بتواند اطلاعات دقیق‌تری در خصوص شرایط شما ارائه دهد.
پاسخ دهید
0

ناشناس

1 سال پیش

من برای افسردگی دکتر برام فلوکستین تجویز کرده چندروزه با آسپرینی که خیلی وقته دارم مصرف میکنم احیانا این دوتا تداخل دارویی باهم ندارن؟
پاسخ دهید
0

ادمین

1 سال پیش

بله، تداخل دارویی بین فلوکستین و آسپرین ممکن است وجود داشته باشد.
پاسخ دهید
0

جستجو

جدیدترین مقالات